Europeistyka...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-25, 14:57   #1
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss

Europeistyka...?


Cześć! Jestem w II klasie LO i zaczęłam ostatnio poważnie zastanawiać się nad wyborem studiów. "Kręcą" mnie studia w stylu europeistyka, stosunki międzynarodowe, które bardzo chciałabym studiować, tyle, że już na I roku studenci muszą znać 2 języki na poziomie zaawansowanym. Ja uczę się angielskiego i francuskiego, ale o poziom zaawansowany będzie trudno, szczególnie z tym drugim... Więc pomyślałam o europeistyce. Czy są tutaj jakieś studentki tego kierunku? Co możecie o nim powiedzieć? Warto? Trzeba włożyć dużo pracy w te studia? Jak wygląda sprawa pracy po takim kierunku i jakie przedmioty i na jakim poziomie zdawać na maturze? Będzie baaaardzo wdzięczna za dość szczegółową odpowiedź.
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 15:07   #2
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Europeistyka...?

Tu jest wątek, który może Ci pomóc https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=europeistyce
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 15:23   #3
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss
Dot.: Europeistyka...?

dziękuję, ale tam nie ma odpowiedzi na moje pytania zakładając ten wątek liczyłam, że tutaj takowe się znajdą.
caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 19:55   #4
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Europeistyka...?

Cytat:
Napisane przez caroliciouss Pokaż wiadomość
Cześć! Jestem w II klasie LO i zaczęłam ostatnio poważnie zastanawiać się nad wyborem studiów. "Kręcą" mnie studia w stylu europeistyka, stosunki międzynarodowe, które bardzo chciałabym studiować, tyle, że już na I roku studenci muszą znać 2 języki na poziomie zaawansowanym. Ja uczę się angielskiego i francuskiego, ale o poziom zaawansowany będzie trudno, szczególnie z tym drugim... Więc pomyślałam o europeistyce. Czy są tutaj jakieś studentki tego kierunku? Co możecie o nim powiedzieć? Warto? Trzeba włożyć dużo pracy w te studia? Jak wygląda sprawa pracy po takim kierunku i jakie przedmioty i na jakim poziomie zdawać na maturze? Będzie baaaardzo wdzięczna za dość szczegółową odpowiedź.
Wcale nie muszą znać na pierwszym roku w stopniu zaawansowanym 2 jezykow, bo czego niby potem mieliby się uczyc przez 3 lata, jak po tych trzech latach mogą zdawać TELC B2, co równie dobrze zdaje się po większości humanistycznych kierunków, a nie ukierunkowanych na języki? Nie zawsze też brane nawet są pod uwagę dwa języki. Zależy jaka uczelnia.
Europeistyka jest kiepska, zbyt ogólna, nadaje się na profil w liceum, a nie kierunek studiów. Zastanów sie nad Stosunkami, ale w połączeniu z czymś innym, to będzie miało sens.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.