Chcę BYĆ PIĘKna!!!I ZgRaBna:(:(:Dla Mojego Mena i Dla siebie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 19:51   #1
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Unhappy

Chcę BYĆ PIĘKna!!!I ZgRaBna:(:(:Dla Mojego Mena i Dla siebie!!!


dziewczyny czy moglybyscie mi doradzic?
dwa lata temu przy wzroscie 1.66 wazylam 53 kg,teraz po 2 latach waze przy wzroscie 1.68 61 kg(sama siebie nie poznaje!!kiedys mialam super brzuszek,plasciutki,a teraz wielkie faldy..trzy faldyw dodatku pojawily sie rozstepy na posladkach i wielkki cellulit.Oczywiscie wszystko to przez mojego TŻ ktorego poznalam nota bene 2 lata temui oczywiscie do tej pory mnie rozpieszcza,a raczej rozpieszczamy sie nawzajem(on sam rpzytyl 10 kg ale juz 3 zrzucil)juz mam dosc,ale jak postanowie ZRYWAM ZE SLODKim,to w ciagu dnia robi mi sie slabo,wkurza mnie to!!!a najbardziej wkruza mnie to ze jak zjem sobie co neico to brzuch mis ie robi jak ciezarnje,KOCHANE DODAJCIE OTUCHY,ZAPROPONUJCIE MOZE JAKIES PROSTE CWICZENIA ALBO POWIEDZCIE CO ROBILYSCIE ZEBY STRACIC WAGE,BEZ ZADNYCH UDZIWNIEN,NAPRAWDE MI NA TYM ZALEZY!!CHCE ZEBY MOJ CHLOPAK I INNIHEHE PATRZYLI NA MNIE Z ZACHWYTEM
Problem:
wielkie masywne uda,krzywe nogi,grube lydki
pofaldowany brzuch,cellulit,rozstepy,
zbyt duza waga
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:22   #2
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Chcę BYĆ PIĘKna!!!I ZgRaBna:(:(:Dla Mojego Mena i Dla siebie!!!

nie wydaje mi się, żebyś miała jakąś wielką nadwagę. Wiadomo, że my same widzimy się często w dużo gorszym świetle niż widzą nas inni. I często lekko "wydęty" brzuszek my widzimy jako wielki pomarszczony balon. Sądze, że Twój TŻ akceptuje Cię taką, jaka jesteś i na pewno mu się podobasz (większość facetów woli jednak "pełniejsze" kształty). Jeśli jednak bardzo chcesz schudnąć to porozmawiaj ze swoim facetem, może spróbujecie zrobić to razem. Z doświadczenia wiem, że radykalne zmiany żywieniowe wywołują u mnie odwrotny od zamierzonego efekt-bo np słodycze zaczynam zajadać czymś innym.Na początek polecam więcej ruchu na świeżym powietrzu, mniej słodyczy ( niekoniecznie ich całkowity brak), warto też iść na basen lub na aerobik-w grupie jest większa motywacja. Ale przede wszystkim to trzeba zacząć od akceptacji samej siebie
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:50   #3
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Chcę BYĆ PIĘKna!!!I ZgRaBna:(:(:Dla Mojego Mena i Dla siebie!!!

Proponuje Ci poskakać na skakance tak minimum 15-20 min żeby pospalać tłuszczyk (super by było, gdybyś pokicała 30-40 min- ale to przyjdzie z czasem ), a później powykonuj kilka wybranych ćwiczeń stad http://mmtwo.w.interia.pl/cwicz.htm . Skakanka rewelacyjnie radzi sobie z wszelakim tłuszczykiem- cellulitisem! Ale! przed skskaniem musisz wykonac kilka ćwiczeń rozciągających, żeby skakanie nie rozbudowało Twoich mięśni! A! no i najważniejsze! Pij przynajmniej 1,5-2 litry niegazowanej wody kazdego dnia!! Powodzenia
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.