Szukam koleżanki Tychy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-21, 01:26   #31
ImMerry
Przyczajenie
 
Avatar ImMerry
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13
Dot.: Szukam koleżanki Tychy

Byleby odbębnic 8 godzin i do domu:P
Moje hobby to gry komputerowe, tyle, że kiedyś za gówniarza można było siedzieć i grać 24/7, a teraz człowiek kiedy mądry to tyle czasu poświęcać na gry to marnowanie czasu.. ; )
A filmy przeróżne, uwielbiam Władce Pierścienia, Hobbita, Igrzyska Śmierci, Incepcje, Resident Evil - moja lista jest długa i przeróżna ; )
ImMerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 09:06   #32
merry92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam koleżanki Tychy

W moim przypadku zmiana studiów z zaocznych na dzienne nic nie da, bo wałkowałam to już w zeszłym roku i też poległam. Czuje się jak smarkula, która sama nie wie czego chce. Dawniej najlepsza uczennica, koleżanka i duma rodziców. Dzisiaj nauka nie sprawia mi żadnej radości. Pomimo tego, że bardzo interesuje się tematem żywienia to nie czuje się dobrze na żadnych uczelniach. Nie radzę sobie z tymi emocjami/stresem/ludźmi. Zawsze brałam wszystko na poważnie i przejmowałam się wszystkim co mnie spotkało. I tak jest do dzisiaj;/ wczoraj pękłam przy chłopaku, bo już nie umiem dłuzej udawać, że wszystko ok. Zarówno on, jak i moi rodzice wszyscy wierzą we mnie, bo przecież taka mądra, inteligentna, więc dla niej studia to pikuś. Wiem, że gdy tylko powiem, że rezygnuje ze studiów to zaleją mnie falą pytań, i braku zrozumienia. Ale ja wiem, że pomimo pasji i chęci nie chce kontynuować nauki na uczelni. Żadnej uczelni. Taka jest moja decyzja na ten moment, w którym jestem. Może za kilka lat, kiedy dojrzeje i zaczne trochę inaczej patrzeć na pewne sprawy wrócę i zdobędę wyższe wykształcenie.
merry92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 18:44   #33
ImMerry
Przyczajenie
 
Avatar ImMerry
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13
Dot.: Szukam koleżanki Tychy

Nic na siłę, jeżeli nie czujesz się szczęśliwa i spełniona chodząc na uczelnie powinnaś zrezygnować.
Mama i tata za Ciebie życia nie przeżyją - wiem, że tekst oklepany, ale jak najbardziej prawdziwy.
Myślę, że jeżeli już podjęłaś decyzję o zrezygnowaniu ze szkoły to powinnaś na ten moment stać się mądrzejsza od rodziców i Ty ich zrozumieć pierwsza dlaczego mogą nie zaakceptować Twojej decyzji. Już Ci mówię dlaczego - rodzice wiadomo, chcą jak najlepiej dla dziecka, żeby pokończyło dobre szkoły, zdało egzaminy, znalazło dobra pracę itp, w momencie kiedy dziecko robi coś pod siebie, według własnych uczuć, upodobań, które mijają się z wyobrażeniem rodzica, to rodzic zaczyna się bać denerwować, rodzice mogą czuć się zawiedzeni. I z tego co zaobserwowałam to rodzicom bardzo ciężko w większości przypadków jest zaakceptować fakt, że jednak córka czy syn mają inny cel, inne pragnienia niż oni mieli wcześniej wyobrażenia o przyszłości swojego dziecka. Ja to wiem, Ty to wiesz, inni to wiedzą - więc może będzie Ci trochę lżej na sercu jeśli pomyślisz sobie, że to jak się zachowują Twoi rodzice, że są niezadowoleni, zawiedzeni itp to jest to całkowicie rzecz normalna, w momencie kiedy ich pociecha robi odwrotnie niż wcześniej rodzice sobie założyli.
Co do chłopaka, to akurat tutaj jest troszeczkę inna sytuacja niż z rodzicami. Bo w tym przypadku to właśnie on po wysłuchaniu Ciebie, jak się czujesz odnośnie uczelni itp powinien Ciebie zrozumieć i on powinien Ciebie wspierać byś nie czuła się źle ze swoją decyzją przy rodzicach. Mam nadzieję, że z Jego strony zrozumienie przyjdzie Ci od razu - może nie jestem jakimś Guru, ale po prostu takie wyobrażenie mam o swojej drugiej połówce.
A rodzicom zrozumienie przyjdzie może kiedyś z czasem, ale zawsze będą Ciebie kochać.
Musisz tylko zrozumieć, że nie możesz patrzeć na wszystkich dookoła - bo wszyscy idą na studia, toja też muszę za wszelką cenę, mimo tego, że męczy mnie to, nie daj radości - ale muszę i kropka bo tak wypada.

NIE! Masz robić tak żebyś to Ty czuła się dobrze.
ImMerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 21:11   #34
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Szukam koleżanki Tychy

Cytat:
Napisane przez merry92 Pokaż wiadomość
W moim przypadku zmiana studiów z zaocznych na dzienne nic nie da, bo wałkowałam to już w zeszłym roku i też poległam. Czuje się jak smarkula, która sama nie wie czego chce. Dawniej najlepsza uczennica, koleżanka i duma rodziców. Dzisiaj nauka nie sprawia mi żadnej radości. Pomimo tego, że bardzo interesuje się tematem żywienia to nie czuje się dobrze na żadnych uczelniach. Nie radzę sobie z tymi emocjami/stresem/ludźmi. Zawsze brałam wszystko na poważnie i przejmowałam się wszystkim co mnie spotkało. I tak jest do dzisiaj;/ wczoraj pękłam przy chłopaku, bo już nie umiem dłuzej udawać, że wszystko ok. Zarówno on, jak i moi rodzice wszyscy wierzą we mnie, bo przecież taka mądra, inteligentna, więc dla niej studia to pikuś. Wiem, że gdy tylko powiem, że rezygnuje ze studiów to zaleją mnie falą pytań, i braku zrozumienia. Ale ja wiem, że pomimo pasji i chęci nie chce kontynuować nauki na uczelni. Żadnej uczelni. Taka jest moja decyzja na ten moment, w którym jestem. Może za kilka lat, kiedy dojrzeje i zaczne trochę inaczej patrzeć na pewne sprawy wrócę i zdobędę wyższe wykształcenie.
Nie ma co sie meczyc, tak jak pisala merry nikt za ciebie zycia nie przezyje. A co masz dalej w planach?
Rozmawialas juz z rodzicami? Jak zareagowali?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karllii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:26   #35
Liwia34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: tychy
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam koleżanki Tychy

Cześć
Jestem z Tychów i szukam towarzyszki na wspólne wypady rowerowe, bieganie czy pogaduchy, ewentualnie wakacje. Sama wychowuje 8 latka więc byłoby miło jakby znalazła się samotna mama z dzieciaczkiem wiekiem zbliżonym do mojego syna.
Liwia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 18:39   #36
Wikciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Szukam koleżanki-Tychy :)

Hej

Mam na imię Wiktoria, mam 25 lat i mieszkam w Tychach z chłopakiem ok 3 lat. Mam potrzebę "wyjścia do ludzi" Nie znam tutaj praktycznie nikogo więc szukam koleżanki na pogaduchy przy kawie, wyjscia na zakupy czy nawet weekendami do klubu

Edytowane przez Wikciaaa
Czas edycji: 2016-05-21 o 18:42
Wikciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 22:59   #37
Wikciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki-Tychy :)

.
Wikciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 12:07   #38
Wikciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam koleżanki Tychy

Hej

Mam na imię Wiktoria, mam 25 lat i mieszkam w Tychach z chłopakiem ok 3 lat. Mam potrzebę "wyjścia do ludzi" Nie znam tutaj praktycznie nikogo więc szukam koleżanki na pogaduchy przy kawie, wyjscia na zakupy czy nawet weekendami do klubu
Wikciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 06:08   #39
azinka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam koleżanki Tychy

Hej😃 ja posiadam 8 letnią córeczkę. Co prawda nie jestem już samotna mamą, ale też brakuje mi damskiego towarzystwa. Może kawa jakaś, albo chociaż plac zabaw z dzieciakami? Pozdrawiam
azinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 21:47   #40
iizzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Szukam koleżanki-Tychy :)

Hej Odezwij się na priv
iizzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 13:27   #41
Wikciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Tychy i okolice :)

Hej,
Mam na imię Wiktoria i mam 25 lat. Szukam koleżanki koleżanek w podobnym wieku z Tychów lub okolic. Mieszkam tutaj ponad 3 lata i czasami brakuje mi babskiej rozmowy przy kawie, wyjścia na zakupy lub jakąś imprezę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wikciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-18 13:27:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.