Essence cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 21:20   #1621
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Dla mnie te 34 i 35 to za bardzo się błyszczą, dzisiaj jak wybierałam w Rossie to chyba właśnie w łapki wpadł mi 34 ale jakiś taki złoty połysk miał a ja wolę matowe róże. Bo nie zawsze lubię się błyszczeć, a jak mam ochotę to daję AOH albo róż z AL
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:24   #1622
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dla mnie te 34 i 35 to za bardzo się błyszczą, dzisiaj jak wybierałam w Rossie to chyba właśnie w łapki wpadł mi 34 ale jakiś taki złoty połysk miał a ja wolę matowe róże. Bo nie zawsze lubię się błyszczeć, a jak mam ochotę to daję AOH albo róż z AL
hym 33 ma pelno drobinek 35 tez dosc drobinkowy ale 34 i tak w miare matowy jest jak na reszte rozy bourjoisa kiedys wolalam maty a teraz to juz roznie ale nie uzywam ich za czesto wiec wiesz
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Uuu, to rzeczywiście nie trafiłaś z tym błyszczykiem


Wydaje mi się, że w mojej Naturze na pseudowyprzedaży był jeszcze 1 lub 2 te spraye - jeśli chcesz to sprawdzę przy najbliższej okazji = w przyszłym tygodniu, kupię i Ci wyślę


Opis brzmi mega iteresująco, a jak z ceną tego cuda?



2 zaznaczone są z mojej Bourjois wish-list Zabieraj kosmetyczkę i przyjeżdżaj do mnie!
z cena roznie zalezy od kogo z wysylka do 44zl ale ja kupilam z wysylka od Baskijka (czy jakos tak) za 34zl 01 jest zimniejsza od 02 oba super
hehe poczekaj az kupie jeszcze pare rzeczy ze swojej wish listy i kulki APC to wtedy przyjade
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:27   #1623
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

Ty sie moim podpisem nie przejmuj ja kosmetyczna sroka jestem samych blyszczykow mialam kiedys jakies 60, z czego polowa nie w moim guscie rozy teraz tez mam pelno a wogole nie uzywam nie ma co kupowac tak z tych ktore mam z czystym sumieniem moge polecic 95 reszta ladna ale nic takiego wspanialego ze wspanialych dla mnie rzeczy to revlony ze skinlights, PI estee laudera, ysl faux cils, eyeliner inglota, fatale lancoma i fever glossy, bez tych cudow bym nie chciala rano wstawac z lozka i sie malowac
To witam w klubie! Ja z kolei w chwili obecnej mam 118 cieni do powiek do użytku własnego. Z czego około 30 ani razu nie ruszone. Zaś na codzień to może z 10 mi służy. Co ciekawe większość z tych częściej używanych to essence. Do tego jeszcze 12 tuszy do rzęs. Z czego jeden użyłam raz , a dziś wyrzuciłam , bo już "nie miał tej świeżości". Muszę sobie naprawde jakiś odwyk od kolorówek zrobić...Ale oczywiście , jak tylko zaczynam , to wchodze w drugie (i juz zaczynam-w pędzle. Właśnie czekam na nowy zestaw) A do tego jeszcze dochodzi essence i jego limitowanki...Nie , no...muszę się wziąść za siebie.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:31   #1624
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
To witam w klubie! Ja z kolei w chwili obecnej mam 118 cieni do powiek do użytku własnego. Z czego około 30 ani razu nie ruszone. Zaś na codzień to może z 10 mi służy. Co ciekawe większość z tych częściej używanych to essence. Do tego jeszcze 12 tuszy do rzęs. Z czego jeden użyłam raz , a dziś wyrzuciłam , bo już "nie miał tej świeżości". Muszę sobie naprawde jakiś odwyk od kolorówek zrobić...Ale oczywiście , jak tylko zaczynam , to wchodze w drugie (i juz zaczynam-w pędzle. Właśnie czekam na nowy zestaw) A do tego jeszcze dochodzi essence i jego limitowanki...Nie , no...muszę się wziąść za siebie.
dobrze ze ja cieni nie uzywam ale na tusze tez mialam kiedys manie mialam ich pelno! moze tyle co Ty lub ciut wiecej jakies 17? ale ani nie dawaly jakiegos efektu nieziemskiego (a ja lubie efekt sztucznych rzes) ani jakos nie uzywalam wiec albo dalam komus albo sprzedalam i tak zostalo mi z 7 ale uzywam 4 (2 na gorne i 2 na dolne rzesy) z czasem takie kupowanie kosmetykow chyba przechodzi zwlaszcza jak sie zaczniesz wsciekac ze nie mozesz znalezc swojego ulubionego cienia albo czegos innego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:31   #1625
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
To witam w klubie! Ja z kolei w chwili obecnej mam 118 cieni do powiek do użytku własnego. Z czego około 30 ani razu nie ruszone. Zaś na codzień to może z 10 mi służy. Co ciekawe większość z tych częściej używanych to essence. Do tego jeszcze 12 tuszy do rzęs. Z czego jeden użyłam raz , a dziś wyrzuciłam , bo już "nie miał tej świeżości". Muszę sobie naprawde jakiś odwyk od kolorówek zrobić...Ale oczywiście , jak tylko zaczynam , to wchodze w drugie (i juz zaczynam-w pędzle. Właśnie czekam na nowy zestaw) A do tego jeszcze dochodzi essence i jego limitowanki...Nie , no...muszę się wziąść za siebie.


jednak jestem normalna
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:42   #1626
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. II

no też tak mam mnóstwo kosmetyków jeszcze z lat gimnazjum, jakieś tusze, cienie itp, nie mogę zużyć kolorówki, a jestem takim chomikiem, i nie cierpie wyrzucać czegokolwiek, dlatego nie raz znajduję kosmetyki dawno przeterminowane o jakieś 3 lata, głównie błyszczyki, bo miałam kiedyś manię kolecjonowania, a nie wyrzucę bo mi żal
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:46   #1627
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość


jednak jestem normalna
Ja to już w ogóle
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 21:53   #1628
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dobrze ze ja cieni nie uzywam ale na tusze tez mialam kiedys manie mialam ich pelno! moze tyle co Ty lub ciut wiecej jakies 17? ale ani nie dawaly jakiegos efektu nieziemskiego (a ja lubie efekt sztucznych rzes) ani jakos nie uzywalam wiec albo dalam komus albo sprzedalam i tak zostalo mi z 7 ale uzywam 4 (2 na gorne i 2 na dolne rzesy) z czasem takie kupowanie kosmetykow chyba przechodzi zwlaszcza jak sie zaczniesz wsciekac ze nie mozesz znalezc swojego ulubionego cienia albo czegos innego
Ja tak mam od 7 lat...Wiesz...Jestem maniaczką testowania , sprawdzania , wszelkiego kombinowania...Dlatego tego tyle. Ale i tak nie wliczam już tych których używam do pracy , czy na zajęcia. Tylko tu to idzie cała paleta i no problem. Z tuszami to nie ma problemu , na oko widzę który będzie mi odpowiadał , a który nie. (patrze na szczoteczkę i konsystencję i już wiem jaki da u mnie efekt-jeszcze się o dziwo nawet ani razu nie pomyliłam) Ale cienie? "Jak nie kupię , to nie zobaczę dokładnego efektu." No i stąd ta liczba. No i poza tym...Ze mnie taka "malowana lala". No i mam specyficzny styl , gdzie makijaż odgrywa główną rolę.
mOna01 A ja się bez bicia przyznaję , że jestem nienormalna. Ot...taki mój urok. Ale dobrze , że mnie na zakupach (ale tylko kosmetycznych) nie widziałaś...Co prawda zawsze mam wcześniej zaplanowane co kupić...Ale za to wchodzę i jak burza "wszystko co trzeba" wkładam do koszyka i już jestem przy kasie. Ekspedientki to oczy przecierają.

Dobra...koniec offtopa. Już będę grzeczna.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 21:58   #1629
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
no też tak mam mnóstwo kosmetyków jeszcze z lat gimnazjum, jakieś tusze, cienie itp, nie mogę zużyć kolorówki, a jestem takim chomikiem, i nie cierpie wyrzucać czegokolwiek, dlatego nie raz znajduję kosmetyki dawno przeterminowane o jakieś 3 lata, głównie błyszczyki, bo miałam kiedyś manię kolecjonowania, a nie wyrzucę bo mi żal
wlasnie tez tak mialam i uzywac nie uzywalam bo mi zbytnio nie pasowaly ale wyrzucic nie wyrzucilam ani nikomu nie oddalam dobrze ze juz mi przeszlo

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Ja tak mam od 7 lat...Wiesz...Jestem maniaczką testowania , sprawdzania , wszelkiego kombinowania...Dlatego tego tyle. Ale i tak nie wliczam już tych których używam do pracy , czy na zajęcia. Tylko tu to idzie cała paleta i no problem. Z tuszami to nie ma problemu , na oko widzę który będzie mi odpowiadał , a który nie. (patrze na szczoteczkę i konsystencję i już wiem jaki da u mnie efekt-jeszcze się o dziwo nawet ani razu nie pomyliłam) Ale cienie? "Jak nie kupię , to nie zobaczę dokładnego efektu." No i stąd ta liczba. No i poza tym...Ze mnie taka "malowana lala". No i mam specyficzny styl , gdzie makijaż odgrywa główną rolę.
mOna01 A ja się bez bicia przyznaję , że jestem nienormalna. Ot...taki mój urok. Ale dobrze , że mnie na zakupach (ale tylko kosmetycznych) nie widziałaś...Co prawda zawsze mam wcześniej zaplanowane co kupić...Ale za to wchodzę i jak burza "wszystko co trzeba" wkładam do koszyka i już jestem przy kasie. Ekspedientki to oczy przecierają.

Dobra...koniec offtopa. Już będę grzeczna.
heh mi mania tuszy przeszla wczesniej kazda nowosc musialam miec! nie wazne ze szczoteczka be itd wazne ze nowy i trzeba sprawdzic moja mania konczy sie teraz na wszelkich eyelinerach do oczu, czarnych kredkach, kholach itp zreszta ja to mam tylko do uzytku wlasnego, czasami tylko maluje na jakies okazje albo co bo w LO malowalam dziewczyny na festiwale ale ze juz nie chodze do LO to i nie biore w tym udzialu a Tobie zawsze sie cos moze przydac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:14   #1630
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
no też tak mam mnóstwo kosmetyków jeszcze z lat gimnazjum, jakieś tusze, cienie itp, nie mogę zużyć kolorówki, a jestem takim chomikiem, i nie cierpie wyrzucać czegokolwiek, dlatego nie raz znajduję kosmetyki dawno przeterminowane o jakieś 3 lata, głównie błyszczyki, bo miałam kiedyś manię kolecjonowania, a nie wyrzucę bo mi żal
Ja raz na miesiąc/dwa miesiące robie przegląd w kosmetykach. Wtedy wyrzucam kosmetyki , którym niedługo kończy się przydatność. Także w zasadzie mam same "świeżaki". Do tego , kosmetyki które już naprawde nie używam (a nawet ani razu nie użyłam) , a są w świetnym stanie , to daje znajomym (i właśnie muszę sobie taki przegląd zrobić)...Co prawda jestem sama na siebie wtedy zła , że najpierw niepotrzebnie kupuje , nie używam , a potem rozdaje. Muszę w końcu nad tym "zapanować". Narazie jakoś powoli idzie...I dobrze , że z AL nic mnie nie zainteresowało. Będzie trochę łatwiej.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:20   #1631
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

Ale nastukałyście, dziewczyny

Muszę się Wam poskarżyć, w mojej Naturze z GR został jeden jedyny samotny błyszczyk. Nie ma większości innych błyszczyków, lakierów, AOH, no i korektora 3 w 1 na który się czaiłam W innych szafach podobny stan, więc mam nadzieję, że niedługo jakaś dostawa będzie.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 22:27   #1632
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ale nastukałyście, dziewczyny

Muszę się Wam poskarżyć, w mojej Naturze z GR został jeden jedyny samotny błyszczyk. Nie ma większości innych błyszczyków, lakierów, AOH, no i korektora 3 w 1 na który się czaiłam W innych szafach podobny stan, więc mam nadzieję, że niedługo jakaś dostawa będzie.
Może teraz po nowym roku pouzupełniają?
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:30   #1633
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Ale offtopujecie dziewczyny .


Ja od 2 miesięcy czekam na uzupełnienie szafy Essence w mojej Naturze i cóż, chyba już nie mam co liczyć na paletkę do brwi.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 22:32   #1634
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ale offtopujecie dziewczyny .


Ja od 2 miesięcy czekam na uzupełnienie szafy Essence w mojej Naturze i cóż, chyba już nie mam co liczyć na paletkę do brwi.
ja czekam na czarna long lasting i tez nadal nici
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:01   #1635
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Zdj wyszło takie sobie, ale chyba się nie do końca rozumiemy z aparatem

A co do sylwestra - różowy i grafitowy lakier do paznokci, pilniczek. Lista niepowalająca ;p
Cudne masz usta

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
A tak w ogólę , z nudów siedze teraz i kombinuję z kosmetykami...zmieszałam go teraz z duraline inglota i cieniem sypkim AMC 33. Piękny efekt! Ogólnie dochodze do wniosku , że ten puder świetnie się nadaj do mieszania z różnymi cieniami. Do tego najlepiej duraline , lub tym podobne...Kurczę naprawdę muszę dorwać jakiś aparat i porobić parę zdjęć.
Już nie mogę się doczekać zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
A mi się (tylko) limitowanki essence nie otwierają ani w polskim , ani w żadnym innym języku. Już tak od paru miesięcy. Dlatego muszę sobie radzić szukając fot na innych stronach.;/
Ja tak też mam ale jak chce pooglądać limitowaniki w szkole, może to jakaś blokada

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
dimiti ! Ciągle mi robisz smaka na te róże! W końcu nie wytrzymam i polecę kupić jeden! (A staram się póki co nie kupowac róży , bo mam obecnie 16 do użytku własnego. Muszę je jakoś w końcu zużyć.) Za każdym razem jak widze sam twój podpis , to aż korci...
16 Ja skromnie przyznaje że mam jeden i to z essence


Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ale offtopujecie dziewczyny .

Ja od 2 miesięcy czekam na uzupełnienie szafy Essence w mojej Naturze i cóż, chyba już nie mam co liczyć na paletkę do brwi.
Tak się składa że ja też poluje na ta paletkę Obiecaj że zostawisz mi jedna
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:27   #1636
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
To witam w klubie! Ja z kolei w chwili obecnej mam 118 cieni do powiek do użytku własnego.
w paletkach czy pojedyncze? ja myslalam, ze mam cala mase, ale Ty wygralas i teraz juz czuje sie usprawiedliwiona do zakupu nowych, bo ostatnio to nawet nie patrzylam w strone cieni.. ale teraz czuje sie juz usprawiedliwona
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:39   #1637
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
w paletkach czy pojedyncze? ja myslalam, ze mam cala mase, ale Ty wygralas i teraz juz czuje sie usprawiedliwiona do zakupu nowych, bo ostatnio to nawet nie patrzylam w strone cieni.. ale teraz czuje sie juz usprawiedliwona
I takie i takie. Ale więcej pojedyńczych. Tak...Jesteś usprawiedliwiona , masz czyste konto...Idź i kup jakiś cień.

No dobra...Już jestem grzeczna...
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:45   #1638
Klaudiusia17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 979
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
A mi się (tylko) limitowanki essence nie otwierają ani w polskim , ani w żadnym innym języku. Już tak od paru miesięcy. Dlatego muszę sobie radzić szukając fot na innych stronach.;/
Może spróbuj przez inną przeglądarkę internetową.

A na Sylwka z Essence użyłam tylko diamentowych rzęs
Klaudiusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:50   #1639
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Klaudiusia17 Pokaż wiadomość
Może spróbuj przez inną przeglądarkę internetową.

A na Sylwka z Essence użyłam tylko diamentowych rzęs
Próbowałam i nic. Kiedyś wszystko było ok , ale jakoś od listopada tak zaczęło szwankować. Ale nic...Radze sobie inaczej.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 23:52   #1640
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
I takie i takie. Ale więcej pojedyńczych. Tak...Jesteś usprawiedliwiona , masz czyste konto...Idź i kup jakiś cień.
to ja chyba w ramach odstresowania przed-sesyjnego policze swoje cienie.. w tym niektore zostawione w domu u rodzicach, wepcheniete gdzies w glab szuflady
dobrze, ze z rozami i podkladami tak nie mam, uwielbiam tylko cienie do oczu, mazidla do ust, tusze srednio, ale w sumie kilka ich mam ( w tym dwa takie same..) no i lakiery do paznokci, chociaz ostatnio z nimi tez sie uspokoilam, wiec nie jest tak zle
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 00:16   #1641
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Ja wlasnie zobaczylam kilka fotek AL na hiszpanskiej stronie http://essencecosmetics.fare-forum.n...ights-t281.htm blyszczyki sa piekne- normalnei chyba ktorys bedzie moj. Mysle tez nad ta pomadka.. ale ja juz mam za duzo tych rzeczy do ust ..
Fioletowy cien tez ladny, i ten mietowy Ale nie wolno mi kupowac juz cieni :P
Lakiery tez piekne, ale wiekszosc podobnych juz jest w mojej kosmetyczce..
Roz dla mnie za jasny :P

PS: w ogole dziewczyny z tego forum wkleily tez nasz watek do swojego zbioru stron o Essence

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-01-03 o 00:18
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 00:24   #1642
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zobaczylam kilka fotek AL na hiszpanskiej stronie http://essencecosmetics.fare-forum.n...ights-t281.htm blyszczyki sa piekne- normalnei chyba ktorys bedzie moj. Mysle tez nad ta pomadka.. ale ja juz mam za duzo tych rzeczy do ust ..
Fioletowy cien tez ladny, i ten mietowy Ale nie wolno mi kupowac juz cieni :P
Lakiery tez piekne, ale wiekszosc podobnych juz jest w mojej kosmetyczce..
Roz dla mnie za jasny :P

PS: w ogole dziewczyny z tego forum wkleily tez nasz watek do swojego zbioru stron o Essence
Ha! Faktycznie
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 00:29   #1643
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zobaczylam kilka fotek AL na hiszpanskiej stronie http://essencecosmetics.fare-forum.n...ights-t281.htm blyszczyki sa piekne- normalnei chyba ktorys bedzie moj. Mysle tez nad ta pomadka.. ale ja juz mam za duzo tych rzeczy do ust ..
Fioletowy cien tez ladny, i ten mietowy Ale nie wolno mi kupowac juz cieni :P
Lakiery tez piekne, ale wiekszosc podobnych juz jest w mojej kosmetyczce..
Roz dla mnie za jasny :P

PS: w ogole dziewczyny z tego forum wkleily tez nasz watek do swojego zbioru stron o Essence
gdzie gdzie jest ten link do nas?? musze sie podjarac czyms podoba mi sie ogolnie cala limitowanka arktyczna ale zobaczymy co bedzie jak do nas zawita

tyz mi sie to podoba http://essencecosmetics.fare-forum.n...fever-t285.htm
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-01-03 o 00:32
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 00:52   #1644
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
gdzie gdzie jest ten link do nas?? musze sie podjarac czyms

http://essencecosmetics.fare-forum.n...ssence-t73.htm
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 01:12   #1645
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

dobra podjaralam sie jeszcze jak kliklam na linka i sie ukazalam w pierwszym poscie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 08:09   #1646
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zobaczylam kilka fotek AL na hiszpanskiej stronie http://essencecosmetics.fare-forum.n...ights-t281.htm blyszczyki sa piekne- normalnei chyba ktorys bedzie moj. Mysle tez nad ta pomadka.. ale ja juz mam za duzo tych rzeczy do ust ..
Fioletowy cien tez ladny, i ten mietowy Ale nie wolno mi kupowac juz cieni :P
Lakiery tez piekne, ale wiekszosc podobnych juz jest w mojej kosmetyczce..
Roz dla mnie za jasny :P

PS: w ogole dziewczyny z tego forum wkleily tez nasz watek do swojego zbioru stron o Essence
Wczoraj wkleiłam ten sam link do al na tym forum O tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1568

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dobra podjaralam sie jeszcze jak kliklam na linka i sie ukazalam w pierwszym poscie
Ja podjarałam się trochę mniej, bo objawiłam się jako trzecia
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 09:29   #1647
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

znowu nie moje kolory
w sumie tym lepiej, nie będę się szalajć po mrozie do natury!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 09:32   #1648
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zobaczylam kilka fotek AL na hiszpanskiej stronie http://essencecosmetics.fare-forum.n...ights-t281.htm
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Oj żeby te limitowanki szybciutko weszły do PL

Z arktica to już wiem że wzięłabym : jasny i różowy lakier, oba błyszczyki a z tej 2giej kolekcji ciemny lakier i tę ciemno-czerwoną szminkę

A w temacie Essenc'owym muszę pochwalić 1 produkt, Stosuję już od miesiąca tusz Essence LASH MANIA , ten ala Dior.. i jest świetny! i jeszcze o dziwo nie wysechł
A stosuję go codziennie ,czasami 2 razy dziennie!
Bardzo podpasował mi również ich lakier Glam Rock Pink Punk..tak pieknie się mieni i błyszczy Był moim imprezowo-świąteczno-sylwestrowym..

Mam jeszcze ich błyszczy XXL taki ciemniejszy..już o nim pisałam. Stwierdzam że esssnce robi całkiem dobre te błyszczole.Wiadomo że jak sie je czy całuje to one zejdą (jak każde) ale kolorki naprawdę farniuchne. Teraz poluję na tego czerwonego błyszczola z XXL
Ale najpierw musze jakiś inny zużyć-niech to
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:22   #1649
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
znowu nie moje kolory
w sumie tym lepiej, nie będę się szalajć po mrozie do natury!
moje kolory to tez nie są...wolałabym coś ciepłego :/

cypressangel jesteś na prawdę kochana ale poszukam najpierw w mojej w poniedziałek takiej mniej uczęszczanej Naturze, bo ta w centrum handlowym jest po prostu spustoszona przez huragan przedsylwestrowy
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:24   #1650
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

OK, ale gdybyś nie znalazła to daj znać - sprawdzę u siebie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.