Przedłużanie rzęs - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 09:44   #1291
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja nie wprowadzam w błąd..
Bo rzęsy Mink to nie są Norki! Mink to syntetyki tak samo jak Silk, w tym przypadku Mink to nazwa po prostu.. z norką nie ma nic wspólnego. Silki są bardziej błyszczące, Minki matowe. Cenowo Silki i Minki tak samo wychodzą.
Pytanie chyba dotyczyło prawdziwych norek..
Norki, ja rozumiem 100% naturalne, dlatego nawet tego nie podkreślałam..
Prawdziwe noreczki są cienkie i miękkie.. no i tak jak pisała nadiuszka pudełko ok 200zł. Przy aplikacji norkami lepiej sie doszkolić.. ale kolejny raz zgadzam się ze dla początkującej stylistki zbędny wydatek.

Edytowane przez bombelkowa
Czas edycji: 2012-06-15 o 09:51
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 08:03   #1292
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
Ja nie wprowadzam w błąd..
Bo rzęsy Mink to nie są Norki! Mink to syntetyki tak samo jak Silk, w tym przypadku Mink to nazwa po prostu.. z norką nie ma nic wspólnego. Silki są bardziej błyszczące, Minki matowe. Cenowo Silki i Minki tak samo wychodzą.
Pytanie chyba dotyczyło prawdziwych norek..
Norki, ja rozumiem 100% naturalne, dlatego nawet tego nie podkreślałam..
Prawdziwe noreczki są cienkie i miękkie.. no i tak jak pisała nadiuszka pudełko ok 200zł. Przy aplikacji norkami lepiej sie doszkolić.. ale kolejny raz zgadzam się ze dla początkującej stylistki zbędny wydatek.
nazwy sa tak rozne ze mozna sie pogubic wszystko zalezy od producenta

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

ja uważam ze MINK to nazwa rzes na pasku a jakie tam beda rzesy to druga para butów

Edytowane przez 88Malgorzata
Czas edycji: 2012-06-16 o 08:02
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 11:52   #1293
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

mink tłum. z angielskiego oznacza norka, a nie rzęsy na pasku
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 18:18   #1294
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

dokładnie! ja mam na pasku i minki i silki więc nie ma to nic do rzeczy
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:31   #1295
SandraKsiazek
Przyczajenie
 
Avatar SandraKsiazek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

witam serdecznie wszystkie forumowiczki nareszcie udalo mi sie dolaczyc do forum czytam czytam z zaciekawieniem Wasze wpisy...mam nadzieje ze uda nam sie zaprzyjaznic
SandraKsiazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:33   #1296
SandraKsiazek
Przyczajenie
 
Avatar SandraKsiazek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam serdecznie wszystkie Forumowiczki jestem nowa, ale czytam forum od dawna.Mam nadzieje ze uda nam sie zaprzyjaznic!!
SandraKsiazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:57   #1297
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witamy
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 20:30   #1298
SandraKsiazek
Przyczajenie
 
Avatar SandraKsiazek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny zrobilam kurs w Lash Perfect w Bydgoszczy i szczerze nie polecam.Pani niby mila, ale zamiast tlumaczyc dala nam broszury do przeczytania,pokazala slajdy,i usiadlysmy do zakladania rzes...wyszlam z poczuciem ze zle zainwestowalam pieniadze...tyle ze certyfikat europejski,czy nawet miedzynarodowy...ale pomimo pisania maili zeby pokierowano jak sie zarejestrowac na stronie, odpowiedzi nie mam po dzisiejszy dzien:/

jestem po sporych zakupach,klej mam z Lash Perfect,a rzesy na paskach z Magnitici,moge smialo polecic...problem mam jednak z czasem,pierwsze rzesy 3h,drugie 4h...wiem ze trzeba sie przelamac i zmusic a bedzie lepiej...powiedzcie ile klientek zrobilyscie zanim zauwazylyscie poprawe w czasie wykonania??
SandraKsiazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:39   #1299
SandraKsiazek
Przyczajenie
 
Avatar SandraKsiazek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs

szlag mnie trafi, tyle sie napisalam i jak kliknelam wyslij szybka odpowiedz wszystko zniknelo:/ MASAKRA!!

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

TAK WIEC JESZCZE RAZ OD POCZATKU!!

jestem po kursie,kurs robilam w Lash Perfectcie w Bydgoszczy i szczerze NIE POLECAM!!! kurs do tanich nie nalezal, Pani dala nam broszurki do poczytania po czym wyszla,pokazala slajdy i siadlysmy do pracy...wyszlam z uczuciem ze zle zainwestowalam pieniadze,trudno...cos tam jednak sie nauczylam...

krotko jestem w tym fachu ale cos juz moge polecic, polecam pierscionki z SL sa rewelacyjne do kleju!! pracuje na rzesach z Magnitici tych diamon silk na paskach i musze powiedziec ze sa rewelacyjne!! klej z Lash Perfect,chyba najlepszy w tej cenie...tyle na poczatek

mam straszny problem z czasem, zalozenie moich rzes to 3 lub 4 h...powiedzcie prosze ile "lasek zrobilyscie" zanim zaczelyscie zauwazac ze czas zaczal sie skracac??
SandraKsiazek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 08:11   #1300
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jestem po tym samym kursie i mam n iestety takie same odczucia

od razu polecę Ci doszkolenie bo po prostu byłam w takiej sytuacji jak Ty.. po doszkoleniu czas pracy skrócił się do 2h.. poza tym LP jest strasznie drogie..
mogę Ci na PW polecić dziewczynę u której się doszkalałam...

Od razu Ci powiem.. żeby skrócić czas pracy daruj sobie to rozdzielanie i podklejanie rzęs.. w ogóle nie praktyczne.. chyba, że ktoś ma mega dużo rzęs..
Klej mają strasznie gęsty, przez co często aplikacja nie jest czysta u początkujących.. ja lepiłam takie babole że aż mi wstyd..
Zmieniłam też pincete.. dużo łatwiej pracuje mi się na zakrzywionej niż na X..

Kasy wydałam tyle a po szkoleniu nie miałam prawie nic
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 09:26   #1301
chocolate83
Raczkowanie
 
Avatar chocolate83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 96
Dot.: Przedłużanie rzęs

A co sadzicie o szkoleniach z Looksus Lashes? Czytalam na jakims forum, ze maja bardzo dobra instruktorke, ktora jest tez wlascicielka firmy. Waham sie ciagle pomiedzy LL a Secret Lashes. Niedlugo mam urlop i chcialabym ten czas spozytkowac wlasnie na szkolenie.
chocolate83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 12:14   #1302
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez vioka Pokaż wiadomość
http://img267.imageshack.us/img267/5849/24majak.jpg

jestem zadowolona rozmiar 12 mm, płaciłam 150 zł, uzupełnienie 80 zł
ja do takich przyklejam maks 9 mm. ...



Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
nie są posklejane, na tym zdjęciu jakos tak to wygląda dziwnie, co zrobić zeby nie były takie potargane?
Jeżeli klientce krzyżują się rzęsy naturalne, to i takie będą sie krzyżować. ja uprzedzam że taki bedzie efekt jak troszkę ich wypadnie, jak jest 100 to się trzymają, ale później juz ciężko.


Cytat:
Napisane przez patkaPrzedluzanieRzes Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mam taki problem, od roku korzystam z kleju 4YOU LASHES, bylam w nim zakochana! nigdy klientki nie narzekały, poprostu ideał, odrazu po zabiegu otwieraly ozy i zero łez, nic nie szczypalo, klientki bardzo zadowolone bo dlugo trzyma, natomiast w maju dostalam ten sam klej (prawdopodobnie) natomiast kolor nakretki jest juz inny a byly czerwona lub niebieska, teraz jest czarna, delikatnie opakowanie sie zmienilo, a z reguły jak juz cos zmienialo swoje opakowanie to tez strukture, i tutaj niestety chyba tak jest ale chce sie was spytac czy tez tak moze macie lub co moze byc przyczyna,

od roku korzystania z tego kleju nie mialam ani jednej klintki z opuchnietym okiem, jeczmieniem itd

od momentu gdy robie na tym swiezym kleju mialam kilka klientek , z okiem opuchnietym, niektore z rana maja zaklejone oko jak by ropą, co prawda byl sezon na pylki, ale to raczej nie to,,, dodam jeszcze ze klej trzymam jak nalezy w lodowce, wyciagam tylko na chwile by nalac na szklo i odkladam spowrotem do lodowki, czy tylko ja mam takie spostrzezenia? dzwonilam do firmy juz 2 razy z ty m problemem, firma twierdzi ze nie miala takiego przypadku, natomist sadze ze poprostu sie bronia i nie powiedza mi jak jest, czy skladniki kleju sie zmienily czy nie, napewno zauwazylam tez to ze szybciej schnie na szkle niz w zeszluym roku, bede wdzieczna jesli ktos cos na ten temat wie,
Rok temu używałam 4 You lashes było w porządku. Często brakowało tego szybkiego wtedy kiedy akurat potrzebowałam więc zmieniłam na Secret Lashes i nie mam problemów z dostawcą. A różnicy między tymi klejami nie widzę żadnej. Ta sama konsystencja, kolor szybkość zasychania. Ten SL jest trwalszy, czyli że nawet po 5 miesiącach od otwarcia można kleić.


Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
ja też nie kleję długo.. zainwestowałam w doszkolenie i to był wielki krok w przód..
za dużo kleju.. to po pierwsze.. miałam ten sam problem..
na jakim kleju pracujesz? może jest zwyczajnie za gęsty dla Ciebie?

niestety.. nie jedna klientka bedzie machać, otwierać oczy i inne cuda.. ale nie można tym tłumaczyć "brudnej" aplikacji..

kleję 2,5mc..
http://desmond.imageshack.us/Himg560...pg&res=landing
Te rzęsy bardzo ładne, ale poprzednie zdjęcie mam wrażenie, że zabrakło środkowej długości. za duży przeskok w długości. Ale czysto to najważniejsze !

Jeżeli klientka ma ruchome powieki to nie rozmawiamy, a jeżeli to nadal nie pomaga można położyć płatek na powiekę, to uspokaja


Cytat:
Napisane przez beatar6 Pokaż wiadomość


TAK WIEC JESZCZE RAZ OD POCZATKU!!

jestem po kursie,kurs robilam w Lash Perfectcie w Bydgoszczy i szczerze NIE POLECAM!!! kurs do tanich nie nalezal, Pani dala nam broszurki do poczytania po czym wyszla,pokazala slajdy i siadlysmy do pracy...wyszlam z uczuciem ze zle zainwestowalam pieniadze,trudno...cos tam jednak sie nauczylam...

krotko jestem w tym fachu ale cos juz moge polecic, polecam pierscionki z SL sa rewelacyjne do kleju!! pracuje na rzesach z Magnitici tych diamon silk na paskach i musze powiedziec ze sa rewelacyjne!! klej z Lash Perfect,chyba najlepszy w tej cenie...tyle na poczatek

mam straszny problem z czasem, zalozenie moich rzes to 3 lub 4 h...powiedzcie prosze ile "lasek zrobilyscie" zanim zaczelyscie zauwazac ze czas zaczal sie skracac??
Ile "lasek zrobiłam" to nie pamiętam nie lubię takiego seksu

Na początku nie szło mi wcale. 3 koleżanka po 4 godzinach miała po 40 szt na oku. 6 miała 60 w 3 godziny. bardziej przykłądałam wagę do tego aby zrobić czysto i dokładnie niż pokleić rzęsy. Dziś po 2 latach zalezy od ilości ale 80-100 rzęs na oko w 2 godziny. Najdłużej schodzi przygotowanie, bo klei się szybciutko.
Kiedyś aplikowałam na 4youlashes teraz na SL. Różnica w trwałości. SL używam nawet 5 miesięcy, podczas gdy 4you musiałam zmieniać po 3 miesiącach bo nie chwytał już tak jak na początku.

Rzęsy tez mają dobre i jedni i drudzy. Nie kleiłam jeszcze tych rzęs z paska.

Ja od razu wyrzuciłam pierścionki, bałam się, że mi klej wyleci na twarz klientki.

Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
Od razu Ci powiem.. żeby skrócić czas pracy daruj sobie to rozdzielanie i podklejanie rzęs.. w ogóle nie praktyczne..
że jak ? I nie kleją Ci sie z dolnymi rzęsami ? No chyba nie pracujesz na otwartym oku ?
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2012-06-20 o 12:17
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:42   #1303
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej , no własnie, proszę Bombelkowa o wyjaśnienie. Co masz na myśli pisząc daruj sobie podklejanie ( taśmą dolnych rzęs?) i rozdzielanie ( nie sklejanie rzęs?). Bardzo mnie zaciekawiłaś.
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 19:18   #1304
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
źle mnie zrozumiałyście
nie mówię o separacji.. ani o pracy na otwartym oku opary etc etc..
w LP jest taka metoda że robi się tj. balejaż na rzęsach.. w rozumieniu oddzielania rzęs nie farbowania.. mówię tylko o górnych rzęsach kiedy dół już jest odseparowany polega to na rodzieleniu rzęs i przyklejeniu części do górnej powieki

ogólnie Pani też polecała obcinać mikrorzęski jak się skleją.. no never ever tego nie robić! bo potem kikuty zostają.. z doświadczeniem przekonuje się jakich bzdur mi Pani do głowy nakładła

co do "przeskoku" to jst fajna stylizacja oka specjalnie.. pierwsze zdjęcie też na "casualeye" robione tylko nie widać tak bardzo na focie ładnie otwiera oko.. robię 3/4 12mm i 1/4 9mm
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 21:29   #1305
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hmm no pierwszy raz slysze o czymś takim, ale cuda wymyslaja haha straszne rzeczy
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 08:03   #1306
patkaPrzedluzanieRzes
Przyczajenie
 
Avatar patkaPrzedluzanieRzes
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie rzęs

zrezygnowałam z kleju 4you lashes , oto tubki stare z ktorych korzystałam w zeszlym roku oraz w tym roku do marca i nowa tubka , czy nie przypomina wam to opakowanie kleju jakich wiele na allegro tylko kazda ma inna etykiete?



teraz nabyłam klej JB Lashes i narazie jestesm zadowolona, koszt jego nie jest mały ale za jakośc i klientki by nie odeszły warto zapłacić, jestem stylistka 2,5 roku, przerobiłam już kleje SL, na siostrze kiedys nawet jakies po 50zł , Black Lashes też choć jest to , to samo co SL, i wsumie klej z SL czy BL ten Black, jest dobry, choć są opary przy których oczy czasem szczypią, ale,,,,, nigdy ale to nigdy przez te lata pracy nie miałam klientki z uczuleniem, podpuchniętą powieką, a przy droższym kleju za 140zł z przesyłka, niestety klientek w poprzednich miesiącach po nowej tubce kleju 4YL niestety zaczeło przybywać. dlatego dziewczyny nie polecam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC1935 [800x600].jpg (52,4 KB, 16 załadowań)
patkaPrzedluzanieRzes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:58   #1307
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Możesz dać linki do rzęs przed i po?

widzialam u kolezanek
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:48   #1308
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez chocolate83 Pokaż wiadomość
Waham sie ciagle pomiedzy LL a Secret Lashes. Niedlugo mam urlop i chcialabym ten czas spozytkowac wlasnie na szkolenie.
nie korzystałam z usług tej pierwszej firmy, ale secret lashes mogę Ci polecić - wszystko mają fajnie wyjaśnione na stronie internetowej, więc nie będę Ci pisać szczegółów, ale sprawdzone i godne polecenia
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 19:59   #1309
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczyny czy możecie polecić kogos godnego uwagi w krakowie chcialam sobie przedluzyc rzesy na urlop zeby nie meczyc sie z malowaniem!!!!!![/QUOTE]

Poszło na priv
Pozdrawiam

Edytowane przez Roxanaa
Czas edycji: 2012-06-24 o 20:20
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 05:41   #1310
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, może któraś z Was orientuje się gdzie w Warszawe, najlepiej blisko centrum kupię rzęsy Secret Lashes? Od tygodnia nie mogę dodzwonić się do przdstawiciela handlowego, który zawsze zaopatrywał mnie w te rzesy, a mam pozapisywane klientki i jestem w kropce, bo rzęsy mam na wykończeniu Jeśli nie z Secret Lashes, może być inna firma, której produkty moglabym dostac w okolicy centrum, albo mogliby je szybko dowiezc. Bede wdzieczna za kazda podpowiedz
Ostatnio kupilam na wyprobowanie rzesy tansze niz secret lashes i strasznie ciezko sie je klei, tak, jakby byly sliskie i klej w ogole nie chcial ich lapac. Byly elastyczne, w ladym ksztalcie i w pierwszej chwili bylam zadowolona, ale nie da sie na nich pracowac, wiec wole juz nie eksperymentowac:/
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 18:42   #1311
fiolag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny a jak sobie radzicie ze ściąganiem rzęs tych "wyrobionych" które wymagają wymiany przy dopełnieniu? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy nie macie problemu że przy okazji płyn do zdejmowania zatłuści resztę rzęs które są jeszcze ok? i nie wymagają wymiany? Czy długo potem odtłuszczacie zanim przystąpicie do klejenia?
I w jakiej pozycji ściągacie te rzęsy przy dopełnianiu? płyn łatwo może dostać się do oka w pozycji leżącej...
Podzielcie się kochane swoimi sposobami, bo ja już bardziej obawiam się dopełniania niż pełnego nałożenia klientce...
fiolag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 08:35   #1312
fiolag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
źle mnie zrozumiałyście
nie mówię o separacji.. ani o pracy na otwartym oku opary etc etc..
w LP jest taka metoda że robi się tj. balejaż na rzęsach.. w rozumieniu oddzielania rzęs nie farbowania.. mówię tylko o górnych rzęsach kiedy dół już jest odseparowany polega to na rodzieleniu rzęs i przyklejeniu części do górnej powieki

ogólnie Pani też polecała obcinać mikrorzęski jak się skleją.. no never ever tego nie robić! bo potem kikuty zostają.. z doświadczeniem przekonuje się jakich bzdur mi Pani do głowy nakładła

co do "przeskoku" to jst fajna stylizacja oka specjalnie.. pierwsze zdjęcie też na "casualeye" robione tylko nie widać tak bardzo na focie ładnie otwiera oko.. robię 3/4 12mm i 1/4 9mm
a jakiej grubości rzęsek używasz?
fiolag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 08:58   #1313
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

używam rzęs 0,15 i 0,2 .. zazwyczaj B.. C z evo lashes są baaardzo podkręcone i wolę te o mniejszym skręcie ładniej się potem na oku trzymają bo przy wypadaniu mocno skręcone bardziej się targają..
a grubość też dobieram zawsze indywidualnie.. czasem mieszam
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 09:52   #1314
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez fiolag Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak sobie radzicie ze ściąganiem rzęs tych "wyrobionych" które wymagają wymiany przy dopełnieniu? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy nie macie problemu że przy okazji płyn do zdejmowania zatłuści resztę rzęs które są jeszcze ok? i nie wymagają wymiany? Czy długo potem odtłuszczacie zanim przystąpicie do klejenia?
I w jakiej pozycji ściągacie te rzęsy przy dopełnianiu? płyn łatwo może dostać się do oka w pozycji leżącej...
Podzielcie się kochane swoimi sposobami, bo ja już bardziej obawiam się dopełniania niż pełnego nałożenia klientce...
a po co te rzęski przed uzupełnieniem traktować płynem do ściągania?
zakładam, że ściągamy albo te co się już słabo trzymają albo dość mocno odrośnięte.
pierwsze albo odpadają przy przeczesywaniu albo wystarczy po nich delikatne przeprowadzić pęsetą od nasady i ona się ściąga tak że klientka nic nie czuje.
drugie trzymasz jedną pęsetą u nasady a drugą delikatnie pociągasz i też zejdzie łatwo bo trzyma się na samej końcówce.
jedyne zastrzeżenie jest takie że musisz mieć dobre pęsety, które się dokładnie domykają na końcówkach.
płynem przemywam tylko te pojedyncze rzęsy na których jakimś cudem zostało trochę kleju po odpadnięciu rzęsy. wtedy namaczasz mikroszczoteczkę w płynie, odsączasz o ręcznik papierowy, łapiesz rzęskę za koniuszek i pociągasz delikatnie do siebie żeby była powyżej całej reszty i kilka razy przeprowadzasz po niej szczoteczką. wszystko pięknie zejdzie i nie dotknie sąsiednich rzęs.
a odtłuszczanie przed uzupełnieniem normalne, jak przed założeniem. tyle że już wyłącznie mikrobrushem bo patyczkiem już się nie da. a i tą szczoteczką dokładniej się to zrobi.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:36   #1315
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
a po co te rzęski przed uzupełnieniem traktować płynem do ściągania?
zakładam, że ściągamy albo te co się już słabo trzymają albo dość mocno odrośnięte.
pierwsze albo odpadają przy przeczesywaniu albo wystarczy po nich delikatne przeprowadzić pęsetą od nasady i ona się ściąga tak że klientka nic nie czuje.
drugie trzymasz jedną pęsetą u nasady a drugą delikatnie pociągasz i też zejdzie łatwo bo trzyma się na samej końcówce.
jedyne zastrzeżenie jest takie że musisz mieć dobre pęsety, które się dokładnie domykają na końcówkach.
płynem przemywam tylko te pojedyncze rzęsy na których jakimś cudem zostało trochę kleju po odpadnięciu rzęsy. wtedy namaczasz mikroszczoteczkę w płynie, odsączasz o ręcznik papierowy, łapiesz rzęskę za koniuszek i pociągasz delikatnie do siebie żeby była powyżej całej reszty i kilka razy przeprowadzasz po niej szczoteczką. wszystko pięknie zejdzie i nie dotknie sąsiednich rzęs.
a odtłuszczanie przed uzupełnieniem normalne, jak przed założeniem. tyle że już wyłącznie mikrobrushem bo patyczkiem już się nie da. a i tą szczoteczką dokładniej się to zrobi.
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 15:42   #1316
bitter_candy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez beatar6 Pokaż wiadomość
Podpowedzcie mi prosze bo dopiero zaczynam czym sie rożnią rzęsy z norek, jedwabne. Jakiej firmy rzęsy polecacie? Co myślicie o Diamond Cosmetics ..?
Witam,
zajmowałam się kiedyś przedłużaniem, wiec wiem jak ważna jest dobra jakość produktu, lepiej czasami zapłacić więcej ale nie stracić klientek. Teraz pracuje, wiec rzęsami się już nie zajmuję, robię sobie sporadycznie od okazji, ostatnio trafiłam na dobre rzęsy na allegro. Kupiłam na próbe 0,25g i jestem zadowolona. Firma nazywa się Unique U i maja wysyłki gratis a rzesy za fajne.
aaa, są z Krakowa
Pozdrawiam wszystkie stylistki
bitter_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:31   #1317
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

bitter_candy, piękna reklama. ciekawe czy opłacona....
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:30   #1318
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

na pewno

kupiłam kolorowe rzesy no i w sobotę coś wykleję siostrze !
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:33   #1319
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez bombelkowa Pokaż wiadomość
na pewno

kupiłam kolorowe rzesy no i w sobotę coś wykleję siostrze !
z jakiej firmy..?
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:52   #1320
bombelkowa
Raczkowanie
 
Avatar bombelkowa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 132
Dot.: Przedłużanie rzęs

u mnie jak zawsze EvoLashes.
bombelkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.