Blond-brąz spiera sie na rudy . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 18:15   #1
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0

Blond-brąz spiera sie na rudy .


cześć mam problem wielokrotnie farbowałam różnymi odcieniami a teraz mam kłopot chciałabym miec brązowe włosy (czekolade) ale spiera mi sie non stop na rudy . wcześniej miałam tlenione włosy z 6 razy dlatego nie wiem czy to jest wina tego rozjaśniania czy co. czy mam wogole jakie kolwiek szanse mieć brązowe włosy ? dodam ze nie widzi mi sie farbowanie włosów co 2 tygodnie ;pp To by było zbyt męczące i kosztowne po za tym moje włosy by na tym ucierpiały :[
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 00:27   #2
As!ca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 55
Dot.: Blond-brąz spiera sie na rudy .

Niestety z rozjaśnianych włosów co byś nie połozyła będzie się szybko wypłukiwać. Sama nigdy nie robiłam brązu na moich rozjaśnianych balejażem włosach (dopiero się przymierzam), ale sporo na ten temat czytałam. Dziewczyny polecają tu farbowanie kilka razy z rzędu ciemnym chłodnym brązem w odstępach 1-1,5 miesięcznych. Farby Palette podobno są bardzo trwałe (ale podobno bardzo niszczą). Moja koleżanka po rozjaśnianiu włosów na początku też nie miała zbyt długotrwałego efektu czekolady- zawsze po dwóch tygodniach miała karmel na głowce, ale kilka ostatnich koloryzacji przeprowadzała szamponem koloryzującym Palette (chyba 24 mycia) czymś przypominającym czekolade - Trzyma się niesamowicie, ona sama śmieje się, że mogłaby farbować raz na pół roku (bardzo wolno rosną jej włosy więc nie ma potrzeby zakrywania odrostów)
As!ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:30   #3
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Blond-brąz spiera sie na rudy .

Albo sprobuj brazow z excell10 - mnie ta farba chwycila na platynie. Po pierwszym razie trzeba bylo kolor szybko odswiezyc (2-3 tygodnie) bo sie troche wyplukal. Potem farbowalam co 5-6 tygodni dwa razy jeszcze, a potem juz sam Casting starczal.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:11   #4
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: Blond-brąz spiera sie na rudy .

ale no włansie chodzi ze nie chce ciagle farbowac włosow .
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.