Stosunek przerwany z jednym jajnikiem, a ciąża + test ciążowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 17:48   #1
didi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7

Stosunek przerwany z jednym jajnikiem, a ciąża + test ciążowy


Witam, od tygodnia pobolewa mnie prawy jajnik, jako dziecko chorowałam na raka lewego jajnika przez co został usunięty, miesiąc temu zaczęłam współżycie i zdarzyło się nam uprawiać stosunek przerwany, jakie jest prawdopodobieństwo na zajście w ciąże, jeżeli partner się nie spuścił i mam jeden jajnik? + 2 tygodnie temu koleżanka myślała, że jest w ciąży i kupiła test ciążowy, dzień po zakupie jak miała go robić dostała okres i on został u mnie, zrobiłam go sobie dzisiaj rano i wyszedł mi pozytywny, czy brak jednego jajnika i ból drugiego może mieć z tym coś wspólnego? proszę o pomoc ! :-* zapomniałam dodać, że stosunek przerwany uprawiałam tydzień temu, a test zrobiłam dzisiaj, nie bałabym się o zajście w ciążę gdybym nie zrobiła z głupoty tego testu, czemu wyszedł pozytywny? okres mam nieregularny
didi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:11   #2
katarzynka1978
Raczkowanie
 
Avatar katarzynka1978
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin/Malmö
Wiadomości: 282
Dot.: Stosunek przerwany z jednym jajnikiem, a ciąża + test ciążowy

Cytat:
Napisane przez didi123 Pokaż wiadomość
Witam, od tygodnia pobolewa mnie prawy jajnik, jako dziecko chorowałam na raka lewego jajnika przez co został usunięty, miesiąc temu zaczęłam współżycie i zdarzyło się nam uprawiać stosunek przerwany, jakie jest prawdopodobieństwo na zajście w ciąże, jeżeli partner się nie spuścił i mam jeden jajnik? + 2 tygodnie temu koleżanka myślała, że jest w ciąży i kupiła test ciążowy, dzień po zakupie jak miała go robić dostała okres i on został u mnie, zrobiłam go sobie dzisiaj rano i wyszedł mi pozytywny, czy brak jednego jajnika i ból drugiego może mieć z tym coś wspólnego? proszę o pomoc ! :-* zapomniałam dodać, że stosunek przerwany uprawiałam tydzień temu, a test zrobiłam dzisiaj, nie bałabym się o zajście w ciążę gdybym nie zrobiła z głupoty tego testu, czemu wyszedł pozytywny? okres mam nieregularny
Brak jenego jajnika nie wyklucza ciąży, a stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Nieregularne miesiaczki nie mają wpływu na wynik testu. Niektóre choroby jajników mogą fałszować wynik testu. Idź do ginekologa i zrób badanie krwi.
katarzynka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:18   #3
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Stosunek przerwany z jednym jajnikiem, a ciąża + test ciążowy

Poza tym, test robi się NAJSZYBCIEJ 14 dni po stosunku, wcześniej nie jest wiarygodny. JP, ciężko przeczytać? Powtórz w dniu miesiączki albo po min. czasie. Najlepiej zrób test z krwi.

Brak jednego jajnika nie zmniejsza szans na ciążę. Stosunek przerywany... Hmmm, wiesz ile dzieci z tego jest? Mało odpowiedzialna jesteś.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 16:08   #4
lidia 19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Stosunek przerwany z jednym jajnikiem, a ciąża + test ciążowy

To,że nie masz jednego jajnika nie oznacza ,że nie możesz zajść w ciążę....zanim coś się zrobi to należy pomyśleć o konsekwencjach....chwila przyjemności a można zniszczyć sobie całe życie....podczas przerywanego stosunku również można zajść w ciążę....ciekawe ile Ty masz lat,że tak boisz się tej ciąży??? czy to był twój pierwszy raz.....bo tak mi się wydaje....
lidia 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 22:50   #5
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Stosunek przerwany z jednym jajnikiem, a ciąża + test ciążowy

poczekaj tydzien i zrob jeszcze jeden test a najlepiej z krwi
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.