Pękające lakiery Golden Rose - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 13:36   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Pękające lakiery Golden Rose


Nowy lakier GRAFFITI NAIL ART to najmodniejszy w tym sezonie kosmetyk do stylizacji paznokci. Pozwala w ciągu kilku minut uzyskać fantazyjny, wielokolorowy manicure, bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym. Pękający lakier tworzy na paznokciu ciekawe, niepowtarzalne  wzory i pozwala na nieskończoną zabawę kolorami ? jedyny limit to nasza wyobraźnia w dobieraniu odcieni kosmetyków. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:05   #2
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Ktoś może wie, gdzie dostanę lakiery Golden Rose ???
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 16:22   #3
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

lakiery graffiti pojawiły się już w sklepach? na stronie GR ani widu, ani słychu... w sklepie internetowym również nic.

@nika_34 trzeba się naszukać tych kosmetyków... najczęściej w asortymencie mają je małe drogerie, lub stoiska w hiper/supermarketach np. carrefour. zawsze może spróbować na oficjalnej stronie sklepu.
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 19:09   #4
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Vexi dziękuję Ci za odpowiedź . Od jakiegoś czasu razglądam się za tymi lakierami, niestety z mizernym rezultatem . Jedyne miejsce, które wyczaiłam w mojej okolicy to osiedlowy sklep spożywczy (nawet nie jest to market), więc trochę się zdziwiłam .
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 11:36   #5
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

nie spodziewałam się, że golden rose zrobi pękacze
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:21   #6
Marteczka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Pękacze w Golden Rose już są.
Napewno znajdziecie je na stoisku firmowym w CH cearfour na Bemowie w Warszawie.Ja tam dziś kupiłam
Marteczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:59   #7
abeja
Przyczajenie
 
Avatar abeja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Jestem zaskoczona, że GR też wprowadziła na rynek te lakiery Brawo! Zawsze to jakaś alternatywa dla IsaDory No właśnie, a ile trzeba wydać na to cacko?
abeja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 05:47   #8
Marteczka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

ja zapłaciłam 13,90 więc cena konkurencyjna
Marteczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:46   #9
Vexi
Raczkowanie
 
Avatar Vexi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 123
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

jestem ciekawa w jakiej ceny będę pękacze marki Bell - za dwa tygodnie mają ukazać się w sklepach!

ciekawe czy te Bell i GR będą tak samo trwałe jak IsaDora...
__________________
everything is tough before it becomes simple.
13.08.13 Tyś je Mój  Tyś je Moja
26.02 Johnny .
Vexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:54   #10
liz95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Właśnie dzisiaj kupiłam u mnie w Gliwicach hurtowni-drogeri Katon pękający lakier z Golden Rose Chciałam essence ale nie mieli i pani powiedziała, że mają z GR. Ździwiłam się, że GR ma pękające lakiery ;D No ale jak mogłam nie przygarnąć bymajmniej jednego ? :P Więc wzięłam czarny.. Już zdążyłam pomalować nim paznokcie i mówie wam jest świetny ale ja nie mam porównania z innymi pękaczami.. Bardzo ładne wzory wychodzą, trzeba szybko malować bo strasznie szybko zasycha ale tak jest zapewne z każdymi A opakowanie jest duże - ma AŻ 12 ml !! Chyba przez rok tego nie złużyje a data przydatności to 8 miesięcy hehe ;D Następnym razem planuje wziąć inne kolory bo są bardzo ciekawe z tego co mi pani pokazywała Zapłaciłam 9,47 więc tanio
liz95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:28   #11
glam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Nie byłam przekonana do lakierów pekających,ale jak zobaczyłam niską cenę golden rose to postanowiłam spróbować:P zakupiłam sobie odcień biały pasuje do wielu odcieni lakierów i wygląda naprawdę ładnie.Mam aktualnie połączenie z granatem kusi mnie też żółty i zielony Szybko wysycha więc trzeba się wprawić żeby go ładnie nałożyć.Nie mam porównania z innymi firmami więc nie mogę się wypowiedzieć.Widziłam też,że można je kupić w sklepie ,który jest na ich stronie www ------>http://sklep.goldenrose.pl/
glam123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 22:46   #12
Monko23
Raczkowanie
 
Avatar Monko23
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 38
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Znalazłam ostatnio u mnie w mieście stoisko Golden Rose i chyba tam zajrzę.
Monko23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:25   #13
MANDY142
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

bylam bardzo ciekawa tych pękających lakierów i nie zawiodłam się bardzo ciekawe wzory zawsze inne i niepowtarzalne. mam biały gdyż chciałam wybrac taki ktory pasuje do wielu kolorow. trzeba szybko nakładać cienka warstwa tworzy mniejsze plamki, grbsza większe polecam wszystkim
MANDY142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:57   #14
dream_life
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Cytat:
Napisane przez MANDY142 Pokaż wiadomość
bylam bardzo ciekawa tych pękających lakierów i nie zawiodłam się bardzo ciekawe wzory zawsze inne i niepowtarzalne. mam biały gdyż chciałam wybrac taki ktory pasuje do wielu kolorow. trzeba szybko nakładać cienka warstwa tworzy mniejsze plamki, grbsza większe polecam wszystkim
A ja wciąż szukam i szukam. W moim mieście nie mogę znaleźć. W Rossmanie i Naturze też szukałam. Może w necie gdzieś są za niedużą kasę ?
dream_life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:03   #15
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Ja kupiłam dzisiaj fioletowy, w Krakowie w drogerii Flirt na ul. Długiej za 11,99 . Są też w drogerii przy przystanku Czarnowiejska, ale nie wszystkie kolory. Nie mogę się doczekać, aż go przetestuję.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:02   #16
abeja
Przyczajenie
 
Avatar abeja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 6
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Pierwszy lakierek jaki sobie kupiłam z GR ma kolor czarny (wg mnie najbardziej uniwersalny). Zakupu dokonałam na ryneczku Manhattan w Szczecinie za 17 zł. Pomalowałam paznokietki na złoto, a później czarnym pękającym. Wyszło bardzo, ale to bardzo fajnie! Przyznam, że tak pomalowane paznokcie przykuwają uwagę! Stylizacja ta wytrzymałe całe trzy dni przy baaaardzo intensywnym klepaniu w klawiaturę komputera w pracy + w domu, jak zwykle zmywanie itd.. Szczerze POLECAM kolor czarny. Parę dni później postanowiłam, że zakupię jeszcze inny kolor. Padło na różowy i .... niestety nie mogę się przekonać do efektu... Wolę jednak czarny!
abeja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 16:33   #17
Wampi92
Przyczajenie
 
Avatar Wampi92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 24
Talking Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Ja kupiałam żółty w Realu na Przymorzu w Gdańsku. Początkowo nie byłam przekonana do tego koloru ale jako, że nie było czarnego w momencie kiedy go kupowałam to skusiłam się na żółty. I teraz jestem z tego bardzo zadowolona. Świetnie wygląda on jako kropeczki na ciemnogranatowym lakierze albo jako całość na trawiastym zielonym. W planach mam jeszcze zakup czarnego i czerwonego. ^^
Wampi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 18:57   #18
szlacuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

Ja posiadam czarny. Efekt jest interesujący, tylko lakier bardzo szybko wysycha i przy zbyt dużym nałożeniu pękacza jest problem z uzyskaniem ładnego manicure. Trzeba nakładać cienką warstwę i tylko 1 raz.
szlacuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:05   #19
dezint
Przyczajenie
 
Avatar dezint
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1
Dot.: Pękające lakiery Golden Rose

od jakichś dwóch miesięcy posiadam kolor czarny, nie powiem - w połączeniu z jasnym lakierem fajnie wygląda alee! - wysycha bardzo szybko, no i trzeba nałożyć cienką warstwę - troche grubsza nie robi ładnego efektu.
dezint jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.