40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 10:36   #61
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Gosiu wiesz pomińmy milczeniem jej posty to się przestanie mądrzyć.
Nie ma co wdawać się w dyskusje bo takich osób się nie przekona.


Śliczną pogodę mam!
Dzięki laskii Nigdy nie łaziłam po półkach z takimi rzeczami i garami więc nie wiem
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:36   #62
Tonia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Witam cieplutko.Od 10 lat walczę o szczupłe i zdrowe ciało. Próbowałam wszystkiego i miesiąc po 30 urodzinach jestem w punkcie wyjścia. Po raz pierwszy szukam wsparcia na forum .Mam naprawdę dość ciagłych zmagań z samą sobą. W teorii jestem rewelacyjna gorzej z praktyką.Dlatego chętnie dołącze do grupy zmotywowanej do zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Cierpię na zespół policystycznych jajników co też niestety zaostrza problem. Gdyby któraś z Was miała podobny problem proszę o radę . We wtorek wybieram sie do endokrynologa i dietetyka może oni coś mi nakreślą, od 15 lat biorę pigułki i coraz częściej dopada mnie migrena i wahania nastroju .Chcę żyć normalnie bez zbędnego balastu, bo mam cudną coreczkę i nie chce zeby musiała się wstydzić mamy z nadwagą.
Tonia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 10:52   #63
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez grubasinska Pokaż wiadomość
Owszem slodycze to sa puste kalorie, ale jesli zupelnie je odrzucamy to po jakims czasie rzucamy sie na nie ze wzmozona sila. Przynajmniej ja tak mam... Dlatego wole sobie raz w tygodniu zjesc troszke pustych kalorii i spalic je cwiczac, niz pozniej zjesc ich 5 razy wiecej i tym samym zniweczyc osiagniete juz spadki wagi...
I nikt nie powiedzial, ze nie nalezy nazywac rzeczy po imieniu, ale wydaje mi sie, ze mozna to jakos ladniej wyrazic, niz wyzywajac kogos od "idiotek"...
Poza tym, jesli uwazasz osoby na tym watku za takie, ktore "mowia, ze deszcz pada gdy pluje sie im w twarz" to moze poprostu zmien watek...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

f-ola ja osobiscie kupilam na allegro, ale sadze, ze mozna to tez dostac w sklepach z drobnym AGD i akcesoriami kuchennymi...

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

http://allegro.pl/sitko-zaparzacz-zi...2.html#gallery
Ja mam taki
Nie wiem czy to dobry sposób, ale zgodnie z tymi wytycznymi diet ograniczających kalorie to pustych nie wolno wcale

Nie uważam że w tym wątku ktoś taki jest, napisałam tylko że ja nie zaliczam się do takich osób, które nie nazywają rzeczy po imieniu (deszcz-plucie to był przykład nienazywania rzeczy po imieniu). I jak uważam, tak piszę. Wychodzę z założenia że lepsze jest bycie szczerą, niż miłą.


Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Gosiu wiesz pomińmy milczeniem jej posty to się przestanie mądrzyć.
Nie ma co wdawać się w dyskusje bo takich osób się nie przekona.
Ja się wymądrzam, a Ty tylko dzielisz się wiedzą Jakaż to hmm... hipokryzja.
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:08   #64
Simarik
Raczkowanie
 
Avatar Simarik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: dom ;p
Wiadomości: 384
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Ojej, ale dyskusja się wywiązała... I to spowodowana moją wypowiedzią. Nie napisałam tam nic złego czy obraźliwego. Boli kogoś to,że mnie ta dieta nie pasuje i odbiła się na zdrowiu.? Dukan to nic dobrego i tyle. Ale jej zwolenników nie wyzywałam. To po pierwsze. A po drugie co może być złego w mż? Je się praktycznie to co zawsze tylko w mniejszych ilościach. A co do gotowania na parze, to jest o wiele lepsze. Prawidłowo "uparowane" jedzonko jest 100 razy lepsze. Ma intensywniejszy smak. Tyle w odpowiedzi...

a teraz....

Dzień dobryyyy Ale długo spałam, jak nigdy W sumie dopiero co zjadłam śniadanko, popiłam zieloną herbatką. I zaraz na rowerek wskoczę
Przez okno takie słoneczko, a jak wystawiłam nos na balkon to ojej, zimnoooo
__________________
Odchudzanko

75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Simarik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:12   #65
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cześć dziewczyny . Chętnie do Was dołączę. Mam do zrzucenia conajmniej 10kg. Przy wzroście 156 cm mam 63kg. zadowalające byłoby 54, idealne 49. Zaczęłam przedwczoraj od rozmowy ze znajomym dietetykiem. trochę mnie pocieszył. jestem strasznym łakomczuchem. lubię słodycze i wysokokaloryczne jedzenie typu frytki, pizza, karkówka z grila, sosik z majonezu . dietetyk powiedział, że można jeść wszystko, ale w rozsądnych ilościach, np. 1 kostkę czekolady na tydzień, a nie tabliczkę, lub pół porcji frytek raz na dwa tygodnie, a nie jak do tej pory prawie na każdy obiadek. myslę, że na początek takie ograniczenie plus więcej owoców i warzyw i jakieś ćwiczenia... Do diet gdzie trzeba liczyć kalorie nie mam cierpliwości. Wspomagacie się jakimiś aptecznymi suplementami na odchudzanie?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:16   #66
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Hej Toniu! Na pewno Ci się uda kochana!
Simarik masz prawo do własnego zdania tym bardziej,że chcesz przestrzec i podzielić się doświadczeniami.
blair witch puste kalorie? nie wiesz że niektóre słodycze nie są stricte pustymi kaloriami?No ale ty się dzielisz wiedzą, której nie masz.

  • gorzka czekolada od biedy mlecznej pasek
  • domowe ciasto pełnoziarniste,muffinki,c iastka owsiane
  • galaretka z owocami
  • sałaka z owocami
  • batoniki z musli domowe
  • domowe lizaki
  • suszone owoce
  • kinder mleczna kanapka
  • kakao gorzkie
  • serki homogenizowane czy wiejskie z dodatkami
  • domowe konfitury bez cukru słodzone fruktozą
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:20   #67
Simarik
Raczkowanie
 
Avatar Simarik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: dom ;p
Wiadomości: 384
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

anjuta witaj ja nic nie biorę. Nie dlatego,że nie działają, tylko dlatego,że ja nie wierzę w to działanie i szkoda mi kasy :p ( I wcale nie robię nagonki na te dziewczyny co biorą,żeby mnie znowu ktoś źle nie zrozumiał ). Co do słodyczy, to gorzka czekolada jest bardzo dobra i nie widzę nic złego w skuszeniu się na kostkę czy dwie
__________________
Odchudzanko

75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Simarik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 11:27   #68
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez Kaglaja Pokaż wiadomość
Witajcie
(...)
Święte słowa... Dukan to najgorsze co można stosować... Organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje i odrobiny tłuszczu i cukrów prostych pochodzących z owoców na przykład. Dukan tego wszystkiego zakazuje. Nawet nie można zjeść gotowanej marchewki czy warzyw strączkowych... To chore. Warzywa strączkowe mają przecież duże ilości błonnika. Regulują przemianę materii, a błonnik jest tym, co się wcale nie wchłania, a daje uczucie sytości bo pęcznieje w żołądku. Ja przez ostatnie 5 tygodni jem dużo błonnika i idzie pięknie. Polecam wszystkim płatki firmy Good Food (robią też wafle ryżowe) "Wysoki błonnik". Można je jeść na sucho albo z mlekiem czy jogurtem light. Codziennie rano zjadam takie płatki z małym jogurtem i przez 5 godzin jestem autentycznie najedzona. A Dukana naprawdę nie polecam. Rujnuje zdrowie i skórę, o którą przecież powinnyśmy dbać w czasie odchudzania, żeby nie było brzydkich "zwisów"
Jakie święte? Nic ze świętością nie mają wspólnego. A już niepotrzebnie bzdury piszesz. Chyba nawet ogólnie nie poznałaś zasad diety Protal, bo wypisujesz głupoty. Wtrąciłam się, bo to że sobie piszecie "dukan srukan" czy jakoś tam, mnie osobiście nie obraża, bo mam z tą dietą tylko i wyłącznie dobre doświadczenia, bo stosowałam dietę z głową, mądrze, stosując się do rad i uważając na skutki, przed którymi Dukan ostrzega. To normalne, że nie każda dieta dla każdego. To logiczne, że ktoś mający problemy z nerkami nie powinien się pchać na tę dietę. A dla osób mających skazę białkową, nietrawiących laktozy to jakieś sado- maso kompletne. Ale i takie odważne się trafiały, co to przez 7 dni twaróg wpierdzielały tylko i wyłącznie, popijały kawką z mlekiem 0% i były tego typu wątku jak tu ten i narzekają, jakie to ZUO ten pier...Dukan. Nieładnie......
Pochwalam każdą formę próby zrzucenia kilogramów z głową, na diecie zbilansowanej. Ale nie zgadzam się z rozszerzaniem błędnych info o diecie Dukana!
I tak:
Cytat:
Napisane przez Kaglaja Pokaż wiadomość
Organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje i odrobiny tłuszczu i cukrów prostych pochodzących z owoców na przykład.Dukan tego wszystkiego zakazuje.Nawet nie można zjeść gotowanej marchewki czy warzyw strączkowych... To chore.
Na Dukanie tnie się tłuszcze i cukry proste, ale się ich na na diecie dostarcza. Owoce wprowadzamy w III fazie i to obowiązkowo! A kto ci powiedział, bo pewnie nawet nie zadałaś sobie trudu, żeby sprawdzić to info, że na diecie Dukana nie wolno marchewki czy warzyw strączkowych??? otóż WOLNO!
Cytat:
Napisane przez Kaglaja Pokaż wiadomość
Warzywa strączkowe mają przecież duże ilości błonnika. Regulują przemianę materii, a błonnik jest tym, co się wcale nie wchłania, a daje uczucie sytości bo pęcznieje w żołądku.
Amerykę żeś odkryła, a w otrębach, brokułach i innych warzywach zielonych go nie ma? Dziewczyno na Dukanie rezygnujemy z warzyw kalorycznych, wzdymających na korzyść tych, po których czujemy się dobrze i które nie dają poczucia ociężałości.
Cytat:
Napisane przez Kaglaja Pokaż wiadomość
Polecam wszystkim płatki firmy Good Food (robią też wafle ryżowe) "Wysoki błonnik". Można je jeść na sucho albo z mlekiem czy jogurtem light. Codziennie rano zjadam takie płatki z małym jogurtem i przez 5 godzin jestem autentycznie najedzona.
Gotowe płatki polecasz. Bardzo ci gratuluję wyboru. Pełne wypełniaczy (i to wcale nie błonnika, cukrów i może i konserwantów, nie sprawdzałam, ale nie zamierzam) A zobacz, Dukanka mądrzejsza, wybierze 2-3 łyżki otrąb, wymieszane z jogurtem (niekoniecznie 0%, bo wbrew temu co piszesz, Dukanka, wie, że białko lepiej przyswaja się w towarzystwie tłuszczy), doda słodzika (i wcale nie rakotwórczego aspartamu;p) i utrze z kawałeczkiem laski wanilii. Ciekawa jestem, czyj deser będzie bardziej wartościowy. Twój na tych fast płatkach, czy ten Dukanki?
Cytat:
Napisane przez Kaglaja Pokaż wiadomość
A Dukana naprawdę nie polecam. Rujnuje zdrowie i skórę, o którą przecież powinnyśmy dbać w czasie odchudzania, żeby nie było brzydkich "zwisów"
Zasadnicze pytanie. Ile byłaś na Dukanie i dlaczego Ci się nie udało?
No bo nie dopuszczam do głosu myśli, ze nie byłaś na Dukanie w ogóle. Bo jeśli nie byłaś, nie przeczytałaś książek na temat tej diety, to nie masz prawa się na jej temat wypowiadać w taki sposób. Bo jesteś kolejną osobą, która jak zaraza rozpuszcza nieprawdziwe informacje na temat tej diety.

A teraz o mnie. Mam 39 lat. Na dietę Dukana zdecydowałam się wiosną tamtego roku. Przez kilka miesięcy, bez wysiłku, bez wyrzeczeń, bez osłabienia, bez głodzenia się, schudłam 17 kg. Na początku, w trakcie i kilka tygodnia po zakończeniu trzech faz, robiłam sobie badania lekarskie. Wyniki poprawiły się o 20% Oprócz nadwagi, lekkiej już zadyszki pozbyłam się nadciśnienia i cellulitisu. Od czasu utrwalenia wagi minęło 15 miesięcy. Kilogramy nie wróciły, zdrowe nawyki żywieniowe pozostały. A co najważniejsze, jem wszystko, co mi się zamarzy, bo jem mądrze, bo celebruję każdy posiłek. Bo kocham jeść.
Aaaaaa, i oświadczam, nie mam żadnych zwisów!
I na koniec kilka słów pozdrowień dla wszystkich, pragnących coś zmienić w swoim życiu. A próba udoskonalenia swojej figury może być początkiem wszelkich sukcesów w zupełnie innych sferach życia. wiem, co piszę, bo diametralnie zmieniło się na lepsze moje życie, gdy mnie na świecie mniej
Tylko błagam, nie piszcie już więcej głupot na temat diety Dukana. Jeśli wam nie podchodzi, to jej nie zaczynajcie, bo tej diecie nie można się oddać tak trochę. Tam albo się robi dla siebie "WSZYSTKO albo NIC"

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Hej Toniu! Na pewno Ci się uda kochana!
Simarik masz prawo do własnego zdania tym bardziej,że chcesz przestrzec i podzielić się doświadczeniami.
blair witch puste kalorie? nie wiesz że niektóre słodycze nie są stricte pustymi kaloriami?No ale ty się dzielisz wiedzą, której nie masz.

  • gorzka czekolada od biedy mlecznej pasek
  • domowe ciasto pełnoziarniste,muffinki,c iastka owsiane
  • galaretka z owocami
  • sałaka z owocami
  • batoniki z musli domowe
  • domowe lizaki
  • suszone owoce
  • kinder mleczna kanapka
  • kakao gorzkie
  • serki homogenizowane czy wiejskie z dodatkami
  • domowe konfitury bez cukru słodzone fruktozą
I to jeszcze raz ja Z listy podanej przez Ciebie na dukanie jemy niemal wszystko! Zajadamy się ciastami, mufinkami, lodami, galaretkami, domowymi deserkami na bazie serków homo czy twarogów, takimi jak mleczna kanapka czy u mnie migdałowo-pomarańczowa rolada dukanowa . Nasze deserki są słodkie i smaczne.
A po Dukanie jem pieczywo, które nauczyłam się piec sama. Zajadam się ciastami na mąkach z pełnego przemiału, a domowe konfitury, które usmażyłam ze śliwek nie potrzebują dosłodzenia fruktozą, która w większych ilościach również wątrobę rozwala. Są słodkie same w sobie....
A że smakołyki dukanowe są smaczne, często nawet już po diecie do nich wracam z przyjemnością....

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2011-09-25 o 11:30
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:28   #69
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Hej Toniu! Na pewno Ci się uda kochana!
Simarik masz prawo do własnego zdania tym bardziej,że chcesz przestrzec i podzielić się doświadczeniami.
blair witch puste kalorie? nie wiesz że niektóre słodycze nie są stricte pustymi kaloriami?No ale ty się dzielisz wiedzą, której nie masz.

  • gorzka czekolada od biedy mlecznej pasek
  • domowe ciasto pełnoziarniste,muffinki,ciastka owsiane
  • galaretka z owocami
  • sałaka z owocami
  • batoniki z musli domowe
  • domowe lizaki
  • suszone owoce
  • kinder mleczna kanapka
  • kakao gorzkie
  • serki homogenizowane czy wiejskie z dodatkami
  • domowe konfitury bez cukru słodzone fruktozą
Do słodyczy tak od biedy biedy zaliczyłabym pogrubione... Reszta to substytuty (a przypuszczam że muffinki to jakieś owocowe, nie czekoladowe, więc to tak naciągane słodycze są).

A Dukanowe tiramisu czy sernik czy nutella nie różni się w smaku niczym od oryginału, tylko jest mniej kaloryczne i ma mniej węgli i tłuszczu i cukru.



Simarik - robiłaś podczas Dukana badania? Czułaś się źle już w trakcie diety? Wtedy się z niej rezygnuje. A jeżeli nie czułaś się źle a były złe wyniki badań, to też się rezygnuje. A na Dukanie (zresztą na każdej diecie) trzeba sobie badania robić. Morfologię, mocz...

No co może być złego w mż, że straciłam połowę włosów i miałam prześwity? Znając życie to przeciwniczki Dukana będą uważać, że to od samego myślenia o Dukanie.


f_ola - to ja nie mam prawda do własnego zdania? Nie mogę przestrzec przed tym jak mój organizm reagował na 1200 i na mż?
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-09-25 o 11:30
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:31   #70
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez Simarik Pokaż wiadomość
anjuta witaj ja nic nie biorę. Nie dlatego,że nie działają, tylko dlatego,że ja nie wierzę w to działanie i szkoda mi kasy :p ( I wcale nie robię nagonki na te dziewczyny co biorą,żeby mnie znowu ktoś źle nie zrozumiał ). Co do słodyczy, to gorzka czekolada jest bardzo dobra i nie widzę nic złego w skuszeniu się na kostkę czy dwie
dzięki to mnie pocieszyłaś z ta czekoladą , bo zaczynałam mieć wyrzuty sumienia. pewnie gdyby istniały jakies w 100% skuteczne tabletki na odchudzanie to wszystkie kobitki miałyby swoja wymarzoną wagę. Zastanawiałam się nad Slimith Woman - jest promocja w Superpharm, ale masze chyba rację, że lepiej zainwestować w zieloną herbatę i bananki zamiast frytek.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:32   #71
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

A ja uważam że ta dyskusja jest bezcelowa.
Bo my mamy swoje racje a wy swoje.
I my nie wpierdzielamy się na wątek diety dukana by Wam bruździć i przekonywać Was do MŻWR jak napiszecie,że wszystkie diety zawiodły, nie schudłyście na MŻWR czy innej diecie itd. A że byłyśmy zawiedzione to sobie piszemy wśród Nas. Mamy takie prawo. Mamy takie powody mimo poprawnego stosowania diety proteinowej.Nie wbijamy Wam na wątki więc zostawcie nasz wątek założony przez Gosię,która chce się odchudzać zbilansowana dietą MŻWR jak i inne laski tutaj.
Kolokwialnie mówiąc: Dajcie sobie siana i popiszcie sobie na priv jaka wasza dieta jest super lub załóżcie do tego wątek. To watek MŻWR
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 11:46   #72
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

a ja tez sie udziele w 2009 roku wazylam 130 kg a teraz 85-87 bylabym dalej na Dukanie, ale jestem w ciazy wiec musze zmodyfikowac jadlospis, zeby nie dac sie pokusom i nie byc szafa 3drzwiowa jak przy 1 dziecku polecam DUKANA ale z glowa , a nie jak czytam na niektorych forach "bylam na dukanie 2 tygodnie jadlam tylko twarogi i jogurty..."

p.s. tluszcz dostarcza sie w tej diecie poprzez jedzenie rybek

A KAŻDY NIECH STOSUJE DIETE JAKA UWAZA :P trzymam za Was kciuki
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 12:00   #73
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
A ja uważam że ta dyskusja jest bezcelowa.
Bo my mamy swoje racje a wy swoje.
I my nie wpierdzielamy się na wątek diety dukana by Wam bruździć i przekonywać Was do MŻWR jak napiszecie,że wszystkie diety zawiodły, nie schudłyście na MŻWR czy innej diecie itd. A że byłyśmy zawiedzione to sobie piszemy wśród Nas. Mamy takie prawo. Mamy takie powody mimo poprawnego stosowania diety proteinowej.Nie wbijamy Wam na wątki więc zostawcie nasz wątek założony przez Gosię,która chce się odchudzać zbilansowana dietą MŻWR jak i inne laski tutaj.
Kolokwialnie mówiąc: Dajcie sobie siana i popiszcie sobie na priv jaka wasza dieta jest super lub załóżcie do tego wątek. To watek MŻWR
Amen!

Nie wiem po co ta cała dyskusja skoro są tu wizażanki, które były na Dukanie i mają z nim negatywne wspomnienia - chcecie nas na siłę przekonać, że to, co na nim "odczuwałyśmy" było iluzją? Rany, dziewczyny, wyluzujcie. Wam Dukan odpowiada, nam nie. My Was nie przekonamy do negatywnych skutków tej diety, a Wy nas, że to dieta odpowiednia dla nas.
Koniec dyskusji.


Wiecie o której wstałam?
11:20
Ale to dlatego, że od czwartku w domu gnije, pochorowałam się, gile do pasa. Na śniadanko trzy kanapki z chlebem razowym, chudą wędlinką, pomidorem i ogórasem.
Zaraz idę sobie inkę chlusnąć, bo o ile słodyczy nie muszę jeść to jej sobie odmówić nie mogę. Tłumaczę sobie, że błonnik, sratata.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
a ja tez sie udziele w 2009 roku wazylam 130 kg a teraz 85-87 bylabym dalej na Dukanie, ale jestem w ciazy wiec musze zmodyfikowac jadlospis, zeby nie dac sie pokusom i nie byc szafa 3drzwiowa jak przy 1 dziecku polecam DUKANA ale z glowa , a nie jak czytam na niektorych forach "bylam na dukanie 2 tygodnie jadlam tylko twarogi i jogurty..."

p.s. tluszcz dostarcza sie w tej diecie poprzez jedzenie rybek

A KAŻDY NIECH STOSUJE DIETE JAKA UWAZA :P trzymam za Was kciuki

O! Dziękujemy!

Dukan z głową też nie każdemu służy, także dosłownie:

"A KAŻDY NIECH STOSUJE DIETE JAKA UWAZA"

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny . Chętnie do Was dołączę. Mam do zrzucenia conajmniej 10kg. Przy wzroście 156 cm mam 63kg. zadowalające byłoby 54, idealne 49. Zaczęłam przedwczoraj od rozmowy ze znajomym dietetykiem. trochę mnie pocieszył. jestem strasznym łakomczuchem. lubię słodycze i wysokokaloryczne jedzenie typu frytki, pizza, karkówka z grila, sosik z majonezu . dietetyk powiedział, że można jeść wszystko, ale w rozsądnych ilościach, np. 1 kostkę czekolady na tydzień, a nie tabliczkę, lub pół porcji frytek raz na dwa tygodnie, a nie jak do tej pory prawie na każdy obiadek. myslę, że na początek takie ograniczenie plus więcej owoców i warzyw i jakieś ćwiczenia... Do diet gdzie trzeba liczyć kalorie nie mam cierpliwości. Wspomagacie się jakimiś aptecznymi suplementami na odchudzanie?

Hej.
Co do tych suplementów to ja mogę tylko powiedzieć, że zastanawiam się nad spalaczmi, jak już zagoszczę na siłowni. Ćwicząc w chałupie nic nie stosowałam, a teraz myślę, myślę.
Słyszałam, że w porządku jest Thermo Speed Extreme albo po prostu L-Karnityna, ale wiadomo - przy tym trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Tonia18 Pokaż wiadomość
Witam cieplutko.Od 10 lat walczę o szczupłe i zdrowe ciało. Próbowałam wszystkiego i miesiąc po 30 urodzinach jestem w punkcie wyjścia. Po raz pierwszy szukam wsparcia na forum .Mam naprawdę dość ciagłych zmagań z samą sobą. W teorii jestem rewelacyjna gorzej z praktyką.Dlatego chętnie dołącze do grupy zmotywowanej do zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Cierpię na zespół policystycznych jajników co też niestety zaostrza problem. Gdyby któraś z Was miała podobny problem proszę o radę . We wtorek wybieram sie do endokrynologa i dietetyka może oni coś mi nakreślą, od 15 lat biorę pigułki i coraz częściej dopada mnie migrena i wahania nastroju .Chcę żyć normalnie bez zbędnego balastu, bo mam cudną coreczkę i nie chce zeby musiała się wstydzić mamy z nadwagą.

Córunie?? Jak ja już bym chciała mieć córunie, taka dzieciara ze mnie..
Musisz nam ją kiedyś pokazać, uwielbiam zdjęcia małych bąbli.

I oczywiście zapraszamy. Ile masz wzrostu i ile ważysz? Jaki jest Twój cel?

Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2011-09-25 o 11:54
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 12:24   #74
Kaglaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do Kaglaja
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez grubasinska Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie kloccie sie... Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i do stosowania diety, ktora mu sie podoba...
Blair Witch, mozesz podawac negatywne skutki kazdej z diet, ale niekoniecznie uzywajac tak dobitnych slow jak "idiotki, czy tepe babsztyle"...
Ja ze swojej strony powiem tylko, ze na diecie 1200 czy tez 1400 kcal moge pozwolic sobie na wszystko, lacznie z czyms slodkim. A piers kurczaka czy warzywa mozna doskonale doprawic ziolami i sa pyszne... Ale to taki marginesik...
Kaglaja witamy u nas, gratuluje zgubionych juz 9 kg jaka metoda to uczynilas? A co do ochoty na frytki to ja tez czasem miewam straszna, wiec wtedy bedziecie mnie tez musialy opierniczyc porzadnie...
W kupie sila Damy rade... A na wakacje bedziemy szczuple laseczki w bikini...

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Aha, no i jeszcze jedno... Musze sie przyznac do grzeszku: kawlek strudla z owocami i galka lodow... No ale to ta slodka nagroda raz w tygodniu...

Metoda...? Hmmm w sumie to trudno powiedzieć Na pewno dużo błonnika to raz. Dwa- nie jem po 18. Trzy dwa razy w tygodniu aqua aerobic i dwa razy siłownia. Cztery to zero niezdrowych tłuszczów (oliwa z oliwek do sałaty wskazana) i zero węglowodanów typu ziemniaki. Nie jem chleba. Raz na jakiś czas bułeczka fitness I piję codziennie aqua slim, co bardzo polecam, bo pięknie odprowadza zbędną wodę. To chyba tyle
Kaglaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 12:49   #75
Kaglaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do Kaglaja
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
A ja uważam że ta dyskusja jest bezcelowa.
Bo my mamy swoje racje a wy swoje.
I my nie wpierdzielamy się na wątek diety dukana by Wam bruździć i przekonywać Was do MŻWR jak napiszecie,że wszystkie diety zawiodły, nie schudłyście na MŻWR czy innej diecie itd. A że byłyśmy zawiedzione to sobie piszemy wśród Nas. Mamy takie prawo. Mamy takie powody mimo poprawnego stosowania diety proteinowej.Nie wbijamy Wam na wątki więc zostawcie nasz wątek założony przez Gosię,która chce się odchudzać zbilansowana dietą MŻWR jak i inne laski tutaj.
Kolokwialnie mówiąc: Dajcie sobie siana i popiszcie sobie na priv jaka wasza dieta jest super lub załóżcie do tego wątek. To watek MŻWR


Brawooooooo!!

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

A co do wypocin LyraBea powiem tak- jestem lekarzem i wiem co mówię. Ona niech wierzy w co chce... Zaślepiona Dukanem- Jej sprawa. Kiedyś wierzono i w to, że ziemia jest płaska))
Kaglaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:08   #76
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez Kaglaja Pokaż wiadomość
Brawooooooo!!

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

A co do wypocin LyraBea powiem tak- jestem lekarzem i wiem co mówię. Ona niech wierzy w co chce... Zaślepiona Dukanem- Jej sprawa. Kiedyś wierzono i w to, że ziemia jest płaska))
A ja współczuję twoim pacjentom w takim razie. I nie twoich kompetencji, chociaż zapewne słabiutkie, że musisz autoreklamę sobie na forum serwować, i chyba samej sobie przypominać, jaki zawód uprawiasz., ale podejścia do ludzi, ponieważ w swoim poście w sposób konkretny zarzuciłam Ci brak elementarnych podstaw wiedzy w temacie diety Protal, nie obrażając cię. A ciebie stać było tylko na tak bardzo "wyczerpującą" i to jak pełną "konkretów" wypowiedź w odpowiedzi jak to ładnie (boś lekareczka) określiłaś na moje "wypociny".
A mówią, że to ludzie szczupli są wredni, uszczypliwi i wiecznie niezadowoleni z życia, no popatrz, kto by pomyślał czytając jak agresywnie reagujesz na rady tych, którym się udało.
I jeszcze sprostowanie. Ja nie wierzę w Dukana. Moja wiara nie ma nic wspólnego z dietą. Aż się w takim razie boję pomyśleć, w co ty wierzysz....
Aaaa i nie żałuj sobie frytek... 104kg czy 110..żadna różnica..Smacznego

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2011-09-25 o 13:09
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:17   #77
Simarik
Raczkowanie
 
Avatar Simarik
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: dom ;p
Wiadomości: 384
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
A ja współczuję twoim pacjentom w takim razie. I nie twoich kompetencji, chociaż zapewne słabiutkie, że musisz autoreklamę sobie na forum serwować, i chyba samej sobie przypominać, jaki zawód uprawiasz., ale podejścia do ludzi, ponieważ w swoim poście w sposób konkretny zarzuciłam Ci brak elementarnych podstaw wiedzy w temacie diety Protal, nie obrażając cię. A ciebie stać było tylko na tak bardzo "wyczerpującą" i to jak pełną "konkretów" wypowiedź w odpowiedzi jak to ładnie (boś lekareczka) określiłaś na moje "wypociny".
A mówią, że to ludzie szczupli są wredni, uszczypliwi i wiecznie niezadowoleni z życia, no popatrz, kto by pomyślał czytając jak agresywnie reagujesz na rady tych, którym się udało.
I jeszcze sprostowanie. Ja nie wierzę w Dukana. Moja wiara nie ma nic wspólnego z dietą. Aż się w takim razie boję pomyśleć, w co ty wierzysz....
Aaaa i nie żałuj sobie frytek... 104kg czy 110..żadna różnica..Smacznego
Dieta dietą, ale komentowanie życia osobistego i zawodowego w TEN sposób to już przegięcie.
Poza tym nie o tym jest wątek i przyjemnie się tego nie czyta. KONIEC!
__________________
Odchudzanko

75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
Simarik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:24   #78
Kaglaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do Kaglaja
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
A ja współczuję twoim pacjentom w takim razie. I nie twoich kompetencji, chociaż zapewne słabiutkie, że musisz autoreklamę sobie na forum serwować, i chyba samej sobie przypominać, jaki zawód uprawiasz., ale podejścia do ludzi, ponieważ w swoim poście w sposób konkretny zarzuciłam Ci brak elementarnych podstaw wiedzy w temacie diety Protal, nie obrażając cię. A ciebie stać było tylko na tak bardzo "wyczerpującą" i to jak pełną "konkretów" wypowiedź w odpowiedzi jak to ładnie (boś lekareczka) określiłaś na moje "wypociny".
A mówią, że to ludzie szczupli są wredni, uszczypliwi i wiecznie niezadowoleni z życia, no popatrz, kto by pomyślał czytając jak agresywnie reagujesz na rady tych, którym się udało.
I jeszcze sprostowanie. Ja nie wierzę w Dukana. Moja wiara nie ma nic wspólnego z dietą. Aż się w takim razie boję pomyśleć, w co ty wierzysz....
Aaaa i nie żałuj sobie frytek... 104kg czy 110..żadna różnica..Smacznego
Żałosna jesteś- naprawdę. A do tego jak bardzo zabawna heh... O mojej wypowiedzi mówisz, że jest agresywna? Swojej chyba nie przemyślałaś... I to Ty moja Droga nie masz pojęcia o tym, co przeczytałaś w tych książkach... Niestety Twoja wiedza jest bardzo ograniczona w pewnych dziedzinach, a ja nie zamierzam Ci jej wzbogacać. I nie zapominaj o jednym- nikt nie przeczy, że na tej diecie można schudnąć, bo można, ale ma to straszne konsekwencje dla zdrowia. Nic nie jedząc też schudniesz, ale nie przeżyjesz... I to jest konkluzja... A tak na marginesie... Tak mądrze chciałaś błysnąć na temat błonnika, a nie masz o nim pojęcia... Błonnik składa się z kilku substancji ważnych dla organizmu i w brokułach na przykład nie ma tych składowych, które są na przykład w fasoli... Ale to trzeba by się douczyć co? Hehe... A co do frytek? Może masz rację, że mała różnica czy 104 czy 110... Ale wiesz... Wolę być gruba niż taka głupiutka jak Ty... A jeśli myślisz, że moja waga jest taka straszna to też jesteś w błędzie... Mam ponad 180 cm wzrostu...
I na zakończenie... Jak się do kogoś zwracasz, to słowa takie jak "ty" pisze się wielką literą. Ale tu wychodzą Twoje kolejne braki- tym razem w wychowaniu...

A motto życiowe LyraBea, moje drogie Dziewczęta, od dzisiaj powinno być takie, że jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej siedzieć cicho i pozwolić, żeby otoczenie miało złudzenie, że nie jest się jednak takim głupim...
Kaglaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:27   #79
Kaglaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do Kaglaja
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

LyraBea
Żałosna jesteś- naprawdę. A do tego jak bardzo zabawna heh... O mojej wypowiedzi mówisz, że jest agresywna? Swojej chyba nie przemyślałaś... I to Ty moja Droga nie masz pojęcia o tym, co przeczytałaś w tych książkach... Niestety Twoja wiedza jest bardzo ograniczona w pewnych dziedzinach, a ja nie zamierzam Ci jej wzbogacać. I nie zapominaj o jednym- nikt nie przeczy, że na tej diecie można schudnąć, bo można, ale ma to straszne konsekwencje dla zdrowia. Nic nie jedząc też schudniesz, ale nie przeżyjesz... I to jest konkluzja... A tak na marginesie... Tak mądrze chciałaś błysnąć na temat błonnika, a nie masz o nim pojęcia... Błonnik składa się z kilku substancji ważnych dla organizmu i w brokułach na przykład nie ma tych składowych, które są na przykład w fasoli... Ale to trzeba by się douczyć co? Hehe... A co do frytek? Może masz rację, że mała różnica czy 104 czy 110... Ale wiesz... Wolę być gruba niż taka głupiutka jak Ty... A jeśli myślisz, że moja waga jest taka straszna to też jesteś w błędzie... Mam ponad 180 cm wzrostu...
I na zakończenie... Jak się do kogoś zwracasz, to słowa takie jak "ty" pisze się wielką literą. Ale tu wychodzą Twoje kolejne braki- tym razem w wychowaniu...

A motto życiowe LyraBea, moje drogie Dziewczęta, od dzisiaj powinno być takie, że jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej siedzieć cicho i pozwolić, żeby otoczenie miało złudzenie, że nie jest się jednak takim głupim...
Kaglaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 13:41   #80
Tonia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Jak ja już bym chciała mieć córunie, taka dzieciara ze mnie..
Musisz nam ją kiedyś pokazać, uwielbiam zdjęcia małych bąbli.

I oczywiście zapraszamy. Ile masz wzrostu i ile ważysz? Jaki jest Twój cel?

Moja córcia ma już 7 lat.Mam 169 cm wzrostu i ważę 79 kg- ważniejsze od konkretnej wagi jest dla mnie moje dobre samopoczucie i aktywność fizyczna, jeszcze pół roku temu ćwiczyłam 3 razy w tygodniu i czułam że żyje poźniej przyszedł dół i nie mogę się pozbierać,ale dzisiaj trafiałam tutaj i czuję że to jest jakiś przełom.
Tonia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:43   #81
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez Kaglaja Pokaż wiadomość
jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej siedzieć cicho
i tym optymistycznym akcentem kończymy ten spór
szkoda marnowac energię, jak można ją wlożyć w odchudzanie

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Tonia18 Pokaż wiadomość
Jak ja już bym chciała mieć córunie, taka dzieciara ze mnie..
ze mnie też ale ja rodzinki doczekam się (jesli wgl) z kilka lat dopiero...

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2011-09-25 o 13:44
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:54   #82
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
A ja współczuję twoim pacjentom w takim razie. I nie twoich kompetencji, chociaż zapewne słabiutkie, że musisz autoreklamę sobie na forum serwować, i chyba samej sobie przypominać, jaki zawód uprawiasz., ale podejścia do ludzi, ponieważ w swoim poście w sposób konkretny zarzuciłam Ci brak elementarnych podstaw wiedzy w temacie diety Protal, nie obrażając cię. A ciebie stać było tylko na tak bardzo "wyczerpującą" i to jak pełną "konkretów" wypowiedź w odpowiedzi jak to ładnie (boś lekareczka) określiłaś na moje "wypociny".
A mówią, że to ludzie szczupli są wredni, uszczypliwi i wiecznie niezadowoleni z życia, no popatrz, kto by pomyślał czytając jak agresywnie reagujesz na rady tych, którym się udało.
I jeszcze sprostowanie. Ja nie wierzę w Dukana. Moja wiara nie ma nic wspólnego z dietą. Aż się w takim razie boję pomyśleć, w co ty wierzysz....
Aaaa i nie żałuj sobie frytek... 104kg czy 110..żadna różnica..Smacznego
:conf used:
Pani już podziękujemy.
Czy możemy sobie tutaj elegancko dietować po swojemu?
Myślę, że warto skończyć już tą dyskusję.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 13:58   #83
lolita30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez grubasinska Pokaż wiadomość
witam wszystkich,
nie jestem nowa na forum, kiedy uczestniczylam w kilku watkach, ale zaniechalam tego procederu i teraz mam okolo 40kg do zrzucenia... Tym razem postanowilam nie stosowac zadnych "diet cud" tylko zdrowo sie odzywiac i wprowadzic troche sportu, bo z tym u mnie najgorzej... Chcialabym za rok o tej porze wygladac super, a nie jak teraz - jak maly wieloryb...
Moje glowne postanowienia:
1. Zero fast-food
2. Slodycze ograniczone do minimum - raz w tygodniu mala slodka nagroda
3. 5 posilkow dziennie, co 2 godziny
4. Ograniczenie produktow macznych: Chleb, makaron, ryz
5. 2litry wody lub zielonej herbaty dziennie
6. Wiecej ruchu... W miare mozliwosci, bo ostatnio coraz ciezej znosze wysilek
7. Wazenie raz w miesiacu...
Jesli, ktoras z was ma podobny problem i chcialaby sie powspierac w dazeniu do celu zapraszam
witam serdecznie wszystkich
ja też mam duży problem ,ważę obecnie 110kg a chciałabym ważyć 60 kg tak jak 6lat temu
może przy wspólnych siłach uda nam się odchudzić
lolita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 14:15   #84
lolita30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

CZEŚĆ WSZYSTKIM
JA BORYKAM SIĘ Z WIĘKSZĄ ILOŚCIĄ TŁUSZCZU, MUSZĘ SCHUDNĄĆ 50KG PO PROSTU TRAGEDIA.
OBECNIE WAŻĘ 110 KG I MAM DOSYĆ.
MYŚLĘ ŻE Z WASZĄ POMOCĄ UDA MI SIĘ SCHUDNĄĆ TE 50KG

POCZĄTEK 110KG25.09.2011
lolita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 14:46   #85
grubasinska
Zadomowienie
 
Avatar grubasinska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bracknell
Wiadomości: 1 280
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Witam wszystkie nowe dziewczynki... Bardzo mi milo, ze zajrzalyscie na ten watek...
Dziekuje rowniez f_oli, za madre slowa odnosnie watku... Jesli komus nie podobaja sie zalozenia dietkowania podane w pierwszym poscie, to poprostu prosze albo o kulturalne zachowanie na forum, albo o nie wchodzenie na watek i juz...
Ja dzis 1,5h spacerowalam z moja czterolatka, tempo nie bylo zawrotne, ale zawsze to 1,5h mniej siedzenia na kanapie...
Teraz obiadek...

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Lolita30 pewnie, ze z nami Ci sie uda... Ja mam nie wiele mniej do zrzucenia, ale zgodnie z zalozeniami mojego planu, za rok o tej porze bede juz bez zbednych kg, wiec Ty tez dasz rade...
Juz po obiadku, zjadlam "resztki z wczoraj", ta zapiekanke kurczakowo-warzywna moglabym jesc na okraglo, tylko przygotowanie troche dluuugo trwa... Dlatego jak juz robie to wieksza porcje, na kilka posilkow.. Rodzinka tez uwielbia, wiec problemu nie mam z tym przynajmniej...
Jeszcze jeden posilek dzis i tyle...
Dziewczynki, czy macie jakies propozycje na dwie przekaski pomiedzy glownymi posilkami? Bo z tym mam zawsze spory problem...
__________________
Duzo za duzo....
94kg - przeszlosc...
79kg - terazniejszosc...
75kg - najblizszy cel


BO JAK SIE CZEGOS BARDZO CHCE I KONSEKWENTNIE DO TEGO DAZY, TO PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE TO DOSTAJE...
grubasinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 14:59   #86
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

mam ochotę napisać: wypierbrzydkiesłowo na swoje wątki i tam szukać przyjaciół.ach te marzeniaaaaa
Ale napiszę: Wypad z baru do siebie i dajcie spokój z czczymi dyskusjami

Gosiu a na przykład

  • jogurt zmieszany z serkiem homo lub wieśniakiem z dodatkami(orzechy i owoce albo 4 płatki zboża naturalne , warzywa i przyprawy, z cynamonem i odrobiną gorzkiego kakao plus syrop z agawy)
  • lekka sałatka lub surówka z małą kromką razowca,
  • jajko gotowane z warzywkami
  • koktajl owocowy
  • faszerowany zapiekany pomidor
  • ciastko owsiane domowe,kilka łyżek wieśniaka z przyprawami
  • dwa małe placuszki owsiane z dodatkami
  • jak nie ma czasu to po prostu owoc
Siema wszystkim nowyyyyym

Ej wiecie coo? Ja tam nadal dziecko jestem duże i mi dobrze z tym.
Dzisiaj spacerowałam po plaży, zbierałam muszelki niczym dzieciak i właziłam do morza A co do waszych pragnień to jak już kiedyś mam mieć to chłooopca! Chłopcy mają fajniejsze zabawki
poza tym skąd wiecie czy wasza słodka córeczka nie wyrośnie na diabła jakim ja się stałam? też kiedyś byłam słodka i niewinna w młodości
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 15:17   #87
Kaglaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do Kaglaja
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Czym faszerujesz pomidory?
Kaglaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 15:34   #88
grubasinska
Zadomowienie
 
Avatar grubasinska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bracknell
Wiadomości: 1 280
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Ja lubie papryke faszerowana... A pomidorow nie jadam... A placuszki owsiane sama przyrzadzasz?
__________________
Duzo za duzo....
94kg - przeszlosc...
79kg - terazniejszosc...
75kg - najblizszy cel


BO JAK SIE CZEGOS BARDZO CHCE I KONSEKWENTNIE DO TEGO DAZY, TO PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE TO DOSTAJE...
grubasinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 15:36   #89
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
mam ochotę napisać: wypierbrzydkiesłowo na swoje wątki i tam szukać przyjaciół.ach te marzeniaaaaa
Ale napiszę: Wypad z baru do siebie i dajcie spokój z czczymi dyskusjami

Gosiu a na przykład

  • jogurt zmieszany z serkiem homo lub wieśniakiem z dodatkami(orzechy i owoce albo 4 płatki zboża naturalne , warzywa i przyprawy, z cynamonem i odrobiną gorzkiego kakao plus syrop z agawy)
  • lekka sałatka lub surówka z małą kromką razowca,
  • jajko gotowane z warzywkami
  • koktajl owocowy
  • faszerowany zapiekany pomidor
  • ciastko owsiane domowe,kilka łyżek wieśniaka z przyprawami
  • dwa małe placuszki owsiane z dodatkami
  • jak nie ma czasu to po prostu owoc
Siema wszystkim nowyyyyym

Ej wiecie coo? Ja tam nadal dziecko jestem duże i mi dobrze z tym.
Dzisiaj spacerowałam po plaży, zbierałam muszelki niczym dzieciak i właziłam do morza A co do waszych pragnień to jak już kiedyś mam mieć to chłooopca! Chłopcy mają fajniejsze zabawki
poza tym skąd wiecie czy wasza słodka córeczka nie wyrośnie na diabła jakim ja się stałam? też kiedyś byłam słodka i niewinna w młodości

Ja tam stawiam na parkę. Chłopiec straszy, córa młodsza. Podobno jak się o czymś często myśli to marzenia się spełniają .
Stosujecie metodę wizualizacji?
Ja tam zawsze sobie wyobrażam, jak dobrze będę wyglądać za te kilka kg i do tej pory fajnego kopa mi to dawało.

f_ola,
zazdroszczę tej plaży.

grubasinska, jedz koniecznie chociaż drugie śniadanie - np. jakiś owoc. Musisz mieć siłę, a i napady głodu wtedy wykluczysz.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 16:19   #90
grubasinska
Zadomowienie
 
Avatar grubasinska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bracknell
Wiadomości: 1 280
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. Dolaczy ktos?

CzerwonaKokarda ja jem 5 posilkow: sniadanie, II sniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje... Tyle tylko, ze II sniadanie i podwieczorek sprawiaja mi najwiekszy problem pod wzgledem wymyslania menu...
__________________
Duzo za duzo....
94kg - przeszlosc...
79kg - terazniejszosc...
75kg - najblizszy cel


BO JAK SIE CZEGOS BARDZO CHCE I KONSEKWENTNIE DO TEGO DAZY, TO PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE TO DOSTAJE...
grubasinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.