Cytologia, infekcje, grzybica... Paniczny lek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-23, 11:34   #1
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465

Cytologia, infekcje, grzybica... Paniczny lek


Hej.
Zakladam watek bo panicznie sie stresuje i juz chyba nie wytrzymam. Od listopada ubieglego roku biore tabletki anty belara. W tamtym czasie mialam robioba cytologie. Lekarz powiedzial, ze jest stan zapalny i mam stosowac gynalgin. Mialam wtedy wykupiony lek ale z wlasnej glupoty i zapominalstwa zapomnialam zastosowac. Pol roku pozniej na wizycie kontrolnej lekarz rowniez stwierdzil stan zapalny. Ok miesiac temu mialam straszna grzybice pochwy. Myslalam, ze zadrapie sie do krwii. Poszlam do jakiegokolwiek lekarza i dostalam clotrimazolum w globulkach. Przeszlo. W tym tygodniu bylam u mojego lekarza. Zrobil mi cytologie i badanie jakims papierkiem, po ktorym stwierdzil, ze nadal mam grzybice. Przepisal glubulki i tabletki doustne. Dodatkowo powiedzial, ze mam niewielka nadzerke ale nie bedzie z tym nic robil poki co.
Od tego czasu zaczelo sie moje swirowanie. Wpadlam w panike. W glowie mam najgorsze scenariusze. Wiem, sama zawalilam olewajac ten gynalgin. Choxiaz gdybt wynik rok temu byl taki zly to musialabym po leczeniu powtorzyc cytologie?
Musze czekac na wyniki cytologii jeszcze prawie 2 tygodnie a czytalam, ze przy infekcji i grzybicy obraz moze byc nie do oceny albo zafalszowany. Jesli czekaja mnie kolejne 2 tygodnie stresu to nie wiem czy wytrzymam.
Juz teraz ciagle o tym mysle. Caly czas czytam watki na wizazu. Nastawiam sie negatywnie. Nie jestem w stanie skupic sie na podstawowych obowiazkach i pracy bo dostaje atakow histerii 😢
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 12:59   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Cytologia, infekcje, grzybica... Paniczny lek

Ale nie rozumiem... Swirujesz bo masz grzybice? Bierz leki i bedzie okay.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 13:17   #3
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Cytologia, infekcje, grzybica... Paniczny lek

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ale nie rozumiem... Swirujesz bo masz grzybice? Bierz leki i bedzie okay.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Swiruje bo w poprzedniej cytologii wyszedl mi stan zapalny i nie zastosowalam globulek, ktore wtedy przepisal mi lekarz. Przy kolejnej wizycie tez go mialam. A teraz boje sie, ze tamte nieleczone stany zapalne plus niewielka nadzerka spowodowaly cos gorszego ;( i swiruje bo na wynik cytologii musze czekac 2 tygodnie...
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 16:40   #4
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Cytologia, infekcje, grzybica... Paniczny lek

Jakich nowych rad oczekujesz, na innym koncie dostałaś już odpowiedź.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-23 17:40:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.