Hair Advanced Revitalash - ktoś używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 20:29   #1
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878

Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?


Przeszukałam forum w poszukiwaniu informacji na temat odżywki w piance Hair Advanced firmy Revitalash, niestety nie znalazłam żadnych opinii. Chodzi o to http://www.revitalash.com.pl/index.p...air-revitalash
Ponoć ta pianka działa cuda. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w tą, bądź bo bądź, drogą imprezę, ponieważ użycie odżywki do rzęs tej samej firmy dało w moim przypadku SPEKTAKULARNY efekt, więc coś w tych kosmetykach musi być...

Czy ktoś może się podzielić opinią lub zna kogoś, kto używał i może powiedzieć coś o tym kosmetyku?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:16   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Ja bede miala okazje przetestowac, ale to od wrzesnia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:04   #3
Agnieszka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Właśnie dzisiaj się dowiedziałam o tym "preparacie" jeżeli chodzi o odżywkę do rzęs to widziałam na własne oczy, że jest na prawdę świetna. Dziewczyna miała firankę na oczach.
Ale właśnie zastanawia mnie ta pianka do włosów. Jeżeli ma takie działanie jak odżywka do rzęs, to muszę w nią zainwestować, bo włosy sypią mi się garściami.
Widzę jednak, że chyba mało osób stosowało jeszcze ten specyfik.
Może ktoś jeszcze coś dorzuci.
Agnieszka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:16   #4
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

podbijam i czekam na opinie.
Agatau88, być może Twoja będzie pierwsza
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:04   #5
lilka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Ja także jestem w trakcie stosowania serum na rzęsy- ale paianka bardzo ,mnie nurtuje bardzo proszę o wpisy czy jest warta swej ceny
__________________
Carpe Diem!
lilka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:15   #6
aangellaa
Raczkowanie
 
Avatar aangellaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 350
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Podbijam...szukam wszedzie opini i nic...nie chce wywalic kasy na darmo
__________________
Chłopaki mówią byś uważał na serce Jego połowa jest już w mojej torebce... <3
aangellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:33   #7
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja bede miala okazje przetestowac, ale to od wrzesnia.
Też jestem ciekawa skuteczności tej pianki. Agatau masz już jakieś pierwsze efekty czy wrażenia?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 23:53   #8
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa skuteczności tej pianki. Agatau masz już jakieś pierwsze efekty czy wrażenia?
z niecierpliwością czekamy na opinie
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:57   #9
AgnieszkaZzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Hej.
Używam tych odżywek (do rzęs i do włosów) wprawdzie dopiero od 2 tygodni, ale już mogę ciut o nich napisać. Rzęsy już po tym czasie są dłuższe i widać różnicę (kupiłam w zestawie z mascarą i kosmetyczką). Tę na pewno polecam. Nie wiem czy uda mi się stwierdzić czy ta do włosów działa, ponieważ jest jest tak mało, że albo należy jej używać przez tydzień tylko, albo przez kilka tygodni smarować 2 cm kwadratowe! W instrukcji jest informacja, żeby wyciskać tylko jedną, max dwie "porcje". Te dwie dawki wystarczają autentycznie na 2 cm! Tego nie da się rozsmarować, jest to rzadka pianka. Chciałam zagęścić włosy na całej głowie, a nie wyhodować sobie jedną nową kępkę Wydaje mi się, że to trochę za droga impreza na dwa tygodnie stosowania...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

PS. Pewnie temat już gdzieś był, ale polecam mezoterapię igłową. Ja po trzrch zabiegach (mogę polecić CUDOWNĄ Panią dermatolog w Gdańsku) mam z 50% nowych włosów (Revitalash kupiłam dodatkowo, ale chyba niepotrzebnie).
AgnieszkaZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 15:05   #10
Nicole234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Osobiście jeszcze nie używałam... Widziałam efekty u trzech kobiet, które zakupiły odżywkę i są bardzo zadowolone... Włosy widocznie się zagęściły, są zdecydowanie grubsze i mocniejsze. U żadnej z nich nie wystąpiły efekty uboczne takie jak w przypadku odżywki do rzęs, czyli podrażnienie skóry. Co do wydajności, wszystkie używają odżywki na całej powierzchni głowy od około 2 miesięcy a nie tygodni, konsystencja pianki ułatwia rozprowadzanie i nie potrzeba jej wiele. AgnieszkaZzz, nie wiem gdzie kupiłaś swoją odżywkę ale jeśli jest rzadka to prawdopodobnie jest z nią coś nie tak... Zamówiłam Revitalash też dla siebie. Od roku nie mogę sobie poradzić z wypadającymi włosami, ampułki, maski, suplementy nie pomagają, robiłam też badania ale w żadnych nie było odchyleń. Revitalash jest moją ostatnia nadzieją, albo odżywka albo peruka...
Nicole234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 00:54   #11
AgnieszkaZzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Kupowałam przez stronę Revitalash, ze sklepu Plazanet (czyli wszystko, jak trzeba ). Wystarczyła mi dokładnie na 3 tygodnie. Wyciskałam, owszem, piankę, która w kilka sekund zamieniała się w wodę. Starałam się nakładać jak najmniej a i tak długo się nią nie nacieszyłam.500 zł to trochę za dużo. Z odżywki do rzęs nadal jestem zadowolona (i żadnych podrażnień, choć zdarza się, że "wleje się" do oka). Kupiłam już drugą na zapas, w zestawie z zalotką. Mam już i tusze Revitalash i podkład pod tusz (niebieski) i pod makijaż. Wszystko polecam, ale do tego RHair nie jestem przekonana. W tym roku miałam duże problemy z tarczycą i straciłam chyba połowę włosów. Miałam prześwity i łyse zakola.3 razy robiłam mezotetapię igłową (po 200 zł za zabieg) i jestem baaaaaaardzo zadowolona. Zakola się zapełniły włosami, a po każdym rozdzieleniu włosów (kiedy robię przedziałki w różnych miejscach) widzę rządki nowych 3 cm włosów. Na 100% jest to skuteczne. Pozdrawiam.
AgnieszkaZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 22:14   #12
lindaparyskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;35990720]Przeszukałam forum w poszukiwaniu informacji na temat odżywki w piance Hair Advanced firmy Revitalash, niestety nie znalazłam żadnych opinii. Chodzi o to http://www.revitalash.com.pl/index.p...air-revitalash
Ponoć ta pianka działa cuda. Zastanawiam się nad zainwestowaniem w tą, bądź bo bądź, drogą imprezę, ponieważ użycie odżywki do rzęs tej samej firmy dało w moim przypadku SPEKTAKULARNY efekt, więc coś w tych kosmetykach musi być...

Czy ktoś może się podzielić opinią lub zna kogoś, kto używał i może powiedzieć coś o tym kosmetyku?[/QUOTE]
Będę wszędzie pisać, gdzie tylko można ze Revitalash "odzywka do włosów" się po prostu nie opłaca !! Jestem zrozpaczona, czemu nie uwierzyłam Agnieszce, która sie wypowiadała na tym forum, ze ta odzywka jest mało wydajna ?!!! MASAKRA !! Dałam na rękę dwie pompki tak jak mi podano w instrukcji i sie przerazilam !!! Przecież to nawet nie wystarczy na 1/1o głowy !! Powiem tak jeśli 500 zł to dla was pryszcz i możecie kupować ta odżywkę co dwa tygodnie to kupujcie bo naprawę wierze, ze pomoże... Ale jeśli tak jak ja mysleliscie, ze wystarczy na 3 miesiące, to sie zdziwicie !!! Dla mnie to są pieniądze wyrzucone w błoto, bo po 2 tyg czyli po jednym opakowaniu nie ma żadnych efektów, a następnego opakowania nie kupię na bank ! Bo chyba musiało by mnie straszyć, żeby wydać 3000 zł na kurację trzy miesięczna, która miała być w jednym opakowaniu za 500 zł, a nie w 6 buteleczkach, które właśnie razem wynoszą ok 3000 zł !!! ale jestem zła !!!!

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaZzz Pokaż wiadomość
Hej.
Używam tych odżywek (do rzęs i do włosów) wprawdzie dopiero od 2 tygodni, ale już mogę ciut o nich napisać. Rzęsy już po tym czasie są dłuższe i widać różnicę (kupiłam w zestawie z mascarą i kosmetyczką). Tę na pewno polecam. Nie wiem czy uda mi się stwierdzić czy ta do włosów działa, ponieważ jest jest tak mało, że albo należy jej używać przez tydzień tylko, albo przez kilka tygodni smarować 2 cm kwadratowe! W instrukcji jest informacja, żeby wyciskać tylko jedną, max dwie "porcje". Te dwie dawki wystarczają autentycznie na 2 cm! Tego nie da się rozsmarować, jest to rzadka pianka. Chciałam zagęścić włosy na całej głowie, a nie wyhodować sobie jedną nową kępkę Wydaje mi się, że to trochę za droga impreza na dwa tygodnie stosowania...

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

PS. Pewnie temat już gdzieś był, ale polecam mezoterapię igłową. Ja po trzrch zabiegach (mogę polecić CUDOWNĄ Panią dermatolog w Gdańsku) mam z 50% nowych włosów (Revitalash kupiłam dodatkowo, ale chyba niepotrzebnie).
Agnieszka miałas racje... Dwie pompki starcza conajmniej na 1/10 głowy !! A ta osoba, która mówi, ze jest inaczej to chyba nie używa Revitalash "odzywka do włosów", albo płacą jej za to żeby dobrze pisała o tym kosmetyku i dalej naciągała ludzi na cos w ogole nieopłacalnego !!! Używam tez revitalash do rzęs ale stosuje dopiero 2 tygodnie i narazie nie widzę efektów ! Lecz wierze, ze bedą

Edytowane przez lindaparyskowa
Czas edycji: 2013-03-01 o 22:16
lindaparyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 20:12   #13
aneccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 21
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

cześć dziewczyny,

mój znajomy stosował revitalash na włosy, był praktycznie łysy, miał bardzo przerzedzone włosy, a teraz ma dosłownie całą głowę pokryta włosami...stosuje ją już pół roku, ja się bardzo zastanawiam nad tą odżywką, możliwe, że to moja ostatnia deska ratunku a dla swoich włosków zrobię wszystko
aneccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 23:00   #14
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez aneccia Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,

mój znajomy stosował revitalash na włosy, był praktycznie łysy, miał bardzo przerzedzone włosy, a teraz ma dosłownie całą głowę pokryta włosami...stosuje ją już pół roku, ja się bardzo zastanawiam nad tą odżywką, możliwe, że to moja ostatnia deska ratunku a dla swoich włosków zrobię wszystko
Anecia, a ile Twój znajomy już zainwestował w nową fryzurę?
zastanawiam się nad wydajnością...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:54   #15
Look At Me
Przyczajenie
 
Avatar Look At Me
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Dziewczyny, po jakim czasie widać pierwsze efekty stosowania tej pianki?
Look At Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:23   #16
lindaparyskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Moja odzywka tez jest żadna i mało wydajna ! A zamówiłam ja w bardzo dobrym salonie kosmatologii !! Nie polecam !! Daje dziennie 5 pompek i nie starcza mi to na cała głowę ! Odzywka za 500 zł starcza na 2 tygodnie a nie miesiące

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Napisałam bardzo długiego posta i sie skasowal !! :/ więc napisze w skrócie !! Żałuje, ze kupiłam ta odżywke !! To jest odzywka do stosowania MIEJSCOWEGO, co zreszta pisze na stronie Revitalash, więc sie nie dziwie, ze mężczyźni maja ja na dłużej !! Ja chciałam ja stosować na całej powierzchni głowy i daje codziennie 5 pompek co i tak jest bardzo mało i nie wystarcza na cała głowę ! Używam ja od 1 marca i zostala mi nie cała 1/3 opakowania ! Dziewczyny to jest tylko 46 ml więc na chlopski rozum jak ona ma starczyć na 2,5 czy 3 miesiące ??!! To jest nie możliwe !! Dla mnie są to pieniądze wyrzucone w błoto bo jedne opakowanie nic mi nie da,a za 500 zł mogłabym mieć dwie fajne sukienki a nie mam nic !! :/ jeszcze raz powtórzę jeśli was stać na 6 opakowań to kupujcie bo naprawdę działa ! Ta pianka po wycisnieciu nie rośnie jak pianka do golenia !! Tak sie właśnie łudzilam zanim ja kupiłam !! Haha Mam włosy do ramion i cieżko ja rozsmarowac !! To jest różnica jeśli ktoś ma krótkie włosy albo ich brak bo wtedy jest łatwiej produkt rozprowadzic na całej głowie !! Zrobicie jak będziecie chciały, jak ja bylam na nią napalona to i tak ja kupiłam !! a teraz mam za swoje hehe Aha używam tez Revitalash "odzywka do rzęs" od miesiąca i widać juz efekty !! Mam o wiele dłuższe rzęsy !! :d więc odżywke do rzęs polecam !! A do włosów NIE !! jak macie jakieś pytania to odpowiem :d nie chce żeby ktoś sie tak niefajnie zdziwil jak ja !! Haha
lindaparyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 14:41   #17
aneccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 21
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;39646165]Anecia, a ile Twój znajomy już zainwestował w nową fryzurę?
zastanawiam się nad wydajnością...[/QUOTE]


przepraszam, że tak późno odpisuję.
Stosuje ją już ponad rok, zużył chyba 4 czy 5 opakowań...włosy ma trochę inne, nie są takie naturalne jak kiedyś, nieco ciemniejsze i sztywniejsze...

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

hej lindaparyskowa,

nie polecasz z uwagi na wysoką cenę i małą wydajność, to zroumiałe, niezły to wydatek, ale piszesz też, że odżywka naprawdę działa, może widziałaś u kogoś efekty?
aneccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 23:17   #18
lindaparyskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Znam faceta, któremu zaczęły odrastać włosy po 2 opakowaniu... Efekty są... Nie ma co... No ale znowu facet... Ta odzywka jest dla kobiet nieopłacalna... Zreszta odzywka do rzęs ma taki sam skład jak odzywka do włosów tylko o innym stężeniu... Tak mi babka powiedziała przez telefon z revitalash... Efekt dłuższych rzęs jest bo widzę nawet po sobie więc na głowie tez będzie

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Znam tez kobietę, która zaczęła smarowac głowę wywarem z nowo wyrosnietych, majowych pokrzyw !! Dziewczyny masakra !!! Efekty są zaskakujące... Miałam to zrobić juz w tamtym roku ale strasznie mi sie nie chcialo ich zbierać hahah może w tym roku mi sie uda :d
lindaparyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 01:21   #19
andzia122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

czesc wszystkim!
no ja moge tylko same pozytywne rzeczy powiedziec o tej odzywce nie wiem dlaczego niektorym z Was odzywka starczyla na tak krotko, bo ja swoja stosowalam codziennie, dwie pompki spokojnie mi wystarczyly na cala glowe przez 3 miesiace! I nie, nie placa mi z revitalash za reklame ;] mialam cienkie bardzo wlosy, wypadaly mi garsciami z powodu niedoczynnosci tarczycy i juz po 2 tygodniach widac bylo efekty, staly sie grubsze przy nasadzie i zaczely rosnac nowe wloski niestety po skonczeniu buteleczki znowu mi wypadaja, co prawda troszke mniej i tak sie zastanawiam czy zainwestowac w kolejny preparat czy lepiej tym razem kupic tabletki, zeby wzmocnic wlosy od srodka...
andzia122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 13:10   #20
BandB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 341
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

a może ktoś ma zdjęcia przed i po kuracji tą odżywką?
__________________
Wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1135541
BandB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 19:12   #21
Ziza32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Czesc Ja stosuje odzywke do rzes d sylwestra Efekty sa..Duzo dziewczyn zaczepia i pyta czy doczepialam Ale wiem tez, ze jak odstawi sie ja to rzesy niestety wypadaja.. Te co urosly poprzez odzywke.. I znow wracaja do stanu takiego jakie byly.. Wiem po znajomej.. Moja kuracja jeszcze nie dobiegla konca i nie wiem czy bede ja odstawiac.. Powiem szczerze, ze to zalezy od rzes jakie sie ma.. Ja swoich nie mialam az tak krotkich, ale chcialam jeszcze dluzsze no i urosly.. A niektore kobiety poprostu az tak nie dziala.. Alejak najbardziej produkt polecam No i wlasnie zastanawiam sie tez nad odzywka do wlosow..
Ziza32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 23:41   #22
lindaparyskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez andzia122 Pokaż wiadomość
czesc wszystkim!
no ja moge tylko same pozytywne rzeczy powiedziec o tej odzywce nie wiem dlaczego niektorym z Was odzywka starczyla na tak krotko, bo ja swoja stosowalam codziennie, dwie pompki spokojnie mi wystarczyly na cala glowe przez 3 miesiace! I nie, nie placa mi z revitalash za reklame ;] mialam cienkie bardzo wlosy, wypadaly mi garsciami z powodu niedoczynnosci tarczycy i juz po 2 tygodniach widac bylo efekty, staly sie grubsze przy nasadzie i zaczely rosnac nowe wloski niestety po skonczeniu buteleczki znowu mi wypadaja, co prawda troszke mniej i tak sie zastanawiam czy zainwestowac w kolejny preparat czy lepiej tym razem kupic tabletki, zeby wzmocnic wlosy od srodka...
Andzia122 a jakie masz włosy ? Krótkie ? Jeśli tak to zrozumiałe... To jest odzywka na krótkie, bardzo rzadkie włosy... Powtarzam, ze jeśli ktoś ma długie włosy tak jak ja i nie ma łysych placów ani większych przeswitow to wtedy ta odzywka jest nie opłacalna...
lindaparyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 23:43   #23
lindaparyskowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez BandB Pokaż wiadomość
a może ktoś ma zdjęcia przed i po kuracji tą odżywką?
Ja osobiście żadnych zdjęć nie posiadam... Zreszta i tak nie byłoby czego oglądać... :/ Hehe
lindaparyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:50   #24
andzia122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Cytat:
Napisane przez lindaparyskowa Pokaż wiadomość
Andzia122 a jakie masz włosy ? Krótkie ? Jeśli tak to zrozumiałe... To jest odzywka na krótkie, bardzo rzadkie włosy... Powtarzam, ze jeśli ktoś ma długie włosy tak jak ja i nie ma łysych placów ani większych przeswitow to wtedy ta odzywka jest nie opłacalna...
mam wlosy krecone, tak troche za obojczyki, nie mialam zadnych lysych plackow, ani przeswitow...wlosy mi nie urosly na dlugosci, ale zaczely rosnac nowe, maja teraz moze z 5 cm, nigdy wczesniej takich nie mialam
andzia122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 10:38   #25
kasia-mk
Raczkowanie
 
Avatar kasia-mk
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Mam pytanie, czy tę odżywkę do włosów stosuje się codziennie? na suche włosy czy wilgotne po umyciu? z góry dzięki za odpowiedź
kasia-mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 18:21   #26
katy82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

UWAGA!!!! Zdecydowanie NIE POLECAM tej odzywki. W zeszlym roku kolo pazdziernika zaczelam ja stosowac zgodnie z instrukcja tzn. co wieczor 1 pompke wcieralam na wlosy i zgadzam sie ze 1 pompka to praktycznie nic. Jednakze mialam nadzieje ze specyfik zdziala cuda z moimi wlosami . I tak tez sie stalo ale w negatywnym tego slowa znaczeniu!!! Wlosy zaczely mi strasznie wypadac i w dodatku zrobily sie suche i wygladaja jakby byly spalone zabiegami chemicznymi. Cos strasznego. Przestraszylam sie bardzo i uzbroilam sie w mnostwo sprawdzonych juz wczesnie maseczekj do wlosow ,a takze w olejek rycynowy i tego typu naturalne specyfiki. Zaczelam tez stosowac tabletki na wlosy oraz wyciag ze skrzypu,morszynui czegos jeszcze- jednakze jak sie okazalo zupelnie zbytecznie polaczylam dwa rodzaje tabletek przez co okazalo sie przy badaniu krwi ze mam nadmiar zelaza w organizmie co rowniez wlosom nie sprzyja. Do tej pory wlosy wygladaj troszke lepiej ale wciaz wypadaja i sa po prostu jak siano. Zawsze mialam slabe wlosy ale nigdy nie byly w tak kiepskiej kondycji. Jestem zrozpaczona!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! zaluje ogromnie tego zakupu i przestrzegam innych przed wyrzucaniem pieniedzy w bloto i to wcale nie takich malych,a przede wszystkim przed tym zeby nie zniszczyc sobie wlosow tak jak ja . W najblizszym czasie umowilam sie na zabieg mezoterapi iglowej -ponoc jest bardzo skuteczna i mam nadzieje ze moje wlosy w koncu wroca chociaz do stanu sprzed zastosowania tej okropnej odzywki.
katy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 07:00   #27
anetka_biedronec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

używam tej odżywki od roku,teraz mam już 3 opakowanie,jest rewelacyjna,należy stosować ją codziennie,nie zapominać!!!mnie wystarcza na 3 miesiące i nie wierze że inni mają ją 2 tygodnie.
anetka_biedronec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:19   #28
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Dla mnie ocena na 0.
Kupiłam- wystarczyła może na miesiąc. Efektów prawie nie widziałam. Może nieco baby hair, ale pozostałe włosy jak leciały tak leciały, więc zupełnie nie rozwiązało to problemu.
Obecnie od 4 mies. porzuciłam chemię ( farby) i przerzuciłam się na hennę do tego olejuje i wcieram Jantar. Efekty 100% lepsze.
Moja koleżanka robi dokładnie tak samo tyle, że przerzuciła się z farb chemicznych drogeryjnych na farby apteczne i też efekty ocenia dość dobrze.
Osobiście uważam, że jest wiele, tańszych wcierek, które dają lepsze efekty niż wydanie 500 pln na miesiąc na efekty małe.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 23:47   #29
aga_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do aga_kr
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Odżywki do włosów nie uzywalam, ale do rzes i owszem. 14 lipca 2012 zakupiłam kuracje 6-cio miesieczna, ktora mam do tej pory! Razem z kolezanka (ktora zakupila we wrzesniu i tez jeszcze ma) smiejemy sie,ze sie rozmnaza w opakowaniu.
Efekt do obejrzenia tutaj: http://dreampacket.blogspot.com/2013...-ja-teraz.html

a jezeli chodzi o wlosy to goraco polecam Seboradin. robilam juz kilka kuracji, jest na prawde skuteczny. wlosy nie wypadaja, sa lsniace i tu szok - zaczely rosnac w miejscach gdzie nigdy ich nie mialam (zakola). Szampon i tonik nazywaja sie Seboradin NIGER a ampulki (kuracja 2-tygodniowa) po prostu Seboradin (jest wersja zwykla i mocniejsza, ja uzywam zawsze zwyklej).
aga_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 17:43   #30
Parpadela
Przyczajenie
 
Avatar Parpadela
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Hair Advanced Revitalash - ktoś używał?

Na wzmocnienie włosów polecam wam zabieg w gabinecie dermatologicznym- hit !!! pobierana jest krew , wytrącane jest z niej osocze, którym lekarz derm. ostrzykuje głowę. I to są wtedy spektakularne efekty !!!!
Parpadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-23 22:58:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.