Ból ucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 12:46   #1
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001

Ból ucha


Od jakiegoś czasu budzę się z ogromnym bólem ucha. Boli mnie od płatka (tego małego wyrostka który łączy się z policzkiem) aż do połowy policzka. Myślałam że wiąże się to z poduszką, bo spałam na twardej, wiec zmieniłam na miękką, ale to nie pomogło. Boli mnie zawsze ta strona, na której spałam. Ból jest taki, że przy najmniejszym ruchu (np jak podnosze głowe z poduszki to strasznie mnie boli).
Byłam u lekarza, ale powiedział cytuję: "Że przychodzę do niego z pierdołami a na korytarzu czekają poważnie chorzy pacjenci" i zapiał krople do ucha któe nic a nic nie pomogły.
Piszę to, bo może któraś z was miała podobnie i może jest na ten ból jakaś rada??
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 21:34   #2
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Ból ucha

mnie bolało ucho,jak sie pózniej okazało była w zebie dziura,której na zewnatrz nie było widac a w srodku próchnica sie rozwineła.a myślałam ze to jakiś stan zapalny ucha,bo tak mi dawało.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:33   #3
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Ból ucha

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu budzę się z ogromnym bólem ucha. Boli mnie od płatka (tego małego wyrostka który łączy się z policzkiem) aż do połowy policzka. Myślałam że wiąże się to z poduszką, bo spałam na twardej, wiec zmieniłam na miękką, ale to nie pomogło. Boli mnie zawsze ta strona, na której spałam. Ból jest taki, że przy najmniejszym ruchu (np jak podnosze głowe z poduszki to strasznie mnie boli).
Byłam u lekarza, ale powiedział cytuję: "Że przychodzę do niego z pierdołami a na korytarzu czekają poważnie chorzy pacjenci" i zapiał krople do ucha któe nic a nic nie pomogły.
Piszę to, bo może któraś z was miała podobnie i może jest na ten ból jakaś rada??

zrobić prześwietlenie i szybciutko do dobrego dentysty to może być wszystko: od uczulenia na kolczyki, a na ósemce skończywszy. Nie ma sensu pytać o takie rzeczy na forum, tylko szybko trzeba śmigać do lekarza.

Trzymam kciuki!
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.