do "E" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-30, 11:34   #1
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22

do "E"


witam
czytalam twoj post na wizazu.Jestem na diecie ograniczajacej weglowodany 10 dni schudlam 1,5 kg!! a na zadnej innej diecie nie moglam schudnąc nawet marne 0,5 kg.Dla mnie to malutki ale WIELKI sukces ze wogole cos schudlam.czy moglabys podac mi produkty dozwolone i zabronione-bo nie mam ksiazki
p.s czy mozna gotowan kapuste
z góry dziekuje i pozdrawiam
KAMILA
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 13:46   #2
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: do "E"

Kamila22, na razie to tylko woda, ale zaczniesz zrzucać też tłuszczyk. W każdym razie każda "zrzutka" działa mobilizująco i daje dobry efekt psychologiczny! Nie ograniczaj kalorii zbyt radykalnie, bo spowolnisz przemianę materii!
Co do reszty - informacje znajdziesz w poście, który już przegladałaś.
Powodzenia! Gdyby coś - pytaj!
A kapusta jest OK - zakładam, że ograniczenie węgli nie jest drastyczne>
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 07:51   #3
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: do "E"

witam
jestem nie pocieszona i nie wiem czy z dietki nie zrezygnowac:::(((((
chodzi o to droga "E" ze jestem na diecie ograniczajacej wegl. 12 dni.Przez pierwsze 5 dni schudlam z 78 na 75!(bardzo sie cieszylam ) ale od 7 dni waga stoi-moze to dieta jednak nie dla mnie....przez tydzien przestrzegania zasad nie schudlam nic
..nie wiem co robic-co ty o tym sądzisz
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-31, 08:37   #4
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: do "E"

Kamila22, to, że w tak krótkim czasie zrzuciłaś 3 kg. (to bardzo dużo!) wynika z tego, że przyjmujesz mało węglowodanów, a co za tym idzie nie zatrzymują one zbędnej wody w organiźmie. Teraz dopiero zaczynasz etap prawdziwego odchudzania. To nie jest "dieta cud". Na kilogramy nie zapracowałaś chyba przez 2 tygodnie? Niestety skuteczne chudnięcie też musi potrwać! Zakładam, że chcesz zrzucić tłuszcz, a nie tylko mniej ważyć. A to przecież nie musi być tym samym!
Jeżeli chcesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej i nie powrócić do "tłustego" stanu musisz chudnąć POWOLI!
Dla organizmu bezpiecznym chudnięciem, które nie wywołuje jego reakcji obronnej w postaci zwolnienia przemiany materii, jest chudnięcie max. do 1 kg. tygodniowo!!! Jeśli nie chcesz efektu jo-jo - trzymaj się tego i nie zniechęcaj się! Nad modyfikacją diety można zacząć się zastanawiać, jeżeli nic się nie zmieni przez miesiąc.

Powiem Ci, że u mnie waga stała w miejscu przez prawie miesiąc!!! Dopiero później coś "drgnęło" i teraz systematycznie, chociaż powolnie, idzie w dół. Wiem jednak, że kiedy osiągnę wymarzony stan, będę potrafiła go utrzymać.
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 13:40   #5
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: do "E"

hej E a napisz prosze jakie produkty pogate w weglowodany zatrzymuja wode w organizmie co? wlasnie ta woda zatrzymywana mnie bardzo martwi
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 14:11   #6
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: do "E"

Wszystkie z dużą ilością węglowodanów np. chleb, wyroby mączne, kasze, ryż, ziemniaki, warzywa strączkowe, słodycze.
Ja spożywam je tylko w tzw. "dni ładowania", które robię, bo 2-3xtydzień ćwiczę na siłowni. Jeżeli nie ćwiczy się siłowo, można je sobie odpuścić zupełnie lub ustalić np. jeden dzień w tygodniu, gdy zje się jeden taki posiłek (ale to już bardziej dla psyche, niż dla ciała).

Znaczące ograniczenie węglowodanów polecam szczególnie dziewczynom, które "puchną" przed okresem - tak na kilka dni przed lepiej nie jeść posiłków węglowodanowych. Mnie to ogromnie pomogło, a był to dla mnie spory problem, szczególnie latem.
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-02, 14:32   #7
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: do "E"

ojej no to bedzie problem bo ja uwielbiam pieczywo i nie wyobrazam sobie dnia bez kanapek ziemniaki fakt jem tylko w weekendowe dni bo wtedy mamy czas na przygotowanie obiadku, w tygodniu to na jakis zupkach warzywnych jedziemy, i raz w tygodniu nie potrafie odmowic sobie szpagetti ech wiec co mam zrobic? poza tym nie wiem co sie dzieje bo wlansie zjadlam miske zupy i glodna jestem strasznie mam ochote na pyszna kanapke rany boskie jestem niewolnikiem jedzenia
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-03, 09:14   #8
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: do "E"

MartychaKa, "kanapkę" można przygotować na plastrze żółtego sera, krążku cukinii itp. itd.
Jeżeli nie potrafisz odmówić sobie spaghetti - OK, zjedz raz w tygodniu, ale niezbyt dużą ilość.
Jeśli nie najadasz się zupą - wrzuć do niej kawałeczki kurczaka i więcej warzyw.
U niektórych odstawienie węglowodanów powoduje zmniejszenie apetytu (jak było u mnie), u innych przez jakiś czas jest odwrotnie. Osobie, której dieta opierała się w głównej mierze na węglowodanach, może być trudno się przestawić.
Za to jak już sie przestawi - nie może się nadziwić, że wpychała w siebie te wszystkie kanapeczki...
Pozdrawiam!
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.