blizny...:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 14:05   #1
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240

blizny...:(


hej..mam problem.. cala moja tarz jet bliznach po tradziku..
nie mam pojecia jak ie tego pozbyc.. oprucz blizn mam nadal krotki ale mniejza z tym... na bizny uzyam krem firmy soraya care & control antybakteryjny krem nawilżający redukujący blizny i zmiany trądzikowe. . Stosuje się dwa razy dziennie...
ale on za bardzo nie pomaga.. juz naet nie narrzekam na krotki.. bizny
Sa gorSze i nie zchodza.. mam tym cala buzie.. gdyby nie podklad kryjacy nie poSzlabym na droge.. moja trarz jet okropna przez to..

co mam zrobiic? co uzywac?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:31   #2
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: blizny...:(

Niestety mam ten sam problem
Używałam cepanu, pomagał, ale miałam wrażenie, że robił cos z moją cerą takiego, że po każdym pryszczy zostawały blizny większe niż wcześniej. Teraz używam kremu No-Scar. Z czystym sercem moge Ci go polecić. Kończę pierwsze opakowanie (30ml) i muszę przyznać, że blizny, ktorę miałam poł roku po uciążliwych pryszczach są połowe bledsze. Zamierzam kupić jeszcze jedno opakowanie, aby wyleczyć do końca. Z tym, że No-Scar po pewnym czasie użytkowania lekko, naprawde leciutko zapycha, dlatego w między czasie stosuje Differin, badz inne wysuszające syfki preparaty.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:55   #3
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: blizny...:(

Mnie z kolei no scar powornie zapchał i teraz zamiast tych kilku przebarwień po wypryskach mam całe czoło i brodę w pryszczach, po których będę miała nowe przebarwienia...także ja bym z nim uważała. Jednego zapcha,innego nie.
Może acnederm? Ja mam zamiar sobie zafundować, jak skończe acnefanem leczyć pryszcze po no scarze
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:03   #4
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: blizny...:(

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Niestety mam ten sam problem
Używałam cepanu, pomagał, ale miałam wrażenie, że robił cos z moją cerą takiego, że po każdym pryszczy zostawały blizny większe niż wcześniej. Teraz używam kremu No-Scar. Z czystym sercem moge Ci go polecić. Kończę pierwsze opakowanie (30ml) i muszę przyznać, że blizny, ktorę miałam poł roku po uciążliwych pryszczach są połowe bledsze. Zamierzam kupić jeszcze jedno opakowanie, aby wyleczyć do końca. Z tym, że No-Scar po pewnym czasie użytkowania lekko, naprawde leciutko zapycha, dlatego w między czasie stosuje Differin, badz inne wysuszające syfki preparaty.

Ja mam podobny problem

Po jakim czasie widać efektu używania kremu No-Scar? Jakie blizny miałaś? Bardzo widoczne? I jak "stare"?

z góry dzięki za odpowiedź
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:07   #5
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: blizny...:(

marchewkowe pole Ja używałam acnedermu 2 razy dziennie nakladałam go 4 cm - zgodnie z ulotką, twarz okropnie mnie piekła i straszniemi przesuszył skórę :/ stała sie ziemista, nabrała brzydkiego koloru.. teraz używam na noc lysanel active a acnederm na dzień, ale znacznie mniej. Na razie czekam na efekty.

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-01-13 o 12:09
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:14   #6
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: blizny...:(

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
marchewkowe pole Ja używałam acnedermu 2 razy dziennie nakladałam go 4 cm - zgodnie z ulotką, twarz okropnie mnie piekła i straszniemi przesuszył skórę :/ stała sie ziemista, nabrała brzydkiego koloru.. teraz używam na noc lysanel active a acnederm na dzień, ale znacznie mniej. Na razie czekam na efekty.
Wiem że wysusza i nie zamierzam go używać zgodnie z ulotką zdecydowanie mniej i rzadziej a do tego punktowo, nie chcę żeby skóra ze mnie złaziła... akurat nie mogę powiedzieć, żebym była bardzo zdesperowana (choć faktycznie, przed użyciem no scar płakałam nad tymi pięcioma bliznami a teraz po "kuracji" mam trzy razy tyle więcej i wyluzowałam trochę z tym testowaniem na sobie przeróżnych preparatów)
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:18   #7
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: blizny...:(

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Wiem że wysusza i nie zamierzam go używać zgodnie z ulotką zdecydowanie mniej i rzadziej a do tego punktowo, nie chcę żeby skóra ze mnie złaziła... akurat nie mogę powiedzieć, żebym była bardzo zdesperowana (choć faktycznie, przed użyciem no scar płakałam nad tymi pięcioma bliznami a teraz po "kuracji" mam trzy razy tyle więcej i wyluzowałam trochę z tym testowaniem na sobie przeróżnych preparatów)
Podobno nie można go używać punktowo, bo mogą zostać plamy na twarzy - on rozjaśnia kolor skóry...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 18:42   #8
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: blizny...:(

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Ja mam podobny problem

Po jakim czasie widać efektu używania kremu No-Scar? Jakie blizny miałaś? Bardzo widoczne? I jak "stare"?

z góry dzięki za odpowiedź
Mialam blizny dosc głebokwie, nawet bardzo, jedne mialy okolo 1,5 roku inne pol. Uzywam go z jakies dwa miesiace, na tyle mi pierwsze opakowanie starczylo.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:44   #9
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: blizny...:(

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Podobno nie można go używać punktowo, bo mogą zostać plamy na twarzy - on rozjaśnia kolor skóry...
Ja jestem taki bladzioch, że mnie bardziej rozjaśnić nie można
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:37   #10
kanett
Raczkowanie
 
Avatar kanett
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 270
Dot.: blizny...:(

Macie jeszcze jakieś pomysły jak sie pozbyć blizn bo mam ten sam problem... Ja mam chyba od 10lat problemy z tradzikiem i chyba najwyzszy czas wybrac sie do specjalisty bo nic nie pomaga...
kanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.