Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-05-25, 17:27   #31
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

ja kiedys mialam rozowe koncowki i jeden kosmyk w grzywce na bok i to sie wszystkim podobalo. A frzyjerka zrobila mi to delikatnie bo nalozyla biala farbe aby rozjasnic moje brazowe wlosy i na to nalozyla plukanke w spreyu. Wiec po paru myciach to sie troszke splukiwalo i sama psikalam sobie.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-26, 00:48   #32
miaumiau
Raczkowanie
 
Avatar miaumiau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 389
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

aj! ciekawy watek tez sie zastanawialam nad jakimis pasemkami typu ró¿ albo ¿arówiasty fiolet (ca³e w³osy mam pó³ na pó³ fioletowa czerñ i czerñ) Chetnie zobaczê jakies propozycje
miaumiau jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-26, 08:31   #33
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznañ ...zadomowiona :)
Wiadomo¶ci: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

hej

polecam, ja ju¿ kilka razy robi³am sobie co¶ takiego i ¶wietnie to wygl±da
najpierw dok³adnie toco na zdjêciu, potem tylko odcienie rude i czerwieni





niestety czerwienie najszybciej siê wyp³ukuja i 3ba czêsto to od¶wie¿aæ, moja fryzjerka nak³ada mi magmê welli-daje piêkne soczyste nasycone kolory teraz my¶lê o br±zie na ca³ej g³owie i kilku niebieskich pasemkach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg grzyweczka-pasemka.jpg (25,2 KB, 770 za³adowañ)
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podró¿owanie samochodem nale¿a³o do ³atwych zajêæ nie trzeba by siê tego uczyæ, a ja uczê siê wci±¿ i bêdê je¼dzi³ dopóty, póki ¶ciganie bêdzie dla mnie trudn±, lecz pasjonuj±c± zagadk±". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-29, 11:53   #34
JasmI222
Przyczajenie
 
Avatar JasmI222
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 13
GG do JasmI222
Dot.: Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ???

ja mam farbowane w³osy na bardzo ciemn± wi¶nie albo jak kto woli burgund i chcia³a bym na sta³e zmieniæ swój kolor na blond najpierw pasemka a potem coraz wiêcej ich i tak dalej ale nie wiem czy mi wyjd± i jakim utleniaczem mam je zrobiæ. znalaz³am fajny do¶æ delikatny z garniera.
JasmI222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-10, 20:52   #35
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

i zadnych innych propozycji dziewczyny wiosna idzie czas zmian moze dodania samej sobie uroku
ja sie zastanawia³am w³asnie nad grzywka oraz nad kolorkiem jakims intensywniejszym a tu niema propozycji hmm nie dobrze
moze ktos jednak cos wrzuci
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-19, 14:47   #36
xXxZiutAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxZiutAxXx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kutno
Wiadomo¶ci: 104
GG do xXxZiutAxXx Send a message via Skype™ to xXxZiutAxXx
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

a ja mam brazowe w³osy i chcia³abym zrobiæ sobie niebieskie albo ró¿owe pasemka. czym najlepiej je zrobic?? znacie jakie¶ farby albo có¶ ;]?? i czy powinnam przed zrobieniem kolorowych pasemek rozja¶niæ gdzieniegdzie pasemka??
__________________
I tired to believe in love!!

Jak± fryzurê wybraæ?? Pomó¿cie!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...01#post7917901

Zapuszczam w³oski!!
19,06,08 - 46 cm
cel - 80 cm

xXxZiutAxXx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-28, 09:22   #37
basia2200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ???

Siemka;*
s³uchajcie mam problem....
Mam w³osy koloru br±zowego ale jasny br±z i chcia³abym sobie zrobiæ pasemka blond albo troche ja¶niejszy kolor od tego co mam naturalny....Je¦li macie jakie¶ fotki lub strony z takimi pasemkami to prosze podajcie mi ....bo chcia³abym mniej wiecej wiedziæ jak bêde wygl±daæ....a w koñcu bêde to robiæ farb±...i nieweim kiedy mi te pasemka sie zmyj±??? Jak kto¶ wie to prosze o pomoc...Z góry dziêki Papa i czeka na odp
basia2200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 09:02   #38
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomo¶ci: 3 770
Dot.: Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ???

Cytat:
Napisane przez basia2200 Poka¿ wiadomo¶æ
bêde to robiæ farb±...i nieweim kiedy mi te pasemka sie zmyj±??? Jak kto¶ wie to prosze o pomoc...Z góry dziêki Papa i czeka na odp
je¶li farb±, a nie szamponetk±, to siê raczej nie zmyj±. Kiedy¶ eksperymentowa³am z szamponetkami, a potem co¶ mnie podkusi³o i siêgnê³am po farbê do pasemek. Oczywi¶cie g³upia, sama sobie te pasemka zrobi³am. O ile na mokrych w³osach wygl±da³o fajnie, to jak wysch³y okaza³o siê, ¿e za gêsto zrobi³am. I mia³am mieszankê blond-br±zowych w³osów, która wygl±da³a strasznie. Odczeka³am ze 2 tyg i pokry³am ten blond br±zow± szamponetk±. I tak co kilka tygodni. Dodam, ¿e jak kilka tyg. temu obcina³am radykalnie d³ugie w³osy, to na koñcówkach by³y resztki mojego eksperymentu, który by³ robiony 3 lata temu! A w³osy podcina³am regularnie.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczêdzaæ w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-04, 16:53   #39
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 234
Dot.: Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ???

Ja mam naturalny kolor br±z troche jeszcze widac mam zrobione jesniejsze pasemka od naturalnego koloru bo niechcia³am takiej wielkiej róznicy zeby by³o a tak to wyglada. Po dwukrotnym robieniu pasemek wiec jest juz ich du¿o. podstawa mój naturalny kolor.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9224.JPG (37,9 KB, 367 za³adowañ)
Koniec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-07, 17:44   #40
Princessina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: archiwalna
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

a wiêc ja jestem szatynk±, rozjasnilam pasemko rozjasniaczem na jasny, bardzo jasny blond i potwem na dany kolorek

na allegro s± takie fajne kolorowe szapmony na kilka-kilkanascie zdjêc
Princessina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-08, 17:52   #41
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 417
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Ja mam niebieskie w³osy + czerñ od spodu i bardzo sobie chwalê

Polecam rozja¶niæ w³osy u fryzjera [na bardzo bardzo jasny blond], a potem kupiæ sobie toner La rich'e Directions w wybranym kolorze i bawiæ siê do woli ^^. Na Allegro s± po 27z³. Ja kupujê po 12 z ebay.

Toner jest bardzo ³atwy do na³o¿enia. Ja nak³adam go na noc i zawijam g³owê w plastikowy czepek. Rano sp³ukujê. Wtedy kolor trzyma siê d³u¿ej. Je¶li masz br±zowe w³osy, radzê jako¶ oddzieliæ te farbowane od reszty, bo kolorek mo¿e leciutko z³apaæ na jaki¶ czas [przy niebieskiej na przyk³ad, mo¿esz mieæ lekko zielonkawe refleksy w s³oñcu]. Na pewno jest to tañszy sposób, ni¿ poprawianie koloru co 3 tygodnie u fryzjera ^^.

Moje w³osy: http://i255.photobucket.com/albums/h...e/32cb2718.jpg obecnie sa ju¿ trochê ja¶niejsze. Takie b³êkitne ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 07:15   #42
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez Sasame Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam niebieskie w³osy + czerñ od spodu i bardzo sobie chwalê

Polecam rozja¶niæ w³osy u fryzjera [na bardzo bardzo jasny blond], a potem kupiæ sobie toner La rich'e Directions w wybranym kolorze i bawiæ siê do woli ^^. Na Allegro s± po 27z³. Ja kupujê po 12 z ebay.

Toner jest bardzo ³atwy do na³o¿enia. Ja nak³adam go na noc i zawijam g³owê w plastikowy czepek. Rano sp³ukujê. Wtedy kolor trzyma siê d³u¿ej. Je¶li masz br±zowe w³osy, radzê jako¶ oddzieliæ te farbowane od reszty, bo kolorek mo¿e leciutko z³apaæ na jaki¶ czas [przy niebieskiej na przyk³ad, mo¿esz mieæ lekko zielonkawe refleksy w s³oñcu]. Na pewno jest to tañszy sposób, ni¿ poprawianie koloru co 3 tygodnie u fryzjera ^^.

Moje w³osy: http://i255.photobucket.com/albums/h...e/32cb2718.jpg obecnie sa ju¿ trochê ja¶niejsze. Takie b³êkitne ^^
³aa bosko wygl±dasz Sasame ja kupi³am Flamingo Pink tej¿e wspomnianej firmy kiedy¶, ale strasznie krótko to trzyma i na rozja¶nionych w³osach bardzo rzuca siê w oczy
aniad61 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-09, 13:53   #43
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 417
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez aniad61 Poka¿ wiadomo¶æ
³aa bosko wygl±dasz Sasame ja kupi³am Flamingo Pink tej¿e wspomnianej firmy kiedy¶, ale strasznie krótko to trzyma i na rozja¶nionych w³osach bardzo rzuca siê w oczy
Dziêkujê :d
Krótko?! Ja mam niebieskie ju¿ ponad dwa tygodnie, a g³owê myjê codziennie Co prawda, teraz s± ja¶niejsze, ale bardzo ³adnie wygl±daj± ^^ Radzê nastêpnym razem trzymaæ w³osy przez noc

No ta farba jest stworzona po to, ¿eby siê rzuca³a w oczy Kiedy pierwszy raz siê tak zafarbowa³am, nie chcia³am wychodziæ z domu, bo siê ludzie na mnie gapili. Teraz ju¿ jestem przyzwyczajona ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-13, 08:41   #44
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez Sasame Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê :d
Krótko?! Ja mam niebieskie ju¿ ponad dwa tygodnie, a g³owê myjê codziennie Co prawda, teraz s± ja¶niejsze, ale bardzo ³adnie wygl±daj± ^^ Radzê nastêpnym razem trzymaæ w³osy przez noc

No ta farba jest stworzona po to, ¿eby siê rzuca³a w oczy Kiedy pierwszy raz siê tak zafarbowa³am, nie chcia³am wychodziæ z domu, bo siê ludzie na mnie gapili. Teraz ju¿ jestem przyzwyczajona ^^
w³a¶nie dziwne, ¿e siê gapi±, no nie ? heh te¿ myjê codziennie w³osy, ale kolor mi siê trzyma³ z tydzieñ ? co¶ takiego.. a potem zosta³o co¶ pod pomarañcz-ró¿.. taki dziwny kolor zosta³o mi trochê tego tonera, zastanawiam siê nad 'skunksem'
aniad61 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-13, 09:15   #45
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 417
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Mo¿e nie tyle dziwne, co irytuj±ce. Jakby¶my w ¶redniowieczu ¿yli...
to znaczy, ¿e za krótko trzyma³a¶ Mnie nigdy nie zostaje pigment we w³osach [poza jednym
wyj±tkiem ].

Nie rób skunksa... Lepiej kup gotowe pasmo do wpinania.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-13, 11:50   #46
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez Sasame Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e nie tyle dziwne, co irytuj±ce. Jakby¶my w ¶redniowieczu ¿yli...
to znaczy, ¿e za krótko trzyma³a¶ Mnie nigdy nie zostaje pigment we w³osach [poza jednym
wyj±tkiem ].

Nie rób skunksa... Lepiej kup gotowe pasmo do wpinania.
w sumie mo¿e i krótko trzyma³am :P
zrobi³am ju¿ skunksa fajnie to wygl±da - na zdjêciach ¶rednio, bo jako¶æ bardzo kiepska
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Image(288).jpg (21,3 KB, 430 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Image(290).jpg (28,7 KB, 629 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Image(293).jpg (30,5 KB, 543 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Image(294).jpg (24,5 KB, 594 za³adowañ)
aniad61 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-13, 12:40   #47
xXxZiutAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxZiutAxXx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kutno
Wiadomo¶ci: 104
GG do xXxZiutAxXx Send a message via Skype™ to xXxZiutAxXx
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez aniad61 Poka¿ wiadomo¶æ
w sumie mo¿e i krótko trzyma³am :P
zrobi³am ju¿ skunksa fajnie to wygl±da - na zdjêciach ¶rednio, bo jako¶æ bardzo kiepska
super a jakiej farby u¿ywa³a¶?? i gdzie kupi³a¶?? za ile?
__________________
I tired to believe in love!!

Jak± fryzurê wybraæ?? Pomó¿cie!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...01#post7917901

Zapuszczam w³oski!!
19,06,08 - 46 cm
cel - 80 cm

xXxZiutAxXx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-13, 13:19   #48
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez xXxZiutAxXx Poka¿ wiadomo¶æ
super a jakiej farby u¿ywa³a¶?? i gdzie kupi³a¶?? za ile?
chodzi o ten ró¿ tak ? :P firma zosta³a ju¿ wymieniona przez Sasame - La rich'e Directions, i to jest kolor Flamingo Pink gdybym mia³a naprawdê jasne w³osy to wyszed³by pewnie mocniejszy to jest toner, mo¿na kupiæ na allegro za ok. 30 z³ plus przesy³ka
aniad61 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-13, 13:24   #49
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 417
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

aaa bo Ty masz naturalne blond w³osy, a nie rozja¶niane?

W takim razie, radzê przed farbowaniem u¿yæ jakiego¶ szamponu oczyszczaj±cego w³osy, bez od¿ywki. Wtedy pigment lepiej siê osadzi. No i najlepiej trzymaæ kilka godzin pod foli± i podgrzewaæ trochê ciep³ym powietrzem z suszarki. Acha, i kolor d³u¿ej siê trzyma, je¶li po ufarbowaniu bêdziesz u¿ywaæ szamponów z od¿ywk± i w ogóle mocno od¿ywiaæ w³osy.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 16:07   #50
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez Sasame Poka¿ wiadomo¶æ
aaa bo Ty masz naturalne blond w³osy, a nie rozja¶niane?

W takim razie, radzê przed farbowaniem u¿yæ jakiego¶ szamponu oczyszczaj±cego w³osy, bez od¿ywki. Wtedy pigment lepiej siê osadzi. No i najlepiej trzymaæ kilka godzin pod foli± i podgrzewaæ trochê ciep³ym powietrzem z suszarki. Acha, i kolor d³u¿ej siê trzyma, je¶li po ufarbowaniu bêdziesz u¿ywaæ szamponów z od¿ywk± i w ogóle mocno od¿ywiaæ w³osy.
mam rozja¶niane w³a¶nie miesi±c temu rozja¶nia³am, a teraz odrosty mnie denerwuj±, bo póki co nie mam na fryzjera kasy a sama sobie ¶rednio poradze z tymi odrostami chocia¿ da³am rade troche je rozja¶niæ ju¿ ;p naturalnie mam ciemny br±z ;p
aniad61 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-02, 11:35   #51
ninadam
Przyczajenie
 
Avatar ninadam
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ziemia kielecka
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

piszê do SASAME (lub innej zainteresowanej osoby ,która nie ma problemu z ebay)witam dziêki Tobie wczoraj zalogowa³am siê na ebay-u i kupi³am tuner mo¿e faktycznie kolor bêdzie d³uzej siê trzyma³ bo kiedy¶ farbowa³am (czerwone+b³êkit od spodu ),ale po 2 tygodniach by³a ju¿ tylko pora¿ka.mam ogromny proble z p³aceniem i korespondencj± po angielsku i chêtnie do³±czy³abym siê do kogo¶ aby wspólnie zamawiaæ farby ,ja p³aci³abym swoje farby plus koszty naszej przesy³ki.moze ty masz ochotê na taki uk³ad.jak dasz znaæ dogadamy siê szczegó³owo mo¿e podaj numer telefonu(np.smsem mój numer 698 622539) zadzwoniê nina.pozdrawiam
ninadam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-03, 19:49   #52
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Cytat:
Napisane przez ninadam Poka¿ wiadomo¶æ
piszê do SASAME (lub innej zainteresowanej osoby ,która nie ma problemu z ebay)witam dziêki Tobie wczoraj zalogowa³am siê na ebay-u i kupi³am tuner mo¿e faktycznie kolor bêdzie d³uzej siê trzyma³ bo kiedy¶ farbowa³am (czerwone+b³êkit od spodu ),ale po 2 tygodniach by³a ju¿ tylko pora¿ka.mam ogromny proble z p³aceniem i korespondencj± po angielsku i chêtnie do³±czy³abym siê do kogo¶ aby wspólnie zamawiaæ farby ,ja p³aci³abym swoje farby plus koszty naszej przesy³ki.moze ty masz ochotê na taki uk³ad.jak dasz znaæ dogadamy siê szczegó³owo mo¿e podaj numer telefonu(np.smsem mój numer 698 622539) zadzwoniê nina.pozdrawiam
Te farby i inne mo¿na od niedawna kupiæ na rockmetalshop.pl

S± tam te¿ farby Star Gazera, w opisie podaj±, ¿e utrzymuj± siê ok. 8-15 myæ, czyli krótko.
S± te¿ farby Manic Panic, ponoæ maj± siê trzymaæ 1-3 miesi±ce! Niestety teraz jest dostêpny tylko jeden w¶ciekle pomarañczowy kolor, ale swego czasu rockmetalshop mia³ ca³± ich paletê, sama mia³am chrapkê na ciemnozielony, ale w koñcu siê nie zdecydowa³am, a szkoda, bo mog³abym siê teraz wypowiedzieæ na temat trwa³o¶ci ich farb. Chocia¿ inne kosmetyki maj± du¿o lepszej jako¶ci od Star Gazera, wiêc ja by³abym raczej za Manic Panic.

Farby Diretions maj± w opisie, ¿e utrzymuj± siê 10-20 myæ.

I za chwilê udam siê do nich z pytaniem, czy bêdzie dostawa farb Manic Panic i jak siê dowiem, to napiszê.

Sama mam piêkny szafir jakiej¶ niezidentyfikowanej niemieckiej firmy, zosta³o jeszcze pó³ tubki, kolor wychodzi przepiêkny, g³êboki, ale niestety jest nietrwa³y.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-21, 21:50   #53
Seelie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Hej

Od dawna mnie mêczy chêæ zrobienia sobie ró¿owych w³osów ;] Postanowi³am najpierw poczytaæ jakie¶ fora, ¿eby nie wysz³a jaka¶ klêska na mojej g³owie. W³osy farbujê ju¿ mniej wiêcej rok, obecnie eksperymentowa³am z rudymi kolorami. Teraz ju¿ mija prawie miesi±c od ostatniego farbowania i uzna³am, ¿e nadszed³ czas na spe³nienie marzeñ ^^. Ostatnie dwa miesi±ce pod rz±d rozja¶nia³am w³osy L'Orealem (¿eby zej¶æ z br±zowej czerni :P) http://www.perfumeria.pl/exec.php?SI...013215&skad=wp ale w³oski nadal mam ciemne. Zaraz po rozja¶nianiu by³y no... rudo-sraczkowate x]
Nie wiem czym je potraktowaæ ewentualnie przed k³adzeniem tonera, jak d³ugo trzymaæ itd, ¿eby mi dobrze wybieli³o ;] Tego L'Oreala ba³am siê trzymaæ za d³ugo bo po zalecanej godzinie czu³am ze mi gor±co w skórê g³owy x]
Porad¼cie co¶ proooszê ^^
Seelie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-28, 20:10   #54
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

O odpowiedni w±tek dla mnie. W nastêpny pi±tek wybieram siê do fryzjera po fioletowe pasemka. Mam czarne w³osy tak do ³opatek , i prost± grzywkê z "schodkami" z boku. Mo¿e macie zdjêcia jaki¶ fryzurek tego typu? Z tego co szuka³am w necie ubogo w takie fryzy. Zaznaczam ¿e nie chce ca³ej g³owy w pasemkach tylko jako¶ tak nieregularnie, od spodu kilka i przy grzywce.
p0isengirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-01, 14:12   #55
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 417
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

www.haircrazy.info <- szukaj tam maj± setki fryzur z kolowymi w³osami
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-04, 23:15   #56
Agath_a
Przyczajenie
 
Avatar Agath_a
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 20
GG do Agath_a
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

Dziewczyny mam pytanie, bo osttano tez mi chodzi po glowie zrobienie sobie paru pasemek kolorowyh, jaki jestkoszt u fryzjera jesli jestescie zorientowane? I podejrz4wam ze najpierw to oczywiscie trzeba rozjasnic...
pzd
__________________
>>> Piêkne sa tylko chwile <<<
Agath_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-28, 16:55   #57
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Kolorowa Grzywka ;) pasemka...

moze ma ktos zdjecia z kolorowymi wlosami? szukam pomyslu jakby to zrobic u siebie a mam ciemnobrazowe wlosy, mysla³am zeby sobie rozjasnic wlasnie kilka pasemek
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-23, 21:22   #58
xXxMaDzia17xXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ???

mam pytanko ;] gdy¯ ... mam ciemne br±zowe wlosy .. a kilka dni temu wzielam kilka z pod spodu pasemek czerwonych .. i nic nie widac ;P .. a za kilka tygodni chce sobie jakis kolor wziasc zeby mi pasowal i zeby bylo widac ... mowie ze juz bl±d mialam ... i nie chce drugi raz miec ...jakie kolory proponujecie jeszcze..??
xXxMaDzia17xXx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-24, 18:45   #59
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ???

Cytat:
Napisane przez xXxMaDzia17xXx Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanko ;] gdy¯ ... mam ciemne br±zowe wlosy .. a kilka dni temu wzielam kilka z pod spodu pasemek czerwonych .. i nic nie widac ;P .. a za kilka tygodni chce sobie jakis kolor wziasc zeby mi pasowal i zeby bylo widac ... mowie ze juz bl±d mialam ... i nie chce drugi raz miec ...jakie kolory proponujecie jeszcze..??
Mia³am kiedy¶ robione wi¶niowe pasemka, bardzo ³adnie wysz³o, wiêc mo¿e taki odcieñ?

Dziewczyny chcia³abym siê Was poradziæ, otó¿ chcê zrobiæ sobie pasemka w ró¿nych odcieniach br±zu? Tylko moje naturalne w³os± to jasny br±z/ szatynowy. Co o tym my¶licie? Zale¿y mi na rozja¶nieniu twarzy, takim jakby blasku. Mam nadzieje, ¿e wiecie o co mi chodzi

Bardzo podoba mi siê taki efekt
http://ikf.com.pl/ff/19580/big/712742.jpg
Z tym, ¿e nie chcê blond pasemek jak na zdjêciu.

Jakie odcienie mo¿na ze sob± zestawiæ? Chcia³abym co¶ ja¶niejszego i ciemniejszego.

I jeszcze jedno pytanie:
Lepiej jest robiæ pasemka 2-kolorowe na wszystkich w³osach czy zostawiæ te¿ swój naturalny odcieñ?
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-24, 19:50   #60
xXxMaDzia17xXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jakie Pasemka Na Br±zowych W³osach ???

[quote=Deborah100;11607536]Mia³am kiedy¶ robione wi¶niowe pasemka, bardzo ³adnie wysz³o, wiêc mo¿e taki odcieñ?


ale ja bym chciala jeszcze jakis jasniejszy ; ]]
xXxMaDzia17xXx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.