korektor/fluid, który nie podrażnia oczu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 14:30   #1
vanillalv
Przyczajenie
 
Avatar vanillalv
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 25

korektor/fluid, który nie podrażnia oczu


Witajcie dziewczyny ! Problem - jak w tytule. Po każdym korektorze,fluidzie i kremie BB, które do tej pory stosowałam mam czerwone oczy, które w dodatku pieką i łzawią. ( nie w każdym przypadku jest tak drastycznie, ale w każdym odczuwam jakiś dyskomfort). Dobrze by było, żeby ten korektor/fluid nie był drogi. Nie musi też jakoś wybitnie kryć, wystarczy, że będzie przyzwoity. Jeśli więc znacie jakiś ww kosmetyk, który nie uczulałby mnie, to błagam o pomoc, bo mam takie sińce pod oczami, że bez jakiegoś kremiku ani rusz
vanillalv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:19   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: korektor/fluid, który nie podrażnia oczu

Cytat:
Napisane przez vanillalv Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny ! Problem - jak w tytule. Po każdym korektorze,fluidzie i kremie BB, które do tej pory stosowałam mam czerwone oczy, które w dodatku pieką i łzawią. ( nie w każdym przypadku jest tak drastycznie, ale w każdym odczuwam jakiś dyskomfort). Dobrze by było, żeby ten korektor/fluid nie był drogi. Nie musi też jakoś wybitnie kryć, wystarczy, że będzie przyzwoity. Jeśli więc znacie jakiś ww kosmetyk, który nie uczulałby mnie, to błagam o pomoc, bo mam takie sińce pod oczami, że bez jakiegoś kremiku ani rusz
A stosujesz korektory przeznaczone pod oczy, przebadane okulistycznie?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 15:20   #3
vanillalv
Przyczajenie
 
Avatar vanillalv
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 25
Dot.: korektor/fluid, który nie podrażnia oczu

Przeznaczone pod oczy tak. Przebadane okulistycznie - masz rację, nie zwróciłam na to uwagi Myślałam, że jedno wiąże się z drugim, jak widać nie zawsze... Trudno jest jednak znaleźć taki kosmetyk w przyzwoitej cenie, więc nadal proszę o pomoc !

Edytowane przez vanillalv
Czas edycji: 2015-07-08 o 13:02
vanillalv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 16:20:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.