Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 16:17   #61
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kamille120 Pokaż wiadomość
Dobra i tania firma to sun flower . polecam
Piszę na zaś, jakby któraś czytała. Sun Flower to NIE SĄ DOBRE HYBRYDY. Rozwarstwiają się już w słoiczku, spływają z paznokci, nie zdąży się do lampy włożyć.

Edit: Sorki, pomyliłam się, Sunny Nails.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2013-09-11 o 21:29
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 22:03   #62
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Mistero milano
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 22:27   #63
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

moim faworytem jest Mollon & LNC ( niektóre kolory ... czerwone odcienie maja tendencje do kurczenia u mnie w lampie? czyzby jakies "stare" hmm mieszam dokładnie wiec nie wiem o co chodzi )
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-09-11 o 22:28
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 23:08   #64
efcia82
Przyczajenie
 
Avatar efcia82
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Właśnie planuję zakupy produktów Mistero Milano Właściwie zaczynam swoją przygodę z paznokciami i planuję od razu kupić solidne produkty. Mam pytanie o bazę i top coat - jest to dostępne w formie 2 osobnych produktów, lub jeden używany jako 2 w 1. Macie jakieś opinie, doświadczenie z nimi? Która wersja jest lepsza?
efcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 00:44   #65
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez efcia82 Pokaż wiadomość
Właśnie planuję zakupy produktów Mistero Milano Właściwie zaczynam swoją przygodę z paznokciami i planuję od razu kupić solidne produkty. Mam pytanie o bazę i top coat - jest to dostępne w formie 2 osobnych produktów, lub jeden używany jako 2 w 1. Macie jakieś opinie, doświadczenie z nimi? Która wersja jest lepsza?
Wersja 2w1 nie jest rozpuszczalna w acetonie, rozpuszczalne są tylko oddzielne (na stronie jest przy produkcie informacja). Tak samo jeśli o same lakiery chodzi trzeba zwrócić uwagę, bo część się rozpuszcza część nie. Preparat 2w1 jest supertrwały, ale jeśli masz problem ze zdejmowaniem pilnikiem to lepiej zacząć od tych easy off.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 20:11   #66
tymbark1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

KOCHANI JEŻELI ZAŚMIECAM TO USUŃCIE TEN POST
witam, kto ma konto na fb to bardzo proszę o pomoc https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6042601929 69911&set=a.6042585329700 77.1073741829.37274623612 1309&type=3&theater bardzo proszę o "lajka" )) dziękuję ))
tymbark1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:56   #67
maliszenka
Raczkowanie
 
Avatar maliszenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 105
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

hEJ
Ja również nie polecam LNC. Zupełnie mi się nie trzymały na płytce. Były to moje pirwsze hybrydy,więc nie mam porównania,ale robiłam paznokcie znajomym i było to samo:/ LNC mam max przez 3 dni na paznokciach:/ Kolorki sie też zmieniają w już po dwóch dniach na paznokcjach.
Teraz kupię coś mega taniego i porównam,bo słyszałam opinię, że te najtańsze się bardzo dobrze trzymają.
maliszenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:37   #68
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

trzymać może i trzymają ale raczej nie odmoczysz w removerze tylko będziesz musiała spiłować
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:40   #69
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

polecam lakier "Oliwia" po nałożeniu trzyma do upadłego. Nie odłazi, nie odpryskuje, ściągam go po ponad dwóch tygodniach, bo odrost paznokcia już mocno widoczny. Nie jest za rzadki, nie trzeba go mieszać, bo jest jednolity, bardzo dobrze się nakłada, nie rozlewa i trzyma paznokcia. Dobrze kryje, dwie cienkie warstwy i jest pięknie. Tak samo matowe, tak samo metaliczne.
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 09:40   #70
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja akurat jestem bardzo zadowolona z lakierów Ladys Nails Cosmetics. Używam ich od ponad 4lat i nie mam z nimi żadnych problemów. Klientki są zadowolone, niektóre przychodzą dopiero po 3tygodniach i gdyby nie odrost to pewnie chodziłyby dalej. Największe powodzenie u moich klientek ma czerwony kolor scarlet
Dla początkujących polecam dokładne przeczytanie instrukcji i stosowanie się do niej. Od siebi dodam tylko -cienka warstwy lakieru i dobrze wymieszanego, jak jest zdrowa płytka to musi się udać niema bata
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 23:01   #71
s0urcherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Zamówiłam sobie cały zestal do manicure hybrydowego i są tam lakiery ShS - kolor na paznokciu piękny, hybrydy robiłam pierwszy raz i wszystko wyszło ok - prędzej byłam u kosmetyczki i nie widzę żadnej różnicy pomiędzy

Zobaczymy ile czasu lakier wytrzyma - drugi dzień dziś jest Ale jestem mega zadowolona
s0urcherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 15:06   #72
ola21111983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hej,
Planuję zacząć przygodę z żelami hybrydowymi. W salonie do którego chodzę używają firmy cuccio. Zmieniam kolor co dwa tygodnie ale myślę, że i dłużej by wytrzymały.Używał ich ktoś w domu? Łatwo się nakładają?A jak ze zdejmowaniem? Czy osoba początkująca może mieć z nimi jakieś problemy?Używa może ktoś lampy tej firmy?
ola21111983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 15:40   #73
babsi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Przymierzam się do zakupu zestawu, czytając forum zorientowałam się, żeby nie kupować na allegro najtańszych zestawów, znalazłam coś takiego http://allegro.pl/lampa-cyfrowa-lcd-...621238783.html lakiery comestics zone są przez Was zachwalane, czy w zestawie jest wszystko, czego potrzebuję? A może w gotowych zestawach są gorsze jakościowo produkty i nie polecacie ich kupować?
babsi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:22   #74
gosiadzika
Raczkowanie
 
Avatar gosiadzika
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

dwa miesiące ?? A jaki to ma sens? Założeniem manicuru czy to zwykłego czy hybrydowego jest chyba schludny i elegancki wygląd ?? A dwumiesięczny wygląda z pewnością paskudnie i odstarszająco!.
gosiadzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 09:36   #75
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
dwa miesiące ?? A jaki to ma sens? Założeniem manicuru czy to zwykłego czy hybrydowego jest chyba schludny i elegancki wygląd ?? A dwumiesięczny wygląda z pewnością paskudnie i odstarszająco!.
tez nie rozumiem takiego podejscia do manicure Przecież po 2 miesiącach to hybryda jest w połowie paznokcia

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2013-10-23 o 09:40
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 12:33   #76
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez gosiadzika Pokaż wiadomość
dwa miesiące ?? A jaki to ma sens? Założeniem manicuru czy to zwykłego czy hybrydowego jest chyba schludny i elegancki wygląd ?? A dwumiesięczny wygląda z pewnością paskudnie i odstarszająco!.
Mi już przeszkadzają po tygodniu (właśnie takie teraz mam ) i nie wyobrażam sobie mieć 2 miesięcznego odrostu. Przecież to prawie lakieru nie ma, wygląda jak zdzierki..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 15:04   #77
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dziwie się pozytywnym opiniom lakierów Cosmetics Zone. Ja jestem załamana. Już drugiego dnia lakier jest pościerany na końcówkach i odchodzi od płytki płatami. Z lakierami schellac nie miałam takiego problemu...
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 18:15   #78
owocowka
Raczkowanie
 
Avatar owocowka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Asiunia1230 Pokaż wiadomość
Dziwie się pozytywnym opiniom lakierów Cosmetics Zone. Ja jestem załamana. Już drugiego dnia lakier jest pościerany na końcówkach i odchodzi od płytki płatami. Z lakierami schellac nie miałam takiego problemu...
Ja jestem zadowolona, nic nie mam pościerane, nic nie odchodzi, no chyba że zaleję skórki. Przy problematycznych paznokciach a i owszem zdarzają się różne rzeczy, ale to i tak raczej zapowietrzenia i to od strony skórek, a nie wolnego brzegu. Ostatnio zdjęłam po dwóch tygodniach i to tylko dlatego że miałam za duży odrost. Może po prostu Twoja płytka ich nie lubi, zdarza się czasem, że nasze ciało czegoś nie toleruje lub nie lubi.

A i żeby nie było, zmywam, sprzątam, obieram ziemniaki i dużo piszę na klawiaturze i wszystko jest ok. Koleżanka nawet grała na gitarze tego samego dnia jak jej założyłam hybrydę z CZ i miała tylko lekko zmatowione jedno miejsce Także ja je uwielbiam
__________________
Moja Pazurkowa Galeria
owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 20:42   #79
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja długo się wahałam przy wyborze , nie miałam nic i nigdy tego sama nie robiłam , nawet u kosmetyczki tylko raz. Przeczytałam kilka wątków wizażanek i w końcu zdecydowałam ......we wtorek zamówiłam zestaw hybrydowy CZ z lampą cyfrową , na razie 3 lakiery , ogólnie mam słabe, miękkie i rozdwajające paznokcie. W środę expresowo dostałam przesyłkę , wszystko się zgadzało. Wczoraj zrobiłam paznokcie u rąk i nóg ,efekt zadowalający , od razu wskoczyłam w gumowce i wykopałam dwa rzędy marchwi, potem umyłam dwie głowy (sobie i córce) - nic nie drgnęło , dzisiaj wysprzątałam auto od A do Z, potem prace remontowe w szkolnej klasie córki (wszystko bez rękawiczek)- dalej bez zmian,cieszę się , ale to dopiero dwa dni , jestem ciekawa jak długo wytrzymają na moich paznokciach

Proszę o podpowiedź , potrzebuje koloru bordowego , takiego ciepłego , ma może któraś z Was -jaki jest jego nr?, chodzi mi o firmę CZ lub Estetiq
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 20:06   #80
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez andruszki Pokaż wiadomość
Od paru miesiecy robię hybrydy w salonie spn nails. Trzymają się 4 tygodnie. Możliwe że nawet dłużej - ja zmieniam kolor średnio co trzy tyg Wczoraj zamowiłam na wlasny użytek zestaw startowy mini - baza, top i trzy kolory za 100zl po 4ml.
A JAK ZE ŚCIĄGANIEM ?
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 13:04   #81
malgoskaa_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Skoczów
Wiadomości: 6
GG do malgoskaa_89
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Witam wszystkie koleżanki. Mam ogromny problem,gdyż przy paznokciach hybrydowych ostatnia warstwa czyli top cout nie błyszczy się w ogóle jak w innych przypadkach. Pracuje na firmie perfect lady. Z początku wydawało mi się wszystko ok,ale z czasem nie jest. Po prostu się wściekam jak wyjmuje spod lampy przemywam clenerem i matowe są ;/ próbowałam juz dać więcej i mniej tej ostatniej warstwy i dłużej w lampie przytrzymać a standard to 120s. Czy jest możliwość,że to żarówki w lampie ją już stare i nie dają oczekiwanego efektu ?
malgoskaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:43   #82
kamilka_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Mnie pasują hybrydki z neonails, długo się trzymają i nie są takie drogie ;-) również miałam z allepaznokcie i też się z nimi nic nie działo
kamilka_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 20:54   #83
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

A gdzie można je kupić i jak ze ściąganiem?
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 21:28   #84
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
A JAK ZE ŚCIĄGANIEM ?

Spn ma faktycznie fajne hybrydki.
Mam kilka kolorów i stosuje je na bazie Spn i Gelish.
odmaczają się,ale podobno najlepiej w ich preparacie
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 21:32   #85
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Spn ma faktycznie fajne hybrydki.
Mam kilka kolorów i stosuje je na bazie Spn i Gelish.
odmaczają się,ale podobno najlepiej w ich preparacie
Blablabla
Tak jak Mistero Milano base/lucido 2w1 niby się w acetonie nie rozpuszcza, a ja ostatnio wymoczyłam paznokcie w acetonie, i o ile nie schodzą tak jak wszystkie hybrydy, to spiłowały się przyjemnie, pięknie, bezboleśnie, żadnych przepiłowań
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 22:43   #86
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

miałam MM 2w1 i stosowałam tylko jako top z tym,ze mam zwyczaj lekko spiłowac topy i dopiero odmaczać wiec akurat sie nie wypowiem
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:57   #87
BarbaraR91
Raczkowanie
 
Avatar BarbaraR91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 50
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja może się dołączę.
Czytam ten wątek ponieważ zrobiłam sobie hybrydy ostatnio w salonie. Na razie jestem bardzo zadowolona. Czytałam wcześniej, że hybrydy lubią pękać, odpryskiwać i robić wiele innych niepożądanych psot na paznokciach.
Jednak w moim przypadku nic takiego się nie stało. Chciałabym przerzucić się na domową hybrydę. Lampę w domu mam, także mam o tyle łatwiej.
Natomiast jeżeli chodzi o firmę, to mi pani robiła wszystko lakierami firmy GELISH. W tym momencie mam na sobie GELISH Lady in Red i jestem bardzo zadowolona.
Jednak im dłużej czytam i myślę o zabawie w to w domu, tym bardziej przekonuję się o braku sensu tego przedsięwzięcia. Pani w salonie zadbała innymi preparatami o moje skórki, poza tym dokładnie wiedziała co robi. Wiedziała jak spiłować płytkę oraz jak o nią zadbać. Obawiam się, że prócz mojej zdolności do malowania skórek, zrobię wiele innych błędów, które zaowocują pieniędzmi wyrzuconymi w błoto...
BarbaraR91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 11:32   #88
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Barbara , jezeli masz ochote sprobowac to dlaczeo nie . Ja cale zycie maluje swoje paznokcie zwyklymi lakierami i sie denerwuje ze wszystko znika , lubie miec ladne paznokcie ale ze wzgledu na prace lakier sie nie trzyma dluzej niz 2 dni . U mnie manicure hybrydowy kosztuje 400 zlotych wiec za to mam lakiery i lampe :::::: No lampy jeszcze nie wybralam w sumie ;( ale zamowilam lakiery Indigo

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Teraz tak pomyslalam ze moj jeden paznokiec jest bardzo krzywy bo byl zmiazdzony drzwiami w przedszkolu...wyglada jak pognieciony . Bedzie dupa jak tyle kasy pojdzie w bloto bo sie hybryda nie bedzie trzymac
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 13:13   #89
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Ja się zgadzam z BarbaraR91
Lepiej paznokcie zrobić u kogoś kto rzeczywiscie wie jak to zrobić.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

I nie jest istotne gdzie czy w gabinecie czy u koleżanki. Zanim się jednak zdecydujesz radzę upewnic się czy stylistka ma jakiś certyfikat, zdjęcia, a jeszcze lepiej jak dobrą opinię usłyszysz od kolezanki która miała zrobione tam paznokcie.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 23:16   #90
Zielona Zapalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cześć dziewczyny. Nigdzie nie znalazłam wątku o lakierach firmy "Tifton". Znalazłam bardzo ciekawą ofertę zestawu do hybrydy. Tylko nie wiem nic o lakierach tej firmy. Miała już może któraś z Was styczność z nimi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zielona Zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.