Czy moj trening jest dobry? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 13:56   #1
Rimma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1

Czy moj trening jest dobry?


Witam
Od czasu do czasu przegladam forum wizazu, ktore jest dla mnie niezwykla kopalnia wiedzy.
Od czerwca cwicze- najpierw byly przede wszystkim cwiczenia silowe- tamilee, 8 min, great body. Od grudnia zaczelam stosowac diete, taka prawdziwa z liczeniem kalorii i zapisywaniem, bo wczesniej po prostu tak na oko patrzylam, co lepiej zjesc, a czego nie. Ogolnie polega na 5-6 posilkach, roznorodnym sniadaniu, drugie sniadanie warzywa, obiad jakis na cieplo, podwieczorek to zwykle jakis szybki -kubus, jakas przekaska i kolacja bialkowa. Do tego zmienilam swoj plan cwiczen. Cwicze 4-6 razy w tygodniu, na przemian: jednego dnia silowe te co wyzej- staram sie po zestawie na kazda partie, a na drugi dzien jakis filmik z turbo jam- fat blaster (on jest taki interwalowy) albo 20 minute workout albo cardio party.

Od czerwca do grudnia schudlam 6,5 kg, a do teraz ogolnie schudlam 15 kg. Obecnie waze 75kg przy 165 cm wzrostu, 77 cm w pasie, 107 cm w biodrach. 31,5 ramie, udo 60 cm, pod biustem 85 cm, lydka 38 cm, biust 97 cm.
Jem tak ok. 1300-1400 kcal dziennie- nie zalezy mi na szybkim efekcie, dlatego wole zbyt nie ograniczac sie z jedzeniem, by potem nie bylo efektu jojo. Moim marzeniem jest i daze do tego, zeby takie jedzenie weszlo mi w krew na cale zycie.

A teraz przejde do sedna sprawy- ostatnio przytylam 1,5kg, i ogolnie waga nie chcac drgnac. Zaczynam sie zastanawiac, co zmeinic w moim treningu- moze mniej silowych- wiecej aerobiku? Bardzo prosze o rade. Jestem naturszczykiem, wiec nie krzyczcie, jesli robie jakies bledy w moim odchudzaniu

Dodam, ze prowadze nieregularny tryb zycia i spie w godzinach 3-12, co mysle, ze tez ma zly wplyw na chudniecie.

Edytowane przez Rimma
Czas edycji: 2010-03-14 o 14:13
Rimma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.