Gdzie wesele w Olsztynie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 10:18   #31
juzmezatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Kochani, my mieliśmy imprezę w gospodarstwie agroturystycznym Janczary w Barczewku.
Piękne miejsce, goście byli zachwycenie, my też w 100%zadowoleni. Właścicelka bardzo w porządku i bardzo nastawiona na współpracę.polecamy!!!!!\
Agnieszka i Krzysiek
juzmezatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:40   #32
Frambuesa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Witam wszystkich
ja właśnie mam chwilowo zarezerwowane 3 sale i tylko kilka dni na podjęcie decyzji:acha wesele na okolo 90 osób

Janczary-obok Barczewka- ale bez noclegów i inne mniejsze wesele obok
Zalesie-obok Barczewa- sala balowa- podobno ma być remontowana przez zime
Ośrodek Kłobuk w Nowej Kaletce...

acha nie wpomniałam jeszcze ze mieszkam za granicą i nie widzialam żadnej sali na żywo-Mama i Siostrą oglądały...podobają im się Zalesie i Janczary...i dalej nie umiemy sie zdecydować- POMOCY

przy okazji czy ktoś z was korzystał z kamerzysty z ADvM z Mrągowa???

Dzięki za wszystkie opinie..
Frambuesa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 02:07   #33
juzmezatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

No ja ze swojej strony jak najbardziej polecam Ci Janczary i myślę, że się nie zawiedziesz. Myśmy mieli noclegi tam dla części gości i bardzo chwalili, bo sobie odpoczęli. Pani Danusia jest bardzo w porządku!!!!!!
juzmezatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:58   #34
j_a_g_n_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

cześć!
Ja mam ślub w przyszłym roku w Janczarach. Proszę napisz mi jak wygląda sprawa z jedzeniem i obsługą? Czy mamy zwrócić na coś uwagę ?

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Czy ktos jeszcze miał wesele w Janczarach ????))
j_a_g_n_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 08:25   #35
juzmezatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?


wiesz co, generalnie nie mamy żadnych uwag.
Jedzenie było bardzo dobre- trudny wybór, bo menu bardzo bogate, możecie mieć również jakieś swoje sugestie, np. mój mąż wymyślił sobie surówkę z pora i była.
Obsługa też bardzo fajna.
juzmezatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:31   #36
sulejman01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

ja osobiście polecam restauracje Zakątki europy w hotelu Relax.
jedzenie naprawdę dobre i jest go dużo przyrządzane niemal na bieżąco. sala całkiem urokliwa i b.dobra obsługa. Kierowniczka p.Jola we wszystkim pomoze i doradzi.
jezeli wiec szukacie lokalu na max90 osób to smialo polecam Zakątki...
sulejman01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 11:48   #37
osa maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Dziewczyny jesteśmy po weselu,które odbyło się 24.10 w Zakątkach Europy.Zgadzam się ze wszystkim co napisała poprzedniczka z wyjątkiem jednej rzeczy,nie widze tam bawiących się 90 osób!!przy stołach może się pomieszczą ale bawic się będą musieli "na raty".My mieliśmy 57 osób i jak wszyscy ruszali do zabawy to było na styk więc naprawde nie wiem jak tam się może bawic 90 osób.Sala jest śliczna,obsługa świetna,jedzenie jeszcze lepsze,stoły uginają się pod nim do samego końca wesela!polecam stól wiejski i koniecznie żurek,całe życie takiego żurku nie jadłamGoście jedzonkiem byli zachwyceni,salą teżbardzo się cieszymy z takich opiniibo w sumie wesele robi się dla gości.Słuchajcie rad pani Joli,świetna kobieta,wszystko podpowie,doradzi,podniesi e na duchu,wie co mówi,ma doświadczenie w organizacji wesel i to widac!Polecamy bardzo to miejsce na nieduże wesle.Sprawdziło się w 100%!!!
osa maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 16:35   #38
beti08041
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Cześć. Moje wesele odbyło się już pół roku temu i nie mogę uwierzyć że tak to szybko zleciałoa pamiętam jeszcze te wszystkie przygotowania i stres z tym związanymogę polecić wam salę na wasze wymarzone weselewidzę że dużo osób też tą salę już polecało i ja również się do nich zaliczew holtelu Relax restauracja Zakątki Europy jest miejscem na super weseledużo jedzenia i to super jedzenia było naprawdę smaczne a już nie wspomnę ile nam zostało i ile zabraliśmy do domunasi goście narzekali tylko na to że tyle tego jedzenia jest że nie dają rady wszystkiego spróbowaćsala jest przepiękna, bardzo ciepłe kolory a na filmie ślubnym wygląda przecudnie takie złote kolory poprostu extra.Pani Jola naprawdę miła babka doradza bardzo mądrze i po weselu przyzanliśmy jej racje w wielu sprawach dotyczących menu.Cena za os była też jak na to wszystko nie wygórowana bo 130zl/os.Wspomnę też że sali nie trzeba przystrajać bo jest ładna sama w sobieja i mój mąż nie zamienilibyśmy tego miejsca na żadną inną salę w Olsztynie!Jednak naszych gości było troszkę ponad 70 i wydaje mi się że więcej osób i byłoby tam ciężko dobrze się bawićOdradzam hotel Manor i to odradzam najbardziej bo jedzenia tam w ogóle nie było i obsługa jakby nie wiedziała co tam robi no i sala do tanczenia piętro niżej itd., wiem bo byłam tam na weselu. Wspomnę że mieliśmy super zespół ktorego niezamieniłabym też na żaden innywesele nasze było w 100% udane był to najpiękniejszy dzień w moim życiu
beti08041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:42   #39
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Jak to gdzie? W Manorze!

Polecam ze wzgeldu na:
1. Bardzo korzystną lokalizację
2. Wysoki standard wnętrz budynku (moj TZ jest architektem, wiem, co mówię)
3. Sprzyjający udanej zabawie układ wnętrza sali balowo-restauracyjnej
4. Niezwykle miłą obsługę
5. Jeszcze milszych właścicieli.
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:45   #40
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Hotel Manor - najlepszy hotel w Olsztynie, nic innego mi nie przychodzi do glowy
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 10:44   #41
niccoll86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Witam serdecznie czy mogłabyś powiedziec co zawierała cena 130zł /os.
np. owoce tort, ciasto?? Czy to musieliście odzielnie kupowac na własna reke, Czy mają tam moze jakiegoś dj-a albo zespół, czy tez na własna reke trzeba załatwiac. Pozdrawaiam.
niccoll86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 16:13   #42
sulejman01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

cena 130zl nie obejmuje ciast owoców/chyba napoi / ani dj.,ale to chyba normalne w miescie.w tej cenie jest pełna obsługa znakomite jedzenie. wszystkie ustalenia sa kwestia indywidualna, jeżeli sie myśli poważnie o weselu to proponuje przejść sie do kierowniczki p.Joli i się wszystkiego dowiedzieć,nic na tym nie stracisz co najwyżej zyskasz.
sulejman01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:14   #43
tolas
Rozeznanie
 
Avatar tolas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoiku
Wiadomości: 928
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Moje wesele było w maju 2009 i z czystym sumieniem mogę polecić Tawernę Pirat... sala i hotel pięknie polożone (gościom się bardzo podobało), pyszne jedzenie, świetne poprawiny, super obsługa hotelowa - pełen profesjonalizm i do tego cena jakiej nie znalazłam nigdzie indziej - polecam
tolas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:26   #44
aga i arek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Gdzie wesele w Olsztynie?

Jeśli chodzi o Hotel Manor to słyszałam wręcz przeciwne opinie. Wyjątkowo NIE POLECAM tego miejsca. Obsługa ciągle się zmienia, napoje znikają w trakcie wesela co zmusza do dokupienia ich od właścicieli, ceny kosmiczne a obsługa niekompetentna!

Szukam kogoś kto miał wesele w Stadninie Janczary. Jestem ciekawa jak sprawdza się zespół ludowy oferowany przez lokal? czy dużo potraw wliczonych jest w cenę i jak wyglądają poprawiny?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-02-14 o 12:53 Powód: post pod postem
aga i arek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 07:49   #45
sulejman01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

hotel manor-ja również NIE POLECAM
ośrodek zadłużony pracownicy podkradają(żeby wyjść na swoje)obsługa z łapanki- niekompetentna , właściciele-nie wiadomo kto to obecnie jest, zmieniają sie równie często jak pracownicy.
podejrzewam ze skoro ktos obecnie manor wychwala to albo jest pracownikiem i jest do tego zmuszany albo ktos mu za to płaci.
sulejman01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:08   #46
tolas
Rozeznanie
 
Avatar tolas
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoiku
Wiadomości: 928
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Też słyszałam te opinie o Manorze i chociaż sam hotel mnie zachwycił to zrezygnowaliśmy z wesela tam Obsługa naszego wesela (fotograf, kamerzysta i oprawa muzyczna) również nie mieli dobrych doświadczeń z tym miejscem więc tylko upewnili mnie w tej decyzji.
tolas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:54   #47
beti08041
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Byłam na weselu w hotelu Manor i naprawdę nie polecam!!!!!!!Obsługa fatalna, mało jedzenia!Szczerze przez całe wesele byłam głodna!!!!Biorą dużo kasy a potem kradną napoje i jedzenie!!!Było strasznie i śmieszą mnie te pozytywne opinie wyżej!Chyba z palca wyssane!
beti08041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 03:42   #48
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

najlepiej w hotelu Manor
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:22   #49
aga i arek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

martinka ile płacą ci właściciele hotelu za tą kryptoreklamę?

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

czy miał ktoś jeszcze wesele w Janczarach? chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat poprawin.
aga i arek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 19:43   #50
Roseanne
Raczkowanie
 
Avatar Roseanne
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

osobiście polecam Stary Folwark w Tumianach. Ceny od 140 zł, do 120 -130 osób, miejsce nadzwyczaj urokliwe, świetne jedzenie, obsługa, a właścicielka niezwykle ludzka! Stary Folwark będzie miał swoje stoisko na Targach Ślubnych w Alfie - 13-14 marca 2010. Była świetna, świetna, świetna zabawa!!! i jeszcze lepsze poprawiny!
POLECAM!

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

a w Manorze też byłam.. na obiad czekałam godzinę siedząc przy GŁÓWNYM stole... Żałosne! Manor już ma ksywkę MONAR. Poza tym, z tego co wiem, te cztery gwiazdki hotel sam sobie wpiął do logo, bo żadna instytucja do tego uprawniona, nie nadała im tylu gwiazdek. Oszustwo.
Roseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:21   #51
wujas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

polecam,polecam polecam super firmę KORONA na wesele .pierwszy raz bawiłem się unich 10 lat temu - było rewelacyjnie od tamtej pory rodzinnie przekazujemy sobie pałeczke nadal organizując co prawda w róznych miejscach ale nadal przez ta firme ,organizowali nam na wyjazdach wesela i za kazdym razem było bez zarzutu.własnie teraz bede bawił się na swoim weselu w KORONIE na nowej ich sali w Olsztynie .połozenie bardzo dobre bo wszedzie blisko a mianowicie przy ul.pstrowskiego .
jesli chodzi o jedzenie - zawsze było rewelacyjne i duzo . szefowa jest osoba bardzo komunikatywna .na to co proponują wcale nie jest drogo - jedzonko,ciasto ,fantastyczny tort weselny ,napoje ...i inne -a my tylko alkohol i muzykę ,aha i nie ma korkowego!
a nawet obiecali nam dekoracje kwiatową - BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
wujas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 11:42   #52
fonti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Polecam fontanny czekoladowe na wesela w każdej restauracji. Pyszna belgijska czekolada płynąca kaskadami z fontanny, soczyste owoce i dekoracje owocowe zrobią wrażenie na gościach weselnych. Komu nie chce się maczać owoców w czekoladzie moze skosztować świeże truskawki zatopione w czekoladzie mlecznej, białej i gorzkiej i ułożone na efektownej 7-piętrowej piramidzie. Pychota. To wszystko zapewnia firma Engola z Olsztyna. WWW.FONTANNA-CZEKOLADOWA.OLSZTYN.PL, TEL. 513-011-631 email fonti.olsztyn@wp.pl

pozdrawiam
fonti
fonti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 12:29   #53
Ruda 2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Witam!!!
Polecam gorąco Agroturystykę ,,Kryst-Tad" w Gutkowie,
Byłam uczestnikiem wesela, bardzo miła atmoswera, jedzenie bardzo pyszne, obsługa profesjonalna, sala przestrzenna, dużo miejsca do spacerów na świeżym powietrzu.
Ruda 2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:49   #54
natika85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Serdecznie polecam Alex Bar w Olsztyn!!! Sala na 100 miejsc, pyszne jedzenie i niedrogo. Bardzo miła obsługa, bez żadnego sztywniactwa, wszystko dopracowane !!! Polecam www.alexbar.pl
natika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:43   #55
monika1510
Raczkowanie
 
Avatar monika1510
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 86
GG do monika1510 Send a message via Skype™ to monika1510
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Czy był ktoś na weselu w restauracji Austeria w Rychnowie?
monika1510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 07:26   #56
beata_92
Przyczajenie
 
Avatar beata_92
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Ja tydzień temu miałam wesele w Janczarach i szczerze polecam Zarówno Państwo Młodzi jak i goście byli bardzo zadowoleni. Było bardzo dużo jedzenia, wszystko smaczne i świeże, obsługa bardzo sprawnie sobie radziła, wszystko było donoszone na bieżąco a kelnerzy w żaden sposób nie przeszkadzali gościom. Proponowane przez właścicieli atrakcje (bryczka, porwanie Panny Młodej, kapela Bum Cyk) rewelacyjne - to wszystko sprawia, że wesele w Janczarach jest inne niż wszędzie. Poprawiny też były udane - grill, przejażdżka wozami konnymi - goście bawili się do wieczora. Uważam, że nie mogliśmy wybrać lepiej.
beata_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 23:09   #57
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Ja dwa razy bawiłam się na weselu w Kolorowej i bardzo polecam
Sala ładna, dużo stołów, jest też miejsce do tańczenia.
Jedzenie dobre, ceny z tego, co słyszałam też nie są wygórowane
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 18:47   #58
monis90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 680
GG do monis90
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

hej dziewczyny szukam sali na wesele na ok 200 osob w olsztynie lub bardzo bliskich okolicach i propozycje miejsc do noclegow.
monis90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:07   #59
Mujercita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele w Olsztynie?

Czy któraś z Koleżanek ma opinię o ośrodku Copernicus w Tomaszkowie(restauracja Stella)-miejsce piękne, człowiek,który zarządza też zdaje się być kompetentny,a na pewno życzliwy,ale czy któraś z Was była tam na weselu?
Mujercita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:37   #60
monis90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 680
GG do monis90
Smile duże wesele!!

Hej Dziewczyny szukam lokalu w Olsztynie lub okolicy do max 40 km na około 180-200 osób najlepiej, żeby to było miejsce gdzie można było by przenocować gości. Pomóżcie!!
monis90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-14 20:44:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.