Herbata Pu-erh i ocet jablkowy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 07:14   #1
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi

Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!


Kochane kobietki.Zaczynam pic czerwona herbate Pu-erh.Jest naturalnym spalaczem tluszczu.Czytalam pozytywne opinie na temat dzialania,jednak trzeba pic jej minimum 5 filizanek w ciagu dnia.Do tego chyba dolacze Cidrex-ocet jablkowy w tabletkach,lecz jeszcze niewiem,moze poczekam z tym pozniej,bo chce zbadac skutecznosc czerwonej herbaty.Piszcie kobietki swoje doswiadczenia,jesli pijecie te herbate!Ja zaczynam,a ze lubie wszelkie ziola to niemartwie sie,ze ma ziemisty smak..pozniej kazdy sie przyzwyczaja do smaku.Piszcie..jak wam pomogly te specyfiki-Pu-erh i ocet jablkowy!
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 15:24   #2
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Herbatę czerwoną piję chyba od zawsze i jakoś nie zauważyłam efektów... Nie wiem, może za mało jej piję...? I jakby co to nie słodzę. Co do octu z tabletkach to nie wiem czy coś daje. Kiedyś piłam ocet jabłkowy rozcieńczany z wodą. Ohydne... No i efektów raczej nie było... Ale zauważyłam, że po takiej miksturze nie chce mi się jeść ;]
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 15:58   #3
Alex71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

z czerwona herbata trzeba uwazac... ojciec mojej kolezanki jest lekarzem i mowil, ze bardzo czesto maja w szpitalu pacjentki, które przesadzily z herbata [troche dziwnie brzmi;p] i teraz maja powazne problemy, zanikanie kosmków jelitowych i costam jeszcze, nie pamietam co... ja osobiscie jestem wierna zielonej herbatce, ktora podobno tez jest dobra na odchudzanie i ma 10000000 innych zalet
pozdrawiam
Alex71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 20:09   #4
marciulek
Raczkowanie
 
Avatar marciulek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Hej babeczki!
Osobiście jestem zwolenniczka zielonej i czerwonej herbatki
Od momentu picia pu-erh z bio activ(piję tylko z tej firmy,jak dla mnie herbaty bardzo dobre jakościowo!!!)...czyli przez jakis miesiac,zauwazyłam spadek wagi aż o 2-2,5kg...moze wam sie wydawać,ze co to jest na miesiac?!...ale dodam,ze przy tym jadłam normalnie...nawet słodycze!!
Teraz już mija któryś miesiac,odkad piję tylko i wyłacznie czerwoną i...no cóż...waga nadal taka sama,tylko cos ostatnio apetyt mam coraz wiekszy,ale to juz pewnie czym innym spowodowane;-)

Co do octu....takze piłam!!! Jakos schudnąc,nie schudłam,ale czułam sie dobrze,tak lekko...miałam bardzo dobrą przemiane materii no i mój apatyt znacznie zmalał (prawie zupełnie zanikł mi apatyt na słodycze!!!!!)...tylko, ze po piciu tego swiństwa przez kilka miesięcy...teraz czuję wstręt do tego świństwa!!!...
__________________
12 września 2009...mam męża

21.01.2010 Gabrysia- 3870g i 57cm SZCZĘŚCIA!
marciulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 05:36   #5
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Niewiem czym to jest spowodowane,ale duzo osob chudnie po Pu-erh nawet do 10kg.Byc moze trzeba tez odstawic tluste potrawy i biale pieczywo.Ja slodycze kocham,ale odstatnio jem bardzo zadko i nawet juz mnie tak nieciagna.Tej herbaty trzeba pic minimum 5 szklanek dziennie,a co do osob ktore trafiaja do szpitala,to niewierze ze po tej,bowiem ona niedziala przeczyszczajaco.Pilam dlugo herbaty przeczyszczajace przed ciaza.Robilam przerwy ale pilam kilka lat.Dobrze ze moj organizm sie oczyscil bo mialam zlogi przez zaparcia i dzieki temu nic mi niebylo,przez przeczyszczania wyplukuja sie witaminy i moga byc tez obstrukcje jelita.
Co do octu jablkowego,to tez duzo osob chudnie,wiec wszystko zalezy od organizmu.Ja jem malo posilkow i czeto...o 7rano-9-12-14-16-18 i dzieki temu organizmu nieglodze a dostaje nieduze porcje,ktore z latwoscia spala.Juz zanim zaczelam pic herbate,czulam po rzeczach ze mi ubywa.wiec widzicie...trzeba znalezc odpowiedni tryb,dla wlasnego ciala i sposob.Na kazdego dziala co innego.Znam opinie osob ktore pija herbate z Argentyny Yerba Mate i mozna ja laczyc z Pu-Erh i sa dodatkowe korzysci.Ja jednak stoje przy herbacie+ocet jablkowy
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 22:00   #6
Patrizia
Przyczajenie
 
Avatar Patrizia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 25
GG do Patrizia
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

ja osobiscie wole zielona herbatke bo czerwona mi nic nie daje4 a jesli chce mi sie jesc to kupuje jogurt i wsypuje do niego otreby maja duzo blonnika i daja efekt sytosci, a poza tym sa tanie..Chce jeszcze zauwazyc ze zilona herbatke powinno sie pic 2 razy dziennie bo duzo to nie znaczy dobrze.Kazdy z nas ma inna przemiane materii dlatego te herbatki roznie dzialaja na kazdego. Pozdrowionka
Patrizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 22:39   #7
gosia87cz-wa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Siemka
Pilam regularnie czerwona herbate i powiem szczerze...zero efektow,no moze jedyny ze przyspieszalo mi przemiane materi lecz gdy ja odstawilam mialam problemy z zalatwieniem sie.Aktualnie probuje nowego sposobu 3 etapy,ta nowa herbatka:spalanie,oczyszc zanie i stabilizacja.W sumie to dopiero wypilam jedno pudelko,ale efekty sa widoczne,wiadomo,ze rozwniez trzeba sie pilnowac ze slodyczami i td,ale naprawde polecam.To jest skuteczne.Pozdrawiam
gosia87cz-wa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 00:39   #8
Patrizia
Przyczajenie
 
Avatar Patrizia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 25
GG do Patrizia
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Gosia zgadzam sie zToba za po dluzszym spozywaniu herbatek odchudzajacych np. czerwona herbata sa problemy z zalatwianiem sie bo w czasie picia herbatki wspomoga ona prace jelit a pozniej jelita przyzwyczaja sie do wspomagacza i nastepuja problemy gdy odsuniemy spozywanie herbatek trzeba pamietac ze nie wolno tego uzywac za dlugo i za duzo !!
Patrizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 14:57   #9
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

czy mowicie o "czerwonej herbacie Pur-erh" tej w ciemnoniebieskim opakowaniu?? Bo ja ja mam i uwielbiam ja po prostu jej smak,tylko ze ona wogole nie jest czerwona po zaparzeniu wiec nie wiem czy to ta wlasciwa,odchudzajaca? W kazdym badz razie,starsznie lubie jej smak i zapach,uwielbiam nawet ja wąchac A pijac ją czuje sie jakos tak ...hmm dobrze,spokojnie,rzesko. na bank ma cos w sobie
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 06:51   #10
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Tak naprawde ja mam Pu-erh w kostkach i ma ciemnobrazowe opakowanie i jest oryginalna.Kupilam ja w sklepie internetowym.Pije ja juz 3dzien i powiem,ze dziala na mnie dobrze.Niemusze pic kawy bo daje mi ebergie,niechce mi sie jesc,a co do wyproznien to jeszcze chyba niedziala.Tak naprawde ona nieprzeczyszcza a lagodnie reguluje,wiec kobiety mylicie pojecie,po przeczyszczajacych ziolkach typu Figura,mozna miec problemy z wyproznianiem,ale pilam takie ziolka latami bo cierpialam na zaparcia i o dziwo mi pomogly choc mogly zaszkodzic i powiem wam,ze dzieki nim jak je odstawilam bylo dalej ok.Odstawilam je w odpowiednim momencie,bo juz zaczynaly sie problemy....robilam przerwy w piciu!
Co do Pu-erh zobaczymy,brzuch mi spada bo jem wczesnie kolacje-o 18-ej i koniec,a do niedawna jadlam kiedy mi sie chcialo,nawet o 20-ej,do tego slodkie..i jak przestalam karmic poszlo wszystko w brzuch.
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 07:07   #11
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Smile Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

hej dla mnie picie pu-erh jest najlepszym sposobem na odchudzanie jaki stosowałam, ogranicza mi apetyt i nie mam napadów głodu.Czasem stosuję też pu-erh w kapsułkach z chromem.Jestem w trakcie diety i schudłam 12 kg w ciągu 2.5 miesiąca bez drastycznych ograniczeń.Mój brat rok temu przez 6 miesięcy stracił 40 kg(no ale jadł same pomidory ,maślankę itp) i do niego nie wróciły, ha ha ,ale w dalszym ciągu pije czerwoną.Więc polecam,chociaż chyba nie każdemu służy.
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 08:49   #12
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Cytat:
Napisane przez monikau
hej dla mnie picie pu-erh jest najlepszym sposobem na odchudzanie jaki stosowałam, ogranicza mi apetyt i nie mam napadów głodu.Czasem stosuję też pu-erh w kapsułkach z chromem.Jestem w trakcie diety i schudłam 12 kg w ciągu 2.5 miesiąca bez drastycznych ograniczeń.Mój brat rok temu przez 6 miesięcy stracił 40 kg(no ale jadł same pomidory ,maślankę itp) i do niego nie wróciły, ha ha ,ale w dalszym ciągu pije czerwoną.Więc polecam,chociaż chyba nie każdemu służy.
Ale cwiczysz takze? a jaka dietka mniej wiecej? ile kcal? i czego duzo a czego malo? i czy mowisz o tej PUR-erh w ciemnoniebieskim opakowaniu?
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 02:42   #13
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Ale cwiczysz takze? a jaka dietka mniej wiecej? ile kcal? i czego duzo a czego malo? i czy mowisz o tej PUR-erh w ciemnoniebieskim opakowaniu?
Mówisz o tej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg img.jpeg (12,3 KB, 29 załadowań)
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 06:06   #14
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Monicau...to super,a ile razy dziennie jadlas?pilas sama herbate i wode czy soki tez?Ja wierze ze ona dziala,bo duzo osob chudnie.Czuje sie po niej dobrze,ale moze wypijam za duzo,bo czasem tak serce dziwnie uciska.Przeciez to niejest czarna wiec chyba na serce niedziala zle...skoro to ziolowe....szybciej kawa szkodzi,ale odkad pije pu-erh nieciagnie mnie do kawy....napisz,czy slodkie czase jadlas tez,ja unikam,ale czasem cos pewnie zjem...ja biore do tego Cidrex i tez hamuje mi apetyt niezle!
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:17   #15
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Mówisz o tej?
Nom ja wlasnie tez taką posiadam ale nie wiedzialam ze ona jakas zdrowotna jest,po prostu kocham jej zapach i smak,i odrazu zauwazylam ze po wypiciu poprawia mi sie jakos samopoczucie widze ze moje odczucia byly prawidlowe
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:19   #16
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Cytat:
Napisane przez syndi
Monicau...to super,a ile razy dziennie jadlas?pilas sama herbate i wode czy soki tez?Ja wierze ze ona dziala,bo duzo osob chudnie.Czuje sie po niej dobrze,ale moze wypijam za duzo,bo czasem tak serce dziwnie uciska.Przeciez to niejest czarna wiec chyba na serce niedziala zle...skoro to ziolowe....szybciej kawa szkodzi,ale odkad pije pu-erh nieciagnie mnie do kawy....napisz,czy slodkie czase jadlas tez,ja unikam,ale czasem cos pewnie zjem...ja biore do tego Cidrex i tez hamuje mi apetyt niezle!
Mozesz wiecej napisac o tym CIDREX`ie? p.s ja wlasnie ta purerh moge pic kubkami a po zwyklej herabcie typu Lipton serce mi wali (jak duzo wypije) a po purerh jakos nie.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:43   #17
margo1986
Raczkowanie
 
Avatar margo1986
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Hej Dziewczyny!
Ja też od bardzo dawna popijam czerwoną. Niestety nie zauważyłam większych efektów. Nie znaczy to jednak że herbata nie działa - ja po prostu za dużo wcinam , moze przy odpowidnej diecie byloby inaczej. Ale chciaialam Was zapytac - nie wiem moze to glupie - o prwidlowy sposb zaparzania czerwonej. Kiedys wymyslilam sobie ze im dluzej bede ja zaparzac tym skuteczniej bedzie dzialac, dlatego trzymam torebke z herbata w kubku do samego konca. Takich kubków potrafilam wypic 4 w ciagu dnia, jednak obawiam sie teraz ze to nie jest chyba za zdrowe. Po takiej "silnej" czerwonej czuje jakby taką "suchośc" w przelyku. Nie wiem moze tylko ja tak mam. A co do zielonej...Nie przepadam, ale pracuje nad tym - dla zdrowia
margo1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:49   #18
margo1986
Raczkowanie
 
Avatar margo1986
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Co do octu natomiast... nigdy nie piłam ale Cidrex kupiłam jakis miesiac temu. Bralam tydzien w koncu stwierdzilam ze lykac go opychajac sie slodyczami jest bezsensowne i opakowanie czeka na pelna mobilizacje i chec dzialania na calej linii
Cidrex ponoc nie jest szodliwy, za 60 kapsulek zaplacilam ok 18 zl. Podobne dzialanie z tego co wiem ma jeszcze Aplefit.
margo1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 21:36   #19
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: Herbata Pu-erh i ocet jablkowy!

Ja mam Pu-erh w kostkach,zaparzam ja w srednim dzbanku i czekam z 10min.Popijam to sobie pierw po sniadaniu i pozniej tak co jakis czas....dolewam oczywiscie wody zczajnika jak dzbanek wyproznie...czuje suchosc takze,ale to dopiero przychodzi wieczorem....mysle ze niezle herbata dziala..cos w tym jest i pijac duzo wody mozna oczyscic organizm.Cidex mam w tabletkach 60 kapslek-kupilam za chyba 11zl na necie,sa skuteczne,po nich niechce mi sie jesc..jak mi sie skoncza kupie ocet jablkowy w plynie,podobno lepiej dziala,ale zobacze.
Kolezanka nienapisala jakim cudem schudla tak ladnie,bo jej brat sporo!
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.