Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 17:13   #1
Judytka19
Przyczajenie
 
Avatar Judytka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6

Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic


Napiszcie ale szczerze, co o mnie myslicie jestem osoba o niskim wzroscie i to jest moj ogromny kompleks ale oczywiscie to tylko jeden z wielu moch kompleksow,
ciekawa jestem waszych opinni, bardzo prosze jeszcze o napisanie na ile lat mnie oceniacie!
i z gory wielkie dzieki za kometarze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (47,4 KB, 876 załadowań)
Judytka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:21   #2
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Ale tu nic nie widać.. Jedyne co mogę powiedzieć, patrząc na załączone zdjecie - wyglądasz na zgrabną dziewczynę ) Pozdrawiam!
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:23   #3
Looneyxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Łuhu ...
Powiało Scene.
Chyba że jesteś ? xd
Mi się tam podoba.

Wyglądasz mi na 17 - 19 lat
Looneyxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:26   #4
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

wrzuć inne zdjęcie
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:42   #5
weronika777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

moim zdaniem tak wlasnie na 17. a to ze jestes niska?? jak dla mnie to nie jest powód do kompleksów... ja mam 178 i tez mialam kompleksy ale teraz juz mi przeszlo poprostu lubie siebie taka a jezeli ty faktycznie cos chcesz zmienic w sobie to wstaw jeszcze jakies zdjecia jestem pewna ze ktos ci tu doradzi
pozrawiam
weronika777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:31   #6
yesterday151
Raczkowanie
 
Avatar yesterday151
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 123
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

spoko. musisz zaakceptować swój wzrost. ja też do niedawna mniałam z tego powodu kompleks - mam 158 cm, ale teraz cieszę się, że nie jestem wysoka
mogę ubrać buty na obcasie i nie przejmować się, że będę najwyższa w towarzystwie, a pozatym mam większy wybór facetów :P pozdrawiam i trzymaj się
MAŁE (a właściwie nieskie) JEST PIĘKNE!
__________________
Żyję jak emu - po swojemu.
Oddycham tym, co mogę,
a duszę się tym, co muszę.
yesterday151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:50   #7
AnciaCzy
Zadomowienie
 
Avatar AnciaCzy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mnie znasz?
Wiadomości: 1 317
Send a message via Skype™ to AnciaCzy
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

moim zdaniem ok 16
zmienilabym fryzurke , zdjecie nie pokazuje Cie zbytnio (male etc)
__________________
You can have it all
Anything you want you can make it yours
Anything you want in the world"
AnciaCzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 08:01   #8
Judytka19
Przyczajenie
 
Avatar Judytka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

dzieki wam kochani za kometarze wstawie jeszcze jedno zdj z innym uczesaniem i oczywiscie czekam na dalsze wasze podpowiedzi!!
a co do wieku.... no tak.... wlasnie, bardzo mi jest z tym zle bo mama juz 21 lat a inni oceniaja mnie na 16-19!!! bardzo sie tego wstydze!
nie nawidze jak ide na dyskoteke z gr znajomych i tylko mnie prosza przy wejsciu o pokazanie dowodu!!! ale to tylko jeden z wielu takich przykladow!

a co do wygladu nie moge zaakceptowac mojej ogromnej ( jak pyza) twarzy i malego szerokiego nosa!!!
staram sie korygowac ja za pomoca rozu ale i tak...

pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d675f39944[1].jpg (33,0 KB, 615 załadowań)
Judytka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 08:10   #9
Judytka19
Przyczajenie
 
Avatar Judytka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

no moze jeszcze jedno z bliska innego nie mama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c750106372[1].jpg (26,0 KB, 513 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63513be3fb[1].jpg (90,4 KB, 491 załadowań)
Judytka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 09:05   #10
grzebyczek17
Raczkowanie
 
Avatar grzebyczek17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 169
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

no na 21 lat napewno nie wygladasz.... zmien fryzure na bardziej ''powazna'' bo taka jak masz teraz pasuje wlasnie do młodszych od ciebie dziewczyn (15-18lat)
__________________
Razem od : 22,10,2011
Zaręczyny: 16,02,2014
Ślubujemy: 11,06,2016

To, czego nie ogarniamy umysłem, trzeba czasem objąć ramieniem.



praca, praca, praca....
grzebyczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 09:06   #11
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Cytat:
Napisane przez Looneyxd Pokaż wiadomość
Powiało Scene.
ty wiesz jak scene wyglada?chyba nie.
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 09:17   #12
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Na Twoim miejscu zmieniłabym kolor włosów, nieco przytłacza Twoją buzię, a może to ta fryzura? hmm...
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 10:37   #13
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

zmiana koloru wlosow to duuuzo da masz bardzo sympatyczną buzię. a niski wzrost? przecież dla wielu kobiet to prawdziwy atut!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:04   #14
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Hej! Hmm... też jestem niska i wiem, ze to odmładza i zawsze mnie to irytowało, teraz mając 25 lat cieszy mnie to i bawi gdy ktos prosi mnie o dowód, bo jest to dla mnie komplement Zobaczysz, że z wiekiem zobaczysz tego plusy Myślę, że powinnaś postawić na bardziej kobiece ubrania, mniej sportowe, bo z tego co widze to są one bardziej takie jak dla nastolatki. Co do fryzurki to myslę że pasowałby ci odcień czekolady Nie masz wcale ogromnej twarzy, jest troszkę pełna, dlatego jakieś fajne opadające na policzki i boki twarzy kosmyki byłyby dobrm wyjściem.Zdecydowanie pasują ci rozpuszczone włosy, lecz moim zdaniem kojarzysz mi się(przez fryzurę) ze stylem Emo, które mają teraz młodsze osoby.Noś jakieś modne buciki na obcasie, spodnie rurki, ale bez żadnych zbednych zdobień, kobiece bluzeczki, tuniki, dopasowane, podkreślające talię Musisz sama odnaleźć swój kobiecy styl Pozdrawiam
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:11   #15
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 275
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Powtórzę za poprzedniczkami inny kolor i fryzura, a co do tego że wyglądasz młodo to tylko się cieszyć
__________________
W życiu piękne są tylko chwile...
morfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:20   #16
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

ubrania bardziej kobiece, inna fryzura [uczesanie, kolor].
jakieś buciki na obcasie.

też jestem osobą o niskim wzroście, mam 17lat, a mimo to każdy daje mi więcej. .
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 11:22   #17
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Zmień przede wszystkim fryzurę, ta zasłania Ci pól twarzy.I może jaśniejsze włosy? Brąz?
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:49   #18
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

wydaje mi się, że ta fryzura jak masz rozpuszczone włosy dodatkowo poszerza Ci twarz. Ja w sumie mam okrągłą twarz i czeszę się mniej więcej tak, że włosy z nad czoła , zapuszczoną grzywkę troszkę "tapiruję" żeby tylko nie leżała płaska na głowie ponieważ ja mam cienkie włosy ale ty chyba byś nie potrzebowała tego tapiru i upinam tak bliżej czubka głowy a reszta włosów rozpuszczona, pocieniowana i ładnie tak wyglądam, troszkę mi to wyciąga twarz. Może Tobie by też to pasowało.
Jednak mamy inny rodzaj włosów ale możesz spróbować.

Ja mam 21 lat i czasami się ubieram w bluzy, t-shirty, balerinki ( też jestem niska) i wyglądam wtedy jak dzieciak ale ja to lubię
Czasami chodze ubrana bardziej elegancko, bardziej kobieco to wtedy wyglądam na swój wiek więc to też dużo zależy od stroju
pozdrawiam
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:40   #19
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

A jakbyś ścieła włosy na krótko? Może bob? Wyciągnąłby Ci optyczni twarz. Aha - i koniecznie róż, ewentyulanie puder brazujący. Pod warunkiem, że będzie dobrze zaaplikowany Nanieś go poniżej kości policzkowych, delikatnym ukośnym ruchem, biegnącym od uszu do kącików ust.
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 16:34   #20
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

A ja zazdroszczę niskiego wzrostu... Drobne, niskie kobiety zawsze bedą wyglądały młodziej... Jeszcze kilka lat i będziesz genom dziekować
Brida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:47   #21
majlenka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

niewiele widać na tym zdjęciu ;]
wyglądasz młodziutko na jakieś 17 lat

aaa...i ładniutka jesteś )
majlenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 11:49   #22
kolikoje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Proponuje ciemny brąz i jeśli sie nie chcesz rozstawać z długimi włosami to zaczesuj je do góry bo zasłaniaja ci twarz albo zaszlej i może zafunduj sobie jakąś asymetrie
kolikoje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:07   #23
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Cytat:
Napisane przez Judytka19 Pokaż wiadomość
dzieki wam kochani za kometarze wstawie jeszcze jedno zdj z innym uczesaniem i oczywiscie czekam na dalsze wasze podpowiedzi!!
a co do wieku.... no tak.... wlasnie, bardzo mi jest z tym zle bo mama juz 21 lat a inni oceniaja mnie na 16-19!!! bardzo sie tego wstydze!
nie nawidze jak ide na dyskoteke z gr znajomych i tylko mnie prosza przy wejsciu o pokazanie dowodu!!! ale to tylko jeden z wielu takich przykladow!

a co do wygladu nie moge zaakceptowac mojej ogromnej ( jak pyza) twarzy i malego szerokiego nosa!!!
staram sie korygowac ja za pomoca rozu ale i tak...

pozdrawiam serdecznie
to juz drugi twoj watek, pamietam jak dobieralam ci fryzury i co nic nie zmienilam i dalej szukasz
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:57   #24
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Ja także dałabym Ci nie więcej niz 17 lat A co do fzyzury zgadzam sie z poprzedniczkami polecam dośc mocno skrócic i zmienić kolor wlosów na nieco jaśniejszy. Efektu dodał by fajny makijaż)))
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 17:00   #25
julia308
Raczkowanie
 
Avatar julia308
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 59
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

troszke za ciemne wlosy, i faktycznie wygladasz na mlodsza 16-17 :/ mam ten sam problem heh wiec radze zmienic fryzurke
julia308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 02:59   #26
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Napiszcie ale szczerze,co myslicie o moim wygladzie? - co powinnam zmienic

Ja obstawialam 16-17 lat. Wszystko jest kwestia ubioru, fryzury i makijazu -- czyli da sie nad tym w pelni panowac.

Na pewno bardzo odmladza Cie:

1. nastolatkowy sposob ubierania (ostre kontrasty, mocno-rozowe elementy ubran jak te wstazeczki przy bluzie)
2. nieodpowiedni (zbyt ciemny) kolor wlosow (tylko nastolatki popelniaja takie bledy ;-))
3. fryzura emo (typowa dla mlodych "ostrych" dziewczyn).

Przede wszystkim radze zaopatrzyc sie w bardziej stonowane, "doroslejsze" ubrania. W nich tez mozesz nadal wygladac bardzo modnie, a bedziesz postrzegana inaczej
I przejsc na lagodniejszy kolor wlosow (czekolada na przyklad).
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.