tłuszcz ze stresu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-31, 15:14   #1
monia207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Question

tłuszcz ze stresu!


witam wszystkich, może ktoś z Was mi poradzi co zrobic z tanką tłuszczowa która odkłada się w dolnych partiach brzucha od nadmiarów stresu? jak sie tego pozbyć skutecznie???? ćwiczenia, dietka, osobiście wolałabym jakies ćwiczonka ale jak dieta konieczna będzie to też się poświęcę, jak mus to mus
Z góry dziękuję za odp.
Pozdrawiam !!!
monia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 15:55   #2
zzZZzz
Raczkowanie
 
Avatar zzZZzz
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: kula ziemska
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do zzZZzz GG do zzZZzz
Dot.: tłuszcz ze stresu!

sama sobie odpowiedzialas %-)
zzZZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 19:19   #3
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: tłuszcz ze stresu!

mam podobny problem. kiedy przybywa mi stresów od razu widać to po moim brzuszku - szczególnie jego dolnej części. proponowałabym Ci iść do lekarza. u mnie pani doktor stwierdziła ze to na tle nerwicowym i dala mi leki na regulacje i zlagodzenie tego co sie dzieje w moim zoladku. pociesze Cie, jak mina stresy wszystko wróci do normy. jakbyś miala jeszcze jakies pytania to jestem do usług
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 22:25   #4
pattyt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Chicago, IL
Wiadomości: 124
GG do pattyt
Dot.: tłuszcz ze stresu!

"mam podobny problem. kiedy przybywa mi stresów od razu widać to po moim brzuszku - szczególnie jego dolnej części. proponowałabym Ci iść do lekarza. u mnie pani doktor stwierdziła ze to na tle nerwicowym i dala mi leki na regulacje i zlagodzenie tego co sie dzieje w moim zoladku. pociesze Cie, jak mina stresy wszystko wróci do normy. jakbyś miala jeszcze jakies pytania to jestem do usług"

czesc czy mozesz napisac jakie to leki?? podac nazwe i sklad?? ja mam ten sam problem ... poza tym ze nie moge zrzucic brzuszka to z nerwow robi mi sie czesto jak balon... myslalam ze to moze od jedzenia ale zaczelam dbac o to co jem i pijam i w jakich ilosciach jednak problem nie zniknal ...
bede ci bardzo wdzieczna za odp
pattyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:06   #5
monia207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: tłuszcz ze stresu!

ehh..dzięki, a czemu niektórzy od stresów chudną???
monia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 21:31   #6
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: tłuszcz ze stresu!

pattyt najlepiej idz do swojego lekarza (to wcale nie musi byc specjalista), bo przeciez wiemy ze nie ma lekow uniwersalnych, a nie chcialabym miecCie na sumieniu a co do brzuszka - balonika to tez mi sie czasami robi, ale na to to juz nie ma rady, trzeba zacisnac zeby i przeczekac.

monia niektorzy ze stresu chudna, bo w nerwach nie moga patrzec na jedzenie. aczkolwiek jest to dziwne i nielogiczne, poniewaz w okresie zwiekszonego stresu bardzo spada wytwarzanie jakiegos hormonu odpowiadajacego za przemiane materii i dlatego wtedy wlasnie latwiej przytyc
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.