Jak rozjasnic wlosy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-15, 17:23   #31
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Jak rozjasnic wlosy?

Avana -wiesz moze lepiej isc do fryziera ten pewnie tobie wloski podetnie no i nalozy jakis kolorek .
Co do dekolaryzatora -to teraz juz za poźno ponieważ sobie rozjaśnilas wloski a rozjaśniacz sie nie zmywa ani nic.
ewentulanie sprobuj pokryc ten kolorek (kolorki) farba np ciemny blond ..wtedy przez pare tygodni bedziesz miec ladny kolorek wloski sie troszke wzmocnia ..a poźniej bedizesz mogla sobie zrobic blond pasemka..jelsi bedizesz chcila miec cala glowke w blondzie to za pare tygodni zorbisz sobie wiecej i wiecej
Takze mozzesz sobie wloski pocieniowac ..w zaleznosci jakie masz je teraz dlugie ??
zawsze mozna wkleic pare fotek i sobie wybierzesz ta odpowiednia dla ciebie

Do Ady 25
kobietko -wlosy tobie nie wypadly ??
wiesz jest jedna pewna zasada ...jesli farbowalas cos henna to musisz odczekac pare tygodni jak nie miesiecy aby zafarbowac sobie farba chemiczna ze wzgledu na to , ze te dwie mieszaniny dziwnie ze soba reaguja . i moga wyjsc rozne ciekawe kolory zielone pomaranczowe a nawte niebieskie..kolor uzyskany przez zmieszanie henny i farby -jest dosc trudny do usuniecia.
no i wloski sie strasznia psuja
Acha i rowniez wydaje mi sie ze dekolaryzacja moze nie wyjsc -ale ekspertem nie jestem .
Jak juz pojdziesz do fryziera to powiedz ze pierw rozjasnialas henna a pozniej zafarbowalas wlosy farba (jelsi dobrze zrozumialam)
Jelsi chodzi o podreperowanie wloskow to poleam szampon RADICAL kolo 7 zlotych no i wax dla ciemnych wloskow
Co do fryzurek mowisz ze masz cieny kolorek "są ciemno rudawe albo jasno brązowe zależy od światła). "a wiec zblizony kolorek do wloskow od tej pani co ma dluzsze jasniejsze wloski -proponuje takze pasemka ale male cieniutkie blond +sciecie tak jak dolna fryzurka i wydaje mi sie ze efekt ebdzie syper bedziesz miala taki balejage hehe .Wydaje mi sie ze bedzie tobie to pasowac a jelsi bedziesz chciala lwoski przyciemnic lub rozjasnic to albo wiecej blondu albo pasemka koloru braz -takie moje rady
mam nadzieje ze sie przydadza .
i zapomnialam o jednym kolezanki ..teraz troche nawilzac odzywiac wloski i bedzie ok
ja wyznaje zasade wlosy nie trawa w zieme tez rosna
goraco pozdrawiam
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 17:33   #32
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Jak rozjasnic wlosy?

acha Avana - czy ty masz teraz czarny kolor i chcesz miec blond ..czy mialas czarny rozjasnialas i teraz nie wiesz co masz zrobic?
jelsi sobie rozjasnilas czarne wlosy no i teraz nie wiesz co amsz zrobic to napewno dekolaryzacja nie pomoze a jesli masz czarne i chcesz dekolaryzacje to tez moze nie wyjsc wlosy po dekolaryzjacji wygladaja mniej wiecej tak samo jak po rozjasnieniu z tym ze pozniej naklada sie silniejsza farbe z danym kolorem i watpie aby po dekolaryzacji moglas miec tak od razu jasny blond czy tez popiel wydaje mi sie ze ciemny blond bedzie najasniejszy z blondów ..ale to moja sygestia
i sorki za bledy ehhh ..
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 17:33   #33
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Re: Jak rozjasnic wlosy?

acha Avana - czy ty masz teraz czarny kolor i chcesz miec blond ..czy mialas czarny rozjasnialas i teraz nie wiesz co masz zrobic?
jelsi sobie rozjasnilas czarne wlosy no i teraz nie wiesz co amsz zrobic to napewno dekolaryzacja nie pomoze a jesli masz czarne i chcesz dekolaryzacje to tez moze nie wyjsc wlosy po dekolaryzjacji wygladaja mniej wiecej tak samo jak po rozjasnieniu z tym ze pozniej naklada sie silniejsza farbe z danym kolorem i watpie aby po dekolaryzacji moglas miec tak od razu jasny blond czy tez popiel wydaje mi sie ze ciemny blond bedzie najasniejszy z blondów ..ale to moja sygestia
i sorki za bledy ehhh ..
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 17:36   #34
ada25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10
Re: Jak rozjasnic wlosy?

Nie, włosy mi nie wypadły- na szczęście ale miałam naprawdę zniszczone, przy myciu maiałam wrażenie że myje siano-okropność!!!! To było jakies 4 lata temu!!! Na dzień dzisiejszy, nie wiele pozostało mi to tych hennach bo włosy zostały scięte i napewno są stokroć lepsze w dotyku niż wtedy po tych eksperymentach!!!! Teraz jedynym problemem jest farba która wniknęła(po tych farbowaniach na ciemno) w głąb włosa chociaż sądzę że dekoloryzator da sobie z tym radę!!! Jeszcze mam jeden problem typu push-up, okropnie się puszą, kiedy miałam dłuższe(1,5 roku temu) to włosy jakoś sie układały teraz są krótsze i nie chcą!? Używam Sunsilku(fioletowego) ale nic mi nie daje. Włosy jak sie puszyły tak sie puszą!!!
ada25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.