Boje sie że może być coś nie tak [suczka] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 18:52   #1
Wilcze_Serce
Raczkowanie
 
Avatar Wilcze_Serce
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 30
GG do Wilcze_Serce
Unhappy

Boje sie że może być coś nie tak [suczka]


Byłam z moją dobermanką [suczką] na spacerze. Nie wiem jak nie wiem gdzie ale znalazła jakąś folię [taka wielkość jak podkładka typowa pod myszke] i ją znajdła tak sie o nią martwię (ona wszysko zjada jak odkurzacz). Boje sie że może przez to zdechnąć. Ona jest jednyną istotą którą tak kocham. Nie wiem co bez niej bym zrobiła. wedłóg mnie nie okazuje żadnych objawów że jest coś nie tak.
Wilcze_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:08   #2
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Boje sie że może być coś nie tak [suczka]

Jeśli tylko coś Cie zaniepokoi. Cokolwiek, brak apetytu lub biegunka, gorączka leć do weta i opowiec ze to zjadla. A jeśli jest taki problem na spacerach ze zjada, to albo trzeba pieska troche ułożyć albo zakladac na spacery kaganiec. Jeśli zjada śmieci będąc na smyczy to powinniscie ja troche ulozyc.
Trzeba pamietac ze nie kazdy kocha psy, byly przypadki kiedy ludzie wyrzucali spacjalnie zatrute rzeczy i psy po tym padaly
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:17   #3
kobri81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Boje sie że może być coś nie tak [suczka]

koniecznie obserwuj psinkę,czy ma apetyt czy chętnie biega.mój pierwszy piesek zdechł po tym jak zjadł folię-zatrzymała jej się w jelitach.my nic nie wiedzieliśmy,nikt tego nie widział,pies słabł,weterynarz leczył ją na różne wymyślone choroby,w końcu po naleganiach zgodził się zrobic RTG.tylko że piesek był już za słaby,zmarł na stole operacyjnym.z drugiej strony koleżanka opowiadała mi że jej pies kiedyś zjadł parówkę z folią,nic mu nie było,tylko miał problemy z wydaleniem jej bo była długa pozdrowienia
kobri81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:41   #4
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Boje sie że może być coś nie tak [suczka]

Sa psy ktore zjedza wszystko. Znajomej buldozej zjadl wate, po czym na spacerze zrobil waciasta kupe. Waty bylo dosyc sporo!
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 06:54   #5
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Boje sie że może być coś nie tak [suczka]

Spokojnie, nie wpadaj w panikę. Obserwuj suczkę, jeśli wystapia jakieś objawy - idx do weta. Ale przynajmniej wiesz co mo9że byc przyczyną złego samopoczucia - nie będziecie leczyć na ślepo. To też ważne. Moja Afra najadła sie kiedyś woreczków foliowych - ona też jest odkurzaczem, a że woreczki musiały smakowicie pachnieć (wcześniej w nich chyba była jakaś wędlina), to się posiliła. Chorowała kilka dni, początkowo nie wiedzieliśmy co jej jest, dopiero jak zaczęła wymiotować woreczkami to się zorientowaliśmy. Weterynarz radził też, żeby zrobić taką papkę z gotowanych ziemniaków z kapustą kiszoną. Albo przepchniesz te woreczki w jedną stronę, albo spowoduje to odruch wymiotny - i wyjdą drugą stroną.
Moja Afra wyszła z tego bez szwanku i ma się świetnie (do dziś jest odkurzaczem i żre wszystko co jest jadalne - w jej mniemaniu jadalne )
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 09:42   #6
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Boje sie że może być coś nie tak [suczka]

ja chyba nie znosłabym tego czekania i od razu poszła z psem do weta,może da jej coś co wywoła odruch wymiotny albo na przeczyszczenie.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.