Zimna zolc i pomarancz - Jak wyrownac kolory?? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 14:47   #1
jaaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82

Zimna zolc i pomarancz - Jak wyrownac kolory?? POMOCY!


Dolaczylam swoj post do watku o nieudanej koloryzacji, ale nikt tam sie nie odezwal a ja potrzebuje jakichs rad, bo wygladam okropnie i jestem zalamana.
Tak wiec jak juz pisalam w poprzednim watku farbowanie wykonalam u fryzjerki w domu, kolor mial byc 'ryzy', szczegolnie zalezalo mi na uzyskaniu naturalnego efektu. Pani fryzjerka powiedziala, ze oczywiscie wyjdzie piekny 'ryzawy' kolor i na dodatek wykonala 'cieniowanie kolorem', ktory mial obejmowac delikatnie koncowki i mial byc zlocistym blondem. W efekcie wlosy sa sztucznie pomaranczowe z jasnymi (o dosc zimny, w ogole nie pasujacym odcieniu), nierownie polozonymi pasemami od polowy wlosow.
Co powinnam zrobic zeby oba kolory jakos wyrownac? Rozjasnic czy polozyc cos ciemniejszego na cala glowe?
Wlosy (szczegolnie te jasne pasma) sa dosc zniszczone a w dotyku sa roche jak guma; nie jest najgorzej, ale widac ze ta koloryzacja je bardzo oslabila. Nie wiem czy powinnam isc do fryzjera (boje sie bardzo, bo to nie pierwszy raz kiedy uzyskalam tak oplakany efekt) czy kombinowac cos sama w domu
Baaaaaardzo prosze o pomoc, bo wygladam okropnie, a trzeba sie pokazac w pracy i szkole jakos!
jaaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 16:27   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zimna zolc i pomarancz - Jak wyrownac kolory?? POMOCY!

skoro masz włosy jak guma to absolutnie ich już nie rozjaśniaj, połóż na to jakąś ciemniejszą farbe i regeneruj, najlepsze wyjscie...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 17:31   #3
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Zimna zolc i pomarancz - Jak wyrownac kolory?? POMOCY!

polecam przeczytac ten watek to sie dowiesz jak pozbyc sie niechcianego koloru
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post26913509
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 21:48   #4
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Zimna zolc i pomarancz - Jak wyrownac kolory?? POMOCY!

a ten rudy to jakiś jasny kolor? połóż na całość szampon koloryzujący jakiś złocisty jasny blond. koniecznie bez amoniaku. moze szampon koloryzujący palette złoty blond.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 00:04   #5
jaaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Zimna zolc i pomarancz - Jak wyrownac kolory?? POMOCY!

fryz5: niestety ten pomarancz, choc nie ciemny, jest dosc ostry i wyrazny, dlatego nie sadze by jakikolwiek blond sie przyjal. A co gdybym polozyla braz? Myslicie, ze przyjalby sie w miare rowno czy te zolte pasma beda sie bardzo odznaczac?

I hate you: przejrzalam watek do ktorego podalas linka, ale obawiam sie, ze to nie sposoby dla mnie. Boje sie, ze po plukankach (i to robionych w domowym zaciszu) moga wyjsc mi jeszcze jakies gorsze cuda.

Najbardziej martwi mnie ta roznica miedzy pasmami i reszta wlosow. Nie mam pojecia jak to wyrownac zeby wygladalo znosnie.
A gdybym poszla do fryzjera i poprosila o np ombre hair (czy jak to sie tam nazywa), moze to byloby jakies mniejsze zlo? Moze udaloby sie jakos zneutralizowac ten pomarancz (ale czy to w ogole mozliwe?) i przyciemnic te zolte pasma i wyszloby cos znosnego?

Bardzo dziekuje za odpowiedzi i gdyby ktos jeszcze mial jakies rady to czekam jak na zbawienie
jaaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 13:02   #6
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Zimna zolc i pomarancz - Jak wyrownac kolory?? POMOCY!

to połóż na włosy zwykłą farbę jasny blond, bez dodatków typu popielaty, opalizujący czy złocisty. chodzi o to aby nadal był rudy ale stonowany prawda? a na te żółte pasma połóż szamponetkę rudą.
jesli chcesz całkiem ten pomarańcz zneutralizowac to połóż joanna gołębi popiel na rudość.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.