life is brutal :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 15:10   #1
figaro1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 28

life is brutal :(


pisze poniewaz mojej znajomej zdarzyla sie pewna historia..ktora dala mi wiele do zrozumienia..mozecie mnie zjechac itd..ze to was nie obchodzi ale moze da niektorym osobom do myslenia..ta historia pokazuje dwie rzeczy pierwsza to ze zycie jest brutalne a druga ze warto zyc chwila i chwytac kazdy dzien..

ona i on poznali sie i szybko zostali para w sumie myslalam ze nie bedzie to powazny zwiazek..on 5 lat od niej starszy dorosly dojrzaly mezczyzna ona jeszcze niepelnoletnia..ale czas mijal a oni byli razem..po pewnym czasie zareczyli sie a nastepnie zaszla w ciaze..swiat sie zawalil rodzina potepila..potem urodzila slicznego zdrowego chlopczyka i wszyscy byli szczesliwi..zaczeli planowac slub wspolne zycie..wzieli slub dokladnie 26.06.2010..zamieszkali razem..niestety po niecalym miesiacu od slubu on mial wypadek w pracy lezy teraz w szpitalu w spiaczce i ma 80% ciala oparzone...wszystkie plany marzenia runely w jednej chwili..ona zostala z niespelna rocznym synkiem i czeka...czeka na cud...


dlaczego zycie jest czasem tak okrutne !?
figaro1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:18   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: life is brutal :(

Zapytaj tych, których dzieci umierają na raka, których bliscy giną w katastrofach lotniczych.
Życie nie jest brutalne tylko ludzie nie potrafią pogodzić się ze swoja śmiertelnością.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:19   #3
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: life is brutal :(

az sie serce kraje slyszac takie historie
wspolczuje...
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:22   #4
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: life is brutal :(

Cytat:
Napisane przez figaro1111 Pokaż wiadomość
pisze poniewaz mojej znajomej zdarzyla sie pewna historia..ktora dala mi wiele do zrozumienia..mozecie mnie zjechac itd..ze to was nie obchodzi ale moze da niektorym osobom do myslenia..ta historia pokazuje dwie rzeczy pierwsza to ze zycie jest brutalne a druga ze warto zyc chwila i chwytac kazdy dzien..

ona i on poznali sie i szybko zostali para w sumie myslalam ze nie bedzie to powazny zwiazek..on 5 lat od niej starszy dorosly dojrzaly mezczyzna ona jeszcze niepelnoletnia..ale czas mijal a oni byli razem..po pewnym czasie zareczyli sie a nastepnie zaszla w ciaze..swiat sie zawalil rodzina potepila..potem urodzila slicznego zdrowego chlopczyka i wszyscy byli szczesliwi..zaczeli planowac slub wspolne zycie..wzieli slub dokladnie 26.06.2010..zamieszkali razem..niestety po niecalym miesiacu od slubu on mial wypadek w pracy lezy teraz w szpitalu w spiaczce i ma 80% ciala oparzone...wszystkie plany marzenia runely w jednej chwili..ona zostala z niespelna rocznym synkiem i czeka...czeka na cud...


dlaczego zycie jest czasem tak okrutne !?
Nie rozumiem jak ma to nam dać do myślenia?
Co z tego, że on jest od niej 5 lat starszy?
Mamy z domu nie wychodzić, facetów zamknąć w złotej klatce, nie brać ślubów, czy nie rodzić dzieci? Nie rozumiem przesłania.

Że życie jest brutalnie niejedna z nas przekonała się na własnej skórze. Nie trzeba nam do tego łzawych historyjek. Niestety codziennie ktoś umiera, codziennie są wypadki samochodowe, etc.

Luz, będę żyć z dnia na dzień. Uchroni mnie to przed rakiem, wypadkami, katastrofami, całym złem tego świata? No, chyba nie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:25
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:51   #5
figaro1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 28
Dot.: life is brutal :(

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
\

Luz, będę żyć z dnia na dzień. Uchroni mnie to przed rakiem, wypadkami, katastrofami, całym złem tego świata? No, chyba nie.
nie... ale przynajmniej nie bedziemy mieli tej swiadomosci ze nie wykorzystalismy zycia ze nie spelnilismy swoich marzen..chodzi po prostu o to ze warto korzystac z zycia i cieszyc sie kazda chwila bo naprawde nie wiemy kiedy cos zlego moze sie wydarzyc

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Mamy z domu nie wychodzić, facetów zamknąć w złotej klatce, nie brać ślubów, czy nie rodzić dzieci? Nie rozumiem przesłania.
wlasnie wrecz odwrotnie..powinnismy wychodzic z domu i korzystac poki jeszcze mozemy...
figaro1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:59   #6
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: life is brutal :(

gdyby zycie bylo tylko uslane rozami to ludzie by go nie docenili, a tak gdy zdarza sie cos zlego to czlowiek umie doceniac to co zdarzylo sie dobrego. tak juz jest.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:01   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: life is brutal :(

Iwona też wyszła z domu... i teraz? Szuka jej połowa Trójmiasta...: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...450532&page=18

Tak mi się skojarzyło

Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co nas czeka.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 16:16   #8
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: life is brutal :(

Życie jest kruche. Dobrze o tym wiem.
Staram się żyć jak najlepiej jak "najefektywniej".

Przykro mi z powodu tej tragedii.
Ale tak już jest.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:27   #9
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: life is brutal :(

Elfir powiedz to prosto w twarz rodzicom chłopaczka na którego pogrzebie wczoraj byłam. Tu nie chodzi o pogodzenie się ze śmiertelnością tylko z uczuciami ludzkimi, emocjami itp. Być może życie nie jeste brutalne tylko tragedie dzieją się przez błędy ludzkie itp. Żadnej ingerencji siły wyższej nie widzę. Czasem musi stac się coś złego by docenić wartość i ulotność życia. Ludzi których dotknęła tragedia należy choćby duchowo wspierać a nie mówić że nie umieją się pogodzić. Jeżeli Ty umiesz się pogodzić to ok, szanuję. ale ja mam nieco inne zdanie.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:29   #10
StokRoTka_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 169
Dot.: life is brutal :(

Niestety takich historii, wypadków, zaginięć i katastrof jest coraz więcej.. Nie wszystkim da się zapobiec, przychodzą z nienacka, czasem z ludzkiej głupoty, czasem po prostu się dzieją z nie wyjaśnionych przyczyn i walą nasze życie na głowę..
Morał jest jeden, cenić swoje życie i przeżywać każdy dzień jakby miał być tym ostatnim, po prostu wykorzystywać szanse jakie daje nam los, nie szukać wszędzie złych rzeczy bo dojdzie do tego, że w obawie ludzie przestana z domu wychodzić... A tak sie nie da..
StokRoTka_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.