Gdzie znaleźć hurtownię odzieży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-14, 23:40   #1
najavis84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4

Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?


Witajcie!
Już jakis czas zastanawiam się nad otwarciem w mojej miejscowości jakiegoś małego salonu z odzieżą. Niestety ale nie ma u nas sklepu w którym młode kobiety mogłyby kupić coś modnego i w dobrej cenie. lokal by się znalazł, pomysł i kasa na realizację też. jedyny problem oczywiście tkwi w tym gdzie znajduje się jakaś hurtownia odzieży? nie chce sprowadzać czegoś z daleka a blisko takiej hurtowni nie ma. zastanawiałam się czy jest może taka hurtownia internetowa - może znacie takie miejsce i polecilibyście?
najavis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 11:24   #2
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

Cytat:
Napisane przez loris1954 Pokaż wiadomość
Wiem, że to może wydać się trochę mało rozsądne, ale możesz np. udać się jako klientka do jakiegoś pobliskiego butiku i podpytać sprzedawcę/właściciela skąd bierze towar do sklepu. Możesz np. powiedzieć, że bardzo Ci się podobają ubrania, które sprzedaje i po prostu jesteś ciekawa. Nawet jeśli nie poda Ci adresu, to przynajmniej będziesz wiedziała w jaki sposób pozyskuje towar do swojego butiku. W biznesie nie ma miejsca na sentymenty, więc nie martw się, że podbierzesz klientów komuś innemu.
Nikt na takie pytanie nie odpowie odpowiedzi będą od" nie wiem, bo to szefowa/mąż/brat/ pies załatwia ,a ja tylko sprzedaję" do " a co to Panią obchodzi/ to tajemnica handlowa"

Do autorki -radzę posiedzieć dzień w internetowej wyszukiwarce i dobrze poszukać. Nie jest najważniejsze by było blisko, najważniejsze by towar był dobry(konkurencja w tej branży jest duża) i za dobrą cenę.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:02   #3
Thedragomir2958
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

to prawda nikt normalny nie odpowie na takie pytanie, bo on na tym zarabia także na Twoim miejscu raczej skupiłabym się na tym czy będziesz mieć klientów na dane ubrania i do jakich osób chcesz trafić( czy ubrania dla dzieci, młodzieży czy dorosłych a może jakieś bardziej eleganckie ? ) i dopiero jak sobie odpowiesz na to pytanie powinnaś poszukać jakiś hurtowni odzieżowych
Thedragomir2958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 00:54   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

ekhem nie żebyśmy tu mieli całe podforum o zamówieniach z hurtowni internetowych ale przecież wyszukiwarka tak strasznie gryzie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 22:46   #5
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ekhem nie żebyśmy tu mieli całe podforum o zamówieniach z hurtowni internetowych ale przecież wyszukiwarka tak strasznie gryzie
My tu nie szukamy łatwych rozwiązań
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 22:21   #6
Ekofrancie2682
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

Fajny pomysł i oczywiście dobra i tania hurtownia to podstawa. Korzystałam kiedyś z hurtowni, ale stacjonarnej i kupowałam ciuchy tylko dla siebie. Też szukam właśnie czegoś przez neta bo byłoby i wygodniej i na pewno taniej.
Ekofrancie2682 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 21:05   #7
terrancexyz1855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
My tu nie szukamy łatwych rozwiązań
ja myślę że niektórzy czekają na gotowe rozwiązanie aż ktoś sypnie linkami :P a najlepiej jeszcze zamówienie złożył bo to dużo klikania. a tak już bardziej poważnie to zacząłbym od popularnego serwisu gdzie wszystko można kupić zaczyna się na literkę "a" nie mam pewności że tam hurtownie się wystawiają ale spróbować można
terrancexyz1855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 10:57   #8
kania033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

Fajny pomysł z tym butikiem, też mi się marzy w przyszłości otworzenie własnego, ale to dopiero kiedy już trochę zarobię i odłożę oszczędności. Co do hurtowni, to raczej nie powinno być problemu. Nawet u mnie w mieście są dwie czy trzy i każda ma w ofercie fajne ciuchy, po niskich cenach również dla detalistów jak ja.
__________________
wizaz.pl/Mikroreklama
kania033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:43   #9
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

Dużo sklepów z całej Polski zaopatruje się na bazarach w Tuszynie, Głuchowie czy Rzgowie w CH Ptak pod Łodzią.
Głuchów to głównie hurt z tego co wiem i tam jest podobno najtaniej (ja najczęściej dla siebie w Rzgowie kupuję,ale ja nie mam działalności).
http://www.centrumgluchow.pl/
http://www.targowisko-tuszyn.pl/
http://ptak.eu/kontakt/godziny-otwarcia/

Pod Warszawą jest drożej podobno,ale i do Maximusa też warto zajrzeć i się rozeznać na początek
http://www.maximuscenter.pl/
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 15:51   #10
she198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie znaleźć hurtownię odzieży?

Hej dziewczyny,

Czy która z dziewczyn handlujących odzieżą jest z Poznania i chciałaby się dołączyć do wyjazdów po towar do PTAK-a w Łodzi/Rzgowie. Póki co jeżdżę sama :/ Chodzi mi o rozłożenie kosztów paliwa i opłat za autostrady.

Pozdrawiam
she198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 00:13   #11
Sylwiawroclaw11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Question Szukam hurtowni z odzieżą włoską

Cześć wszystkim, otwieram sklep internetowy i poszukuję hurtowni lub producenta odzieży takiej jak na zdjęciach w załączniku.
Bardzo proszę o pomoc, możecie coś polecić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pol_pm_Sukienka-Neva-Rozowa-4484_2.jpg (252,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pm_Sukienka-Gold-Ecru-4544_2.jpg (228,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pm_Plaszcz-Janet-Karmelowy-4421_1.jpg (267,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pm_Bluzka-hiszpanka-Sanchia-Ecru-z-wyszywana-falbana-4493_2.jpg (294,9 KB, 8 załadowań)
Sylwiawroclaw11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-22 00:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.