Jak usunąć pieprzyki???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 10:41   #1
ParisXXX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Question

Jak usunąć pieprzyki????


Witam wszytskich!

Moim problemem są pieprzyki na szyi i klatce piersiowej .Chciałbym je usunąć u zwykłego chirurga a nie u plastycznego .Moje pieprzyki na szyi są w kształcie małych kuleczek i jest ich 4, a na klatce piersiowej jest ich 6 i są płaskie,mają ciemobrązową barwę.Czy po zabiegu u zwykłego chirurga zostaną blizny?Czy zakładane są szwy czy tylko jakiś zwykły opatrunek?Dodam,że lekarz u którego mam zamiar robić zabieg wycina znamiona,a nie je zamraża itp.

Z góry dziękuję za odpwiedzi
ParisXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 10:53   #2
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Jak usunąć pieprzyki????

Polecam przeczytanie tego watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nie+pieprzykow Ja usuwalam chirurgicznie na ubezpieczenie u chirurga onkologa(nie potrzebujesz skierowania). Moj pieprzyk mial kilka milimetrow a opatrunek ktory lekarz zaklada na cos tak malego ciezko nazwac opatrunkiem to taki maly cieniutki plasterek. Lekarz zalozyl kilka szwow wewnetrznych dzieki temu nie mam blizny. Oczywiscie sama blizna po wycieciu sie nie zlikwidowala bylo widac milimetrowe ciecie. Przez kilka miesciecy intensywnie smarowalam mascia na blizny contractubex.
Tu masz cos o laserze http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nie+pieprzykow
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.