Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 15:43   #1531
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Byłam 'szczęśliwą' posiadaczką ombre. Mimo że mojej dobrej koleżance po ombre włosy dosłownie do połowy opadły, postanowiłam zaryzykować. Włosy mam długie, mocne i gęste więc aż tak się nie obawiałam. Niestety po jakimś czasie zaczęły mi się kruszyć, końcówki same odpadały. Ombre też mi się szybko znudziło i wróciłam do jednolitego koloru. Bardzo mi to zniszczyło włosy, więc pewnie już nie zaryzykuje
To chyba oczywiste że o rozjaśniane włosy, a szczególnie końcówki trzeba bardziej zadbać, wtedy nie będą się kruszyć
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:50   #1532
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Byłam 'szczęśliwą' posiadaczką ombre. Mimo że mojej dobrej koleżance po ombre włosy dosłownie do połowy opadły, postanowiłam zaryzykować. Włosy mam długie, mocne i gęste więc aż tak się nie obawiałam. Niestety po jakimś czasie zaczęły mi się kruszyć, końcówki same odpadały. Ombre też mi się szybko znudziło i wróciłam do jednolitego koloru. Bardzo mi to zniszczyło włosy, więc pewnie już nie zaryzykuje
mam dokładnie tak samo
wydawałoby się, że grube i mocne włosy mniej się zniszczą podczas rozjaśniania, ale jednak. na szczęście trochę pielęgnacji i można włosy zregenerować.
ja w sumie już prawie całkowicie kończę przygodę z ombre. wcześniej kilka razy farbowałam włosy na jednolity kolor, ale farba bardzo szybko się wypłukiwała i zawsze miałam jaśniejsze końcówki. był to znacznie delikatniejszy efekt niż na początku, ale całkiem mi się podobał - szczególnie latem.
po ostatnim podcięciu zostało mi już bardzo mało tych rozjaśnianych końcówek +/- 5cm i na razie nie planuję dalszych zabaw z rozjaśnianiem. jeśli chodzi o ombre to nie żałuję, wspominam miło i w sumie polecam, jeśli chcesz trochę rozjaśnić fryzurę, ale nie męczyć się z odrostami. tylko wtedy koniecznie pamiętaj o dobrej pielęgnacji i nawilżaniu
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:00   #1533
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 967
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
To chyba oczywiste że o rozjaśniane włosy, a szczególnie końcówki trzeba bardziej zadbać, wtedy nie będą się kruszyć
Dbałam o nie i to bardzo, ale niestety to nie wystarczyło.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
mam dokładnie tak samo
wydawałoby się, że grube i mocne włosy mniej się zniszczą podczas rozjaśniania, ale jednak. na szczęście trochę pielęgnacji i można włosy zregenerować.
ja w sumie już prawie całkowicie kończę przygodę z ombre. wcześniej kilka razy farbowałam włosy na jednolity kolor, ale farba bardzo szybko się wypłukiwała i zawsze miałam jaśniejsze końcówki. był to znacznie delikatniejszy efekt niż na początku, ale całkiem mi się podobał - szczególnie latem.
po ostatnim podcięciu zostało mi już bardzo mało tych rozjaśnianych końcówek +/- 5cm i na razie nie planuję dalszych zabaw z rozjaśnianiem. jeśli chodzi o ombre to nie żałuję, wspominam miło i w sumie polecam, jeśli chcesz trochę rozjaśnić fryzurę, ale nie męczyć się z odrostami. tylko wtedy koniecznie pamiętaj o dobrej pielęgnacji i nawilżaniu
Dokładnie, zresztą do dziś mam problem z tymi końcówkami. Już się nie kruszą, ale farba z nich szybciej schodzi i w słońcu mam je zawsze jaśniejsze Na szczęście nie jest to jakaś wielka różnica, a nawet mi się to podoba.
Vaanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 15:12   #1534
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Dziewczyny, a robiła któraś z Was ombre/sobre/flamboyage w rudościach, miedzi?

Jak wyszło? Macie jakieś zdjęcia? Tym w necie nie zawsze ufam
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 13:32   #1535
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

ja w koncu moge sie pochwalic po dwoch latach noszenia pasemek blond zdecydowalam sie na pokrycie wlosow ciemna farba + zrobienie przejscia ombre na koncach.
farby jakie mialam nakladane to odcienie cieplego brazu 7.3 i 6.3 na 3cm odrost i mieszanke pasemek blond

jak Wam sie podoba? ja troche zaluje ze nie ma mocniejszego przejscia,ale po pierwszym myciu juz widze ze troche jeszcze farba sie wypłukała na koncach

przy okazji dziewczyny - znacie jakis watek na ktorym moze mi ktos powiedziec cos wiecej na temat porownania skladu kosmetykow ??
bo fryzjerka uzyla mi na wlosy serum wygladzajacego wlosy z joanny,a mam w domu jeszcze sporo biosilka (a ze biosilk ma na 3czy 4 tym miejscu alkohol) zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z niego na rzecz joanny wlasnie....
to jej sklad:

Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethiconol, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

a to biosilka:
Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10636271_876776962335553_8898870231407900879_n.jpg (44,1 KB, 251 załadowań)
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 16:00   #1536
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

bardzo bardzo delikatnie, ale ładnie- tak naturalnie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 20:03   #1537
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Byłam 'szczęśliwą' posiadaczką ombre. Mimo że mojej dobrej koleżance po ombre włosy dosłownie do połowy opadły, postanowiłam zaryzykować. Włosy mam długie, mocne i gęste więc aż tak się nie obawiałam. Niestety po jakimś czasie zaczęły mi się kruszyć, końcówki same odpadały. Ombre też mi się szybko znudziło i wróciłam do jednolitego koloru. Bardzo mi to zniszczyło włosy, więc pewnie już nie zaryzykuje

Farbowałaś włosy u fryzjera? Rozjaśniane miałaś z naturalnego koloru czy z farby? Z ilu etapów składało się rozjaśnianie?
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 08:39   #1538
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
ja w koncu moge sie pochwalic po dwoch latach noszenia pasemek blond zdecydowalam sie na pokrycie wlosow ciemna farba + zrobienie przejscia ombre na koncach.
farby jakie mialam nakladane to odcienie cieplego brazu 7.3 i 6.3 na 3cm odrost i mieszanke pasemek blond

jak Wam sie podoba? ja troche zaluje ze nie ma mocniejszego przejscia,ale po pierwszym myciu juz widze ze troche jeszcze farba sie wypłukała na koncach

przy okazji dziewczyny - znacie jakis watek na ktorym moze mi ktos powiedziec cos wiecej na temat porownania skladu kosmetykow ??
bo fryzjerka uzyla mi na wlosy serum wygladzajacego wlosy z joanny,a mam w domu jeszcze sporo biosilka (a ze biosilk ma na 3czy 4 tym miejscu alkohol) zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z niego na rzecz joanny wlasnie....
to jej sklad:

Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethiconol, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

a to biosilka:
Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben
mega delikatnie i ja w zasadzie nie widzę ombre
co do biosilka, odstaw strasznie wysusza włosy
polecam jedwab w płynie green pharmacy albo Lbiotika ztańszych
ja uwielbiam wella olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-luxe-oil.html

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Vaanessa Pokaż wiadomość
Dbałam o nie i to bardzo, ale niestety to nie wystarczyło.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Dokładnie, zresztą do dziś mam problem z tymi końcówkami. Już się nie kruszą, ale farba z nich szybciej schodzi i w słońcu mam je zawsze jaśniejsze Na szczęście nie jest to jakaś wielka różnica, a nawet mi się to podoba.
wydaje mi się że ombre zrobione o dobrego fryzjera nie niszczy włosów
miałam rozjaśnione końce, potem toner
teraz jak odświeżam już nie rozjaśniam
nic się nie dzieje z włosami zlego, co więcej są w o wiele lepszej kondycji niż gdy farbowałam sama w domu farbą Loreal professional wtedy były mega kruche, suche ....
pielęgnuję szamponem do farbowanych Wella Profesjonalna seria, albo Joico albo Tigi
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 17:55   #1539
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Jestem po wizycie u fryzjera.Zrobiłam ombre przy czym ja swoje włosy miałam bardzo jasne więc przyciemniałam od czubka a końce zostały jasne.Podoba mi się to co mi fryzjerka stworzyła.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 17:03   #1540
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Pokaż efekt
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 10:59   #1541
natalia_03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 11
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

cześć wam!
farbuje wlosy na blond, chce zapuscic dluzsze i stad pomysl na ombre


Adelajda84, ile zapłaciłaś u fryzjera za taki zabieg?
natalia_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 12:22   #1542
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Od dawna chciałam mieć ombre, ale na przeszkodzie stawały dwa problemy - mam dość ciemne włosy z natury a ponadto malowałam je ciemnym brązem, skutkiem czego końcówki były niemal czarne i wysuszone. Ostatnio twierdziłam, że chcę zapuścić trochę swoich włosów, a żeby głupio nie wyglądały z tymi ciemnymi końcówkami, zdecydowałam się i poszłam do fryzjera na rozjaśnianie.
Zabieg kosztował 135 zł i trwał 3 godziny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BzhQteqIIAEj2pU.jpg:large.jpg (137,3 KB, 192 załadowań)
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 14:16   #1543
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Przepiękne włosy
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 16:02   #1544
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Przepiękne włosy
Dziękuję przed rozjaśnianiem były w średniej kondycji, tym bardziej, że z natury się trochę kręcą, są niesforne, na dodatek były mocno wysuszone. Teraz mam wrażenie, że są gładsze.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 18:47   #1545
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Wyglądają na bardzo gęste no i kolorek wyszedł cudny.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 10:52   #1546
polame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
ombre na naturalnych blond włosach

Hej Jutro mam zamiar iść do fryzjera zrobić sobie ombre , ale mam pewne wątpliwości , dlatego proszę Was o poradę Jestem posiadaczką długich blond włosów ( naturalnych ). Chcę je rozjaśnić farbą loreal preference wild ombre no 2 . Zastanawiam się czy będzie to pasować do mojego naturalnego koloru. Z tej samej serii jest jeszcze ombre no 4 typowy dla blondynek , ale trochę się boję , bo końcówki mogą być rzeczywiście bardzo rozjaśnione , a nie chce mieć za dużego kontrastu Co myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vgh.jpg (15,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ghj.jpg (38,6 KB, 22 załadowań)
polame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 07:46   #1547
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Dziewczyny, farbuję włosy Wellatonem 12.0 i mam bardzo jasny blond, raczej ciepły. Na środę umówiłam się na ombre (pierwszy raz) i chciałabym tzw. soft ombre, w sumie samymi blondami. Jak to wytłumaczyć "na numerach farb" fryzjerce, żeby wyszło bardzo łagodne przejście? Nie wiem- od 9 do 12?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 08:04   #1548
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Ponieważ każdy ma inną wyobraźnię, ja fryzjerce zanoszę zdjęcie jakiejś modelki/aktorki czy innej pani z internetu i ona mi to robi. Ostatnim razem dałam fotkę i wyszło na 99%procent identycznie na mojej głowie. Kształt fryzury się zgadza, jednak mi wyszedł ciemniejszy odcień z racji, że miałam czarne końcówki. Jakbym zaczęła tłumaczyć słownie to pewnie miałabym dzisiaj na głowie balejaż ala rok 2000.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:02   #1549
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Ponieważ każdy ma inną wyobraźnię, ja fryzjerce zanoszę zdjęcie jakiejś modelki/aktorki czy innej pani z internetu i ona mi to robi. Ostatnim razem dałam fotkę i wyszło na 99%procent identycznie na mojej głowie. Kształt fryzury się zgadza, jednak mi wyszedł ciemniejszy odcień z racji, że miałam czarne końcówki. Jakbym zaczęła tłumaczyć słownie to pewnie miałabym dzisiaj na głowie balejaż ala rok 2000.
Hmm, może rzeczywiście poszukam w necie i zrobię zdjęcie telefonem, żeby pokazać...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 11:32   #1550
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Ponieważ każdy ma inną wyobraźnię, ja fryzjerce zanoszę zdjęcie jakiejś modelki/aktorki czy innej pani z internetu i ona mi to robi. Ostatnim razem dałam fotkę i wyszło na 99%procent identycznie na mojej głowie. Kształt fryzury się zgadza, jednak mi wyszedł ciemniejszy odcień z racji, że miałam czarne końcówki. Jakbym zaczęła tłumaczyć słownie to pewnie miałabym dzisiaj na głowie balejaż ala rok 2000.
dokładnie też zawsze drukuję zdjęcie
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:39   #1551
dzordzmakowiec
Raczkowanie
 
Avatar dzordzmakowiec
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 87
farba do ombre, czy ta się nada?

Hej dziewczyny, chciałam na rudych włosach zrobić delikatne blond ombre, posiadam farbę Loreal preference, jasniutki blond. Myślicie, że moglaby być? Bo może powinnam użyć rozjasniacza po prostu?
__________________
jest super
dzordzmakowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 23:59   #1552
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: farba do ombre, czy ta się nada?

Cytat:
Napisane przez dzordzmakowiec Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałam na rudych włosach zrobić delikatne blond ombre, posiadam farbę Loreal preference, jasniutki blond. Myślicie, że moglaby być? Bo może powinnam użyć rozjasniacza po prostu?
Podaj numer tej preference
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 20:10   #1553
dzordzmakowiec
Raczkowanie
 
Avatar dzordzmakowiec
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 87
Dot.: farba do ombre, czy ta się nada?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Podaj numer tej preference
Nazwa farby to Extreme platinum.
__________________
jest super
dzordzmakowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 16:52   #1554
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: farba do ombre, czy ta się nada?

Cytat:
Napisane przez dzordzmakowiec Pokaż wiadomość
Nazwa farby to Extreme platinum.
To jest bardzo mocny rozjaśniacz, szczerze ciężko mi powiedzieć co po nim uzyskasz, bo nie wiem co miałaś robione wcześniej na włosach, ale jeśli chcesz uzyskać to co chcesz to lepiej zrób z nim kąpiel rozjaśniającą, bo samego go kłaść to moim zdaniem za dużo, jest za silny po prostu, i jeśli masz końcówki w niezbyt dobrej kondycji to zaczną się po nim kruszyć.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 13:42   #1555
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: farba do ombre, czy ta się nada?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
To jest bardzo mocny rozjaśniacz, szczerze ciężko mi powiedzieć co po nim uzyskasz, bo nie wiem co miałaś robione wcześniej na włosach, ale jeśli chcesz uzyskać to co chcesz to lepiej zrób z nim kąpiel rozjaśniającą, bo samego go kłaść to moim zdaniem za dużo, jest za silny po prostu, i jeśli masz końcówki w niezbyt dobrej kondycji to zaczną się po nim kruszyć.
mi to wygląda na bardzo mocny również
ogólnie mi po farbach Loreala właśnie tej serii ale ciemniejszych bardzo zniszczyly się włosy, kruszyły się, lamały, i były suche ;(
chyba lepiej śmignąć do fryzjera
albo lepiej już te typowe Ombre Loreala
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 17:18   #1556
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: farba do ombre, czy ta się nada?

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
mi to wygląda na bardzo mocny również
ogólnie mi po farbach Loreala właśnie tej serii ale ciemniejszych bardzo zniszczyly się włosy, kruszyły się, lamały, i były suche ;(
chyba lepiej śmignąć do fryzjera
albo lepiej już te typowe Ombre Loreala
Bo to nie jest farba tylko bardzo mocny rozjaśniacz, pewnie oxydant ma ze 12%..
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 20:45   #1557
nothingwillgrief
Przyczajenie
 
Avatar nothingwillgrief
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 22
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Mam pytanie.

Mam rude włosy z blond refleksami u góry i ciemniejsze z rudym połyskiem na dole. Czy jeżeli użyję farby Joanna Naturia Color Słodkie Słodkie Cappuccino to delikatnie je rozjaśnię? Chcę jedynie wyrównać kolor ew. jakby mi wyszły końcówki troszkę jaśniejsze od góry to też byłoby fajnie. Nie chcę używać rozjaśniacza bo jestem po kąpieli rozjaśniającej, więc obawiam się że takiej trzeciej serii włosy już mogą nie wytrzymać.

Czy ew. inna jaśniejsza farba od Joanny Naturia dałaby efekt lekkiego ombre ?

Jeżeli nie tu zadałam pytanie to przepraszam.
nothingwillgrief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:54   #1558
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Nie, ta farba nie rozjasnia.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 18:41   #1559
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Hej wszystkim! Jak myślicie, czy w 2015 będzie nadal moda na ombre?
Miałam to w lecie i zastanawiam się, czy na wiosnę sobie znowu nie zrobić...
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 18:58   #1560
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Jak myślicie, czy w 2015 będzie nadal moda na ombre?
Miałam to w lecie i zastanawiam się, czy na wiosnę sobie znowu nie zrobić...
jakoś nie podążam slepo za trendami
jak mi się cos podoba i dobrze się w tym czuję/wyglądam to robię i tyle bez względu czy jest modne czy nie
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.