Jak mu powiedzieć, że go okłamuję...? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 08:54   #31
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Jak mu powiedzieć, że go okłamuję...?

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
A ja uważam inaczej niż większość z Was. Moim zdaniem jest olbrzymim błędem zacząć udawać, ale jeszcze większym się potem do tego przyznać. Przyzwyczajamy faceta, że zawsze było, on się do tego przyzwyczaja, i wystarczy że raz nie będziesz udaać, że miałaś, to będzie podłamany - "jakto? dlaczego? co było nie tak?". Powiedzieć to facetowi po długim czasie udawania to olbrzymi cios. Olbrzymi.

Ja niestety nalezałam do udawaczek, nigdy nie ośmieliłabym się przyznać. Po prostu bycie z kolejnymi partnerami nauczyło mnie, że lepiej przyzwyczaić faceta, że nie możesz, ale i tak jest cudownie, niż że zawsze dochodzisz.
Rozmawiałam o tym z kilkoma zaufanymi mężczyznami, kilku przyznało, że dowiedzenie się że kobieta udawała po długim czasie bycia razem może całkowicie zrujnować zaufanie i/lub życie seksualne. Ale to pewnie zależy też od faceta..
Zgadzam się z Tobą w 100%. Sama też żałuję, że powiedziałam bo konsekwencje były takie, że mieliśmy się przez to rozejść co prawie się udało. Facet był tak zdołowany że bał się mnie dotknąć.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:17   #32
pomaranczkav
Raczkowanie
 
Avatar pomaranczkav
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 316
Dot.: Jak mu powiedzieć, że go okłamuję...?

tak jak koleżanka wyżej radze mówić, że było cudownie ale nie, że doszłaś.. a jeśli spyta o orgazm to zawsze można powiedzieć, że nie miałaś ale czerpałaś z seksu i tak przyjemność (bo to jest możliwe i bez szczytowania ;D).. a przy pierwszej okazji, jak już dojdziesz to powiedzieć mu, że wcześniej nie zdawałaś sobie sprawy, że orgazm jest tak przyjemnym uczuciem i że teraz było najlepiej ;]
pomaranczkav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.