Essence cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 20:12   #841
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Poczekam do lutego
OK
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 20:36   #842
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. II

dziewczyny z 3miasta i okolic byla ktoras juz w tej nowej Naturze otwartej w CH Familia (w Oliwie nowe) jest tam GR? w ogole szafa z essence?
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 20:46   #843
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Raczej nie, sa 2 w tonacji brazu, jeden rozowawy i jeden czerwonawy (tzn taki naturalny) ..
http://www.essence.eu/pl/products/face/blush/blush.html
a O1 nie jest wlasnie troche brzoskiwiniowy?
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 21:26   #844
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. II

a w krakowie jest ? orientuję się ktoś może
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 22:34   #845
neeeneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 84
Dot.: Essence cz. II

Witajcie dziewczeta piekne i nadobne
Ja zakupilam sobie dzis ozoby do paznokci z essence, w takim pudeleczku z klejem, nie bardzo wiem co bede z nimi robic, ale mam wiec wklejam zdjecie jak by ktos byl zainteresowany
neeeneee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 22:36   #846
neeeneee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 84
Dot.: Essence cz. II

przepraszam juz sa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6001666.jpg (63,2 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6001667.jpg (78,4 KB, 69 załadowań)
neeeneee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 23:45   #847
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Essence cz. II

Z 50'sF szmineczki (aaaaah, jakie one cudowne, mój fetysz się ujawnia :love i pędzel do różu - jeśli nie wprowadzą tej limitowanki do Polski to wyślę do nich oficjalne zażalenie!

W ogóle muszę się koniecznie czymś z Wami podzielić: mianowicie byłam wczoraj w Naturze przed szafą Essence. Jakaś klientka się szwęda koło mnie i podchodzi do ekspedientki, czy ta może jej pomóc. Ekspedientka kieruje się z nią do szafy Essence. Odsunęłam się, żeby zrobić im miejsce. I słyszę:

Klientka: A co to w ogóle jest za firma? <wskazuje na szafę Essence>
Ekspedientka: To jest taka... hm... to taka polska firma, tutaj te trzy firmy <wskazuje na Essence, Infinity i Sensique> to są polskie firmy, które produkują kosmetyki specjalnie dla naszej drogerii.

Myślałam, że się posikam ze śmiechu! Nie ma to jak znajomość własnego asortymentu.. To nic dziwnego, że im się nie chce towaru wykładać i tych limitowanek, skoro nic nie potrafią o nich powiedzieć klientom.
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 00:57   #848
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

Ta 50's to cukiereczek, niemalże wszystko bym mogła z niej mieć ;D
W pon do Natury. Nie odpuszczę GR.
ps A może ktoś ma wieści z GŁ?
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 01:05   #849
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
A wie ktoś czy w Katowicach na staromiejskiej jest już GR?
Jest od piątku, pisałam o tym paręnaście postów wcześniej
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 05:43   #850
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
skoro jeszcze jest. to powinno wytrzymać. poza tym w tych dalszych naturach, np. tej koło zbrojowni to się tam zawsze jakoś limitowanki dłużej trzymają, więc nie powinno być problemu.
Tak i w tej koło zbrojowni GR jeszcze nie było wystawion , jak już pisałam , także dopiero jutro pewnie będzie można je u nich dostać.
Także Ashira...napewno dla ciebie ciebie coś zostanie.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 06:35   #851
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
dziewczyny z 3miasta i okolic byla ktoras juz w tej nowej Naturze otwartej w CH Familia (w Oliwie nowe) jest tam GR? w ogole szafa z essence?
ja byłam szafa essence jest na pewno, ale nie wiem czy GR juz jest, bo byłam w tej naturze tylko po otwarciu
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 09:11   #852
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Essence cz. II

Fajna ta limitowana-uwielbiam styl lat 50.... mogłaby u nas być (marzenia)

ktoś pytał o porównanie sprayu z kolekcji karnawałowej Sensique i pudru GR. Moim zdaniem nie ma żadnego porównania bo to inne rzęczy i inne efekty. Sensiqe ma mało drobinek i to raczej marne rozświetlenie, natomiast GR to masa drobinek, które mocno lśnią.

(za to kredka złoto-srebrna Sensiqe bardzo fajna)

Jeśli chodzi o rozświetlacze do ciała do polecam pudry essence w pędzlu (różowy-rozświetlający i złoty-brązujący, chociaż wcale nie brązuje).Oba mają masę migoczących drobinek bardzo fajnie to wygląda na skórze. W naturze widziałam,że złoty nadal jest dostępny.

Z innych rzeczy rozświetlających fajny jest balsam Soraya z drobinkami(złote opakowanie). Absolutnym faworytem jest dla mnie Infinity i rozświetlający podkład w saszetkach- wprawdzie to nie podkład tylko takie krem/żel z masą drobinek i daje efekt podobny jak w teledysku s.o.s miała Rihanna....
niestety nie widziałam już tych saszetek prawie rok.


wrzucam moją malą kolekcję Essence, bez kuleczek rozświetlających, eyelinera w pisaku, fixera do rzęs i czarnego cienia bo stwierdzilam,że tego nie potrzebuję i wymieniłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essence.jpg (42,1 KB, 169 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 09:19   #853
beso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 150
Dot.: Essence cz. II

chciałam kupić wczoraj AOH i co?
- nie było.



kupię jutro, bo w mieście, w którym studiuję są 2 Natury dobrze zaopatrzone w Essence. może skuszę się jeszcze na coś z GR, bo kredka jest bardzo fajna.
beso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 09:19   #854
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Ta 50's to cukiereczek, niemalże wszystko bym mogła z niej mieć ;D
W pon do Natury. Nie odpuszczę GR.
ps A może ktoś ma wieści z GŁ?
no cukiereczek, dużo fajniejsza od AL

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Fajna ta limitowana-uwielbiam styl lat 50.... mogłaby u nas być (marzenia)
(...)


wrzucam moją malą kolekcję Essence, bez kuleczek rozświetlających, eyelinera w pisaku, fixera do rzęs i czarnego cienia bo stwierdzilam,że tego nie potrzebuję i wymieniłam
śliczna kolekcja! pozazrościć! Który błyszczyk najbardziej lubisz? I czy ten z Hello Tokio jest podobny do bohemii?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 09:30   #855
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
no cukiereczek, dużo fajniejsza od AL



śliczna kolekcja! pozazrościć! Który błyszczyk najbardziej lubisz? I czy ten z Hello Tokio jest podobny do bohemii?
dziękuję
najbardziej lubię te mentolowe błyszczyki volume up! (tak lubię,że kupiłam dwa). Fajnie chłodzą usta i dają efekt mokrych ust,tafli wody przez co usta wydają się faktycznie większe. Minusem jest,że trochę się kleją ale poza tym to miętowy,gęsty(dzięki temu trwały) błyszczyk bez drobinek, który daje efekt wilgotnych ust. Oba,przynajmniej na moich ustach nie dają koloru.

Błyszczyk Asia Glam(to nie Hello Tokio-tej limitowanki chyba u nas nie było) też koloru nie daje , może jak się dużo nałoży usta robią się ciut jaśniejsze. Ma masę drobniutkich drobinek więc usta ładnie wyglądają szczególnie w sztucznym świetle. Pachnie chyba owocowo..nie umiem określić ale ładnie.

Błyszczyk z Bohemii jest inny niż Asia Glam, nie ma drobinek,przynajmniej nie w takiej ilości i daje efekt mokrych ust,u mnie daje fajne lekko rożowe zabarwienie, usta wyglądają naturalnie ale jakoś tak ładnie,że ciągle się nim maluję ma śliczny, słodki zapach (wanilia, lody?) ...bardzo fajny
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:14   #856
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Tak i w tej koło zbrojowni GR jeszcze nie było wystawion , jak już pisałam , także dopiero jutro pewnie będzie można je u nich dostać.
Także Ashira...napewno dla ciebie ciebie coś zostanie.
tak...tylko żebym ja jeszcze wiedziała gdzie ta zbrojownia się znajduje
no nic....dla mnie by nie zostało? musi


a jeszcze mam pytanie co do kredki GR, widziałam zdjęcia oczywiście, ale nie jestem do końca pewna...do czego byście porównały efekt jaki daje? eyeliner brokatowy czy kredka z brokatem "to tu, to tam"? bo nie jestem do końca pewna czy kupić, a wiadomo zdjęcia 100% obrazu nie dają ale z tego co widziałam wygląda całkiem ładnie.
na pewno się przyczaję na puder GR i diamentowe rzęsy...
a jak lakiery? nie odpryskują za szybko? schną chociaż w normalnym tempie (bo na schnące godzinę to mi czasu brakuje :P ) ?
i od razu dziękuję za wszystkie odpowiedzi
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:28   #857
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
tak...tylko żebym ja jeszcze wiedziała gdzie ta zbrojownia się znajduje
no nic....dla mnie by nie zostało? musi
Nie wiesz gdzie ta zbrojownia? To ta Natura obok Hali Targowej na Pańskiej. Ale tem Essence nigdy nie było...
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:32   #858
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Essence cz. II

Ok,ja sie w koncu moge wypowiedziec o GR,bo dostalam niemeickie podarki z wypawy TZ :P

Co najlepsze: to co on myslal,ze jest blyszczykiem,to te diamentowe rzesy "Bo dal mnie to jak blyszczyk wygladalo" ;P Ale fajnie,ze to kupil. W sumie cos w tym jest,bo jest dokladnie taki pedzelek jak w tych slynnych rossmanowskich blyszczykach w tubce,tylko tutaj sie od dolu jeszcze kreci, a nie wyciska

Szybko sie malowalam,ale wlasnie jakies takie kropelki zaplikowalam na rzesy Ladnie to wyglada,rzeczywiscie. Sam produkt ma oczywiscie konsystencje zelu z brokatem

Mam ten lakierek gothic girl,ale zdjecie juz tu bylo pokazane oraz cien gothic girl: mnie sie bardzo spodobal na oku: czarny-graift z drobinkami, mozna pomalowac cala powieke,a nei daje efektu gothic ani tez "too shiny"
Nietsety okazal sie niezbyt trwaly i po paru h wyparowal i zebral sie w zalamaniach, ale dawalam go na gola powieke, wiec nie skreslam go od razu,tym bardziej,ze podoba mi sie efekt

I oslawiony puderek: ladne migoaczace drobinki, wlasciwie to moj pierwszy sypaniec ,wiec jeszcze za duzo nie moge sie wypowiadac o roznych efetkach itp, ale tak troszke omiotlam sie nim w niektorych miejscach i ladnie to wygladalo,ale trzeba uwazac z iloscia ;P

Zdjec poki co nei mam jak zrobic, bo kabel do telefonu mam w Krakowie,ale pokaze cos potem
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 10:36   #859
domcia333
Raczkowanie
 
Avatar domcia333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 143
GG do domcia333
Dot.: Essence cz. II

lakierek schnie bardzo szybko fajny holograficzny efekt warto mieć u mnie GR przynajmniej jak byłam w pt w ogóle nie ruszone xD może tylko kredek ubylo
zaopatrzyłam się w najciemniejszy lakier, cień ten jasny i puder diamentowy...
aaa mam pytanko te diamentowe rzęsy to ten sztyft szarawo-srebrny? bo nie wiem ^^
czaje się jeszcze na resztę lakierów z tej limitowanki bo urzekają na maxa
__________________
... =^_^= ...

...Always look at the bright sight of life... ^^


Wątek z moimi drobiazgami na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...60#post7161260
domcia333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 10:38   #860
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Nie wiesz gdzie ta zbrojownia? To ta Natura obok Hali Targowej na Pańskiej. Ale tem Essence nigdy nie było...

łohoho...ja nie jestem rodowitą mieszkanką Trójmiasta stąd moja nieznajomość terenu;P a i teraz raczej Sopot bardziej obeznany bo właśnie tutaj mieszkam
hm...coś kojarzę...czy to jest może jak się idzie od Cinema City w stronę ul. DŁugiej? jeśli nie...to ja się poddaję, nie mam więcej pomysłow


edit: patrzę właśnie w mapę...i tak jakby to rzeczywiście było to miejsce o którym myślę...ale pewności nie mam
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2008-12-07 o 10:42
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:01   #861
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez domcia333 Pokaż wiadomość
aaa mam pytanko te diamentowe rzęsy to ten sztyft szarawo-srebrny? bo nie wiem ^^
tak
a co do lakierkow to sie zgadzam. uwielbiam holograficzne, a te wygladaja ladnie

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a jeszcze mam pytanie co do kredki GR, widziałam zdjęcia oczywiście, ale nie jestem do końca pewna...do czego byście porównały efekt jaki daje? eyeliner brokatowy czy kredka z brokatem "to tu, to tam"?
a jak lakiery? nie odpryskują za szybko? schną chociaż w normalnym tempie (bo na schnące godzinę to mi czasu brakuje :P ) ?
i od razu dziękuję za wszystkie odpowiedzi
hmm, kredka zalezy jak sie umalujesz.. eyeliner jest trudniejszy w obsludze i jednak bardziej brokatowy. ta jest taka czarna z subtelnym blyskiem, wiec nadaje sie moim zdaniem na codzien.. mozna ja tez rozmazac i jest ladny efekt. wystarczy leciutko nia dotknac a juz jest kreseczka.
a lakiery, co do wytrzymalosci sie nie wypowiem. stopy pomalowalam w czwartek i lakier nadal trzyma sie nienaruszony, ale wiadomo, ze tam to zazwyczaj lepiej sie trzyma. dzis bede malowala paznokcie na dloniach, wiec dopeirto za kilka dni bede mogla powiedziec cos wiecej. schna szybko i sa twarde- wiecie, nie robia sie na niach zadne krechy ani nic.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:01   #862
blackswan
Raczkowanie
 
Avatar blackswan
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bad Dürkheim/Wloclawek
Wiadomości: 398
GG do blackswan Send a message via Skype™ to blackswan
Dot.: Essence cz. II

Neeeneee, co lezy obok rozswietlaczy z pedzelkiem do uzupelniania?
Takie srebrne cos ?
__________________
Serdecznie zapraszam na moj watek 'Ambasadorka Garniera'...
Wasza Czyscioszka Pedantka...
How can I be lost,
If I've got nowhere to go?
Search for seas of gold
How come it's got so cold?

blackswan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 11:14   #863
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez blackswan Pokaż wiadomość
Neeeneee, co lezy obok rozswietlaczy z pedzelkiem do uzupelniania?
Takie srebrne cos ?
To bronzing stick z Ibiza Lounge http://beautyspion.de/wp-content/ess...bronzstick.jpg
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-12-07 o 11:17
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 12:01   #864
beso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 150
Dot.: Essence cz. II

jak tak czytam to co piszecie, to mam coraz większą ochotę na ten puder GR. na sylwestra i imprezy to fajny gadżet, ale czy potem da się go jakoś wykorzystać? nadaje się do rozświetlenia kącików oczu?
beso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:33   #865
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
łohoho...ja nie jestem rodowitą mieszkanką Trójmiasta stąd moja nieznajomość terenu;P a i teraz raczej Sopot bardziej obeznany bo właśnie tutaj mieszkam
hm...coś kojarzę...czy to jest może jak się idzie od Cinema City w stronę ul. DŁugiej? jeśli nie...to ja się poddaję, nie mam więcej pomysłow


edit: patrzę właśnie w mapę...i tak jakby to rzeczywiście było to miejsce o którym myślę...ale pewności nie mam
Aaaa! Przepraszam ,ale się pomyliłam. Myślałam o czym inny , a napisałam co innego. Zbrojownia , a hala targowa to co innego. Zbrojownia zresztą jest jeszcze zamknięta-remont. A mi chodziło właśnie o HALĘ TARGOWĄ. Tam bardzo blisko jest Matura i jest tam essence. Zawsze zresztą robię tam zakupy , bo mam najbliżej. Także wybacz kochana moją pomyłkę , ale to przez to , że jestem ostatnio strasznie zakręcona.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-12-07 o 14:37
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:20   #866
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
łohoho...ja nie jestem rodowitą mieszkanką Trójmiasta stąd moja nieznajomość terenu;P a i teraz raczej Sopot bardziej obeznany bo właśnie tutaj mieszkam
hm...coś kojarzę...czy to jest może jak się idzie od Cinema City w stronę ul. DŁugiej? jeśli nie...to ja się poddaję, nie mam więcej pomysłow


edit: patrzę właśnie w mapę...i tak jakby to rzeczywiście było to miejsce o którym myślę...ale pewności nie mam
Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Aaaa! Przepraszam ,ale się pomyliłam. Myślałam o czym inny , a napisałam co innego. Zbrojownia , a hala targowa to co innego. Zbrojownia zresztą jest jeszcze zamknięta-remont. A mi chodziło właśnie o HALĘ TARGOWĄ. Tam bardzo blisko jest Matura i jest tam essence. Zawsze zresztą robię tam zakupy , bo mam najbliżej. Także wybacz kochana moją pomyłkę , ale to przez to , że jestem ostatnio strasznie zakręcona.
Trochę się zdziwiłam, że jest obok Zbrojowni Natura której nie znam No to Essence musi być tam od niedawna, bo wcześniej mieli Wet'n'wild czy coś takiego
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:49   #867
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Trochę się zdziwiłam, że jest obok Zbrojowni Natura której nie znam No to Essence musi być tam od niedawna, bo wcześniej mieli Wet'n'wild czy coś takiego
Jakoś , zdaje się , już prawie rok.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:55   #868
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Essence cz. II

ale o dobrym miejscu "mniej wiecej" mysle?
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 17:41   #869
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Essence cz. II

Obok obuwniczego ta Natura stoi a na przeciwko hala i babcie z kwiatami, grzybami itp.
A jeszcze pół roku temu byłam pewna, że nie było tam Ess
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 17:46   #870
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Essence cz. II

no to w takim razie nie jestem aż tak zielona jak myślałam nawet zaczynam ją odtwarzać w pamięci
gorzej będzie jeśli w jednej wysprzedadzą a w drugiej nie będzie im się dalej chciało wyciągać GR
i po raz trzeci ładnie poproszę (ponoć do trzech razy sztuka :-P) o zdjęcie diamentowych rzęs swojego czasu babrałam rzęsy w eyelinerze brokatowym i chcę wiedzieć czy to nie będzie przypadkiem ten sam efekt
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.