Co robic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 20:08   #1
Patrycja87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2

Co robic??


Od pół roku mam chłopaka, jest dwa lata straszy ode mnie.. i często uprawiamy peeting... tzn on to inicjuje i to on mnie dotyka, podnieca i itp. a ja nie wiem co robic, kiedy on ma reke w moich majtkach i zaczyna działac, ja leze biernie i nic nie robie.. bo nie wiem co.. Chlopcy co was najbardziej podnieca.. mam po prostu mu włozyc reke do majtek i co dalej?? z góry dziekuje za odpowiedz.. pozdrawiam
Patrycja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:13   #2
jaziel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 22
Dot.: Co robic??

sądzę że jak dostaniesz się pod jego majtki to w takim układzie czegokolwiek nie będziesz robiła to gwarantuję że sprawi mu to przyjemność (o ile będziesz to robiła z jego penisem A tak w ogóle to ciężko powiedzieć. Moja pierwsza twierdziła że nie miała doświadczenia (ja też nie miałem) ale jak już się dobrała to wiedziała co robić Zobaczysz, będzie dobrze
__________________
http://ominis.net - wyrocznia zna odpowiedź...
jaziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:18   #3
Ogr
Przyczajenie
 
Avatar Ogr
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 17
Dot.: Co robic??

Wystarczy byś włożyła tam rękę nie obawiaj się - ON nie gryzie haha. Dotknij go, złap go w rękę, możesz ścisnąć , zobacz reakcję Twego TŻ . Jednym słowem , wszystko co będziesz robić , rób to z jego penisem . I tak wszystko wyjdzie w praniu. Powodzenia, dasz radę
__________________
Eat Me.
Ogr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:32   #4
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Co robic??

Dasz radę Serio co byś tam z jego penisem nie wyprawiała to i tak mu się spodoba... A jeżeli ma jakieś upodobania to poproś by pokazał Ci jak lubi być pieszczony
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 21:35   #5
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Co robic??

może po prostu nie jesteś jednak gotowa na takie pieszczoty? nie wiem,może to jest indywidualna cecha ale ja jak jestem podniecona to przestaje się zastanawiać co mam robić,po prostu wszystko samo wychodzi.i skoro jest z gościem który mi się podoba to tylko czekam aż się w końcu do niego dobiorę :P tak było na początku moich przygód i tak jest teraz
chociaż ostatnio miałam epizod z jednym gościem,byłam spięta,troche onieśmielona i też leżałam jak kłoda i w ogóle nie wiedziałam co mam czynić hehe
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 21:48   #6
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Co robic??

ja mysle ze to przyjdzie z czasem, nabierzesz doswiadczenia. ja na poczatku tez bylam dretwa a potem...... (pamietam jak pierwszy raz chcial zebym wziela 'go' w usta... mialam smierc w oczach .... )
moze zapytaj sie swojego chlopaka co sprawi mu przyjemnosc? daj mu sie pokierowac
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 23:48   #7
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ja mysle ze to przyjdzie z czasem, nabierzesz doswiadczenia. ja na poczatku tez bylam dretwa a potem...... (pamietam jak pierwszy raz chcial zebym wziela 'go' w usta... mialam smierc w oczach .... )
moze zapytaj sie swojego chlopaka co sprawi mu przyjemnosc? daj mu sie pokierowac

Hahahaha.... Ja gdy byłam w tej sytuacji to najbardziej bałam się, że zaczne się śmiać, zaksztuszę się i go ugryze, albo mu odgryze
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 00:25   #8
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Co robic??

Ja gdy pierwszy raz pieściłam chłopaka oralnie to myślałam, że traktuje się członek jak lizak No i tak lizałam, lizałam, lizałam......
Aż w końcu mój przewodnik pokazał co i jak
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 00:30   #9
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Co robic??

hahaha

ja sie balam zeby go za mocno nie zlapac i krzywdy mu nie zrobic tak delikatnie go dotykalam, az moj eks zaczal sie smiac.
nie wiedzialam ze to wlasnie najwieksza frajda jak sie mocnej scisnie i w ogole tak ostro
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 17:51   #10
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja gdy pierwszy raz pieściłam chłopaka oralnie to myślałam, że traktuje się członek jak lizak No i tak lizałam, lizałam, lizałam......
Aż w końcu mój przewodnik pokazał co i jak

Hehehe... No ale skąd mogłyśmy to wiedzieć "co i jak?"

Cytat:
martinka_m

hahaha

ja sie balam zeby go za mocno nie zlapac i krzywdy mu nie zrobic tak delikatnie go dotykalam, az moj eks zaczal sie smiac.
nie wiedzialam ze to wlasnie najwieksza frajda jak sie mocnej scisnie i w ogole tak ostro
Ja tak samo... Jak po raz pierwszy dotykałam członka to wydał mi się taki delikatniusi Ale gdy poprosiłam go o jakieś wskazówki i pokazał mi co i jak to w pierwszej chwili się przeraziłąm że go to może zaboleć
Heh niepozornie wyglądajacy robaczek (gdy śpi), a tak lubi szarżować hehe
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:02   #11
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Co robic??

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo... Jak po raz pierwszy dotykałam członka to wydał mi się taki delikatniusi
bo ta skorka taka delikatna i mieciutka jest

Cytat:
Heh niepozornie wyglądajacy robaczek (gdy śpi), a tak lubi szarżować hehe

no nie moge.... dobre...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 18:44   #12
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Co robic??

Hehehe Jednak kobiece narządy płciowe są o wiele konkretniejesze... Kto by nie spojrzał to odrazu wie o co kaman hehe
A raz gdzieś na Wizażu czytałam, że właśnie tą mieciusią skórke jakas typiara facetowi aż do krwi zryła ząbkami... Musiało boleć huhuhu... :P
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.