Budzimy nasze ciało z zimowego snu :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 17:18   #1
bluebell1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2

Budzimy nasze ciało z zimowego snu :)


Witam wszystkie Wizażanki
Patrząc na pogodę za oknem wydaje się, że już na dobre pożegnałyśmy zimę. Także, jest to ostatni dzwonek, by zadbać o nasze ciało, zanim wskoczymy w lekkie ciuchy i sandałki
W tym wątku chciałam Wam przedstawić mój sposób na powitanie lata
Zapraszam do czytania.



ZAPACHY W ŁAZIENCE

Chyba każda z nas lubi długie aromatyczne kąpiele z olejkami? Taaak, ja też
Co tydzień robię sobie taki rozszerzony rytuał pielęgnacyjny. Taka kąpiel wspaniale pobudza nasze zmysły, uspokaja, bądź ożywia

Olejek cynamonowy- Nie tylko na zimę! Pobudza umysł, rozgrzewa ciało, wspomaga aktywność fizyczną. JEST AFRODYZJAKIEM! Oprócz tego łagodzi napięcie i stany lękowe
Olejek lawendowy- oczyszcza, uspokaja i koi umysł. Polecany przed snem.
Olejek ylang ylang- ma orientalny zapach, działa łagodząco, a także pobudza naszą zmysłowość.

Przed odprężającą kąpielą zawsze oczyszczam ciało naturalnym mydłem oliwkowym. Ma bardzo prosty skład i w 100% złożone jest oleju oliwkowego.


A Wy? Lubicie olejkowe kąpiele?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1020086o.jpg (83,9 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez bluebell1
Czas edycji: 2011-04-03 o 18:02
bluebell1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 18:02   #2
bluebell1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Budzimy nasze ciało z zimowego snu :)

MAZIDŁA I INNE PYSZNOŚCI

Kocham pachnące balsamy Często wybieram owocowe lub kwiatowe zapachy. Ostatnio w mojej kosmetyczce zagościły masła do ciała o zapachu żurawinowym, pomarańczowym i waniliowym. I na pewno zagoszczą u mnie na dłużej. Uwielbiam masła do ciała, gdyż ich konsystencja jest bogatsza, niż innych balsamów. Nadają się idealnie do suchej skóry. Niektórzy narzekają na tłustą warstwę, która pozostaje na skórze, dla mnie jednak jest to plus Masło pozostawia ochronną warstwę, która chroni suchą skórę.

SKÓRA MUŚNIĘTA SŁOŃCEM

Po zimie zawsze jestem bledzioch i po zeszłorocznej opaleniźnie nie ma ani śladu. Sięgam więc po balsamy brązujące (zdecydowanie jestem przeciwko solarium ). Stosuję go co 3 dni i stopniowo moja skóra nabiera koloru. Należy pamiętać o regularnym peelingu, żeby złuszczyć naskórek i zapobiec powstawaniu plam.

Ostatnio dosyć popularne jest opalanie natryskowe. Ciekawa alternatywa dla solarium. Zabieg taki wykonuje kosmetyczka, aplikując preparat samoopalający na naszą skórę. Trwałość- od 11 do 14 dni. Czy próbowała któraś z Was takiego sposobu na opaleniznę? Ja osobiście zostaję przy domowych sposobach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1020087n.jpg (80,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p1020092o.jpg (76,8 KB, 2 załadowań)
bluebell1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.