Problem "przezroczystych kropek" na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 21:55   #1
xSamanta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2

Problem "przezroczystych kropek" na twarzy


Witam. Od kilku lat borykam się z moim problemem. Zauważyłam też, że sporo moich znajomych ma taki sam problem. Zawsze marzyłam, żeby raz a PORZĄDNIE SIĘ TYM ZAJĄĆ. A mianowicie chodzi o "przezroczyste kropki (NIE BIAŁE-TO NIE PROSAKI)" (praktycznie) na całej twarzy. Początkowo były tylko na nosie, teraz mam je również na polikach, brodzie, a do tego dochodzi czoło i skóra pod nosem Dodam, że są one bardzo widoczne (może nie aż tak na zdjęciu). Chodziłam do kosmetyczki na mikrodermabrazję diamentową i inne zabiegi, ale nie widziałam żadnego skutku.. Tak samo było u dermatologa - został mi przepisany "Differin", który po długim czasie używania strasznie przesuszył mi skórę na całej twarzy. (minęło pół roku od czasu aż zaprzestałam go używać, i mimo codziennego nawilżania skutki są widoczne do dziś). Początkowo stosowałam na całość, widząc wysuszanie - miejscowo. Efekt był.. w skali od 1-10. :5.
Jednak jak wspomniałam, skórę mam wysuszoną dość mocno do dziś, a mój problem skórny aktualnie wygląda tak samo jak przed zastosowaniem leku. Szukałam informacji na różnych forach ale z negatywnym skutkiem. Wydaję mi się, że jestem skazana na ten koszmar do końca życia.
Czy któraś z Was zmierzyła się z tym problemem???
Czy jest cień szansy na posiadanie w miarę gładkiej skóry bez tego dziadostwa??

Poniżej zamieszczam zdjęcie :
http://static.pokazywarka.pl/i/2670377/323742/as.jpg


Pozdrawiam
xSamanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 22:12   #2
Kimara
Raczkowanie
 
Avatar Kimara
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: G-wo
Wiadomości: 115
GG do Kimara
Dot.: Problem "przezroczystych kropek" na twarzy

Też mam coś takiego, ale w okolicy nosa. Jakoś mi to nie przeszkadza, choć chętnie się dowiem, co można z tym ewentualnie zrobić
Kimara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 23:12:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.