jeszcze raz przegroda nosa a operacja plastyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 10:59   #1
andzia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7

jeszcze raz przegroda nosa a operacja plastyczna


Jak juz wczesniej pytałam chopdzi mi o wyprostowanie przegrody i poprawienie wygladu nosa. Czy jest to mozliwe podczas jednej operacji. Jaki szpital lub klinika w warszawie . Moze ktos zna dobrego lekarza w warszawie od tego typu operacji. Czekam na odpowiedz
andzia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 19:18   #2
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: jeszcze raz przegroda nosa a operacja plastyczna

Witaj Andzia

Jak najbardziej można za jednym zamachem wyprostować przegrodę i poprawić wygląd nosa, bo sama miałam taką operację. Zdjęcia przed i po znajdziesz tu... http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=63122&page=3
Co do chirurga z Warszawy najlepiej jak wypowie się jakiś zadowolony pacjent... ja osobiście nie mam zdania nt. tamtejszych chirurgów, gdyż mnie operował Pan Dr Piotr Skupin z Poznania którego mogę gorąco polecić!

Pozdrawiam
Magda
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:04   #3
andzia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: jeszcze raz przegroda nosa a operacja plastyczna

dziekuje za odpowiedz myslałam ze sie juz nie doczekam Troche daleko mam do poznania ale jesli warto to moze sie tym zainteresuję. Mam jeszcze pytanie czy wiesz moze czy po operacji tylko przegrody mozna zrobic plastyke nosa i jaki czas musi upłynac pomiędzy jedna a druga operacja. Dzwonilam troche po lekarzach w warszawie i w dwoch klinikach powiedziano mi ze nie powinno sie robic przegrody i plastyki naraz. Sam nie wiem troche sie boje ogolnie tego wszystkiego ale chyba lepiej zrobic wszystko za jednym zamachem niż cierpiec dwa razy. Pozdrawiam
andzia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.