Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 15:11   #1
pRinCesSkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2

Pomocy!


Witam , mam bardzo duzy problem a zatem , od jakiegos czasu farbuje wlosy na czarno (na czarno farbowalam ok 12razy) przedtem mialam rozne kolory . Dodam ze mam dlugie wlosy cienkie ale za to chyba mniej wiecej zdrowe . Znudzil mi sie juz ten czarny kolor i marzy mi sie brazowo-rudy cos takiego. Szkoda mi pieniedzy na fryzjera zreszta nie zabardzo im ufam, wpadlam na pomysl ze potraktuje je rozjasniaczem aby juz nie byly czarne , a pozniej zafarbuje na inny kolor ( jesli mi nie wyjdzie to znowu na ciemno zafarbuje) wiem ze bardzo zniszcze wlosy nie musicie mi tego mowic ale czy jesli potraktuje je rozjasniaczem 2 razy np. i potem zafarbuje na jakis brazowo rudawy odcien czy mi to wyjdzie? i jak moge uzyskaac kolor wlosow taki jak ma ashlee simson http://www.tvfanatic.com/files/ashlee-simpson.jpg? z gory dziekuje za odpowiedzi
pRinCesSkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:58   #2
emo538
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 174
Dot.: Pomocy!

Ja sama juz nie eksperymentuje, po tym jak swoje ciemne wlosy wielokrotnie farbowane, rozjasnilam na blond ktory znudzil mi sie po jakims czasie, wtedy nalozylam czarna farbe i gdy kolor zaczal sie wyplukiwac stwierdzilam o zgrozo ze moje wlosy maja kolor....ZIELONY
__________________
Jaki by nie był powód do łez, w końcu i tak trzeba wytrzeć nos
emo538 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:35   #3
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Pomocy!

Taki kolor osiagniesz ale robiac dekoloryzacje
Watek o dekoloryzacji jest juz bardzo obszerny

Robiac oczywiscie pod okiem fryzjera!!!!!!
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:28   #4
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pomocy!

wszystko zależy od tego jaką czarną farbą farbowałas włosy. Jeśli była to farba zmywalna lub inna, ale zwykła a nie palette, to mozesz uzyc zwykłej farby rozjasniającej w odcieniu mroźnego kasztana. Uzyskasz wtedy ciemny brąz z kasztanowa poświatą, po kolejnym farbowaniu będa jeszcze o ton lub dwa jasniejsze a wiec jakis średni brąz kasztanowy. Natomiast, jesli używałas farby palette, to rozjaśnianie nic nie da. To farba ze związkami metalicznymi, nic jej nie wygryzie, tylko dekoloryzator, a nie zwykły rozjaśniacz. Uzycie dekoloryzatora mniej zniszczy Ci włosy niz podwójne rozjasnianie.
Pamietaj, ze po nałozeniu samego rozjasniacza uzyskasz niemal białe włosy u nasady i przez wszytskie kolory tęczy (czerwony, rudy, fiolet, pomarańz itp) do czarnych końcówek. Podejrzewam, ze takie cos (jesli uzywałas zwykłej farby) masz murowane po jednej dawce rozjaśniacza.Choc nałozenie na to rudosci moze dac ładny efekt, aczkolwiek będzie się nierówno wypłukiwac i z pewnoscia na 'lisio'.
Dlatego polecam jednak farby rozjasniające, bo nie chcesz miec koloru typu blond, tylko odmiane brązu i taka farba powinna wystarczyc. Jesli nie da rady, to przynajmniej nie zniszczysz włosów.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:40   #5
kasiastudzinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy!

Cześć dziewczyny Mam pytanko.... Naszło mnie ostatnio na zmiany i chciała bym zmienić kolor włosków. Z tym że nigdy ich nie farbowałam a moim naturalnym kolorem jest bardzo jasny bląd. Chciała bym je przefarbować na jakiś jasny brąz lub orzech.... tylko że nie wiem czy dam radę później wrócić do mojego naturalnego koloru? Chciała bym też aby to był kolor do kilku myć.... Będe bardzo wdzięczna jak mi coś doradzicie
Ponieważ ja nie mam o tym zielonego pojęcia.... Proszę o pomoc... Z góry dzięki
Pozdrawiam
kasiastudzinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:06   #6
xasiaxd19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pomocy!

na Twoim miejscu to wogole zrezygnowalabym z tego pomyslu. ja wpadlam nie dawno na podobny i na szczescie mi przeszlo. swoje wlosy farbuje od 3 lat na kolor czarny roznymi farbami ale zawsze trwalymi. ostatnio stwierdzilam ze chcialabym jasny braz. dobrze ze wszyscy mi odradzili pomysl z rozjasnianiem wlosow. po pierwsze to jest malo dziewczyny ktore rozjasnily wlosy z czarnego koloru i sa z tego zadowolone. moja kolezanka tak zrobila i bardzo zaluje bo jednym slowem ma siano na glowie. wlosy bardzo sie jej zniszczyly. a po drugie to czarny kolorek ma w sobie cos interesujacego. mi podobno bardzo pasuje zwlaszcza do niebieskich oczu. a nawet jesli Ci sie nie podoba to zastanow sie czy lepiej jest miec zdrowe i czarne wlosy czy lepiej jest miec dziwny nierownomierny kolor i zniszczone wlosy?? a jesli nie wyjdzie i bedziesz chciala wrocic do czarnego to i tak bedziesz w punkcie wyjscia tyle ze Twoje wlosy beda w duzo gorszej kondycji.
xasiaxd19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:23   #7
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pomocy!

kasiu, możesz uzyc szamponetki, ale wybierz coś z joanny, dość dobrze się spiera. Wybierając jasny braz, pamiętaj, ze wyjdzie ciemny. Zacznij od ciemnego blondu- uzyskasz jasniutki złoty brązik, w którym powinno Ci być ładnie.
szamponetka w odcieniu orzecha spiera się na rudo i zostawia rudą poświate na zawsze, wiec lepiej ich unikac. Po farbie trwałej juz nie uzsykas zpoprzedniego naturalnego koloru, bedziesz musiała farbowac, a jak napisała xasiax bardzo łatwo wpasc wtedy w czern.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 18:49   #8
kasiastudzinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy!

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kasiu, możesz uzyc szamponetki, ale wybierz coś z joanny, dość dobrze się spiera. Wybierając jasny braz, pamiętaj, ze wyjdzie ciemny. Zacznij od ciemnego blondu- uzyskasz jasniutki złoty brązik, w którym powinno Ci być ładnie.
szamponetka w odcieniu orzecha spiera się na rudo i zostawia rudą poświate na zawsze, wiec lepiej ich unikac. Po farbie trwałej juz nie uzsykas zpoprzedniego naturalnego koloru, bedziesz musiała farbowac, a jak napisała xasiax bardzo łatwo wpasc wtedy w czern.
Wielkie dzieki Mysia
Sprubuję tego jasnego blądu joanny i dam znać pod koniec tygodnia jak to wyszło
Jeszcze raz dzieki
Pozdrawiam
kasiastudzinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:44   #9
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pomocy!

Nie ma sprawy Kasiu, życze udanego farbowania! Pochwal się jak wyszło.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.