Scent Bar IV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 20:05   #841
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kochany pan kurier przyniósł mi przed chwilą śliczną różowiutką komórkę(cudo ) oraz nieoclone Demetery.Jestem bardzo zadowolona
super pochwal się co za Demtery teraz upolowałaś
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:15   #842
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
super pochwal się co za Demtery teraz upolowałaś
Zdjęcia w demeterowym wątku
Ja osobiście upolowałam 15-stki: Mulled cider (dla mamy),Pure Soap,Earl Grey oraz 30-stkę Laundromat.Do tego Demeter dorzucił mi gratis 30-stkę Mojito
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:16   #843
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kochany pan kurier przyniósł mi przed chwilą śliczną różowiutką komórkę(cudo ) oraz nieoclone Demetery.Jestem bardzo zadowolona
Gratulacje - widzialam zdjecia alescie poszalaly


Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:20   #844
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Zdjęcia w demeterowym wątku
Ja osobiście upolowałam 15-stki: Mulled cider (dla mamy),Pure Soap,Earl Grey oraz 30-stkę Laundromat.Do tego Demeter dorzucił mi gratis 30-stkę Mojito
i jak to mojito? bo bede miala z wymianki i nie bardzo wiem czego się spodziewac...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:30   #845
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Poszło totalnie do d... W poniedziałek umówiłam się z prof. na dziś rano, przyszłam na ósmą i okazało się, że umówił się z mnóstwem innych osób na ten sam dzień. Zobaczył, stwierdził beztrosko, że ma mnóstwo innych spraw do załatwienia i pewnie nie zdąży nas wszystkich przepytać, ale oczywiście możemy czekać. Warowałam pod gabinetem do 15.30 kiedy to w końcu znalazł czas, zdążyliśmy wylosować po jednym pytaniu, kiedy oznajmił że musi już lecieć na drugi koniec miasta i mamy przyjść za tydzień dokończyć odpowiedzi (jeszcze po dwa pytania, u niego zawsze losuje się trzy). W przyszłym tygodniu mam trzy inne egzaminy A jak ma "mieć czas" tak jak dziś, to ja rozbiję na tydzień namiot pod gabinetem Nie mam nawet siły się złościć... Poza tym on nie ma pamięci do ludzi i pewnie będę musiała odpowiadać od nowa... Coś mi mówi, że w tym roku nie będę się nudziła we wrześniu.
Szit

Wiesz co - wiele zachowań można wytłumaczyc, zrozumiec, zaakceptowac, tolerowac itd ale na pewno nie braku szacunku w stosunku do innych ludzi polączonego z przesadnie wysokim mniemaniem o samym sobie (często nieuzasadnionym szczerze mówiąc...) Strasznie irytują mnie tacy ludzie - a niestety właśnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy po raz pierwszy zobaczyłam tak dużo tych istot w przeliczeniu na metr kwadratowy właśnie na Uniwerku Wychodzą z założenia, że "student nie człowiek", traktują go jak zło konieczne, uważają że mają prawo robic wszystko na co mają ochotę i stanowią autorytet w każdej dziedzinie. Przykre.
Nie mówię, że tak zachowuje się każdy doktor, profesor czy wykładowca - zdecydowanie nie Ale niestety w tej grupie to jest prawdziwa choroba zawodowa

Truskawciu, b. mi przykro bo wiem jak cholernie może byc ciężko z nauką i nieludziowymi egzaminatorami
Trudno i darmo - wkurzanie i frustracja na nic Ale słuchaj - jesteś zdolniachą więc nawet gdyby dziad "pozwolił Ci" udzielic odpowedzi na pozostałe dwa pytania w połowie września to i tak zaliczysz
Cytat:
A na widok Twojego telefonu pewnie zaczęłabym piszczeć i skakać z zachwytu jak mała dziewczynka (którą przecież jestem... )
Jeeeessstttteeeś
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kochany pan kurier przyniósł mi przed chwilą śliczną różowiutką komórkę(cudo ) oraz nieoclone Demetery.Jestem bardzo zadowolona
Różowe komórki opanowują planetę Ziemia

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Zdjęcia w demeterowym wątku
Ja osobiście upolowałam 15-stki: Mulled cider (dla mamy),Pure Soap,Earl Grey oraz 30-stkę Laundromat.Do tego Demeter dorzucił mi gratis 30-stkę Mojito
Hre hre Napisz koniecznie jak pachnie pralnia samoobsługowa - nigdy nie korzystałam

No i Mojito - kolejny Demetrowy drink
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:36   #846
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja znalazłam taki:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...75&postcount=2

Na chwilę weszłam w wątek zbiorczy o ciastach i zawyłam. Tyle pyszności, a ja mam gorzej jak dwie lewe ręce (i fobię jeśli chodzi o gorące przedmioty).
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość



Teresko, to jest niebo w gębie,na gazecie cały wątek:

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,38352846.html


Aniu ,Kasiu slicznie dziekuje
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:39   #847
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Szit

Wiesz co - wiele zachowań można wytłumaczyc, zrozumiec, zaakceptowac, tolerowac itd ale na pewno nie braku szacunku w stosunku do innych ludzi polączonego z przesadnie wysokim mniemaniem o samym sobie (często nieuzasadnionym szczerze mówiąc...) Strasznie irytują mnie tacy ludzie - a niestety właśnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy po raz pierwszy zobaczyłam tak dużo tych istot w przeliczeniu na metr kwadratowy właśnie na Uniwerku Wychodzą z założenia, że "student nie człowiek", traktują go jak zło konieczne, uważają że mają prawo robic wszystko na co mają ochotę i stanowią autorytet w każdej dziedzinie. Przykre.
Nie mówię, że tak zachowuje się każdy doktor, profesor czy wykładowca - zdecydowanie nie Ale niestety w tej grupie to jest prawdziwa choroba zawodowa
skąd ja to znam...
ja w ogóle mam wrażenie (mam nadzieje, że błędne), że mój kierunek na mojej uczelni nie jest traktowany zbyt powaznie niby wszyscy sie chwalą, że to jedyna dietetyka na wydziale lekarskim i w ogóle a wykładowcy nazywają nas przyszlymi dyplomowanymi kuchtami ;/ (nie wszyscy oczywiście, to tylko jednostkowe przypadki ale uważam, że nie powinny miec miejsca)
i druga irytująca sprawa-odwoływanie wykładów i nie informowanie o tym... rozumiem, że coś może wypaść ale ostatno zdarzya się to u mnie zdecydowanie za często... a najlepszy byl ostatnio profesor, który nie przyszedł na wykład i twiedził później, że on w ogóle nie wiedział, że ma z nami wyklad. mimo iz my to wiedzieliśmy od pół roku....
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 20:43   #848
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Po co ja poszłam do Douglasa! Zaraz mój odwyk szlag trafi
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:45   #849
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Po co ja poszłam do Douglasa! Zaraz mój odwyk szlag trafi
a co w Douglasie?
trzymaj sie, ja na razie daje rade ale jutro ide na zakupy... ciuchowe co prawda ale bez zajścia do perfumerii sie ne obedzie....
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:46   #850
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Szit

Wiesz co - wiele zachowań można wytłumaczyc, zrozumiec, zaakceptowac, tolerowac itd ale na pewno nie braku szacunku w stosunku do innych ludzi polączonego z przesadnie wysokim mniemaniem o samym sobie (często nieuzasadnionym szczerze mówiąc...) Strasznie irytują mnie tacy ludzie - a niestety właśnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy po raz pierwszy zobaczyłam tak dużo tych istot w przeliczeniu na metr kwadratowy właśnie na Uniwerku Wychodzą z założenia, że "student nie człowiek", traktują go jak zło konieczne, uważają że mają prawo robic wszystko na co mają ochotę i stanowią autorytet w każdej dziedzinie. Przykre.
Nie mówię, że tak zachowuje się każdy doktor, profesor czy wykładowca - zdecydowanie nie Ale niestety w tej grupie to jest prawdziwa choroba zawodowa

Truskawciu, b. mi przykro bo wiem jak cholernie może byc ciężko z nauką i nieludziowymi egzaminatorami
Trudno i darmo - wkurzanie i frustracja na nic Ale słuchaj - jesteś zdolniachą więc nawet gdyby dziad "pozwolił Ci" udzielic odpowedzi na pozostałe dwa pytania w połowie września to i tak zaliczysz
Wymiękam, ten przedmiot jest nie do objęcia przez moją małą główkę - najgorzej, że on sobie życzy wyklepane żywcem jak z książki. Jak już dojdzie do osobistego kontaktu to jest niesamowicie miły (na poprzedniej części egzaminu polegającej na rozpoznawaniu preparatów pod mikroskopem właściwie odpowiedział za mnie i postawił mi 4), dziś niby też wyszłam uśmiechnięta, no ale do licha przecież nie wyrobię już z niczym - nie nauczę się porządnie ani do tego egzaminu ani do pozostałych. Generalnie jestem w takim stanie, że po rozmowie przez telefon właśnie biegnie do mnie pogotowie w postaci faceta z lodami i czekoladą
Na myśl o przyszłym tygodniu mam ochotę tłuc głową o ścianę...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:46   #851
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Po co ja poszłam do Douglasa! Zaraz mój odwyk szlag trafi
A co tam wykukałaś?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 20:48   #852
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Ja pamiętam jak na którymś roku studiów, jeden pan profesor wyrzucił z gabinetu nasze indeksy przyniesione do wpisania zaliczenia, tak, wywalił je przez drzwi, prosto na korytarz.
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:50   #853
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
a co w Douglasie?
trzymaj sie, ja na razie daje rade ale jutro ide na zakupy... ciuchowe co prawda ale bez zajścia do perfumerii sie ne obedzie....
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A co tam wykukałaś?
Ralph Lauren Wild .. Truskawki w bitej śmietanie z dużą ilością cukru i karmelu

Piękne.

Truskawciu trzymam
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:52   #854
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak na którymś roku studiów, jeden pan profesor wyrzucił z gabinetu nasze indeksy przyniesione do wpisania zaliczenia, tak, wywalił je przez drzwi, prosto na korytarz.
a zaliczył chociaż?
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:52   #855
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak na którymś roku studiów, jeden pan profesor wyrzucił z gabinetu nasze indeksy przyniesione do wpisania zaliczenia, tak, wywalił je przez drzwi, prosto na korytarz.
O nie... zwykły cham.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ralph Lauren Wild .. Truskawki w bitej śmietanie z dużą ilością cukru i karmelu
Mmm...
widzę, że masz faze na słodkości, aż mnie skusiłaś, żebym ja też zajrzała do Douglasa czy Sephory ja wkrótce będę miała nowa partię Demeterków od Burn, zamówiłam m.in. Banana Flambee i Mulled Cider - może trzeba by rzucic haslo warszawskiego sabatu i sobie potestujemy?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:53   #856
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wymiękam, ten przedmiot jest nie do objęcia przez moją małą główkę - najgorzej, że on sobie życzy wyklepane żywcem jak z książki. Jak już dojdzie do osobistego kontaktu to jest niesamowicie miły (na poprzedniej części egzaminu polegającej na rozpoznawaniu preparatów pod mikroskopem właściwie odpowiedział za mnie i postawił mi 4), dziś niby też wyszłam uśmiechnięta, no ale do licha przecież nie wyrobię już z niczym - nie nauczę się porządnie ani do tego egzaminu ani do pozostałych. Generalnie jestem w takim stanie, że po rozmowie przez telefon właśnie biegnie do mnie pogotowie w postaci faceta z lodami i czekoladą
Na myśl o przyszłym tygodniu mam ochotę tłuc głową o ścianę...
jaki nr na to pogotowie?

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ralph Lauren Wild .. Truskawki w bitej śmietanie z dużą ilością cukru i karmelu

Piękne.

Truskawciu trzymam
chyba powinnam się bać toż to mi sie na pewno spodoba! chyba, ze na mojej skórze truskawki będa lekko nieswieze (większość truskawek niestety tak pachnie na mojej skórze)
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:58   #857
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
a zaliczył chociaż?

Tak, dał - po 3 tygodniach, w trakcie sesji. Zamiast się uczyć, dwa razy w tygodniu wędrowaliśmy pod gabintet i czekaliśmy, aż pan profesor okaże nam łaskę i da zaliczenie z.... wykładu

On się złościł o to, że na wykłąd chodziło 10 osób, a zaliczenie chcieli wszyscy, był czuły na swoim punkcie. Szkoda, że dopiero w następnym semestrze wpadł na pomysł, by puścić listę obecności. Echhh, chodziłam na te wykłady tylko po to, żeby właśnie załapać się na listę i uniknąć kolejnej gehenny. Ale z rzucaniem indeksami i takim chamstwem spotkałam się po raz pierwszy w życiu.
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:59   #858
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O nie... zwykły cham.

Mmm...
widzę, że masz faze na słodkości, aż mnie skusiłaś, żebym ja też zajrzała do Douglasa czy Sephory ja wkrótce będę miała nowa partię Demeterków od Burn, zamówiłam m.in. Banana Flambee i Mulled Cider - może trzeba by rzucic haslo warszawskiego sabatu i sobie potestujemy?
No niestety.. kolejna faza na słodkości Bo po ostatnie fazie na świeże kwiatuszki ze słodkości ostały się tylko Flowerbomby, Kenzo Amour i Hypnose Elixir

Polecam testy Ralpha !

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość

chyba powinnam się bać toż to mi sie na pewno spodoba! chyba, ze na mojej skórze truskawki będa lekko nieswieze (większość truskawek niestety tak pachnie na mojej skórze)
No właśnie to nie są truskawki jak z MDC, tylko świeże i soczyste.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:03   #859
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O nie... zwykły cham.

Mmm...
widzę, że masz faze na słodkości, aż mnie skusiłaś, żebym ja też zajrzała do Douglasa czy Sephory ja wkrótce będę miała nowa partię Demeterków od Burn, zamówiłam m.in. Banana Flambee i Mulled Cider - może trzeba by rzucic haslo warszawskiego sabatu i sobie potestujemy?
ja tez kcem z wami wąchać
Banan flambee

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No niestety.. kolejna faza na słodkości Bo po ostatnie fazie na świeże kwiatuszki ze słodkości ostały się tylko Flowerbomby, Kenzo Amour i Hypnose Elixir

Polecam testy Ralpha !



No właśnie to nie są truskawki jak z MDC, tylko świeże i soczyste.
powącham jutro jeśli będzie u mnie... ;-)
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 21:04   #860
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No niestety.. kolejna faza na słodkości Bo po ostatnie fazie na świeże kwiatuszki ze słodkości ostały się tylko Flowerbomby, Kenzo Amour i Hypnose Elixir
Polecam testy Ralpha !
Nie kuś, dziewczyno, ja jestem na odwyku (ale co zapłacone już do mnie idzie, no co, przeciez tego nie zawrócę do nadawcy... )
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja tez kcem z wami wąchać
Banan flambee
Jak dostanę, to Ci wyślę próbkę
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2008-06-06 o 21:31 Powód: cytat
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:08   #861
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Aggie no ja właśnie też na odwyku Dopiero 6 dzień a ja już chodzę po ścianach W dodatku ciągnie mnie do zapachów które już kiedyś miałam i oddałam Koszmar.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:10   #862
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aggie no ja właśnie też na odwyku Dopiero 6 dzień a ja już chodzę po ścianach W dodatku ciągnie mnie do zapachów które już kiedyś miałam i oddałam Koszmar.
A mnie jakoś nie ciągnie. 2 tygodnie temu zafundowałam sobie Contradiction, a teraz nie mam czasu latać po sklepach, to i mniej ciągnie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:11   #863
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jak dostanę, to Ci wyślę próbkę
kochana jestes

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aggie no ja właśnie też na odwyku Dopiero 6 dzień a ja już chodzę po ścianach W dodatku ciągnie mnie do zapachów które już kiedyś miałam i oddałam Koszmar.
u mnie odpukać, na razie nieźle (po początkowym kryzysie)
jutro ide na duze zakupy-musze sobie kupic zaległe prezenty mam nadzieję, że nie będą to perfumy... NA PEWNO nie będą!
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:12   #864
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Kochany pan kurier przyniósł mi przed chwilą śliczną różowiutką komórkę(cudo ) oraz nieoclone Demetery.Jestem bardzo zadowolona
Niech sie dobrze sprawuje. Nokie raczej spoko sa


nic mi sie ostatnio nie podoba, nic mojego nosa nie przyciagnelo
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:20   #865
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A mnie jakoś nie ciągnie. 2 tygodnie temu zafundowałam sobie Contradiction, a teraz nie mam czasu latać po sklepach, to i mniej ciągnie
Niby tak. Tylko że mam pewien problem- bo otworzyli mi Douglasa 5 minut na piechotę od bloku
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
kochana jestes
u mnie odpukać, na razie nieźle (po początkowym kryzysie)
jutro ide na duze zakupy-musze sobie kupic zaległe prezenty mam nadzieję, że nie będą to perfumy... NA PEWNO nie będą!
ale zazdroszczę zakupów Pochwal się na co będziesz polować
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:24   #866
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tak, dał - po 3 tygodniach, w trakcie sesji. Zamiast się uczyć, dwa razy w tygodniu wędrowaliśmy pod gabintet i czekaliśmy, aż pan profesor okaże nam łaskę i da zaliczenie z.... wykładu

On się złościł o to, że na wykłąd chodziło 10 osób, a zaliczenie chcieli wszyscy, był czuły na swoim punkcie. Szkoda, że dopiero w następnym semestrze wpadł na pomysł, by puścić listę obecności. Echhh, chodziłam na te wykłady tylko po to, żeby właśnie załapać się na listę i uniknąć kolejnej gehenny. Ale z rzucaniem indeksami i takim chamstwem spotkałam się po raz pierwszy w życiu.
czyli pan profesor z gatunku tych, którzy ciężko przeżywają zderzenie własnego wybujałego ego z rzeczywistością

nie zazdroszczę spotkania z taką osobą.
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:28   #867
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
czyli pan profesor z gatunku tych, którzy ciężko przeżywają zderzenie własnego wybujałego ego z rzeczywistością

nie zazdroszczę spotkania z taką osobą.

Po takich spotkaniach człowiek się uodparnia na pewne rzeczy
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:29   #868
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Niby tak. Tylko że mam pewien problem- bo otworzyli mi Douglasa 5 minut na piechotę od bloku


ale zazdroszczę zakupów Pochwal się na co będziesz polować
zazdrościc tego Douglasa czy współczuć? :P

chcialabym jakieś sandałki i może sukienkę... zobaczymy...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:31   #869
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Gratulacje - widzialam zdjecia alescie poszalaly


Nat


Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
i jak to mojito? bo bede miala z wymianki i nie bardzo wiem czego się spodziewac...
Wąchałam baaardzo pobieżnie ale jest fajne.Dużo mięty,limona i alkohol

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Hre hre Napisz koniecznie jak pachnie pralnia samoobsługowa - nigdy nie korzystałam

No i Mojito - kolejny Demetrowy drink
Mojito opiszę dokladnie w wątku jak przetestuję
Co do Laundromat'a to jest boski-na tyle boski że wcześniej kupioną 15-stkę zamieniłam na 30-stkę.Swieżutkie pranie,proszek z płynem do płukania i inne takie atrakcje.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ralph Lauren Wild .. Truskawki w bitej śmietanie z dużą ilością cukru i karmelu

Piękne.
mniam

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Niech sie dobrze sprawuje. Nokie raczej spoko sa

Mam nadzieję a puki co już ją pokochałam.Śliczny gadżecik.
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2008-06-06 o 22:26
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:35   #870
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Do Krakowa niedaleko, to fakt, nawet zamierzam w nim być w poniedziałek
Mendosito, a nie będziesz ok. 17 w okolicach centrum? Bo jeśli tak, to z shachownicą robimy malutkie spotkanie... W każdym razie - jakbyś miała ochotę zobaczyć jak wyglądamy na żywo, to daj znać

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Na chwilę weszłam w wątek zbiorczy o ciastach i zawyłam. Tyle pyszności, a ja mam gorzej jak dwie lewe ręce (i fobię jeśli chodzi o gorące przedmioty).
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Teresko, to jest niebo w gębie,na gazecie cały wątek:

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,38352846.html
No to chyba dziś nie idę spać...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
ja mam 12 ale juz dzis dostałam komplet bielizny, koszulka i majteczki, w kolorze jasny róż
Ja też tak chcę (właśnie "zachorowałam" na ten w załączniku...)

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dzieci są niesamowicie okrutne
Niestety...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
W mojej nigdy nie było Teraz to już na pewno nie będzie...
Jakbyś kiedyś chciała, to... No, w każdym razie, jak to zegramy w czasie, to mały zakup z Krakowa mogę Ci przywieźć do Lublina ja, albo moja Siostrzyczka
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.