krwawienia w okresie brania tabletek?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 07:04   #1
zuzanna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Exclamation

krwawienia w okresie brania tabletek??


od pewnego czasu zauwazylam ze przy oddawaniu moczu troche krwawie i jest to sluz laczony z krwia tak mi sie wydaje jest koloru rozowego czasami brazowawego a czasami bardziej czerwonego nie jest on w duzych ilosciach ale zmartwilo mnie to dodam ze biore tabletki antykoncepcyjne od prawie 2lat + nie wystepuje u mnie zadne pieczenie lub zle samopoczucie jednak czasami odczuwam bole brzucha i to w porach wieczornych jednak nie sadze zeby to laczylo sie z krwawieniem gdyz mozna powiedziec ze mam delikatny zoladek ktory wszystko odczuwa czym moze byc spowodowane to krwawienie dodam ze okres bede miec za 1,5tyg prosilabym o wszelka pomoc wiadome jest to ze przy dluzszym okresie czasu bede musiala wybrac sie do ginekologa jednak chcialabym uslyszec czym moze byc to spowodowane jeszcze przed wizyta u lekarza czy spowodowane moze byc przez czeste nerwy i stres?
Dodam ze we wczesniejszych czasach krawienie wystepowalo po stosunku lecz male i chwilowe (uznalam to iz spowodowane moglo byc przez mocny stosunek...) czekam na wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje
zuzanna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:27   #2
zuzanna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: krwawienia w okresie brania tabletek??

zuzanna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:45   #3
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: krwawienia w okresie brania tabletek??

Blagam, uzywaj znakow interpunkcyjnych, bo tego nie da się czytac.
Mam trzy pomysly i wszystkie wymagaja sprawdzenia u lekarza:
1. stan zapalny pecherza (ale to powinno zaczac bolec, a bol powinien byc nie do wytrzymania)
2. plamienie od tabletek, ale ono raczej powinno zostawac na bieliznie albo wkladce, a nie pojawiac sie tylko przy oddawaniu moczu
3. nadzerka - tym bardziej, że piszesz po krwi po stosunku, przy braku jakichkolwiek infekcji i prawidlowej budowie, krwawiace obtracie przy stosunku jest bardzo rzadkie, nawet przy wrazliwej skorze.
Najpierw wybralabym sie do ginekologa na badanie i juz.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:20   #4
pajka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: krwawienia w okresie brania tabletek??

Ja też kiedyś tak miałam, że przy stosowaniu tabletek anty przez cały okres ich brania miałam plamienia - wtedy lekarz zmienił mi tabletki o większej ilości hormonów.
pajka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.