Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 14:32   #1531
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Anka ,to nie jest tak ,ze raz zrobisz cosmelan i pozbedziesz sie plam na zawsze , plamy po masce zazwyczaj wracaja po jakims czasie ,pomimo stosowania filtra 50+ i kremu cos2 , przygotuj sie na to .....
cosmelan daje super efekt ( jak juz sie skora wygoi ) niestety jest to efekt krotkotrwaly , zabieg na ogol trzeba powatarzac po jakims czasie ....

obawiam sie ,ze takie sa fakty ale oczywiscie warto zabieg zrobic chocby po to by przez kilka miesiecy widywac z rana swoja twarz w lustrze bez plam , cosmelan na ogol wybiela calkowicie
a jesli plamy po jakims czasie sie pojawiaja to zawsze sa juz jasniejsze i latwiej je potem "wywabic" np neostrata

aaa i juz nie chce dolowac ale gojenie twarzy moze potrwac do miesiaca lub nawet dluzej ....

powodzenia

.....................

SzatAnus- na allegro jest w promocji Neostrata rozswietlajaca 78zl , przemysl sprawe
np. na mojej twarzy ona daje jeszcze lepsze efekty niz ten zel oslawiony
Zaraz polecę na alla czy mogłabyś dokładnie napisać jaką to Neo kupiłaś?chodzi mi o tą forte.Przypadkiem znalazłam Wizażanke ktora mieszka na Teneryfiechcę Jej zapytać ale nie wiem jaka ta Neo

Edit:poczytałam o Neo rozświetlającej i chyba ją kupię skoro polecasz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-10-16 o 14:39
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:10   #1532
joannaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 39
GG do joannaku
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Efekt jest długotrwaly. potem wystarczy uzywac cosm 2 ale podstawą są filtry fotostabilne a nie wszystkie takie są. niektóre rozkładaja sie w skórze po godz. szukamy takich co zawieraja mexoryl ( loreal, la roche-posay...)ja mialam rok super a potem dokupilam tylko cosm 2. koszt moze i duzy ale starcza na bardzo dlugo i poza tym zadnych dziwnych kosmetyków, im prostsze tym lepsze. nie paćkać sie nie widomo jaką ilością kremów cosm 2 + zwykly nawilżacz. nie wymyslono nic lepszego .... no chyba ze retinole (super) ale to juz inna bajka....
joannaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:33   #1533
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziękuję za wszystkie informacje. Napiszcie jeszcze proszę, czy po zabiegu można robić makijaż? Jestem przerażona. Czytałam tak skrajne wypowiedzi, że sama nie wiem co robić. Moja cera jest mieszana, nie mam ciemnej karnacji, raczej jasną, ale nie bardzo jasną. Mam 33 lat, a problemy ze skórą większe niż miałam jako nastolatka (rozszerzone pory, wągry, trądzik i te wstrętne PLAMY).
Wklejam linki do dwóch zdjęć. Jakbyście mogły swoimi fachowymi oczami spojrzeć na moje przebarwienia i poradzić co robić. Czy Cosmelan da sobie z nimi radę. Jeżeli chodzi o rzeczywisty ich wygląd, to są może nieco ciemniejsze niż na zdjęciach. Oprócz tych na zdjęciach mam jeszcze "wąsik" pod nosem, który mimo stosowania kremów z filtrem50 "wychodzi" latem ze zdwojoną siłą
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...738ced6c1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...00e76550e.html

Nie robiłam jeszcze poważniejszych zabiegów, a te domowe (krem Drula, żel Neostrata i kilka innych) i kilku zabiegów wybielających i mikro-dermabrazji u kosmetyczki, moim zdaniem nic nie dały.

Aaa, i napiszcie jeszcze proszę czego używać po zabiegu, że złagodzić (jeżeli to w ogóle możliwe) to różne dolegliwości

Edytowane przez Anka0802
Czas edycji: 2010-10-16 o 16:52
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:49   #1534
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Anka, musisz sprawdzic na sobie czy cosmelan zadziala tak jak oczekujesz i czy plamy Ci nie wroca ....sama widzisz opinie sa przerozne ....
ja robilam caly zabieg 3x( raz na rok) , filtry uzywalam i uzywam stabilne , przestrzegalam wszystkiego jak trzeba i zarazy wychodza nadal choc juz jasniejsze duzo ....teraz uzywam Neostraty i bardzo mi twarz wyjasniala , jestem zadowolona i do cosmelanu juz nie wroce bo chodzilam 2 mc po masce jak bym byla powaznie popazona , potem 2 mies euforii bo buziak taki cudny a potem znow pojawialy sie plamy powoli , pomimo stosowania cos2 i fitrow , takze ja w dlugotrwaly efekt rozjasniania cosmelanem nie wierze ....pozatym ten cudowny efekt odmlodzenia tez szybko mija ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 17:01   #1535
joannaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 39
GG do joannaku
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

No to z nas wąsate koleżanki Mozesz po zabiegu robic makijaz. Na oczy to w ogóle nie ma problemu bo ich nie cosmelanisz a na twarz i tak nie bedziesz uzywac podkładu bo na łuszczacej sie skórze kiepsko wygląda a potem... przyjdzie czas ze podkład nie bedzie ci potrzebny.potem dobrze dobierz podkład do swojej cery a cosm -3 razy na tydzien ( ważne- cosm 2 cieniutką warstwą, prawie niewidoczną a i łuszczenie bedzie mniejsze). ważne - zęby zaciśniej i bądź konsekwentna! parę razy bedziesz chciała zrezygnować. nie przerywaj kuracji. Pomoze na bank a i lat ci ubędzie. sama wiem - mam 38. pozdrawiam

do nawilżenia mi pomagal phisiogel
P.S. uwazej na usta przy smarowaniu - robia sie zajady i opryszczka moze zaatakowac.

Edytowane przez joannaku
Czas edycji: 2010-10-16 o 17:07
joannaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:11   #1536
vivea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

zgadzam się z LAPIEL. też stosowałam cosmelan 2 i stosuję największe filtry od 7 lat do tej pory przez cały rok, nie tylko w lecie. plamy i tak wróciły. robiłam wcześniej też inne lżejsze i mocniejsze kwasy na twarz, używałam różnych kremów i płynów złuszczających oraz wybielających, a plamy jak były tak są. moim zdaniem trzeba się do nich przyzwyczaić, niestety
jedyne co robię to tak jak pisałam wcześniej stosuję filtry, żeby nie było gorzej i używam dobrego fluidu kryjącego, bez efektu maski
vivea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:13   #1537
carmen55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

czesc dziewczyny uzywam cos2 prawie dwa lata bez przerwy to ok 5 sloiczkow smaruje tylko rano bod makijaz wieczorem po zmyciu nakladam krem plamy nie wracaja nie wyskakuja zadne niespodzianki zmarszki jakby mniejsze nic ze skora sie nie dzieje juz sie nie uszczy i nie buraczy tylko troche sie boje czy takie dlugie stosowanie na dlusza mete jej nie zaszkodzi macie jakie doswadczenie
carmen55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 10:27   #1538
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja też tak bym chciała tylko mi jakoś makijaż się na dermamelanie nie trzyma
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:39   #1539
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez carmen55 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny uzywam cos2 prawie dwa lata bez przerwy to ok 5 sloiczkow smaruje tylko rano bod makijaz wieczorem po zmyciu nakladam krem plamy nie wracaja nie wyskakuja zadne niespodzianki zmarszki jakby mniejsze nic ze skora sie nie dzieje juz sie nie uszczy i nie buraczy tylko troche sie boje czy takie dlugie stosowanie na dlusza mete jej nie zaszkodzi macie jakie doswadczenie
Bardzo długo go stosujesz...Ja bym przerwała kurację...Bo skóra się w końcu przyzwyczaja..

Anka0802, powodzenia przy cosmelanie. Pamiętaj o nawilżaniu, maseczki la roche posay są świetne i nawilżający krem pharmaceris, dokładnej nazwy nie pamiętam. O makijażu na początku zapomnij - skóra będzie czerwona i będziesz obłazić jak jaszczurka, nie ma szans, żeby cokolwiek poza filtrem na twarz nałożyć...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-10-17 o 10:42
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 11:20   #1540
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Bardzo długo go stosujesz...Ja bym przerwała kurację...Bo skóra się w końcu przyzwyczaja..

Anka0802, powodzenia przy cosmelanie. Pamiętaj o nawilżaniu, maseczki la roche posay są świetne i nawilżający krem pharmaceris, dokładnej nazwy nie pamiętam. O makijażu na początku zapomnij - skóra będzie czerwona i będziesz obłazić jak jaszczurka, nie ma szans, żeby cokolwiek poza filtrem na twarz nałożyć...

No dobrze... ale w takim razie jak chodzić do pracy, jak pokazywać się ludziom Zamierzam po zabiegu wziąć tydzień urlopu, ale więcej nie dam rady. Czy ja będę straszyć swoim wyglądem?

Edytowane przez Anka0802
Czas edycji: 2010-10-17 o 11:22
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 11:39   #1541
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anka0802 Pokaż wiadomość
No dobrze... ale w takim razie jak chodzić do pracy, jak pokazywać się ludziom Zamierzam po zabiegu wziąć tydzień urlopu, ale więcej nie dam rady. Czy ja będę straszyć swoim wyglądem?
Nie chce Cię zniechęcać, ale obawiam się, że możesz nieco straszyć...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 16:34   #1542
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej ja tez uzywam 2 lata cosm 2 tak samo reaguje moja skora trohe sie luszczy i czerwienieje ale boje sie zaprzestac w obawie przed powrotem piegow wole zapobiegac.
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:10   #1543
carmen55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tez wlasnie sie boje ze plamy wruca tego bym nie chciala przyzwyczilam sie do cery bez broblemowi chyba bede uzywac dalej a makijaz trzyma sie dobrze cos2 jest troche jak baza
carmen55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:08   #1544
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no niestety, trzeba sobie to uświadomić, że nie wynaleziono jeszcze specyfiku czy zabiegu, który usunie przebarwienia raz na zawsze
W pewnym wieku problem ten zaczyna dotyczyć wszystkich - tak jak zmarszczki Taka jest nasza fizjologia, że wraz z wiekiem mechanizmy obronne i naprawcze ulegają spowolnieniu i efekty tego widać min. w postaci plam na skórze, niestety
Sęk w tym, że my jesteśmy jeszcze młode a już borykamy się z tym co mają babki o wiele starsze. I będzie ta nierówna walka trwała aż do śmierci bo jednorazowe zrobienie cosm czy jakiegokolwiek innego zabiegu da efekt tylko na jakiś czas....

Też ciekawa jestem jak to jest z tym długofalowym stosowaniem cos. Przyznam, że nie mam jeszcze jakiegoś sensownego planu pielęgnacji po tych kilku miesiącach od zrobienia maski. Najchętniej nie rozstawała bym się z cos do śmierci Co prawda kosztuje niemało, ale efekt wart tych pieniędzy...

Edytowane przez minolda
Czas edycji: 2010-10-17 o 20:40
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:46   #1545
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
no niestety, trzeba sobie to uświadomić, że nie wynaleziono jeszcze specyfiku czy zabiegu, który usunie przebarwienia raz na zawsze
W pewnym wieku problem ten zaczyna dotyczyć wszystkich - tak jak zmarszczki Taka jest nasza fizjologia, że wraz z wiekiem mechanizmy obronne i naprawcze ulegają spowolnieniu i efekty tego widać min. w postaci plam na skórze, niestety
Sęk w tym, że my jesteśmy jeszcze młode a już borykamy się z tym co mają babki o wiele starsze. I będzie ta nierówna walka trwała aż do śmierci bo jednorazowe zrobienie cosm czy jakiegokolwiek innego zabiegu da efekt tylko na jakiś czas....

Też ciekawa jestem jak to jest z tym długofalowym stosowaniem cos. Przyznam, że nie mam jeszcze jakiegoś sensownego planu pielęgnacji po tych kilku miesiącach od zrobienia maski. Najchętniej nie rozstawała bym się z cos do śmierci Co prawda kosztuje niemało, ale efekt wart tych pieniędzy...
Niestety nie wszystkich. Moja mama ma ponad 70 lat, nigdy nie używała filtrów i jakichkolwiek zabiegów upiększających i nie ma ani jednego przebarwienia na twarzy To chyba jednak bardziej kwestia genów czy przyjmowanych różnych środków
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:15   #1546
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no to pozazdrościć mamie Szkoda, że nie przekazała Ci akurat tego genu
Nie ma co sobie powtarzać banałów, że dziura ozonowa, postępujące zanieczyszczenie środowiska, przyjmowanie hormonów itp. itd. powodują, że plamiastych przybywa
Swoją drogą ten gość co wymyślił cosm zbił już chyba niezłą fortunę
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:20   #1547
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Nie chce Cię zniechęcać, ale obawiam się, że możesz nieco straszyć...
Nie jest az tak zle, ja musialam tez funkcjonowac po zabiegu i nie bylo tragedi zobaczysz bedzie dobrze.
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 19:27   #1548
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dzięki za pocieszenie Mam czas żeby się zastanowić do 26.11.
Do sylwestra chyba wydobrzeję, co Mam nadzieję, że nie będę należała do mniejszości, która obłazi i buraczy się bardzo, bardzo długo Ale najważniejsze, żeby te plamiska zlazły, co dosyć mam tych PASKUD. A czy któraś z Was jest może z okolic Torunia i słyszała do doktorze Markowskim? Czytałam tak skraje opinie, że sama nie wiem, co myśleć
Ciekawa też jestem ile u Was kosztuje zabieg. W Toruniu 1700 zł (maseczka i cos2).
Pozdrowionka
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 04:00   #1549
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Anka warto się trochę pomęczyć
ja co prawda miałam tylko malusieńkie przebarwienia, ale efekt jest boski
dermamelana używam teraz 2x w tygodniu
przez pierwszy miesiąc 1x dziennie

u mnie 1800
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 07:29   #1550
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anka0802 Pokaż wiadomość
Ciekawa też jestem ile u Was kosztuje zabieg. W Toruniu 1700 zł (maseczka i cos2).
Pozdrowionka
Wydaje mi się, że były dziewczyny, które kupowały zestawy na allegro i robiły zabieg same... Jest taniej. Poza tym, zdaje się np., że maska wystarcza na kilka razy, a lekarz nie oddaje Ci reszty, chociaż płacisz za całość...Jeśli idziesz do lekarza na konsultacje, spytaj, czy doradziłby Ci np. sam cos2, bez maski. Mi powiedzial, że maska mi nie pomoże, robiłam IPL na plamy i potem słoik cos2. Oczywiście, nie mam porownania, jak wyglądałabym po masce i cos2. Może JESZCZE piękniej i młodziej?!?

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-10-19 o 07:34
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:39   #1551
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anka0802 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie Mam czas żeby się zastanowić do 26.11.
Do sylwestra chyba wydobrzeję, co Mam nadzieję, że nie będę należała do mniejszości, która obłazi i buraczy się bardzo, bardzo długo Ale najważniejsze, żeby te plamiska zlazły, co dosyć mam tych PASKUD. A czy któraś z Was jest może z okolic Torunia i słyszała do doktorze Markowskim? Czytałam tak skraje opinie, że sama nie wiem, co myśleć
Ciekawa też jestem ile u Was kosztuje zabieg. W Toruniu 1700 zł (maseczka i cos2).
Pozdrowionka
sama chętnie poczytałabym opinie na temat specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną w kujawsko-pomorskim a zwłaszcza Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz czy inne mniejsze miejscowości
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:29   #1552
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
sama chętnie poczytałabym opinie na temat specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną w kujawsko-pomorskim a zwłaszcza Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz czy inne mniejsze miejscowości
Jest wątek o medycynie estetycznej, może przejrzyj..."Medycyna estetyczna, ceny usług, kogo polecamy ???"
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 17:22   #1553
sofija_flo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ciekawa też jestem ile u Was kosztuje zabieg. W Toruniu 1700 zł (maseczka i cos2).
Pozdrowionka[/QUOTE]
ja płaciłam 1500 w Opolu pozdrawiam cieplutko
sofija_flo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 18:51   #1554
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja bede robic w niedlugim czasie i w W-wie 1600,00
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:11   #1555
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anka0802 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie Mam czas żeby się zastanowić do 26.11.
Do sylwestra chyba wydobrzeję, co Mam nadzieję, że nie będę należała do mniejszości, która obłazi i buraczy się bardzo, bardzo długo Ale najważniejsze, żeby te plamiska zlazły, co dosyć mam tych PASKUD. A czy któraś z Was jest może z okolic Torunia i słyszała do doktorze Markowskim? Czytałam tak skraje opinie, że sama nie wiem, co myśleć
Ciekawa też jestem ile u Was kosztuje zabieg. W Toruniu 1700 zł (maseczka i cos2).
Pozdrowionka
Ja mialam calą twarz porytą piegami , latem byly czarne, zimą tez bardzo widoczne,efekt super juz 2 lata jak mam je zglowy polecam

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Ja mialam calą twarz porytą piegami , latem byly czarne, zimą tez bardzo widoczne,efekt super juz 2 lata jak mam je zglowy polecam
Ja robilam w poznaniu 1500zl+kremy
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:29   #1556
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej, a gdzie robicie cosm albo derm w Wawie? możecie kogoś polecić?
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 09:17   #1557
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny jestem po pigmanormie - oj się działo... mam próbke tego specyfiku, najpierw posmarowałam czoło - przez 3 dni - na 4 dzień skóra pod podkładem zrobiła się jak skorupa - całe szczęście fluid nawilżył nieco czoło i mogłam skórę ściągać płatami...i tak łuszczenie odbywało sie przez 4 kolejne dni. Część plam została usunięta, część została. Cały czas bardzo nawilżałam całą twarz. Kolej przyszła na brodę - tu wystarczyło posmarować maścią tylko raz! Skóra już na drugi dzień była czerwona i schodziła płatkami. Łuszczenie następowało fazami - 1 dzień płatki, drugi dzień tak jakby w postaci łupieżu i na koniec lekko... Skóra po pigma była czerwona, podrażniona, bardzo wrażliwa, mogłam ją zakryć ulubionym fluidem i było ok. Z brody plamy poszły precz. Lecz tak sobie myślę, że w moim przypadku plamy mają różne pochodzenie i muszę używać różnych środków do ich usunięcia.
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:35   #1558
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cześć dziewczyny! Jestem ponad miesiąc od maski derma i brawo. Jestem zachwycona, żadnych plam, żadych cieni, żadnych rozszerzonych porów!!! Bosko, po prostu bosko! Smaruję się nadal dermamelanem jeden, czasami dwa razy dziennie, przed wyjściem do pracy obowiązkowo filtr, po powrocie z pracy zmywam wszystko, nakładam maseczkę nawilżającą z LRP lub smaruję dermosanem N R.
Łatwo nie było, ale przetrwałam. Swędzenie, pieczenie, złażąca skóra....koszmar! Ale WARTO było!

Ostatnio robiąc sobie rzęsy pekałam z dumy jak kosmetyczka podziwiała moją cerę, że taka gładka, bez zmarszczek, zaskórników i rozszerzonych porów... To zdarzyło mi się po raz pierwszy w życiu. Bo przecież całe życie walczyłam z trądzikiem i rozszerzonymi porami, a ostatnimi czasy dodatkowo z okropnymi plamiskami.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 18:59   #1559
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez anetka 123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem ponad miesiąc od maski derma i brawo. Jestem zachwycona, żadnych plam, żadych cieni, żadnych rozszerzonych porów!!! Bosko, po prostu bosko! Smaruję się nadal dermamelanem jeden, czasami dwa razy dziennie, przed wyjściem do pracy obowiązkowo filtr, po powrocie z pracy zmywam wszystko, nakładam maseczkę nawilżającą z LRP lub smaruję dermosanem N R.
Łatwo nie było, ale przetrwałam. Swędzenie, pieczenie, złażąca skóra....koszmar! Ale WARTO było!

Ostatnio robiąc sobie rzęsy pekałam z dumy jak kosmetyczka podziwiała moją cerę, że taka gładka, bez zmarszczek, zaskórników i rozszerzonych porów... To zdarzyło mi się po raz pierwszy w życiu. Bo przecież całe życie walczyłam z trądzikiem i rozszerzonymi porami, a ostatnimi czasy dodatkowo z okropnymi plamiskami.
Anetka 123 GRATULUJĘ Cieszę się Twoim szczęściem i mam nadzieję, że za ok. 2 miesiące będę mogła cieszyć się tak jak Ty. Ja umówiona jestem z dermatologiem na 26.11. Czytając Wasze wszystkie opinie trochę się boję, to znaczy jestem przerażona

Napiszcie mi proszę co powinna kupić, jakie kremy, maseczki itd.
A tak w ogóle co się z Wami dzieję, zapadłyście już w zimowy sen, czy co
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 19:09   #1560
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Anka0802 Pokaż wiadomość

Napiszcie mi proszę co powinna kupić, jakie kremy, maseczki itd.
A tak w ogóle co się z Wami dzieję, zapadłyście już w zimowy sen, czy co
Nawilżajace kremy i maseczki - to na pewno - np.la roche posay w saszetkach (piszę o niej do znudzenia, bo jest świetna), oni też mają dobre kremy nawilżające. Z tańszych - pharmaceris, też nawilżająca seria. Nie polecam Iwostinu-nawilżające kremy ściągały mi skórę niemozliwie. Coś na pękające kąciki, maść z wit.a. I bepanthen, bo to tłuste i łagodzące. Do zmywania twarzy nic Ci nie podpowiem, bo używałam tego co zwykle i nic mi się nie działo...
No i filtry. Co prawda, dziewczyny mówią, że dermamelan ma jakieś spf40 (chyba), ale nie wiem, ci lekarz Ci powie i czy np.będziesz z tym paskudztwem z domu wychodziła. Ale krem z filtrem spf50 miej w domu (i na twarzy)
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.