LUMENE Double Stay czy Hydra Drops? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-18, 09:48   #1
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848

LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?


zdecyduje sie chyba na ktorys z tych podkladow bo slyszalam ze maja bardzo jasne odcienie, kusi mnie ten w sprayu ale on jest matujacy a ja mam skore sucha, ktory z tych podkladow mi polecacie? Oczekuje wyrownawego kolorytu, sredniego krycia lub lekkiego ale bez efektu maski..no i chcialabym moc juz nie uzywac pudru na podklad...wiec ktorry z nich?? lub ewentualnie jakis inny baardzo jasny do suchej skory, tylko blagam w podobnej cenie do lwasnie kupilam Yrie Yvves rocher, zbankrutowalam i okazalao sie ze wzielam za ciemny odcien ;( buuuuuuu ale nie bylo najjasniejszego ale podklad jest ogolnuie ok, szukam czegos podobnego do niego albo do rimmelka recoverka bo tez jest prawie idealny, gdyby nie to ze oczywiscie za ciemny!
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:44   #2
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?

Cytat:
Napisane przez TsaiNu
zdecyduje sie chyba na ktorys z tych podkladow bo slyszalam ze maja bardzo jasne odcienie, kusi mnie ten w sprayu ale on jest matujacy a ja mam skore sucha, ktory z tych podkladow mi polecacie? Oczekuje wyrownawego kolorytu, sredniego krycia lub lekkiego ale bez efektu maski..no i chcialabym moc juz nie uzywac pudru na podklad...wiec ktorry z nich?? lub ewentualnie jakis inny baardzo jasny do suchej skory, tylko blagam w podobnej cenie do lwasnie kupilam Yrie Yvves rocher, zbankrutowalam i okazalao sie ze wzielam za ciemny odcien ;( buuuuuuu ale nie bylo najjasniejszego ale podklad jest ogolnuie ok, szukam czegos podobnego do niego albo do rimmelka recoverka bo tez jest prawie idealny, gdyby nie to ze oczywiscie za ciemny!
Miałam obydwa podkłady, które wymieniłaś. Jak masz skórę suchą, to polecam Hydra Drops. Gdy używałam Double Stay, miałam skórę raczej mieszaną (teraz jest przesuszająca się) i wtedy miałam uczucie ściągnięcia po tym podkładzie, nie pomagał krem nawilżający. Ponadto odcień najjaśniejszy (Cream Beige) ciemniał w ciągu dnia, ale krycie było dość dobre. Zdecydowanie wolę od niego Hydra Drops, choć po nim trochę się świeciłam i niezbyt krył, ale miał za to odpowiedni odcień (012) i był lekki, ponadto jest nawilżający. Używałam po nim korektora i trochę pudru sypkiego i było ok.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 19:43   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?

Dla suchej cery idealny bedzie Hydradrops Miałam próbkę i zauważyłam,że jest długotrwały(długo się trzyma) i naprawdę wydajny(nie wymaga nakładania dużej ilości).Dobrze dobrany kolor jest niewidoczny i maski nie tworzy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 09:13   #4
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?

WYMYSLILAM! A gdybym tak mieszala recover z hydra drops?? bo ten najjasniejszy hydra jest jasniejszy niz recover, wiec powinien w koncowym efekcie wyjsc jasniejszy odcien jak myslicie?? myslalam tez op gosh x-ceptional wear bo ma jasne kolorki, ale nim to juz chyba mozna zrobic maske??
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 11:45   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?

Ale recover jest rozświetlający i posiada drobinki,które są dość widoczne na twarzy
Tymi odcieniami to bym się do końca nie przejmowała.Czesto w opakowaniu wygląda na bardziej ciemny niż jest na twarzy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:46   #6
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?

Cytat:
Napisane przez TsaiNu
WYMYSLILAM! A gdybym tak mieszala recover z hydra drops?? bo ten najjasniejszy hydra jest jasniejszy niz recover, wiec powinien w koncowym efekcie wyjsc jasniejszy odcien jak myslicie?? myslalam tez op gosh x-ceptional wear bo ma jasne kolorki, ale nim to juz chyba mozna zrobic maske??
Zmieszać jak najbardziej można, sama tak czasem robię. Miałam też Gosha, faktycznie ma b. jasny odcień - 11 Porcelain i wcale nie tworzy maski, choć jest dość kryjący. Trzeba po prostu stosować go z umiarem, tak jak każdy inny.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:29   #7
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?

tylko, jesli chodzi o gosha, odcien faktycznie ladny, tylko troszke jakby z domieszka rozu, ale to juz nawet nei o to chodzi, tylko czy on badaje sie do suchej skory?? bardzo suchej?? bo cos mi sie wydaje ze moze wygladac kiepsko, przetestowalam tez isadore, jest taka sobie...zawsze lubilam kosmetyki max factor, tylko podklady maja rozowawe kolory ale moze znajdzie sie jakis baaaaardzo jasny zoltawy do suchej cery??
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 10:07   #8
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: LUMENE Double Stay czy Hydra Drops?

Nie wiem, jak Gosh sprawuje się przy b. suchej cerze, bo aż tak suchej nie mam. Mam cerę raczej normalno-przesuszającą się. U mnie ten podkład był w zasadzie niewidoczny na twarzy, a odcień Porcelain wg mnie nie wpada ani w róż, ani w żółć, jest to coś pośrodku. Najlepiej wziąć próbkę do domu i wypróbować. Jeszcze jest kwestia konsystencji - Gosh ma raczej gęstą, kremową, może być trochę za ciężki na lato, a Hydra Drops jest lżejszy, bardziej płynny.
Napisałaś, że wypróbowałaś Isadorę i była taka sobie, ale który podkład? Hydralight? Wiem, że właśnie Hydralight ma odcienie żółtawe, ale nie wiem, czy są wystarczające jasne. Ja miałam Blond Beige, ale on jest w tonacji chłodnej, następny to Classic Beige i on jest raczej żółtawy. Mi bardzo pasowała jego lekkość i konsystencja, najbardziej płynna spośród tych ww. podkładów. Odcienie tego podkładu (i Gosha też) są na estyl.pl, ale jak zwykle i tak lepiej wziąć próbki do przetestowania.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.