Niezbyt fajne w³osy u ch³opaka (he³m na g³owie) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-10-08, 22:05   #1
gabalamuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 3
Red face

Niezbyt fajne w³osy u ch³opaka (he³m na g³owie)


Hej, jestem facetem i generalnie moja czupryna wygl±da jakbym mia³ he³m na g³owie, moje w³osy s± bardzo gêste, grube i sztywne. Co gorsza, gdy s± d³u¿sze ni¿ 4-5 cm zaczynaj± siê krêciæ, ni to loki, ni to fale - taki potworek pomiêdzy. Na dodatek rosn± w górê wiêc im d³u¿sze to robi mi siê takie jakby afro i jeszcze wiêkszy he³m na g³owie, bardzo siê pusz±. Kolejna rzecz której nie cierpiê, niewa¿ne jakiej s± d³ugo¶ci, to ZAWSZE mam jakby odstaj±ce pojedyncze w³oski na g³owie, w du¿ej ilo¶ci i wygl±da to po prostu komicznie

Na g³owie uk³adaj± siê jak chc± (to pasmo ni¿ej, tamto wy¿ej na g³owie, tutaj jakby dziura), nie jestem w stanie ich okie³znaæ. U¿ywam czasem matowej pasty, ale s³abo to pomaga, raczej utrwala tylko ten he³m, bo có¿ mo¿e pomóc pasta je¶li struktura w³osów jest do kitu. Jedyna rzecz która pomaga to energiczne przetarcie ich rêcznikiem gdy s± ju¿ suche, robi± siê wtedy jakby bardziej proste, ale i tak wygl±dam jakbym mia³ ten wspomniany he³m na g³owie. Zdajê sobie sprawê ¿e to niszczy w³osy, dlatego staram siê to robiæ tylko w ostateczno¶ci, a jest to niestety jedyna rzecz która pomaga mi je uk³adaæ na g³owie na dzieñ dzisiejszy.
Myjê je codziennie rano, gdy s± ju¿ trochê d³u¿sze (rosn± mi do¶æ szybko) to nak³adam od¿ywkê (jakie¶ losowe kupione w rossmanie, do w³osów zniszczonych).

W zwi±zku z powy¿szym moje pytanie - jakie polecacie specyfiki do pielêgnacji/stylizacji takich w³osów ¿eby da³y mi ¿yæ? Dziêkujê z góry za pomoc
gabalamuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 17:05   #2
tequilav
Przyczajenie
 
Avatar tequilav
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Niezbyt fajne w³osy u ch³opaka (he³m na g³owie)

Zrób sobie keratynowe prostowanie, do mnie du¿o facetów przychodzi na ten zabieg i s± bardzo zadowoleni z efektów. W³osy siê nie bêd± puszyæ nawet w deszcz ;P
tequilav jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-24, 14:46   #3
gabalamuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Niezbyt fajne w³osy u ch³opaka (he³m na g³owie)

Czy keratynowe prostowanie w³osów d³ugo¶ci 5-6 cm ma sens, czy powinienem je raczej zapu¶ciæ zanim wykonam ten zabieg? Chodzi mi o to, ¿e jak odrastaj± to ju¿ nie wyprostowane wiêc na tak krótkich w³osach to mo¿e nie mieæ zbytnio sensu.
gabalamuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-03, 16:04   #4
gabalamuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Niezbyt fajne w³osy u ch³opaka (he³m na g³owie)

Up
gabalamuta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 17:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.