Essence cz. III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 21:14   #1891
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. III

jak myślicie za ile pojawi się CC ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:15   #1892
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie! niby niechcacy cos sie wpisze w szukadlo, wejdzie tu i tu i za chwile sie okazuje ze roz by sie przydal i brazer ladny no i przy okazji moze jeszcze jeden roz?
O dokładnie . Aa ile razy ja nie potrzebnie coś kupuje na allegro O.x Tu brazer tu róż czasem jakiś puder sypki, jeszcze jakiś kompakt. przesada. A potem jestem zdziwiona że tyle do zapłaty jest .
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done



Edytowane przez eccentricx3
Czas edycji: 2009-09-11 o 21:16
eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:23   #1893
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
O dokładnie . Aa ile razy ja nie potrzebnie coś kupuje na allegro O.x Tu brazer tu róż czasem jakiś puder sypki, jeszcze jakiś kompakt. przesada. A potem jestem zdziwiona że tyle do zapłaty jest .
najgorzej jak sie znajdzie cos u jednego sprzedawcy, ja wtedy sobie wmawiam, ze w koncu na wysylce oszczedzam
lepiej mi sie zreszta wydaje kase przez internet niz tak np w naturze chociaz chyba bede musiala sie znowu przygladnac brazerom essenc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:27   #1894
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
najgorzej jak sie znajdzie cos u jednego sprzedawcy, ja wtedy sobie wmawiam, ze w koncu na wysylce oszczedzam
lepiej mi sie zreszta wydaje kase przez internet niz tak np w naturze chociaz chyba bede musiala sie znowu przygladnac brazerom essenc
haha ja też sobie tak wmawiam. że niby taka oszczędność no ale cóż.. zawsze można troche sie połudzić ;P
w sumie ja też na internecie wole robić zakupy. ale nie odpuszczam robienia napadów na nature. Do rossmann jakoś mnie nie ciągnie aa i czasem rzucam się też na drogerie Visage tam są revlona kosmetyki
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:51   #1895
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
najgorzej jak sie znajdzie cos u jednego sprzedawcy, ja wtedy sobie wmawiam, ze w koncu na wysylce oszczedzam
lepiej mi sie zreszta wydaje kase przez internet niz tak np w naturze chociaz chyba bede musiala sie znowu przygladnac brazerom essenc
Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
haha ja też sobie tak wmawiam. że niby taka oszczędność no ale cóż.. zawsze można troche sie połudzić ;P
w sumie ja też na internecie wole robić zakupy. ale nie odpuszczam robienia napadów na nature. Do rossmann jakoś mnie nie ciągnie aa i czasem rzucam się też na drogerie Visage tam są revlona kosmetyki
Też tak mam Zawsze wydaje mi się, że nie opłaca się kupować jednej rzeczy, bo z kosztami przesyłki wychodzi drogo, dlatego kupuje od razu kilka i jeszcze jestem z siebie dumna, żem taka przedsiębiorcza (w sklepach internetowych to samo)
Wracając do tematu: nowa limitowanka zupełnie mi się nie podoba, może jedynie jakąś kredkę bym kupiła, ale musiałabym najpierw na żywo kolory zobaczyć.
A ja nadal czekam na EC
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:04   #1896
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
haha ja też sobie tak wmawiam. że niby taka oszczędność no ale cóż.. zawsze można troche sie połudzić ;P
w sumie ja też na internecie wole robić zakupy. ale nie odpuszczam robienia napadów na nature. Do rossmann jakoś mnie nie ciągnie aa i czasem rzucam się też na drogerie Visage tam są revlona kosmetyki
oj to kosmetyki revlona chetnie bym ogladnela bo ja je lubic ale u mnie ich nie byc

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Też tak mam Zawsze wydaje mi się, że nie opłaca się kupować jednej rzeczy, bo z kosztami przesyłki wychodzi drogo, dlatego kupuje od razu kilka i jeszcze jestem z siebie dumna, żem taka przedsiębiorcza (w sklepach internetowych to samo)
Wracając do tematu: nowa limitowanka zupełnie mi się nie podoba, może jedynie jakąś kredkę bym kupiła, ale musiałabym najpierw na żywo kolory zobaczyć.
A ja nadal czekam na EC
swietnie napisane!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 08:13   #1897
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj to kosmetyki revlona chetnie bym ogladnela bo ja je lubic ale u mnie ich nie byc
Też je lubie i to bardzoo.. ogólnie spodobała mi się ta drogeria no i przy każdej okazji rzucam się na nią bez opamiętania. Potem są tego konsekwencje O.x

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Też tak mam Zawsze wydaje mi się, że nie opłaca się kupować jednej rzeczy, bo z kosztami przesyłki wychodzi drogo, dlatego kupuje od razu kilka i jeszcze jestem z siebie dumna, żem taka przedsiębiorcza (w sklepach internetowych to samo)
Wracając do tematu: nowa limitowanka zupełnie mi się nie podoba, może jedynie jakąś kredkę
hahaha. Nie ma to jak oszczędność i przedsiębiorczość na allegro ; ]
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done



Edytowane przez eccentricx3
Czas edycji: 2009-09-12 o 08:14
eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 08:25   #1898
martagda
Rozeznanie
 
Avatar martagda
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 537
GG do martagda
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ja podejrzewam że pojawi się C u nas , a ta nowa hmmm całkiem, całkiem, pewnie wizełabym jedną paletkę, kredkę niebieską i może tusz, może lakier, denerwuje mnie to że kolory są przekłamane, w rzeczystości dużo bardziej blade


zastanawiam się jak tak dziewczya http://www.parokeets.com/en/2009/09/...love-polishes/ maluje paznokcie, że tak ładnie jej się lakier rozproadza, mi zawsze się smugi robią
Też się nad tym zastanawiam, bo lakier ma położony perfekcyjne... Też chcę tak umieć
martagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 08:57   #1899
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Też je lubie i to bardzoo.. ogólnie spodobała mi się ta drogeria no i przy każdej okazji rzucam się na nią bez opamiętania. Potem są tego konsekwencje O.x

hahaha. Nie ma to jak oszczędność i przedsiębiorczość na allegro ; ]
heh chociaz pewnie ceny i tak lepsze sa z revlona na all, ale przynajmniej mozna cos przetestowac, a tak to kicha!

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam, bo lakier ma położony perfekcyjne... Też chcę tak umieć
a nakladacie jakis bezbarwny pierw czy od razu na paznokcie?
mi pomaga to, ze od razu biore wiecej lakieru, taka duza krople, ciapie na paznokiec i maluje po calosci, a nie, ze wkladam pedzelek i wyciagam, nie wiem da sie zrozumiec to co napisalam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 09:16   #1900
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh chociaz pewnie ceny i tak lepsze sa z revlona na all, ale przynajmniej mozna cos przetestowac, a tak to kicha!


a nakladacie jakis bezbarwny pierw czy od razu na paznokcie?
mi pomaga to, ze od razu biore wiecej lakieru, taka duza krople, ciapie na paznokiec i maluje po calosci, a nie, ze wkladam pedzelek i wyciagam, nie wiem da sie zrozumiec to co napisalam

Ja tak samo robie. Ciapie na paznokieć żeby pokrył się jednolitym kolorkiem, bo potem tylko smugi same są.
a paznokcie z limitówki to naprawdę ładnie pomalowane hee.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 09:26   #1901
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Ja tak samo robie. Ciapie na paznokieć żeby pokrył się jednolitym kolorkiem, bo potem tylko smugi same są.
a paznokcie z limitówki to naprawdę ładnie pomalowane hee.
heh mi sie teraz marza takie paznokcie w panterke!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 09:39   #1902
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh mi sie teraz marza takie paznokcie w panterke!
Ślicznie wyglądają. szkoda że nie mam takich zdolności artystycznych :P
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 09:56   #1903
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Essence cz. III

essence!

mam owcowe błyszczyki (passion fruit, mango i cherry bodajże),
eyeliner brązowy
odżywkę S.O.S na wzrost paznokci
S.O.S utwardzacz
olejek do skórek i patyczki do skórek
korektor do paznokci
i korektor do frenchu
zestaw do frenchu
błyszczyki cream gloss wszystkie cztery

mini recenzje:

passion fruit, mango, cherry - świetne na codzień, delikatne drobinki, nie dają koloru.

eyeliner brązowy - cudo spokojnie mogę porównać do linera Clinique

odżywka na wzrost paznokci - faktycznie pomaga, ale tylko w duecie z utwardzaczem, inaczej są słabe paznokcie

olejek do skórek i patyczki - fajny gadżet.

korektor do paznokci - bardzo przydatny, jeśli ktoś nie umie malować paznokci, tak jak ja

mazak do frenchu - 5 sekund i french gotowy, super. Zestaw do frenchu, też bardzo fajny.

błyszczyki cream gloss, to moje faworyty, mogę je przyrównać nawet do superbalmów clinique, jeśli chodzi o trwałość i kolor.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:13   #1904
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. III

hmm.. zastanawiam się właśnie nad tymi błyszczykami cream gloss bo szukam czegoś małego i poręcznego , chyba dodam go do mojej listy zakupów
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:15   #1905
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
hmm.. zastanawiam się właśnie nad tymi błyszczykami cream gloss bo szukam czegoś małego i poręcznego , chyba dodam go do mojej listy zakupów
serdecznie polecam, na prawdę.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:17   #1906
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
serdecznie polecam, na prawdę.
jeszcze dwa pytania xD
a opakowanie trwałe jest ? nie wylewa się ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:18   #1907
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
essence!

mam owcowe błyszczyki (passion fruit, mango i cherry bodajże),
eyeliner brązowy
odżywkę S.O.S na wzrost paznokci
S.O.S utwardzacz
olejek do skórek i patyczki do skórek
korektor do paznokci
i korektor do frenchu
zestaw do frenchu
błyszczyki cream gloss wszystkie cztery

mini recenzje:

passion fruit, mango, cherry - świetne na codzień, delikatne drobinki, nie dają koloru.

eyeliner brązowy - cudo spokojnie mogę porównać do linera Clinique

odżywka na wzrost paznokci - faktycznie pomaga, ale tylko w duecie z utwardzaczem, inaczej są słabe paznokcie

olejek do skórek i patyczki - fajny gadżet.

korektor do paznokci - bardzo przydatny, jeśli ktoś nie umie malować paznokci, tak jak ja

mazak do frenchu - 5 sekund i french gotowy, super. Zestaw do frenchu, też bardzo fajny.

błyszczyki cream gloss, to moje faworyty, mogę je przyrównać nawet do superbalmów clinique, jeśli chodzi o trwałość i kolor.
Czy mogłabyś zrobić foto jak wyglądają te błyszczyki na ustach ? albo chciażby na ręce ?
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:41   #1908
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

no niestety przez wlasne lenistwo ale ostatni tydzien wrzesnia bedzie caaaaly wolny wylenie sie tak, ze normalnie obleze pajeczyna!
no tak, my to takie antygaduly
ja tez tak zawsze planuje, a pozniej wychodiz inaczej ;P ja dzis sie lenie ( nie liuczac doporwadzahnia domu do porzadku)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
lepiej mi sie zreszta wydaje kase przez internet niz tak np w naturze chociaz chyba bede musiala sie znowu przygladnac brazerom essenc
ostatni tez go chcialam, ale jednak kupilam my secret i nie jestem zadowolona, zle dobralam kolor chyba, bo na twrzy go nie widac..

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na EC
ja tez

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a nakladacie jakis bezbarwny pierw czy od razu na paznokcie?
mi pomaga to, ze od razu biore wiecej lakieru, taka duza krople, ciapie na paznokiec i maluje po calosci, a nie, ze wkladam pedzelek i wyciagam, nie wiem da sie zrozumiec to co napisalam
tez tak robie.. no i nie ma smug, gdy sa dobrze wypolerowane..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:53   #1909
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. III

ależ tu szybko stronek przybywa

mnie się z tej limitowanki (oj, limitowana ona, limitowana, tylko kilka produktów..? może faktycznie pojawi się więcej w sklepach) podobają te kredeczki z rozmazywakiem fajne, wreszcie dwa w jednym będzie


a zakupy kosmetyków na allegro.. na szczęscie nie lubię kupować ich przez net, ja jestem z tych co muszą pomacać, powąchać itp więc przez net kupować to zero przyjemności tylko jak nie mogę znaleźć w sklepie czegoś, to kupuję przez net
ale jak w drogeriach kupuje to przeważnie mniejsze opakowania (np balsamów do ciała, lakierów do paznokci etc) - szybciej się skończą i kupię coś innego

mam swoje ulubione typy w niektórych kategoriach (samoopalacz, balsam po opalaniu, puder etc) i je kupuję zawsze tak, zeby mieć na długo, ale takie "codziennego" uzytku, nieulubione, to byle więcej

Cytat:
mam (...) odżywkę S.O.S na wzrost paznokci
kupiałam ją w tym tygodniu (tak myślę że to ta - taki malutki "słoiczek" biało-pomarańczowy i ta odżywka też taka biało-pomarańczowa) - i jestem ogólnie w szoku, jak szybko odrastają mi paznokcie.. wsmarowywuję to kilka razy dziennie, co parę godzin (plus na noc odżywka Gal z keratyną) i moje zrujnowane (złamany bardzo wysoko pazurek, reszta ścięta i spiłowana żeby "pasowało" - myślałam żeby założyć tips na ten jeden stracony, ale potem zanim by mi odrósł do zadowalającej długości to bym musiała co tydz na korektę chodzić.. szkoda zachodu, a tak to wszystkie pazurki dostają kurację nawilżającą ) paznokcie naprawdę rosną "jak na drożdżach" - moze jakieś super twardsze nie są, ale wyraźnie w lepszej kondycji
nie używam teraz w ogóle lakieru, tylko te wsmarowywanki
także też fajny produkt
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 11:04   #1910
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
ależ tu szybko stronek przybywa

mnie się z tej limitowanki (oj, limitowana ona, limitowana, tylko kilka produktów..? może faktycznie pojawi się więcej w sklepach) podobają te kredeczki z rozmazywakiem fajne, wreszcie dwa w jednym będzie

Kredeczki też mi się podobają . I jak przybędą do drogerii to sie na nie z pewnością rzuce.
I w sumie mam też nadzieję że pojawi się więcej w naturze tej limitowanki . Bo wydaję mi się że tak trochu za mało tego .


Cytat:
mam swoje ulubione typy w niektórych kategoriach (samoopalacz, balsam po opalaniu, puder etc) i je kupuję zawsze tak, zeby mieć na długo, ale takie "codziennego" uzytku, nieulubione, to byle więcej
Haha dokładnie byle więcej, a to że nie przyda mi się to w najbliższym czasie. a co tam.. :P ważne że jest i ważne że jestem zadowolona :P

Cytat:
kupiałam ją w tym tygodniu (tak myślę że to ta - taki malutki "słoiczek" biało-pomarańczowy i ta odżywka też taka biało-pomarańczowa) - i jestem ogólnie w szoku, jak szybko odrastają mi paznokcie.. wsmarowywuję to kilka razy dziennie, co parę godzin (plus na noc odżywka Gal z keratyną) i moje zrujnowane (złamany bardzo wysoko pazurek, reszta ścięta i spiłowana żeby "pasowało" - myślałam żeby założyć tips na ten jeden stracony, ale potem zanim by mi odrósł do zadowalającej długości to bym musiała co tydz na korektę chodzić.. szkoda zachodu, a tak to wszystkie pazurki dostają kurację nawilżającą ) paznokcie naprawdę rosną "jak na drożdżach" - moze jakieś super twardsze nie są, ale wyraźnie w lepszej kondycji
nie używam teraz w ogóle lakieru, tylko te wsmarowywanki
także też fajny produkt
Zastanawiam się nad tą odżywką i chyba w poniedziałek zakupię ją. Bo dzisiaj krótko czynna Natura a jakoś nie mam chęci wychodzić z domu.
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 11:22   #1911
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tą odżywką i chyba w poniedziałek zakupię ją. Bo dzisiaj krótko czynna Natura a jakoś nie mam chęci wychodzić z domu.
naprawdę jestem zaskoczona że tak ładnie działa.. kupiłam ją bo była jedyną w formie nie lakieru tylko w takiej do wsmarowywania, a ja nie lubię tych w formie lakierów, kiedyś bez problemów można było kupić takie w formie pisaka które się przekręcało i na pędzelku z jednej strony pojawiała się odżywka i się malowało płytkę a to się wchłaniało szybciutko, z teraz nie znalazłam w ogóle takich
a już mojej najulubieńszej magic nail różowej w ogóle od dawna nie widziałam

zapłaciłam za tę biało-pomarańczową chyba 7 czy 8 zł, więc dla przetestowania nawet to i tak warto, bo nieduża strata jak nie zadziała

Edytowane przez Lavanda
Czas edycji: 2009-09-12 o 11:23
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 11:24   #1912
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jeszcze dwa pytania xD
a opakowanie trwałe jest ? nie wylewa się ?
według mnie - trwałe, chociaż nigdy mi nie upadło i nie wiem jakby się w takiej sytuacji zachowało. Na pewno trzeba dobrze dokręcić, wtedy się nic, absolutnie nie wylewa.

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś zrobić foto jak wyglądają te błyszczyki na ustach ? albo chciażby na ręce ?
a które? oczywiście, mogę zrobić na ustach, ale dopiero w poniedziałek wieczorem, bo za sekundę wychodzę i nie będzie mnie przez cały weekend.

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
a zakupy kosmetyków na allegro.. na szczęscie nie lubię kupować ich przez net, ja jestem z tych co muszą pomacać, powąchać itp więc przez net kupować to zero przyjemności tylko jak nie mogę znaleźć w sklepie czegoś, to kupuję przez net
ale jak w drogeriach kupuje to przeważnie mniejsze opakowania (np balsamów do ciała, lakierów do paznokci etc) - szybciej się skończą i kupię coś innego

kupiałam ją w tym tygodniu (tak myślę że to ta - taki malutki "słoiczek" biało-pomarańczowy i ta odżywka też taka biało-pomarańczowa) - i jestem ogólnie w szoku, jak szybko odrastają mi paznokcie.. wsmarowywuję to kilka razy dziennie, co parę godzin (plus na noc odżywka Gal z keratyną) i moje zrujnowane (złamany bardzo wysoko pazurek, reszta ścięta i spiłowana żeby "pasowało" - myślałam żeby założyć tips na ten jeden stracony, ale potem zanim by mi odrósł do zadowalającej długości to bym musiała co tydz na korektę chodzić.. szkoda zachodu, a tak to wszystkie pazurki dostają kurację nawilżającą ) paznokcie naprawdę rosną "jak na drożdżach" - moze jakieś super twardsze nie są, ale wyraźnie w lepszej kondycji
nie używam teraz w ogóle lakieru, tylko te wsmarowywanki
także też fajny produkt
też nie lubię zakupów przez internet oprócz biochemii urody i minerałków, które muszę kupować przez internet ale takie produkty jak essence np. koniecznie muszę wymacać porządnie Tej odżywki pomarńczowej w słoiczku nie mam tylko w formie lakieru.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 11:31   #1913
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
a które? oczywiście, mogę zrobić na ustach, ale dopiero w poniedziałek wieczorem, bo za sekundę wychodzę i nie będzie mnie przez cały weekend.
A Cream Gloss bym prosiłaa ładniee
Z góry dziękuje
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 12:08   #1914
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość

kupiałam ją w tym tygodniu (tak myślę że to ta - taki malutki "słoiczek" biało-pomarańczowy i ta odżywka też taka biało-pomarańczowa) - i jestem ogólnie w szoku, jak szybko odrastają mi paznokcie.. wsmarowywuję to kilka razy dziennie, co parę godzin (plus na noc odżywka Gal z keratyną) i moje zrujnowane (złamany bardzo wysoko pazurek, reszta ścięta i spiłowana żeby "pasowało" - myślałam żeby założyć tips na ten jeden stracony, ale potem zanim by mi odrósł do zadowalającej długości to bym musiała co tydz na korektę chodzić.. szkoda zachodu, a tak to wszystkie pazurki dostają kurację nawilżającą ) paznokcie naprawdę rosną "jak na drożdżach" - moze jakieś super twardsze nie są, ale wyraźnie w lepszej kondycji
nie używam teraz w ogóle lakieru, tylko te wsmarowywanki
także też fajny produkt
ja też mam tą odżywkę/balsamik całkiem przyjemna, ma śliczny zapach i na pewno suuuper działa na skórki.na paznokcie też, ale mam porównanie do herba studio i essence niestety tutaj przegrywa
__________________
Aśka

szczęście polega na tym, całe szczęście, by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
...

Pidżama Porno
no risk - no fun

malusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 12:46   #1915
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Essence cz. III

tez ja mam jak dla mnie wystarczajaca
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 12:54   #1916
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez malusienka Pokaż wiadomość
ja też mam tą odżywkę/balsamik całkiem przyjemna, ma śliczny zapach i na pewno suuuper działa na skórki.na paznokcie też, ale mam porównanie do herba studio i essence niestety tutaj przegrywa
muszę poszukać ja ogólnie jestem przewrażliwiona na punkcie włosów i paznokci więc odżywek ci u mnie dostatek ale jedna więcej... przecież nie zrobi różnicy

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
też nie lubię zakupów przez internet oprócz biochemii urody i minerałków, które muszę kupować przez internet ale takie produkty jak essence np. koniecznie muszę wymacać porządnie
hihi tak samo jak u mnie - biochemia i mazidełka trzeba przez net, to kupuję, ale jakbym mogła to bym macała i wąchała przed zakupem nawet jakieś sproszkowane glinki i inne półpreparaty do robienia tych kosmetyków
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 12:57   #1917
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. III

dimiti, zorzumiałam o co chodziło tez spróbuje tak pomalować pazurki, a nakładasz jakąs bazę?
lakiery z limitowanek są faktycznie świetne, ale te z regularnej sprzedaży, dajcie spokój beznadziejne jak nie wiem
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 13:04   #1918
eccentricx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: x3
Wiadomości: 203
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
hihi tak samo jak u mnie - biochemia i mazidełka trzeba przez net, to kupuję, ale jakbym mogła to bym macała i wąchała przed zakupem nawet jakieś sproszkowane glinki i inne półpreparaty do robienia tych kosmetyków
O właśnie.. miałaś już kwas glikolowy ?
__________________


When you gonna stop breaking my heart
I don't wanna be another one
Paying for the things I never done


eccentricx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:05   #1919
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez eccentricx3 Pokaż wiadomość
O właśnie.. miałaś już kwas glikolowy ?
glikolowego nie miałam, miałam z tych "mocniejszych" mlekowy - jest naprawdę niezły.. wyłuszczałam się jak wąż po nim..
używałam też tego 10proc z biochemii - mniej się łuszczyłam a efekt podobny w sumie

nie znam się na tym szczególnie, ot tyle co tu i tam poczytałam, nie mam też jakichś specjalnych wymagań i potrzeb co do tych kwasów, więc te toniki z biochemii i mazideł całkowicie mi wystarczają. pewnie z wiekiem przyjdzie pora na jakieś "mocniejsze" złuszczanie
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:32   #1920
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. III

Dziewczyny posiadające odżywkę do paznokci w słoiczku: czy można wraz z nią używać 'malowanej'' odżywki? czy jest ona tłusta? kręcę się wokół niej już dłuższy czas a ciągle się 'mijamy'
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.