Kosmetyki naturalne - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-23, 09:46   #4441
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A jakie naturalne marki tam się wystawiają?
Farmona tym razem mnie niczym nie zaskoczyła, Norel tez nie, Clareny nie widziałam, tłok był straszny. Poszłam za głosem Michała Szpaka. Śpiewał tuż obok stoiska LNC i to tam były kosmetyki naturalne PODOPHARM. Obkupiłam sie jednak kosmetykami weganskimi peclavus. Po targach dokupiłam resztę przez intenet.
film można zobaczyć o nich jest na YT Lady's Nails Cosmetics xxx
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-04-23 o 15:20 Powód: link
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:54   #4442
Marikaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, a używacie olejków eterycznych? Ja już od dłuższego czasu chcę zacząć ich używać. Ostatnio znalazłam fajną firmę - chyba od nich coś zamówię. Są 100% naturalne, a na tym przede wszystkim mi zależy. Tylko teraz nie wiem na który się zdecydować :/ Chcialabym, żeby fajnie relaksował w wannie i pomógł mi na celluit. Może doradzicie jakiś?

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-05-06 o 09:11 Powód: Reklama
Marikaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 20:05   #4443
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Marikaa23 ja osobiście doradzam zrezygnowanie ze spamu, bo jest on tu wybitnie niemile widziany.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2017-05-05 o 20:07
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 20:08   #4444
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Marikaa23 ja osobiście doradzam zrezygnowanie ze spamu, bo jest on tu wybitnie niemile widziany.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 23:15   #4445
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Marikaa23 ja osobiście doradzam zrezygnowanie ze spamu, bo jest on tu wybitnie niemile widziany.

Dodam, że na cellulit to polecam trochę ruchu zamiast siedzenie na wizażu i spamowanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 08:32   #4446
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez ewka_marchewka_81 Pokaż wiadomość
Dodam, że na cellulit to polecam trochę ruchu zamiast siedzenie na wizażu i spamowanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahahahaaa, nasza nowa, wątkowa koleżanka chyba nie spodziewała się dostać tylu cennych rad

Wzrost popularności kosmetyków naturalnych powoduje niestety coraz większą walkę o klienta. Szkoda, że nie wszyscy rozumieją, że niektóre metody zniechęcają, zamiast zachęcić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 22:13   #4447
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość



Hahahahaaa, nasza nowa, wątkowa koleżanka chyba nie spodziewała się dostać tylu cennych rad

Wzrost popularności kosmetyków naturalnych powoduje niestety coraz większą walkę o klienta. Szkoda, że nie wszyscy rozumieją, że niektóre metody zniechęcają, zamiast zachęcić

Cenne rady są w cenie więc należałoby się upomnieć o zapłatę

Być może koleżanka od spamu to influencer ze znanego portalu co to się marketingiem szeptanym zajmują i płaca jej od każdego posta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 17:33   #4448
raczejpesymistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej, chciałabym Was zapytać, czy kojarzycie jakiś zamiennik dla maści propolisowej? Zależy mi na tym, żeby nie zawierał składników odzwierzęcych. Chodzi mi głównie o to, żeby przyspieszał gojenie się ran (potrądzikowych). Znacie coś takiego?
__________________
nowa wiosna = nowy start
raczejpesymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 09:38   #4449
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez raczejpesymistka Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym Was zapytać, czy kojarzycie jakiś zamiennik dla maści propolisowej? Zależy mi na tym, żeby nie zawierał składników odzwierzęcych. Chodzi mi głównie o to, żeby przyspieszał gojenie się ran (potrądzikowych). Znacie coś takiego?
Nagietek. Tylko najlepiej maść nagietkową zrobic samemu, bo te apteczne są z wazeliną, w domu możesz zrobić np. z masłem shea.
Ja wysadziłam nagietek i czekam kiedy zakwitnie, będę robiła w tym roku swoją własną
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 19:36   #4450
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Nagietek. Tylko najlepiej maść nagietkową zrobic samemu, bo te apteczne są z wazeliną, w domu możesz zrobić np. z masłem shea.
Ja wysadziłam nagietek i czekam kiedy zakwitnie, będę robiła w tym roku swoją własną
O ja rownież posialam nagietek, bo bardzo mi służy na skórę. Robię parówki z suszonego, ale marzy mi sie własny macerat z kwiatów, żeby mieszać właśnie z shea i smarować dłonie.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 16:19   #4451
vizir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez raczejpesymistka Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym Was zapytać, czy kojarzycie jakiś zamiennik dla maści propolisowej? Zależy mi na tym, żeby nie zawierał składników odzwierzęcych. Chodzi mi głównie o to, żeby przyspieszał gojenie się ran (potrądzikowych). Znacie coś takiego?
A próbowałaś eteryczny olejek lawendowy? Jak nie jesteś uczulona, to zmieszaj z jakimś nośnikiem i wypróbuj. Ja mieszałam z taką galaretką z aloesu, według zaleceń kosmetyczki. U mnie podziałało.
vizir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 10:50   #4452
KalinkaMalinka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Witajcie, szukam dobrego i koniecznie naturalnego kosmetyku po opalaniu. Często ulegam poparzeniom słonecznym ze względu na bardzo jasną karnację. I nie ukrywam, że często zdarza się też to mojemu synkowi. Ważnie dla mnie jest aby był bez konserwantów, koniecznie naturalny i w pełni bezpieczny dla dzieci. Jaki kosmetyk możecie mi polecić?
KalinkaMalinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 11:18   #4453
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez KalinkaMalinka84 Pokaż wiadomość
Witajcie, szukam dobrego i koniecznie naturalnego kosmetyku po opalaniu. Często ulegam poparzeniom słonecznym ze względu na bardzo jasną karnację. I nie ukrywam, że często zdarza się też to mojemu synkowi. Ważnie dla mnie jest aby był bez konserwantów, koniecznie naturalny i w pełni bezpieczny dla dzieci. Jaki kosmetyk możecie mi polecić?
Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę z tego, co piszesz i jak to brzmi "ulegam częstym poparzeniom ja i mój syn". Czy wiesz co to znaczy poparzenie skóry Jeżeli to prawda, to należy bezzwłocznie wdrożyć do codzienności blokery słońca, poparzenie skóry jest bardzo niezdrowe i niebezpieczne i nie będę się może rozpisywać na ten temat. A na Twoje pytanie odpowiadam: Equilibra dermo żel aloesowy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-18, 09:18   #4454
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez raczejpesymistka Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym Was zapytać, czy kojarzycie jakiś zamiennik dla maści propolisowej? Zależy mi na tym, żeby nie zawierał składników odzwierzęcych. Chodzi mi głównie o to, żeby przyspieszał gojenie się ran (potrądzikowych). Znacie coś takiego?
Dlaczego nie zależy ci na produktach propolisowych? Pszczoły produkują najlepsze i najzdrowsze rzeczy dla siebie i ludzi. Balsam propolisowy remmele jest super i też jest kosmetykiem pochodzącym z natury a przede wszystkim działa.
Chyba że jesteś wegetarianką, wtedy musisz szukać kosmetyków vegan, one są produkowane w 100% z roślin.
Masz w sumie rację bo nie wszystkie substancje zawarte w kosmetykach konwencjonalnych nadają się do prawidłowej pielęgnacji i utrzymania zdrowej skóry.Najlepsze są oczywiście naturalne. xxx
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-06-19 o 09:41 Powód: reklama
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 08:58   #4455
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ciekawajak Pokaż wiadomość
Dlaczego nie zależy ci na produktach propolisowych? Pszczoły produkują najlepsze i najzdrowsze rzeczy dla siebie i ludzi. Balsam propolisowy remmele jest super i też jest kosmetykiem pochodzącym z natury a przede wszystkim działa.
Chyba że jesteś wegetarianką, wtedy musisz szukać kosmetyków vegan, one są produkowane w 100% z roślin.
Masz w sumie rację bo nie wszystkie substancje zawarte w kosmetykach konwencjonalnych nadają się do prawidłowej pielęgnacji i utrzymania zdrowej skóry.Najlepsze są oczywiście naturalne. xxx


Przede wszystkim produkty odpszczele mogą uczulać.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 10:03   #4456
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez KalinkaMalinka84 Pokaż wiadomość
Witajcie, szukam dobrego i koniecznie naturalnego kosmetyku po opalaniu. Często ulegam poparzeniom słonecznym ze względu na bardzo jasną karnację. I nie ukrywam, że często zdarza się też to mojemu synkowi. Ważnie dla mnie jest aby był bez konserwantów, koniecznie naturalny i w pełni bezpieczny dla dzieci. Jaki kosmetyk możecie mi polecić?
Ja to rozumiem, moja córka ma jasną karnację i momentalnie robi się czerwona na słońcu. My stosujemy filtr mineralny SPF50. Trzeba powtarzać aplikację tak często jak się da, a i tak jak ominę jakiś fragment (dziecko ruchliwe jest!), to na czerwono to potem widzę
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 10:18   #4457
Rickyy34
Raczkowanie
 
Avatar Rickyy34
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 74
Dot.: Kosmetyki naturalne

Najlepiej tego rodzaju rzeczy szukać w aptece. Ja też mam skóre wrażliwą na słonce, a po opalaniu korzystam czasem z d-panthenolu – moim zdaniem jest najlepszy na tego typu oparzenia.
Rickyy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 08:22   #4458
Creme_de_la_Creme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez KalinkaMalinka84 Pokaż wiadomość
Witajcie, szukam dobrego i koniecznie naturalnego kosmetyku po opalaniu. Często ulegam poparzeniom słonecznym ze względu na bardzo jasną karnację. I nie ukrywam, że często zdarza się też to mojemu synkowi. Ważnie dla mnie jest aby był bez konserwantów, koniecznie naturalny i w pełni bezpieczny dla dzieci. Jaki kosmetyk możecie mi polecić?
A może w takim razie warto zwrócić uwagę na krem chroniący przed słońcem, a nie tylko łagodzący po opalaniu. Jeśli szukasz kosmetyku naturalnego to najlepszy jaki mogę Ci polecić to naturalny krem przeciwsłoneczny SPF 30 od Odylique by Ess Care. Krem nie tylko chroni przed promieniowaniem UVA i UVB ale też odżywia dzięki wyciągom roślinnym. Poza tym jest całkowicie naturalny: nie zawiera nanocząsteczek, silikonów, syntetycznych filtrów UV, konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów. Ma też certyfikat Soil Association więc masz absolutną pewność, że powstał z najlepszych składników. I na dodatek jest teraz w promocji

Edytowane przez Creme_de_la_Creme
Czas edycji: 2017-06-21 o 09:08 Powód: Link do strony
Creme_de_la_Creme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 12:57   #4459
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim produkty odpszczele mogą uczulać.
Owszem mogą ale jeden na sto. Zawsze możesz zrobić próbę i nie potrzebujesz po to iść po testy. Pszczoły to skarb natury, szkoda, że jest ich coraz mniej.
Kosmetyki naturalne są najlepsze
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-24, 19:41   #4460
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ciekawajak Pokaż wiadomość
Owszem mogą ale jeden na sto. Zawsze możesz zrobić próbę i nie potrzebujesz po to iść po testy. Pszczoły to skarb natury, szkoda, że jest ich coraz mniej.
Kosmetyki naturalne są najlepsze
Nie twierdzę, że kosmetyki naturalne są złe, tylko że produkty odpszczele jak i inne pochodzenia naturalnego mogą uczulać. Nie twierdzę też, że kosmetyki na bazie produktów pszczelich są złe, tylko wiele osób takich nie toleruje także ze względów ideologicznych i tyle. Ja jem miód ale miód w czystej postaci stosowany na skórę mnie uczula. Podobnie propolis. Sama nie toleruję i nie stosuję produktów odpszelich typu mleczko pszczele, pierzga i pyłek będącymi pokarmem dla pszczół. Wosk i propolis natomiast, które są jakby produktami ubocznymi stosuję do kosmetyków własnej roboty.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:03   #4461
annasameson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej podłaczam sie pod temat bo własnie zastanawiam sie nad zakupem kremu przeciwzmarszczkowego na bazie jadu pszczelego i chciałam was zapytać czy któraś z was probowała czegoś takiego, czy warto to kupic. Chodzi mi o krem tutaj xxx kosztuje 59 zł wiec nie jest tanio

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-06-29 o 13:08 Powód: link
annasameson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 20:23   #4462
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

annasameson Niestety, na stronie nie podano składu INCI, a tylko z niego można zweryfikować, ile kosmetyk jest wart. Z reguły jeżeli sklep ma coś do ukrycia o jakości produktu czy jego rzekomej naturalności, to właśnie próbuje tuszować wszelkie informacje o produkcie, dlatego dopóki sklep nie podaje składu kosmetyku, to nie jest wart większej uwagi i zaufania.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 18:31   #4463
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Hej, niestety nie ma juz w sprzedazy mojego winogronowego kremu z Aterra w Rossmanie :/
Szukam kremu z naturalnym skladem, nawilzajacego. Ktos cos poleci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 22:55   #4464
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Hej, niestety nie ma juz w sprzedazy mojego winogronowego kremu z Aterra w Rossmanie :/
Szukam kremu z naturalnym skladem, nawilzajacego. Ktos cos poleci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie chwalę biolaven na dzień

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 15:57   #4465
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

A gdzie go można dostac w stacjonarnym sklepie?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 08:10   #4466
Bizonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 54
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Szampony Biolaven widziałam w zwykłych sklepach typu Auchan. Sama próbowałam i są delikatne dla włosów, ale tonę odzywki po nich wylałam na włosy bo nie mają w składzie silikonu i moje włosy były strasznie suche.
Zresztą nie tylko moje bo widziała podobne opinie u innych. Jakby ktoś miał ochotę więcej poczytać to odsyłam do: http://glamourlady.pl/tag/naturalne-kosmetyki/

A co do kremów z tej serii to też widziałam ostatnio w zwykłych sklepach. Ale trzeba się przygotować an ceny bo są jednak znacznie droższe od zwykłych sieciówkowych kremów.
Bizonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 10:23   #4467
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: kosmetyki Dermajetics (Herbalife)

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
A gdzie go można dostac w stacjonarnym sklepie?
Są w drogeriach Natura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 22:32   #4468
MartiTurowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, mam bardzo suchą skórę please help!!! Potrzebuję porady Jaki naturalny krem wybrać? Ktoś, coś?
MartiTurowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 15:08   #4469
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez MartiTurowska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam bardzo suchą skórę please help!!! Potrzebuję porady Jaki naturalny krem wybrać? Ktoś, coś?
Mi kiedyś pomógł Make Me Bio o ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...den-roses.html
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 22:19   #4470
aurora_borealis1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

Hej dziewczyny ! Od dawna miewałam problemy cerą... w wieku nastoletnim była ona przetuszczająca się.. obecnie natomiast jestem posiadaczką skóry atopowej i mocno przesuszonej...Odwiedziła m wielu dermatologów, którzy polecali stosować dermokosmetyki znanych marek...Niektóre przyniosły ulgę , ale na krótko. Generalnie, przy moim problemie, kluczowe jest, aby stosować kosmetyki naturalne i bez konserwantów. Trudno jednak znaleźć skuteczny na dłuższą metę preparat, który poprawił by kondycję skóry twarzy. Dodatkowo, musiałam pamiętać, że kosmetyk nie mógł pachnieć, co nie pozwalało nawet na przyjemność w codziennej pielęgnacji. Generalnie chwilowe niezadowalające efekty i problem powracał. Atopowa skóra doskwiera właściwie przez cały rok, ale nasila się jesienią. Najgorzej jest jak przyjdą pierwsze przymrozki. .
Pare miesięcy temu znajoma poleciła mi polską, niekomercyjną markę EkoKrem, która zajmuje się produkcją kremów i balsamów naturalnych..nie zawierają w swoim składzie praktycznie żadnych konserwantów. Zapach niektórych wbogacony jest o naturalne olejki, przez co ich stosowanie jest po prostu bardzo przyjemne Zdecydowałam, że zaryzykuję... zamówiłam przez internet za na prawdę rozsądną cenę...Zauważyłam dużą poprawę mojej cery...przede wszystkim przestała być uporczywie sucha i odkąd stosuję krem z olejem z pestek malin i z olejem z opuncji figowej mam cerę nawilżoną Jak narazie jestem bardzo zadowolona... Piszcie czy miałyście styczność z tymi kosmetykami i jak je oceniacie... ja daję piątkę z plusem. Pozdrawiam serdecznie
aurora_borealis1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.