wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 10:09   #31
epi1
Przyczajenie
 
Avatar epi1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 27
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

To wina tego ze farba jest zmywalna czy moze samego castingu? Czy w takim razie jak zafarbuje na ciemno czyms niezmywalnym to nie bedzie zielone?
epi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 17:51   #32
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Ja przez wiele lat byłam taką blondynką jak ty, później włosy farbowałam na kasztanowo lub złocisty bursztyn. Osoby, które nie znały mnie jako blondynki nie wyobrazają mnie sobie w jasnych włosach. Tobie tez będzie ładnie w ciepłym brązie
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 12:44   #33
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Hej, odświeżam wątek.
Potrzebuję jednej a konkretnej rady,ponieważ czytając wątki na wizażu pogubiłam się i nie wiem co robić
Otóż mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Farbowałam się na jasny brąz a po jakimś czasie poszłam do fryzjera i zrobiłam się na jasną blondynkę. Kolor wyszedł naprawdę ładnie,ale teraz znów chcę wrócić do ciemnego blondu. I tu zaczyna się mój dylemat. Raz czytam że najlepiej kupić farbę o ton ciemniejszy od tego który chce się uzyskać a potem wyczytuję że ciemny blond może wyjść bardziej intensywniej Więc naprawdę już nie wiem jaką wybrać farbę.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 13:36   #34
Andzia Kaka
Raczkowanie
 
Avatar Andzia Kaka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Koroszczyn
Wiadomości: 118
GG do Andzia Kaka
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
hej Dziewczynki! nie wiem czy czasami nie bylo juz takiego tematu ale szukalam i nie moglam znalezc wiec jesli byl to z gory przepraszam kochane jestem blondynka (zalanczam fotke)i bardzo chcialabym zrobic sobie ciemne wlosy..ale nigdy takich nie mialam wiec strach prosze wklejajcie swoje fotki jesli zmienialyscie z blondu na ciemne chetnie poogladam pozdrawiam
Witaj. Nie marnuj takiego ładnego koloru włosów. Szkoda go zamalować. Jestes naturalną blondynką i to twój atut Ja mam naturalny kolor ciemny blond złoty i zamalowałam na czarno i teraz żałuje i muszę czekać aż odrosną
Andzia Kaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:19   #35
lilialilialilia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

catssijak to zrobilas ze tak szybko zaczely rosnac?
lilialilialilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:59   #36
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Jestemm z natury ciemną blondynką, zrobiłam sobie pasemka ciemne i jasny blond i wyszły fajnie, ale po jakims czasie chciałam wrócic do swojego koloru włosów. Niestety blond pasemka po jakims czasie zaczeły wychodzic i mam mix na głowie, ale fajnie wyglądA

A teraz zrobie sie na rudo
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 20:03   #37
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Ja mam naturalny ciemny blond. Trochę mi się już znudziły i chciałam sobie zmienić na ciemny. Na początek kupiłam szamponetke Joanny jasny brąz. Bardzo mi się spodobał kolor jaki wyszedł Ale po jakimś czasie chciałam mieć jeszcze ciemniejszy kolor i taki, który by trwał dłużej (ten kolor zaczął zanikać po trzech myciach ), więc kupiłam szampon koloryzujący Palette czekoladowy brąz. Wyszedł prawie czarny, a tam gdzie miałam wcześniej jasne pasemka-jasny brąz. Kolor wygląda bardzo naturalnie Teraz używam tylko tego koloru
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 10:16   #38
iza0001
Raczkowanie
 
Avatar iza0001
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 184
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Hej, odświeżam wątek.
Potrzebuję jednej a konkretnej rady,ponieważ czytając wątki na wizażu pogubiłam się i nie wiem co robić
Otóż mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Farbowałam się na jasny brąz a po jakimś czasie poszłam do fryzjera i zrobiłam się na jasną blondynkę. Kolor wyszedł naprawdę ładnie,ale teraz znów chcę wrócić do ciemnego blondu. I tu zaczyna się mój dylemat. Raz czytam że najlepiej kupić farbę o ton ciemniejszy od tego który chce się uzyskać a potem wyczytuję że ciemny blond może wyjść bardziej intensywniej Więc naprawdę już nie wiem jaką wybrać farbę.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond i jak wracałam do niego z jasnego blondu tzn ufarbowałam się na kolor zbliżony do mojego ( zaznaczam że u fryzjera, profesjonalną farbą) wyszedł mi nie ciemny blond a ciemny brąz. Z tym że dość szybko się wypłukał
iza0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:36   #39
Mahtalie
Raczkowanie
 
Avatar Mahtalie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 72
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Hej, odświeżam wątek.
Potrzebuję jednej a konkretnej rady,ponieważ czytając wątki na wizażu pogubiłam się i nie wiem co robić
Otóż mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Farbowałam się na jasny brąz a po jakimś czasie poszłam do fryzjera i zrobiłam się na jasną blondynkę. Kolor wyszedł naprawdę ładnie,ale teraz znów chcę wrócić do ciemnego blondu. I tu zaczyna się mój dylemat. Raz czytam że najlepiej kupić farbę o ton ciemniejszy od tego który chce się uzyskać a potem wyczytuję że ciemny blond może wyjść bardziej intensywniej Więc naprawdę już nie wiem jaką wybrać farbę.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Też mam włosy ciemny blond, które farbowałam na jasny blond. Dwa razy już wracałam do naturalnego. Zawsze farbuję sama farbami z Garniera, wybieram kolor na opakowaniu zbliżony do mojego naturalnego, ale po farbowaniu włosy zawsze wychodzą ciemniejsze niż na zdjęciu (bardziej brąz niż ciemny blond) ale to nie problem ponieważ te farby są mniej trwałe i kolor zawsze się wypłukuje.
Mahtalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:47   #40
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Dziękuję
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 18:48   #41
marlena1363
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
z jasnych włosów na ciemne

od urodzenia mam jasne włosy a teraz chciałabym się przefarbować na czarne albo ciemne brązowe ale boję się że będzie mi brzydko w ciemnym kolorze. to mam zostać w tych jasnych włosach czy mam zaryzykować i pomalować na ciemne.
marlena1363 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 19:04   #42
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: z jasnych włosów na ciemne

Cytat:
Napisane przez marlena1363 Pokaż wiadomość
od urodzenia mam jasne włosy a teraz chciałabym się przefarbować na czarne albo ciemne brązowe ale boję się że będzie mi brzydko w ciemnym kolorze. to mam zostać w tych jasnych włosach czy mam zaryzykować i pomalować na ciemne.
łączę.
Może jakaś fotka
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:32   #43
Absinthe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: z jasnych włosów na ciemne

Hej Pozwolę sobie na ponowne odkopanie tego tematu Mam bardzo jasny platynowy blond... od kilku lat chodzi mi po głowie myśl żeby przefarbować się na czarno.. wiele osób mi to odradza, ale wydaje mi się, że chodzi bardziej o przyzwyczajenie, poprostu ciężko byłoby im to sobie wyobrazić.. Zazwyczaj dość mocno się maluję, ale naturalnie mam jasna karnację, niebieskie oczy, jasne brwi i rzęsy.. Co wy o tym myślicie..? Mi sie bardzo podobają włosy kruczoczarne.. ale może lepszy byłby jakiś brąz, karmel..? i jeszcze jedno pytanie.. czy gdybym na próbę zmieniła kolor włosów na czarny szamponetką łatwo byłoby ją zmyć..? (slyszałam, że szamponetki nie zawsze zchodzą).. czekam na rady

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

chciałam dodać zdjęcie, ale coś się nie chce wgrywać :/
Absinthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 15:09   #44
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Podzielę się własnymi przeżyciami Od 5 lat farbuje włosy na bardzo jasny blond i choć jestem naturalną szatynką robię i będę robić to z uporem maniaka. Już mówię dlaczego.
Chyba z 1.5 roku temu postanowiłam wrócić do ciemnych-naturalnych włosów, ponieważ zrobiłam sobie taką wizualizację w PS i byłam przekonana, że będę wyglądać świetnie oraz włosy będą zdrowsze. Jednak przy takiej zmianie jest prawdopodobieństwo, że wyjdą zielone włosy,więc po długiej naradzie z fryzjerką, która nie chciała się tego podjąć, poszłam do drogerii i kupiłam z Londy Naturals kolor "orzech laskowy", która okazała się b.dobra (nie wyszły zielone włosy) i postanowiłam zrobić na razie pasemka. Efekt był w miarę niezły (długie blond włosy z prawie czarnymi pasemkami), nawet zaprzestałam robieniu odrostów, więc byłam w połowie osiągniętego celu i...pewnego dnia miałam okazję zmierzyć ciemnobrązową perukę, założyłam i ... koszmar wyglądałam fatalnie, blado, beznadziejnie !!! Jeszcze tego samego dnia kupiłam farbe blond i postanowiłam, że nigdy ne zrobię sobie takiej krzywdy i nie wrócę do ciemnych włosów NIGDY !!! I jestem świadoma tego, że całe życie bedę borykać się ze zniszczonymi, wypadającymi włosami, ale nigdy wiecej brązu !!!
Także osobom poszukującym radzę dobrze, nie wiem gdzie i jak, ale zamiast zmian w PS lepiej jest zmierzyć perukę bo wtedy masz realny pogląd , w PS zaś jeśli ma się ładne zdjęcie to w każdym kolorze wygląda się dobrze, a poza tym w graficznych programach nie jest się w stanie odwzorować koloru jaki poprzez inny odcień włosów będzie padał na twarz co jest bardzo ważne zależnie od karnacji i typu urody.
pozdrawiam
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 09:53   #45
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Witam

Dziewczyny proszę Was o radę.

Jestem naturalną brunetką, lecz od ok. 8 mies. mam blond włosy ( najpierw rozjaśniane, potem malowane farbą). Ze względu na dość szybko pojawiające się odrosty postanowiłam przemalować się na ciemny blond/ jasny brąz.

I tu właśnie moje pytanie- farbą czy szamponem? Obawiam się, żeby nie wyszły zielone....
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 10:20   #46
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Witajcie!

Dołączam do Was, bo też zmieniłam kolorek włosków na ciemny. Z natury jestem ciemną blondynką, przez 4-5 lat włoski rozjaśniałam dochodząc z każdym farbowaniem do platynowego blondu. Z czasem ten kolorek i się znudził, ale i z wiekiem przestał pasować i zdecydowałam się na brąz, który zrobiłam dopiero dwa razy. Jak na razie zdaję się na farby u fryzjera, nie używam kupionych przeze mnie samą, ale myślę, że z czasem i na to się zdecyduję. Jak na razie z efektów jestem bardzo zadowolona.
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 14:47   #47
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Up
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 07:47   #48
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Witam wszystkie dziewczynki
Ja od zawsze byłam blondynką,jednak nieudany eksperyment z domowym farbowaniem sprawił,że moja fryzjerka zrobiła ze mnie ciemna brunetkę-nie miała innego wyjścia.. No i od kilku lat jestem brunetką i blondynka na zmianę, bo nie potrafie sie zdecydować, w którym kolorku mi lepiej....

Obecnie mam włosy brązowe, jaśniejsze niż te na 1 zdjęciu wyżej, sporo dłuższe i niestety troche zniszczone no i znów zaczął łazić za mną blond...ach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3986ada2d5[1].jpg (36,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 006.jpg (37,6 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-18 o 20:44 Powód: post pod postem korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 18:13   #49
nikakg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 189
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

karo3006 mam ten sam problem Rowniez mam niebieskie oczy i ciemne brwi, tyle, ze moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond...katowalam swe wlosy przez 3 lata zmianami a to pasemka pozniej ciemny braz i tak w kolko, jednak rok czasu wytrwalam w brazie nieco podchodzacym pod rudy Przy ciemniejszym kolorze wlosow oczy sa bardziej widoczne takie jest moje zdanie...A Tobie i w jednym i w drugim jest do twarzy
nikakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 20:07   #50
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: wszystkie dziewczynki ktore zmienily kolor z blondu na ciemny :)

Ja tez mam naturalnie ciemny blond-tak mi sie przynajmniej wydaje i tak na prawde nie sadze zebym kiedykolwiek zmieniła moje od zawsze rozjasniane pasemkami włosy na ciemny brąz, ta metamorfoza to był czysty przypadek no i teraz ma dylemat....jasne?ciemne?j asne?ciemne?....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.