Zamojskie panny młode :) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-28, 15:45   #4741
goshja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 23
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Zalezy ile bedziesz miala gosci. My na 140 osob mamy umowe na 3h. Z fotobudka rozkladaja sie wtedy kiedy Ty chcesz i potem zabieraja sie. My ustalilismy ze przyjade na 19. Czyli po pierwszym tancu i obiedzie, jak juz wszyscy troszke popija

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 20:45   #4742
Angiemar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na forum ( które zresztą przeczytałam od początku do końca). Cieszę się, że tu trafiłam, bo dzięki Wam to prawdziwa kopalnia informacji . Byłyście może na weselu lub jakiejś innej imprezie w Zamoyskie Rancho Debry? Niewiele jest w internecie, nikt z moich znajomych nie ma wiadomości z pierwszej ręki, a miejsce bardzo mi się podoba ( wesele w namiocie, malownicza okolica). Będę wdzięczna za jakieś informacje. Pozdrawiam
Angiemar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 06:48   #4743
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Angiemar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na forum ( które zresztą przeczytałam od początku do końca). Cieszę się, że tu trafiłam, bo dzięki Wam to prawdziwa kopalnia informacji . Byłyście może na weselu lub jakiejś innej imprezie w Zamoyskie Rancho Debry? Niewiele jest w internecie, nikt z moich znajomych nie ma wiadomości z pierwszej ręki, a miejsce bardzo mi się podoba ( wesele w namiocie, malownicza okolica). Będę wdzięczna za jakieś informacje. Pozdrawiam
Miejsce jest super, byliśmy tam w trakcie przygotowań do wesela właśnie w namiocie. Wyglądało to wszystko prześliczne, dekoracje i całe otocznie. Natomiast mój narzeczony był przeciwny organizacji naszego wesela w tym miejscu, argumentem była kwestia znajdujących się tam zwierząt i obawy przed specyficznym zapachem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 09:03   #4744
skwarynia
Raczkowanie
 
Avatar skwarynia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Perła Wschodu
Wiadomości: 67
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Angiemar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na forum ( które zresztą przeczytałam od początku do końca). Cieszę się, że tu trafiłam, bo dzięki Wam to prawdziwa kopalnia informacji . Byłyście może na weselu lub jakiejś innej imprezie w Zamoyskie Rancho Debry? Niewiele jest w internecie, nikt z moich znajomych nie ma wiadomości z pierwszej ręki, a miejsce bardzo mi się podoba ( wesele w namiocie, malownicza okolica). Będę wdzięczna za jakieś informacje. Pozdrawiam
Hej byłam tam rok temu na Sylwestra i było naprawdę super. Bylismy w takiej małej sali na piętrze. Jedzenie dobre, muzyka (jakiś dj) tez super, ogólnie byliśmy zadowoleni. Z tym że ta sala była na ok 40-50 osób wiec jesli wieksze wesele to oczywiście pod namiotem. Bardzo ładnie i w środku i na zewnątrz. A zwięrzątka będa sporą atrakcją dla gości i dzieci
skwarynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 10:54   #4745
zaneta032
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zamojskie panny młode :)

DZIEWCZYNY JESTEM PO!
Było świetnie, tylko krótko - choć przyznam, że początki nie były łatwe. A wszystko przez dwie rzeczy: pończochy i buty. Dlaczego pończochy? Otóż z racji moich niezbyt zgranych wymiarów udo ocierało mi o udo, po jakichś 5/6 godzinach na udach miałam autentycznie spływającą krew, nie pomagał ani puder dla dzieci ani zmiana z pończoch na rajstopy, totalnie nic jednak dzięki pomocy zarówno świadkowej, męża jak i mamy (naprawdę 3 niezastąpione osoby) dałam radę wytrzymać do końca wesela w rajstopach Buty miałam 9 cm, przed weselem rozbijałam u szewca zaopatrzyłam się we wkładki z Schoola (mega sprawa) i kupiłam dodatkowo koturny o ten samej wysokości na zmiane. Po jakimś czasie zmieniłam szpilki na koturny, które obtarły mnie tak okropnie, że nie mogłam później zmienić ich znów na szpilki, a więc z poobklejanymi plastrami na palcach w nieziemsko niewygodnych koturnach przetańczyłam całe wesele. Jednak powiem Wam, że to kompletnie nie ważne - w dzień ślubu ( który miał miejsce 20 maja) jak i przez kolejne dni uśmiech nie schodził mi z twarzy. Najważniejsza była dla mnie atmosfera na weselu i jak patrzyłam na ludzi, którzy na prawdę ciągle byli na parkiecie aż serce się radowało.
Teraz może coś o weselu w kwestii USUŁUGODAWCÓW:
HOTEL ARTIS SALA KRYSZTAŁOWA - uważam, że zarówno Pani Justyna jak i Pani Ewelina, które sprawowały opiekę nad naszym weselem spisały się super. O jedzeniu średnio mogę się wypowiedzieć, ponieważ zjadłam tylko rosół aczkolwiek Mąż i goście chwalili Obsługa super - o co nie poprosiliśmy to w momencie mieliśmy przygotowane. Na drugi dzień jedynie pomieszały się stelaże na tort i gdzieś zagubiły się nasze gościńce, które zostały ale nie uważam, że jest to jakieś wielkie halo.
DJ PEX - tutaj mogłabym się narozwijać, ile ludzi w dniach po weselu dzwoniło, pisało, chwaliło to ciężko opisać. Wesele poprowadził w mega sposób, miał fajny kontakt z gośćmi, parkiet prawie non stop był zapełniony, oczepiny niezbyt długie ale fajne. Dodatkiem do tego wszystkiego jest to, że jest on strasznie pozytywnym człowiekiem Jeśli miałabym ocenić pracę Pexia to zdecydowane 10/10.
AIT STUDIO - Od początku kiedy zabraliśmy się za organizację, zastanawialiśmy się nad dwoma kamerzystami. W efekcie poleceń znajomych zdecydowaliśmy się na Tomka Łysia z AIT Studio Bardzo pozytywny, rozgadany człowiek! Jakieś pół roku temu miałam niewielkie wątpliwości ze względu na to, że na fanpagu i na stronie Tomka zrobiło się po prostu cicho, jednak po rozmowach wszystko wróciło do normy. Obu kamerzystów również chwalili goście, mówili że byli niezauważalni, że goście nie czuli się skrępowani w ich towarzystwie. Nie wiem jeszcze jak efekt końcowy, bo sesja przed nami ale nie mogę się już jej doczekać!
SARA WASYLKO - Tutaj nie mieliśmy żadnych wątpliwości, wiedzieliśmy że na naszym weselu chcemy Sarę i Grzegorza. Okazało się, że Grzegorz w naszym terminie ma już inne wesele więc u nas pojawi się Sara. Mąż zapewniał, że Sara podchodzi do pracy w taki sam sposób jak on a może nawet i lepszy. A ja ? Ja uważam, że Sara po pierwsze po ludzku to najzwyczajniej w świecie super osoba, pogodna, uśmiechnięta, potrafiła sprawić że podczas przygotowań poczułam się wyluzowana a nie spięta. A po drugie bardzo podobał Nam się styl jej pracy, w momencie kiedy dostanę zdjęcia na pewno dam Wam znać
STUDIO DEKORACJI ANIA JASIEWICZ - Ania zrobiła przepiękne dekoracje, bukiety na stołach i mój bukiet to jakiś majstersztyk. Fakt faktem, że bukiet mój i świadkowej nie wytrzymał zbyt długo ale rozumiem, że kwiaty które były w nim zawarte rządzą się swoimi prawami. Jednak bukiety, które stały na stołach jeszcze przez parę ładnych dni gościły na stołach u mnie w domu Dekoracja samochodu, kościoła ( z którym dzień przed weselem pojawił się problem, ponieważ okazało się że w kościele NMP nie może być świec, jedynie te ewangeliczne), całej sali, butonierki, bukiety no wszystko wszystko było w naszym stylu i było wykonane profesjonalnie
SUKNIA ŚLUBNA - suknia szyta była w salonie Twój Styl w Biłgoraju. Pomimo opinii, które słyszałam że Panie takie siakie i owakie zdecydowałam się, że zarówno wybór sukni jak i Panie zajmujące się mną były dla mnie bardzo w porządku. Moja suknia miała lejący dół, koronkową zabudowaną górę i długi rękaw. Jedyne nad czym bym się zastanowiła przy ponownym szyciu sukni to właśnie długi rękaw. Bardzo efektowny, ale zarazem odrobinę niewygodny. Wpijał mi się w pachy, na drugi dzień miałam delikatne rany, ale wszystko do przeżycia
BUTY ŚLUBNE - również zakupione w tym samym salonie co suknia, muszę przyznać że moje szpilki były MEGA WYGODNE a moim błędem była chęć zmiany ich na koturny. Marka butów to Embis, na prawdę bardzo polecam dziewczyny
SALON IZABELA W PŁOSKIM - super! super! super! Polecam wszystkim, fryzura piękna, bardzo trwała , podejście Pani Gosi cudowne - ciągle pytała czy wszystko ok, czy tak w porządku naprawdę w 10000% polecam!
MAKIJAŻ KOSMETIKA - kolejny zachwyt <3 Natalka zarówno na mojej twarzy jak i najbliższych mi dziewczyn ( mama, siostra, babcia) wyczarowała jakieś niesamowite cuda Kolejne już 10/10 !
RZĘSY Z PAZUREM - paznokcie robiła mi Edyta z salonu Rzęsy z Pazurem, ile ja się nad nimi nazachwycałam! Są przepiękne, mimo że mamy 11 dni od zrobienia one ciągle wyglądają cudownie

Z usługodawców to chyba tyle, ja jeszcze chciałabym tylko dodać, żebyście nie pogubił się podczas całych tych przygotowań. Że nie ważne czy Wasz mąż będzie miał bordową czy różową muszkę - najważniejsze to co w serduchu a ja kocham mojego męża ponad wszystko i w całym tym zgiełku przygotowań nie warto o tym zapominać. Dodatkowo chcę dodać żebyście korzystały z Waszego dnia w 200% bo czas mija jak szalony, cieszcie się, uśmiechajcie, tańczcie, okazujcie sobie wzajemnie uczucia bo to najważniejsze. Dekoracja i fryzura w następny dzień znikną a Wasz Mąż ma być Mężem do końca życia.
I tego właśnie Wam wszystkim życzę, uśmiechu wytrwałości i żeby Wasz dzień trwał i trwał i trwał! Buziaki dziewczyny !
zaneta032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 12:14   #4746
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Tez mialam ponczochy tyle ze nie czulam ze cos jest nie tak. Jak sie rozebralam zobaczylam rany i bable na udach. Alkohol i emocje zrobily swoje😃. Co do Gosi z Ploskiego rowniez sie zgadzam. Dobra fryzjerka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 11:24   #4747
Nsaba95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam. Dziewczyny mam pytanie ile wczesniej tak mniej wiecej trzeba iść zarezerwowac.. Jeżeli mozna to tak nazwac. Wczesniej kościół??? Ja jestem z parafi matki Bożej krolowej Polski w Zamościu.
Nsaba95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 11:47   #4748
katie20188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 109
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Nsaba95 Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny mam pytanie ile wczesniej tak mniej wiecej trzeba iść zarezerwowac.. Jeżeli mozna to tak nazwac. Wczesniej kościół??? Ja jestem z parafi matki Bożej krolowej Polski w Zamościu.
W katedrze bylam na ponad poltora roku wczesniej to zapisywali mnie jako pierwsza. Ale mysle ze powinno sie to zalatwic przynajmniej z rocznym wyprzedzeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
katie20188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 14:30   #4749
Angiemar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dzięki za odpowiedzi dot. Rancha Debry Szczególnie że dowiedziałam sie czegoś o jedzeniu, które na weselu jest naprawdę ważne- nie dla pary młodej, bo z tego co zazwyczaj mówią dziewczyny nie jedzą za dużo, ale dla pozostałych gości ;-)
Co do zapachów to spróbuję to zweryfikować teraz gdy jest ciepło, na wcześniejszej wizycie nie było jeszcze takiej pogody i nic nie zwróciło mojej uwagi, ale warto sie temu przyjrzeć. Dzięki!

Edytowane przez Angiemar
Czas edycji: 2017-06-02 o 14:39
Angiemar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 14:38   #4750
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Zawsze myślałam, że na swoim weselu nic nie zjem, a w sumie pierwsze danie zjadłam w całości i próbowałam wszystkich posiłków
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 15:10   #4751
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że na swoim weselu nic nie zjem, a w sumie pierwsze danie zjadłam w całości i próbowałam wszystkich posiłków
Też się zastanawiam, które to dziewczyny nie jedzą dużo - ja zjadłam wszystkie ciepłe dania, a na zupę to tak czekałam głodna, że szok Stres odpuścił, jedzenie w sam raz
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 16:27   #4752
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zawsze myślałam, że na swoim weselu nic nie zjem, a w sumie pierwsze danie zjadłam w całości i próbowałam wszystkich posiłków

ja tylko zimnej płyty nie dałam już rady spróbować, bo byłam pełna
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 17:00   #4753
shigure1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

MY JUZ PO!!!

Witajcie!
Nie odzywalam sie zbyt duzo na forum, ale przewertowalam wszystkie strony na forum i wiele rad bardzo mi pomoglo. Zauwazylam jednak, ze wiele uslugodawcow jest proponowamych "na jedno kopyto" i jestem bardzo zadowolona z tego, ze nie dalam sie do konca wciagnac w ten wir robienia tego co wszyscy Pochodze z Krasnobrodu i tam 3 czerwca odbyl sie slub oraz wesele. Przygotowania byly wrecz szalone, kazdy z rodziny na najwyzszych obrotach. Pogoda nam sie udala wspaniala, bylo cieplutko, bez zimnego wiatru, ktory byl dzien przed. Wszystko przeroslo nasze oczekiwania, zarowno slub jak i wesele. Nie obylo sie bez wypadkow (na glowe meza tuz przed slubem spadla klapa samochodowa), ale generalnie wszystko na pozytyw. Teraz napisze, kto sprawil, ze nasz dzien byl tak wyjątkowy:

KOŚCIÓŁ NNMP w Krasnobrodzie: Wspanialy ks. Proboszcz i bardzo pomocny, jdnak nasza Msze poprowadzil ks. Piotr Jakubiak, ktorego bardzo szanuje i podziwiam. Bylo rowniez 2 innych ksiezy: nasz ksiadz-przyjaciel oraz ksiadz proboszcz, ktory z Pielgrzymka przyjechal z Przemysla. W kazdym razie, piekne kazanie, na koniec gratulacje i otrzymalismy obraz. Koszt: co łaska dla księdza (nawet nie zaglądał w kopertę, 270 organista, około 150 kościelny, ale da rade i mniej jak sie nie ma. Nie do konca jestem zadowolona z organisty, ktory wprawdzie przepieknie gra i spiewa, ale zamowilam takze skrzypaczke, ktora miala zagrac wraz z nim, oraz spiewac psalmy a on jej nie pozwolil. Miala tylko czas na jedno Ave Maria po komunii a i tak podobno byla pospieszana. Dlatego juz lepiej kogos z zewnatrz wylacznie na jedna piesn po Komunii. Generalnie bardzo nam sie podobalo.

WESELE:
OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY PSZCZELINIEC:
Nie wiem dlaczego nikt go tu nie polecal. Sceneria jest magiczna! Wkolo las, zielen, spiew ptakow, spokoj. Wspanialy wypoczynek dla przyjezdnych z miasta. Bardzo duzy osrodek, sam hotel ma 80 miejsc noclegowych, a wkolo pelno domkow, wiec mysle, ze mozna spokojnie przenocowac cale wesele. Sa 2 sale weselne, a gorze i na dole, bardzo przestronne. Na obu pietrach oddzielne sale jadalna i taneczna. Obsługa bardzo sympatyczna, dbali, aby wszystko stalo na stole, my sie zupelnie o nic nie musielismy dopominac. Jedzenie przepyszne, w porcjach takich w sam raz. Szczegolnie polecam zupke Bogracz i pierogi. Chociaz tak naprawde wszystko wrecz rozplywalo sie w ustach. Jedzonkoko swieze, robione bezposrednio dzien przed przez kucharki Osrodka (wiemy, bo jak ustawialismy winietki to lepily nasze pierogi i unosil sie niesamowity zapach). Kierownictwo bardzo elastyczne, moglismy przyjsc w kazdej chwili cos nowego poustalac, nie bylo z niczym zadnego problemu. Koszt na ten rok za 5 dan na osobe bez ciast i wodki to 150zl/os.

DJ AXEL: Wspanialy, niesamowity, bardzo elastyczny. Kazdy byl zachwycony i biegal dziekowac za tak niesamowita impreze. Potrafi wykorzstac kazdy moment jak najlepiej. Ciezko opisac jego prace slowami, trzeba byc tego swiadkiem. Ktos z mojej rodziny stwierdzil, ze ten czlowiek urodzil sie, zeby pracowac jako DJ. Polecam kazdemu!!!

FOTO Paweł Łuczka: Profesjonalista, podczas imprezy w ogole go nie widzialam, a jestem pewna, ze uchwycil wszystkie wazne momenty. Plener jak najbardziej na plus, mial wiele ciekawych pomyslow. Jedyne co pozostaje to czekać na efekt pracy.

KAMERZYSTA Videofilmowanie Damian Konopka: Rowniez niewidoczny, pokamerowal nas dronem, mieli z zona bardzo wiele pomyslow podczas pleneru, jestem bardzo ciekawa efektu. Konkurencyjna cena, zona jest fotografem wiec mozna sie umowic na pakiet Foto i Video.

SUKNIA: Kupiona w salonie Gracja w Radomiu. Bardzo sie balam, bo wymazylam sobie ideal, ktorego po prostu nie bylo. Mialam juz szyc w zakladzie krawieckim "La Gracja", ale w ostatniej chwili znalazlam suknie zblizona do mojego idealu. Kilka zmian i mialam przepiekna, leciutka, wygodna suknie, ktora kazdy sie zachwycal, a ja mialam przeogromna wygode. Zwykle pannom Mlodym bardzo szybko uszkadzaja sie suknie, ze do niczego sie nie nadaja. Moja to miala tylko 2 dziurki od nadepniec szpilek moich 2 kolezanek.

BUTY: Do slubu salon Anna, buty kupione na allegro na miare ze skory za 150zl. Przepiekne, choc do tanca sie nie nadaja. Dlatego do tanca kupilam buty z sensatiano. Przewygodne, chociaz polecam dokupic wkladke pro comfort. Ja przetanczylam w nich calutka noc, ale niestety porobily mi sie bable od podziurawionych ponczoch.

BARMANI + FOTOBUDKA: Rafał Kapitan. Hit imprezy! Robia przepyszne drinki nie tylko z wybranej listy w rytm granej muzyki i bardzo sprawnie. My kazdy drink dostawalismy do stolu, a do tego prezenty w postaci Rainbow Shotow. Fotobudka z super gadzetami, zdejcia sa wspaniala pamiatka do Ksiegi Gosci. Pan Rafal bardzo pomocny, bardzo czesto jezdzi z klientami, zeby wybrac najlepszy alkohol w niezaporowej cenie. Jesli ktos chce to nie musi sie w ogole martwic o kupno alkoholu to moze wybrac drozsza opcje i sie o nic nie martwic.

Skrzypaczka: Pani Anita Antoniewicz. Nie uslyszelismy niestety jej pelnego potencjalu, jednak przepieknie nam zagrala Ave Maria i to bez akompaniamentu co musialo byc o wiele trudniejsze. Jednak kazdy sie rozplywal sie jej gra, wiec to nam wystarczylo

Wystroj: Kwiaciarnia pani Anna Ożga w Krasnobrodzie. Ozdobila nam kosciol, sale, samochod, moje wlosy, ciasto. Dodatkowo bukiety, butonierki. Kompozycje przerosly moje oczekiwania, niesamowite, bogate, ale nie przesadzone. O piekniejszym bukiecie tez nie moglam marzyc! A kwota? Niewiele ponad 1000zl. ZA WSZYSTKO!

Ciasta i tort: PALUSZYNSCY. Wg mnie bezkonkurencyjni. Probowalam ciasta wszedzie, tylko u Paluszynskich smakuja jak w domu. Ozdoby do torta tez ze smakiem, nie przesadzone. Bralam przed slubem probki ciast, wszystkie byly tak pyszne, ze ja je od razu wszystkie pozeralam tak jak i moja rodzina. Najbardziej polecam W-Z z borowkami, czekoladowca i ciasto czekoladowe z wisnia. Co do torta to jadlam tylko smak czekoladowo-orzechowy i byl genialny. Cena tez niewygorowana, transport gratis.

Rzęsy i paznokcie: Pani Sylwia Konopka z OdNova: Bardzo mila i staranna, profesjonalistka w swoim fachu. Rzęsy i paznokcie tak jak chcialam, nic dodac, nic ujac.

Makijaz: Pani Magda (ta mlodsza z salonu Magdalenki. Bardzo ladny, staranny makijaz i bardzo trwaly. Mimo, ze mam przetluszczajaca sie cere, nie swiecilam sie przez cala impreze.

Uwazam, ze kazda nasza decyzja byla dobrze przemyslana i nie zaluje zadnej, gdyz starania kazdego przerosly nasze oczekiwania!
Wiadomo, kazdy gust jest inny, ale mam nadzieje, ze komus moja wypowiedz pomoze
shigure1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 13:30   #4754
monika89czerwiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 26
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Jaka cena drink baru i fotobudki ? Moglabys podac jakies szczegoly ?
monika89czerwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 21:31   #4755
Angiemar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Też jestem ciekawa ceny drink-baru i fotobudki, o wielu z tych usługodawców nic nie słyszałam wcześniej, fajnie jakbyś napisała później jak wyszedł film i zdjęcia
Angiemar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 14:06   #4756
ola_ty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

My już po !
3 czerwca był najpiękniejszym dniem w Naszym życiu ! Przeżyłabym to jeszcze raz pomimo stresu, który mnie zjadał do momentu błogosławieństwa, nie bójcie się łez, płaczcie ze szczęscia (mi dzięki temu zeszło całe ciśnienie i potem już był pełen luz), ale do rzeczy !

ŚLUB:
Uroczystość odbyła się w Zamojskiej Katedrze, było pięknie, ksiądz który udzielał Nam ślubu był bardzo przyjemny i z poczuciem humoru, kazanie super , mówił bardzo mądrze. Ogólne wrażenie super. Dekoracja kościoła Magia Chwili, super pięknie (dołączam zdjecie)

WESELE:
Pensjonat MYKA- z czystym sumieniem polecam! Jedzenie było smaczne, gościom smakowało (wiele osób chwaliło), na stołach nie brakowało jedzenia i było systematycznie donoszone. Sala z super klimatem, sporo miejsca do tańca. Nie żałujemy wyboru i gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać salę to ponownie wybralibyśmy Myków !

MUZYKA:
Zespół MORTON- jesteśmy mega zadowoleni, grają muzykę dla każdego. Goście cały czas byli na parkiecie. Potrafią wyciągnąć ludzi zza stołów poprzez różne zabawy. Bardzo przyjemni i przede wszystkim nie zdzierają milionów ! Bardzo polecamy!!

DEKORACJA SALI:
Pani Anna Jasiewicz (centrum slubne Perfect Wedding) ogólne wrażenie super, robiło wrażenie. Niestety jeszcze nie mamy zdjęć sali

FOTO-VIDEO:
K-Film Studio bardzo mili i z poczuciem humoru Rozładowywali napięcie i rozśmieszali
Profesjonaliści! Naprawdę polecamy. Robili także ujęcia dronem.

SUKNIA:
Szyta na miarę u krawcowej Pani Beaty w zamojskim "Łukaszu". Przemiła kobieta, zrobiła kawał dobrej roboty, suknia przepiękna, miałam wątpliwości co do szycia , ale zaryzykowałam i było warto. Inspirację wziełam z internetu i miałąm taką jaką sobie wymarzyłam, pięknie falowała w tańcu

MAKIJAŻ:
Jowita Buczak Make-up maluję się u Jowity na każdą większą okazję. Makijaż zawsze piękny i trwały. Polecam !!!!!!

PAZNOKCIE I FRYZJER:
Paznokcie- Ejkej.
Sliczne, piękne trzymają się do dziś. Nie miałam żadnej swojej wizji paznokci i zdałam się na Panią Agatę, jestem zadowolona
Fryzura- Zamojskie Atelier fryzjerskie. Była całkiem ładna, podobała mi się , a mnie jest trudno dogodzić w kwestii upięcia, ponieważ nie jestem ich zwolenniczką. Wytrzymala do końca imprezy. Pani Monika słuchała tego co chcę, nie wciskała na siłę swoich wizji itd. także polecam

FOTOBUDKA:
To był hit imprezy zarówno dla starszych jak i młodszych! Była kolejka do zdjęć, goście wklejali fotki do księgi gości i mamy teraz super pamiątkę za każdym razem kiedy patrzę na te zdjęcia to się śmieję.
www.dide.pl polecamy!!

A I CIASTA ! :
Cukiernia Timm z Izbicy
Tort z masą śmietanową z borówkami amerykańskimi mmmm pycha.
Ciasta również pycha. Polecamy!


Podsumowując!
Ten piękny dzień mija zbyt szybko, dlatego warto cieszyć się każdą sekundą i bez stresu dziewczyny ! Wiem, że teraz łatwo mi powiedzieć, ale wszystko się uda nie ma się czym przejmować tylko się cieszyć i bawić , bo ten dzień już się nie powtórzy.
Piszcie na priv , jeżeli macie jakieś pytania i mam nadzieję, że komuś pomogłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosciol.jpg (82,0 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez ola_ty
Czas edycji: 2017-06-12 o 14:16
ola_ty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 14:19   #4757
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ile wyniosła Was dekoracja kościoła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 16:02   #4758
my_eldelflower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 11
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Czy mogłabyś podać imię i nazwisko tego księdza? Też będziemy mieć ślub w Katedrze.



Cytat:
Napisane przez ola_ty Pokaż wiadomość
My już po !
3 czerwca był najpiękniejszym dniem w Naszym życiu ! Przeżyłabym to jeszcze raz pomimo stresu, który mnie zjadał do momentu błogosławieństwa, nie bójcie się łez, płaczcie ze szczęscia (mi dzięki temu zeszło całe ciśnienie i potem już był pełen luz), ale do rzeczy !

ŚLUB:
Uroczystość odbyła się w Zamojskiej Katedrze, było pięknie, ksiądz który udzielał Nam ślubu był bardzo przyjemny i z poczuciem humoru, kazanie super , mówił bardzo mądrze. Ogólne wrażenie super. Dekoracja kościoła Magia Chwili, super pięknie (dołączam zdjecie)

WESELE:
Pensjonat MYKA- z czystym sumieniem polecam! Jedzenie było smaczne, gościom smakowało (wiele osób chwaliło), na stołach nie brakowało jedzenia i było systematycznie donoszone. Sala z super klimatem, sporo miejsca do tańca. Nie żałujemy wyboru i gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać salę to ponownie wybralibyśmy Myków !

MUZYKA:
Zespół MORTON- jesteśmy mega zadowoleni, grają muzykę dla każdego. Goście cały czas byli na parkiecie. Potrafią wyciągnąć ludzi zza stołów poprzez różne zabawy. Bardzo przyjemni i przede wszystkim nie zdzierają milionów ! Bardzo polecamy!!

DEKORACJA SALI:
Pani Anna Jasiewicz (centrum slubne Perfect Wedding) ogólne wrażenie super, robiło wrażenie. Niestety jeszcze nie mamy zdjęć sali

FOTO-VIDEO:
K-Film Studio bardzo mili i z poczuciem humoru Rozładowywali napięcie i rozśmieszali
Profesjonaliści! Naprawdę polecamy. Robili także ujęcia dronem.

SUKNIA:
Szyta na miarę u krawcowej Pani Beaty w zamojskim "Łukaszu". Przemiła kobieta, zrobiła kawał dobrej roboty, suknia przepiękna, miałam wątpliwości co do szycia , ale zaryzykowałam i było warto. Inspirację wziełam z internetu i miałąm taką jaką sobie wymarzyłam, pięknie falowała w tańcu

MAKIJAŻ:
Jowita Buczak Make-up maluję się u Jowity na każdą większą okazję. Makijaż zawsze piękny i trwały. Polecam !!!!!!

PAZNOKCIE I FRYZJER:
Paznokcie- Ejkej.
Sliczne, piękne trzymają się do dziś. Nie miałam żadnej swojej wizji paznokci i zdałam się na Panią Agatę, jestem zadowolona
Fryzura- Zamojskie Atelier fryzjerskie. Była całkiem ładna, podobała mi się , a mnie jest trudno dogodzić w kwestii upięcia, ponieważ nie jestem ich zwolenniczką. Wytrzymala do końca imprezy. Pani Monika słuchała tego co chcę, nie wciskała na siłę swoich wizji itd. także polecam

FOTOBUDKA:
To był hit imprezy zarówno dla starszych jak i młodszych! Była kolejka do zdjęć, goście wklejali fotki do księgi gości i mamy teraz super pamiątkę za każdym razem kiedy patrzę na te zdjęcia to się śmieję.
www.dide.pl polecamy!!

A I CIASTA ! :
Cukiernia Timm z Izbicy
Tort z masą śmietanową z borówkami amerykańskimi mmmm pycha.
Ciasta również pycha. Polecamy!


Podsumowując!
Ten piękny dzień mija zbyt szybko, dlatego warto cieszyć się każdą sekundą i bez stresu dziewczyny ! Wiem, że teraz łatwo mi powiedzieć, ale wszystko się uda nie ma się czym przejmować tylko się cieszyć i bawić , bo ten dzień już się nie powtórzy.
Piszcie na priv , jeżeli macie jakieś pytania i mam nadzieję, że komuś pomogłam.
my_eldelflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 17:39   #4759
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Najbardziej "rozchwytywany" ksiądz w Katedrze to ks.Wiesław Górniak.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-12, 17:58   #4760
ola_ty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez my_eldelflower Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś podać imię i nazwisko tego księdza? Też będziemy mieć ślub w Katedrze.
Ks. Leszek Boryło
ola_ty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 10:56   #4761
Weronika2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć Dziewczyny, ja mam jeszcze swój wielki dzień przed sobą,
w związku z tym chciałam abyście poradziły mi w kwestii ciasta-podziękowania dla gości, otóż czy lepiej wybrać papierowe pudełeczka czy też plastikowe opakowania?
Weronika2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 08:03   #4762
aliss1406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zamojskie panny młode :)

U mojej siostry były papierowe i u mnie też takie będą Co prawda plastikowe są trwalsze, ponieważ papierowe mogą nasiąknąć od cista ale w środku mają wkładkę, która je trochę zabezpiecza, a i prezentują się też o wiele wiele lepiej

Edytowane przez aliss1406
Czas edycji: 2017-06-14 o 08:05
aliss1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 23:35   #4763
shigure1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje, ale wlasnie wroculam z podrozy poslubnej Wstepnie mielismy pakiet na barmanow +nasz alkohol +2h fotobudki i kosztowalo nas to:1500zl barmani + 450zl fotobudka. Jesli z ich alko to 2500zl + koszt za fotobudke. Mamy juz wersje robocza filmu i moglabym ogladac go i 10 razy! Bardzo fajna pamiatka, zdjecia tego nie oddadza Poprosilismy o dwugodzinny film, ale tyle sie dzialo, ze przedluzamy do 3h.
shigure1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 19:38   #4764
monika89czerwiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 26
Dot.: Zamojskie panny młode :)

ile Was wyniósł alkohol do drink baru ?
monika89czerwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 14:15   #4765
shigure1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ogolnie cena zalezy od tego jakie drinki sobie wybierzecie i ile gosci bedzie. U nas bylo 110 osob, ale wszyscy rzucili sie na mojito itp. wiec poszlo baaardzo duzo rumu i baaardzo malo wodki. Ciezko stwierdzic ile dokladnie nam wyszlo, bo alko kupowalismy ratami, ale moznby wycenic na 700zl. A to co zostalo to oczywiscie nasze
shigure1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:39   #4766
zakochanapouszy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny co sądzicie o tym? <reklama> Mam dylemat

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2017-06-23 o 17:06 Powód: reklama
zakochanapouszy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 08:56   #4767
skwarynia
Raczkowanie
 
Avatar skwarynia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Perła Wschodu
Wiadomości: 67
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez zakochanapouszy1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tym? <reklama> Mam dylemat
Mi sie bardzo podobaja takie szale Tylko ciężko je dopasować. Weź tylko pod uwagę swoją stylizację i suknię ślubną. Do eleganckiej sukni ślubnej to nie pasuje moim zdaniem, suknia musi byc zwiewna i tiulowa. A włosy luźne i jakiś romantyczny wianek. I tak jak na zdjęciu, pasuje do sukni z odkrytymi ramionami, jesli masz jakąś koronke to nie bardzo. No i najwazniejsze kolor - do białej sukni, bardziej pasowałby biały szal.
Takie szale możesz też znaleźć na pakamera.pl, sama tam szukałam dla siebie, ale skończyło się na tym że miałam koronkowe bolerko doszyte do sukni w którym byłam przez całą noc.

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2017-06-23 o 17:05
skwarynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 11:14   #4768
justynka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, nie jestem z Zamościa a muszę wybrać kogoś do zrobienia fryzury i makijażu (koniecznie jedno miejsce!) i to dla trzech osbób. Jestem na ten moment umówiona w salonie kosmetycznym Secret. Na próbne dopiero za jakiś czas mam przyjechać i chciałabym wcześniej poznać jakieś opinie. Znacie może ten salon? Jest ok?
justynka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 16:56   #4769
monciaap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Hej dziewczyny
Mam do odstąpienia salę weselną w Restauracji OSiR na 7 oraz 8 lipca 2017. Mamy podpisaną umowę oraz wpłaconą zaliczkę, lecz ostatecznie zdecydowaliśmy się na inną salę. Jeśli chodzi o umowę - wesele z poprawinami, 185 zł za dwa dni, w tym 7 dań gorących, 11 przystawek, deser, ciasta, owoce, napoje (bez limitu), pieczywo, dekoracja stołów. Dodatkowo, jeśli wesele będzie na powyżej 120 osób - darmowe wypożyczenie do ślubu JAGUARA XJ, 150 osób - tort piętrowy gratis, powyżej 170 osób - stół wiejski gratis. Co do kaucji - wpłaciliśmy 2000 zł, odstąpimy salę za mniejszą kwotę.
Jeśli jesteście zainteresowane to piszcie ;D
monciaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 20:55   #4770
monika89czerwiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 26
Dot.: Zamojskie panny młode :)

hmm chyba trochę dziwne szukać sali tydzień przed weselem
monika89czerwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.