Wyrwane włosy jak przywrócić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 11:20   #1
enefs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3

Wyrwane włosy jak przywrócić


Witam wszystkich.
Jest to pierwszy post na tym forum. Poszukuję odpowiedzi na mój problem. Mianowicie jestem młodym chłopakiem - brunetem 20 l, od jakiegoś czasu "kręciłem" sobie włosy na głowie co doprowadziło do przerzedzenia włosów na głowie Czytałem, że jest to taka choroba coś na t... i się tym "zaburzeniem" objawia. Postanowiłem zacząć leczenie by przywrócić chociaż lepszy wygląd włosów bo zapewne wyrwany już nie odrośnie bo widzę, że są pewne przerzedzenia już od dłuższego czasu i nic same nie drgną Co można polecić by odbudować włosy i by zaczęły rosnać w tych miejscach jak również by były gęste ?
Myślałem by zakupić preparat "Toppek – Środek pogrubiający włosy ", ale szczerze nie wiem co to jest, może medycyna zna jakieś lepsze i bardziej naturalne środki by przywrócic to co sie utraciło ? Proszę was o pomoc
enefs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 15:13   #2
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Wyrwane włosy jak przywrócić

spróbuj zachwalanego na forum Wax'a to maska pobudzająca cebulkę do porostu włosa.
Tutaj link do tematu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250363
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 15:15   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyrwane włosy jak przywrócić

Cytat:
Napisane przez enefs Pokaż wiadomość
ale szczerze nie wiem co to jest, może medycyna zna jakieś lepsze i bardziej naturalne środki by przywrócic to co sie utraciło ? Proszę was o pomoc
Oto forum dla Ciebie - KLIK ! Miłego czytania, zapraszamy do łykania pokrzywy, skrzypu, drożdży i pichcenia własnych "wcierek"
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:07   #4
olaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrwane włosy jak przywrócić

mam pytanko;P proostuje włosy ale zaraz po tym jak to zrobie zaraz sie podwijaja we wszystkie strony!:/;/;// zanim wyjde z domu mam juz pofalowane włosy... czy zna ktos jakis sposob lub kosmetyk ktory mi pomoze w utrzymaniu prostych włosów na dluzej???;/ z gory dzięki;***
olaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:35   #5
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wyrwane włosy jak przywrócić

Cytat:
Napisane przez olaa91 Pokaż wiadomość
mam pytanko;P proostuje włosy ale zaraz po tym jak to zrobie zaraz sie podwijaja we wszystkie strony!:/;/;// zanim wyjde z domu mam juz pofalowane włosy... czy zna ktos jakis sposob lub kosmetyk ktory mi pomoze w utrzymaniu prostych włosów na dluzej???;/ z gory dzięki;***
Nie chcę być niemiła ale naprawdę nie muisz pisać tego w każdym wątku. Rozumiem że jesteś tu nowa ale może najpierw się rozejrzyj, poszukaj wątku o prostowaniu włosów a może zajrzyj do KWC? powodzenia
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:53   #6
enefs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrwane włosy jak przywrócić

Dziękuję za pomoc, zakupiłem właśnie tabletki ze skrzypem humavit 250 tabl, mgiełke do włosów radical ze skrzypem oraz odżywkęWAX natural classic tak wiec od dzisiaj zacznę kurację Pozdrrawiam i dziekuję jeszcze raz.
enefs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.