Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 15:58   #1471
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Martaweronika ja też mam problematyczną cerę i do niej polecam maskę z limonką oraz hydrolat oczarowy
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:00   #1472
martaweronika00
Raczkowanie
 
Avatar martaweronika00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Martaweronika ja też mam problematyczną cerę i do niej polecam maskę z limonką oraz hydrolat oczarowy

Właśnie zastanawiałam się nad tym oczarowym ,ale opinie są podzielone i ciężko jest mi się zdecydować :/
Z limonką powiadasz , są jakieś efekty po jej stosowaniu ?
martaweronika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:12   #1473
majciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 85
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Jeśli to serum jest dla Ciebie zbyt mało nawilżające to warto zastosować po nim jakiś krem. O dodawaniu oleju do migdała nic nie wiem, ale nie powinno kolidować
Ja po tym serum - jak już się dobrze wchłonie, nakładam krem z Ziai wymieszany z żelem HA i jakimś olejem, najczęściej tamanu. Dla mnie nawilżenie akurat.
Tylko nie stosuj migadała codziennie, bo się podrażnisz.

no to Ty stosujesz na twarz tamanu a ja arganowy po nalozeniu serum migadlowego To serum prawie w ogole nie nawilza..
Olejku tamanu juz nigdy nie naloze na cala twarz, przyplacilam dwa razy paskudna reakcja alergiczna. miejscowo na krostki- owszem. ale tylko na malutkie obszary bo zle sie to konczy ( swedzaca grudkowa wysypka)

Wiem wiem, na pewno nie bede stosowala codziennie
majciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:00   #1474
Katka1989
Raczkowanie
 
Avatar Katka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej wszystkim
Planuję swoje pierwsze zamówienie z Biochemii Urody i po lekturze recenzji na KWC i wątków na forum bardzo przypadł mi do gustu olej z pestek malin. Ze strony BU wynika, że stosuje się go głównie na skórę. Ale tak się zastanawiam... Czy któraś z was próbowała stosować go na włosy i czy są jakieś pozytywne efekty?
Katka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:24   #1475
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez majciaaa Pokaż wiadomość
no to Ty stosujesz na twarz tamanu a ja arganowy po nalozeniu serum migadlowego To serum prawie w ogole nie nawilza..
Olejku tamanu juz nigdy nie naloze na cala twarz, przyplacilam dwa razy paskudna reakcja alergiczna. miejscowo na krostki- owszem. ale tylko na malutkie obszary bo zle sie to konczy ( swedzaca grudkowa wysypka)

Wiem wiem, na pewno nie bede stosowala codziennie
O mi na szczęście tamanu służy (chyba) Troszkę nawilża, po pierwszych dwóch zastosowaniach nic nie nakładałam i było ok. Potem gdy moja cera zaczęła się normalizować przestało być wystarczająco nawilżające.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Katka1989 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Planuję swoje pierwsze zamówienie z Biochemii Urody i po lekturze recenzji na KWC i wątków na forum bardzo przypadł mi do gustu olej z pestek malin. Ze strony BU wynika, że stosuje się go głównie na skórę. Ale tak się zastanawiam... Czy któraś z was próbowała stosować go na włosy i czy są jakieś pozytywne efekty?
Mam ten olej. Używam do twarzy i jestem zadowolona. Do włosów byłoby mi go szkoda, bo to przecież tylko 15ml. Za to na włosy używam obecnie kokosowego. Dużo osób poleca MONOI

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez martaweronika00 Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiałam się nad tym oczarowym ,ale opinie są podzielone i ciężko jest mi się zdecydować :/
Z limonką powiadasz , są jakieś efekty po jej stosowaniu ?
Mam maseczkę z limonką, ale używałam dopiero raz. Moim zdaniem działa tak jak piszą i tyle. Oczara też mam i bardzo sobie chwalę. Teraz zaczęłam stosować hydrolat z róży stulistnej i też póki co jestem zadowolona. Ślicznie pachnie

Co to tego co pisałaś. Krem Azelo/BHA ok, maseczkę weź na którą masz ochotę, ale ten peeling to moim zdaniem zły pomysł skoro masz ropne wypryski. Rozniesiesz sobie to po całej twarzy. Moim zdaniem lepiej wziąć ten enzymatyczny. Tonik może BHA 2% korzystając z sprzyjającej pory roku?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:42   #1476
martaweronika00
Raczkowanie
 
Avatar martaweronika00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

plineczka003 ślicznie dziękuję za odpowiedź !


W sumie najchętniej kupiłabym obie maski ! :p A jeśli chodzi o hydrolat to chyba na początek wypróbuje oczarowy, bo zauważyłam ,że ma strasznie dużo pozytywnych opinii choć niektóre mnie zniechęcają :/

A odnosząc się do Toniku BHA 2% , boje się ,żebym nie zrobiła sobie krzywdy Wcześniej zwróciłam już na niego uwagę i kusi mnie strasznie ,żeby go zamówić.
Nigdy nie stosowałam kosmetyków z kwasami dlatego się boję
martaweronika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 18:13   #1477
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez martaweronika00 Pokaż wiadomość
plineczka003 ślicznie dziękuję za odpowiedź !


W sumie najchętniej kupiłabym obie maski ! :p A jeśli chodzi o hydrolat to chyba na początek wypróbuje oczarowy, bo zauważyłam ,że ma strasznie dużo pozytywnych opinii choć niektóre mnie zniechęcają :/

A odnosząc się do Toniku BHA 2% , boje się ,żebym nie zrobiła sobie krzywdy Wcześniej zwróciłam już na niego uwagę i kusi mnie strasznie ,żeby go zamówić.
Nigdy nie stosowałam kosmetyków z kwasami dlatego się boję
Ta z limonką to limitowana edycja trzeba brać póki jest
Niektóre dziewczyny zarzucają oczarowi, że za bardzo ściąga, nawet jak używałam go 4 razy dziennie to nic takiego nie miało miejsca. Aha do hydrolatu warto dokupić buteleczkę z atomizerem za 2,5zł Nie marnujemy go wylewaniem na wacik.

O tym toniku nic Ci nie powiem, bo u mnie leży jeszcze niezrobiony w szafce. Zamierzam zacząć go stosować po nowym roku. Niby to już większy kaliber ale jeśli np. zaczęłabyś go stosować raz na tydzień, potem można zwiększyć jeśli będzie dział za słabo lub pozostać przy takim stosowaniu jeśli skóra będzie reagowała. http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html tutaj jest prześwietne zestawienie produktów z kwasami. Ułatwia dobranie odpowiedniego do naszych potrzeb
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 19:28   #1478
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Katka1989 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Planuję swoje pierwsze zamówienie z Biochemii Urody i po lekturze recenzji na KWC i wątków na forum bardzo przypadł mi do gustu olej z pestek malin. Ze strony BU wynika, że stosuje się go głównie na skórę. Ale tak się zastanawiam... Czy któraś z was próbowała stosować go na włosy i czy są jakieś pozytywne efekty?
Olej z pestek malin jest bardzo fajny,ale ma tak male opakowanie,ze szkodaby go bylo dodawac do wlosow...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:31   #1479
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja chcę od połowy stycznia zacząć przez osiem tygodni triacneal, potem acne derm lub toniki z BU żeby na lato mieć czystą skórę
Maseczkę polecam, podpasowała mi choć ja się cudów po nich nie spodziewam, ale buźka wygląda lepiej

Ja jestem oczarowana tym olejkiem myjącym z drzewa herbacianego, niesamowicie pięknie pachnie świeżym lasem, jest delikatny i dobrze zmywa, używam co prawda dopiero 3 dzień ale póki co mój kwc
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:42   #1480
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Też miałam zacząć kurację Triacnealem, ale jak się nasłuchałam i naczytałam to mi się odechciało i zamiast tego złożyłam zamówienie na BU i przepadłam
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:44   #1481
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez martaweronika00 Pokaż wiadomość
plineczka003 ślicznie dziękuję za odpowiedź !


W sumie najchętniej kupiłabym obie maski ! :p A jeśli chodzi o hydrolat to chyba na początek wypróbuje oczarowy, bo zauważyłam ,że ma strasznie dużo pozytywnych opinii choć niektóre mnie zniechęcają :/

A odnosząc się do Toniku BHA 2% , boje się ,żebym nie zrobiła sobie krzywdy Wcześniej zwróciłam już na niego uwagę i kusi mnie strasznie ,żeby go zamówić.
Nigdy nie stosowałam kosmetyków z kwasami dlatego się boję
Te limitowane maeczkii wcale tak rzadko sie nie pojawiaja (na co moglaby wskazac wzmianka,ze jest to "limitowana" wersja). Po prostu na jakis czas znikaja ze sprzedazy,ale i tak wracaja

Odnosnie hydrolatu.... cenowo sa zblizone. Lepiej wez z rozny stulistnej. Ja kiedys nie bylam zwolenniczka hydrolatow,ale w tym... doslownie sie zakochalam. Nie myslalam,ze "tylko" hydrolat moze robic tyle fajnych rzeczy z cera. Oczar za bardzo sciaga i wysusza , na sma koniec podraznil. Nie jest to moj hut wsrod hydrolatow...

Tonik BHA ...ja stosuje. Na poczatku mialamz nim rozbne przeboje... Mnostwo pryszczy, podraznienie, ale to etap przejsciowy, w ktorym cera sie oczyszczala... Dzisiaj dzieki niemu mam gladka cere. Nie nalezy sie go bac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 19:50   #1482
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Pseudofeministko ile czasu go używałaś? Jakie miał stężenie procentowe i powiedz mi ile czasu trwał wysyp?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 20:33   #1483
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Pseudofeministko ile czasu go używałaś? Jakie miał stężenie procentowe i powiedz mi ile czasu trwał wysyp?
Uzywam go od wrzesnia...Tylko,ze zanim zaczelam go uzywac ,uzywalam przez miesiac krem azelo. Pozniej tonik. Na poczatku podraznial. Wysyp trwal maksymalnie przez miesiac...Pozniej skora zaczela sie odwdzieczac.Ktoregos dnia rano wstalam i twarz mialam gladka i zaledwie kilka czerwonych ksortek ktore z czasem zaczely znikac. Pozniej przez kolejne poltora miesiaca mialam wyskakujace gule (pojedyncze,ale w miejscach gdzie ich wczesniej nie mialam) tez zniknely. Od tamtej pory mam spordyczne krostki w ogole nie widoczne.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 21:40   #1484
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Przekonałaś mnie, biorę go Powiedz mi tylko jeszcze jak często go stosowałaś i czy możesz polecić jakiś lekki filtr?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 22:07   #1485
Katka1989
Raczkowanie
 
Avatar Katka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dzięki za szybkie odpowiedzi Kurcze, zapomniałam o tej małej pojemności Chciałam jakiś uniwersalny olej, który byłby dobry i na włosy, i do stosowania na skórę. Ale rzeczywiście macie rację i z malinowym nie byłoby to zbytnio ekonomiczne rozwiązanie.
Katka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 07:23   #1486
strawberry162
Rozeznanie
 
Avatar strawberry162
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 571
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej Ja właśnie jestem w trakcie stosowania kremu azelo/bha i toniku bha 2% (oczywiście nie tego samego dnia). Krem używam codziennie rano i potem nakładam na niego krem cetaphil bo azelo mnie niewystarczająco nawilża a tonik używam co trzeci dzień na noc. Jak na razie podrażnienia żadnego nie zauważyłam tylko delikatne wysuszenie/łuszczenie ( no właśnie, czy wysuszenie to to samo co łuszczenie?) i wysyp, który mam nadzieję, że z czasem zniknie jak na razie jestem bardzo zadowolona z tych produktów
A jeśli chodzi o hydrolaty to ja polecam lipowy Fajnie łagodzi wypryski i nie wysusza.
Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że z cery maksymalnie tłustej przeszłam na normalną!!! Teraz już nie wiem co to znaczy świecić się po godzinie od wykonania makijażu <jupi> Zastanawiam się tylko czy to BU tak na mnie wpłynęło czy tabletki anty. W sumie moja cera przestała się przetłuszczać jak zaczęłam używać produkty z Bu Więc to pewnie dzięki nim|
__________________
KCIUKI DLA ADASIA

Antonisia

Edytowane przez strawberry162
Czas edycji: 2011-12-27 o 07:27 Powód: Zapominalstwo:)
strawberry162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 09:30   #1487
martaweronika00
Raczkowanie
 
Avatar martaweronika00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Te limitowane maeczkii wcale tak rzadko sie nie pojawiaja (na co moglaby wskazac wzmianka,ze jest to "limitowana" wersja). Po prostu na jakis czas znikaja ze sprzedazy,ale i tak wracaja

Odnosnie hydrolatu.... cenowo sa zblizone. Lepiej wez z rozny stulistnej. Ja kiedys nie bylam zwolenniczka hydrolatow,ale w tym... doslownie sie zakochalam. Nie myslalam,ze "tylko" hydrolat moze robic tyle fajnych rzeczy z cera. Oczar za bardzo sciaga i wysusza , na sma koniec podraznil. Nie jest to moj hut wsrod hydrolatow...

Tonik BHA ...ja stosuje. Na poczatku mialamz nim rozbne przeboje... Mnostwo pryszczy, podraznienie, ale to etap przejsciowy, w ktorym cera sie oczyszczala... Dzisiaj dzieki niemu mam gladka cere. Nie nalezy sie go bac.


No własnie dlatego boję się trochę tego oczara , bo niby mam skórę mieszaną, strefa T tłusta , na policzkach normalna lecz skłonna do przesuszania i nie powiem ,że moją skórę łatwo można podrażnić. Zatem chyba się skuszę na ten różany , może przy okazji nawilżmy moją buzię

A co do toniku , jest kuszący , ale przeraża mnie ten wysyp. Ja niestety nie mam silnej woli i wyciskam te cholerne krostki
martaweronika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 12:44   #1488
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie, biorę go Powiedz mi tylko jeszcze jak często go stosowałaś i czy możesz polecić jakiś lekki filtr?
Noo marna ta zacheta xzwazywszy na to,ze jednak ten wysyp meczy przez jakis czas....:P Na pozatku stosowalam go dosc rzadko, raz w tygodniu, bo obawialam sie,ze bede miala zbyt duze podraznienie. I stopniowo zwiekszalam. Przez pierwsze dwa-trzy tygodnie uzywalam go raz , dwa razy w tygodniu. Pozniej stopniowo zwiekszalam o raz. Teraz uzywam go co drugi dzien, czasami zdarza mi sie ze nie robie odstepu , ale wole zawsze miec ten jedniodniowy odsetp czasowy zachowany.
Najlepiej obserwuj cere i indywidualnie staraj sie dostostosowacv czestotliwosc. Ja akurat mam dosc wrazliwa cere,wiec musze uwazac.

Ja polecam filtr z Soraya +45 spf.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-12-27 o 23:42
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 13:56   #1489
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć dziewczyny. Ja tu jestem nowa i mam pytanie odnośnie BU. Chcę złożyć swoje pierwsze zamówienie i się tak zastanawiam czy nie dokupić lepszych opakowań. Nie wiem jakie opakowania dodają do danych produktów dlatego do was kieruję swe pytanie. Chcę zamówić:
-serum na blizny
-puder diamentowy
-żel hialuronowy
-płyn wzmacniający do włosów
-olejek myjący, drzewo herbaciane
-hydrolat oczarowy
Któraś z was wcześniej wspomniała że do hydrolatu kupić lepiej inną butelkę, a jak z innymi produktami?? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 14:42   #1490
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja tu jestem nowa i mam pytanie odnośnie BU. Chcę złożyć swoje pierwsze zamówienie i się tak zastanawiam czy nie dokupić lepszych opakowań. Nie wiem jakie opakowania dodają do danych produktów dlatego do was kieruję swe pytanie. Chcę zamówić:
-serum na blizny
-puder diamentowy
-żel hialuronowy
-płyn wzmacniający do włosów
-olejek myjący, drzewo herbaciane
-hydrolat oczarowy
Któraś z was wcześniej wspomniała że do hydrolatu kupić lepiej inną butelkę, a jak z innymi produktami?? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Tak, ja pisałam o tej butelce z atomizerem do hydrolatu. Dużo mniej wtedy go schodzi. Mi 50ml starczyło na 3 tygodnie a używałam nałogowo kilka razy dziennie
Do serum będziesz miała 2 opakowania. W jednym trzymasz zapas, a w drugim podręczną porcję. To na zapas to taki plastikowy słoiczek, a na podręczną butelka z ciemnego szkła z pipetką. Nic nie trzeba dokupywać.
Do pudru trzeba dokupić pudełko, ale nie polecam tego z BU, bo jest nieszczelne. Poradziłam sobie wsadzając taki mikro puszek od innego pudru który blokuje dziurki.
Żel HA 1% jest w opakowaniu z którego łatwo dozować, inne rodzaje w nieporęcznej butelce, więc lepiej je przelać do wygodniejszego opaowania.
Płynu nie mam, ale widziałam opakowanie na filmiku na YT. Można stosować z tej butelki co oni dają. Ale ten płyn podobno niewydajny jest.
Olejek myjący jest w takiej samej butelce jak żel HA 1%, całkiem wygodnej w stosowaniu, nic nie trzeba przelewać moim zdaniem.

Ugh, mam nadzieję, że pomogłam


Muszę wam się wyżalić, mój TŻ powiedział, że Olej Kokosowy pachnie jak panierka do kotletów Za tymi chłopami to nie trafisz. Hydrolat różany też mu się oczywiście nie podoba...
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 18:56   #1491
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

czy używała któraś z was Serum-olejek z witaminą C 10% i Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF i może porównać działanie?
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:39   #1492
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
czy używała któraś z was Serum-olejek z witaminą C 10% i Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF i może porównać działanie?
Miałam niemiłe doświadczenia z tymi serami - oba mnie zapchały . Ale zauważyłam też rozświetlenie i wygładzenie skóry, poprawę kolorytu. Szkoda, że dłużej nie mogłam cieszyć się efektami... Nie zauważyłam większych różnic pomiędzy nimi.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:48   #1493
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej dziewczyny

Dopiero zaczynam moją przygodę z kosmetykami, póki co zmieniam sobie moją podstawę codzinnej pielęgnacji i daję się buźce przyzwyczaić. Jednak zamierzam potem pobawić się stopniowo w kwasy, żeby sobie cerę oczyścić przed latem.

I tu mam pytanie, ponieważ, jeśli dobrze zauważyłam śledząc wątek (a nawet całe 3 wątki....ehh trochę się tego nazbierało) to na dzień stosując kosmetyki z kwasami dajecie również filtry? Ale tylko stosując kwasy? Czy jak stosuję je tylko na noc to w dzień też trzeba uważać na promienie prawda?
Jakie filtry polecacie?

Troche się przewijał ten wątek z filtrami, ale tak jakoś mimochodem i bez konkretów.

Takżę slicznie proszę o wskazówkę
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:56   #1494
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

CoffeeMonster, na forum jest wątek o filtrach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576105
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:46   #1495
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

plineczka003 dziękuję Ci bardzo za pomoc
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 23:51   #1496
pustuleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witajcie kochane Jestem tu niby nowa, ale od bardzo długiego czasu czytywałam wizaż bez logowania-jednak nadszedł czas pokusy

Oczekuję na 1 paczuszkę z BU-nie mogę się doczekać

Mam pytanie-jeśli jest bardzo "głupie" to z góry przepraszam...

Czy pod puder bambusowy z jedwabiem mogę stosować normalny podkład? czy puder straci wtedy swoje właściwości itp.?
pustuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:30   #1497
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Tak, ja pisałam o tej butelce z atomizerem do hydrolatu. Dużo mniej wtedy go schodzi. Mi 50ml starczyło na 3 tygodnie a używałam nałogowo kilka razy dziennie
Do serum będziesz miała 2 opakowania. W jednym trzymasz zapas, a w drugim podręczną porcję. To na zapas to taki plastikowy słoiczek, a na podręczną butelka z ciemnego szkła z pipetką. Nic nie trzeba dokupywać.
Do pudru trzeba dokupić pudełko, ale nie polecam tego z BU, bo jest nieszczelne. Poradziłam sobie wsadzając taki mikro puszek od innego pudru który blokuje dziurki.
Żel HA 1% jest w opakowaniu z którego łatwo dozować, inne rodzaje w nieporęcznej butelce, więc lepiej je przelać do wygodniejszego opaowania.
Płynu nie mam, ale widziałam opakowanie na filmiku na YT. Można stosować z tej butelki co oni dają. Ale ten płyn podobno niewydajny jest.
Olejek myjący jest w takiej samej butelce jak żel HA 1%, całkiem wygodnej w stosowaniu, nic nie trzeba przelewać moim zdaniem.

Ugh, mam nadzieję, że pomogłam


Muszę wam się wyżalić, mój TŻ powiedział, że Olej Kokosowy pachnie jak panierka do kotletów Za tymi chłopami to nie trafisz. Hydrolat różany też mu się oczywiście nie podoba...
To pudełko na puder jest wyjątkowo bublowate. Wysypał mi się z niego cały proszek...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 10:19   #1498
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pustuleczka Pokaż wiadomość
Witajcie kochane Jestem tu niby nowa, ale od bardzo długiego czasu czytywałam wizaż bez logowania-jednak nadszedł czas pokusy

Oczekuję na 1 paczuszkę z BU-nie mogę się doczekać

Mam pytanie-jeśli jest bardzo "głupie" to z góry przepraszam...

Czy pod puder bambusowy z jedwabiem mogę stosować normalny podkład? czy puder straci wtedy swoje właściwości itp.?
Nie straci

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
To pudełko na puder jest wyjątkowo bublowate. Wysypał mi się z niego cały proszek...
Również miałam to pudełeczko i podzielam Waszą opinię - pękło mi bardzo szubko, chyba przy odkręcaniu.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-31 o 21:36
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:07   #1499
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
CoffeeMonster, na forum jest wątek o filtrach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=576105
dziekuję ślicznie już się zaczytałam w wątku nie wiem dlaczego wyszukiwarka mi nie chce działać i co w nią nie wpisze to pokazuje, że zero wyników

coś chyba robie źle...
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:30   #1500
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez MONIA9911 Pokaż wiadomość
czy używała któraś z was Serum-olejek z witaminą C 10% i Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF i może porównać działanie?
flavo c masakrycznie mnie zapchało, serum-olejek mi służy i wlasnie jestesm w trakcie kolejnego opakowania ale niestety co cera to inna opinia
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.