Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 06:06   #1
chwilozofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4

Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie


OSTRZEGAM PRZED TYM SALONEM !!!

Skusiłam się na kupon z FASTDEAL na manicure hybrydowy.
Nie wiem czy ta pani zna się na czymkolwiek, ale zapewniam że o manicurze hybrydowym nie ma zielonego pojęcia. Nie poleciła bym tej masowej roboty nawet za karę! Dziwię się, że ktokolwiek ma jeszcze odwagę wejść do tego salonu. Efekt jest nie do opisania. Zażądałam od razu zdjęcia lakieru i kolejne rozczarowanie. „Kosmetyczka” piłując zniszczyła mi płytkę, chociaż lakier żelowy powinien po nałożeniu acetonu pięknie odejść. Materiały, które stosuje są niewiadomego pochodzenia a reklamuje się firmą NSI.
METODĘ POLECAM, ALE ZDECYDOWANIE NIE U TEJ PANI !!!
reklamuje swoje usługi na różnych serwisach a odwala chałturę - coś strasznego :/

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:00 ----------

Ciekawa jestem, czy ktoś oprócz mnie ma tu takie nieprzyjemne doświadczenia z tym salonem ? Wcześniej niestety nie znalazłam opinii na temat Dragon Lady w internecie :/
chwilozofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:18   #2
violak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Też miałam ten problem. Nigdzie wiadomości o jakości usług pani Katarzyny. Chwilozofia zgadzam się z Tobą w 100 %. PARTACZKA! Paznokcie wyglądają okropnie. Manicire "hybrydowy" wykonany bez przygotowania paznokci, nadania kształtu i bez maski na dłonie. Powierzchnia paznokcia nierówna. Paskudztwo.
Przestrzegam - nie korzystać z usług tej pani. Nie zna się na swojej robocie. Ten "salon" powinno się zamknąć. Szczecinianki uważajcie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.
violak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 23:52   #3
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Ogolnie w Szczecinie uzywa sie lakierow wibo, golden rose, innych no name za 5 zl. Chyba poza OPI Nail Bar, a ceny te same. A ja jak widze ze ktos chce ode mnie $$$ za pomalowanie mi pazurkow wibo to ja wole isc sobie kupic 10 ich lakierow w tej cenie i sama zrobic.

Gdzie ten salon jest bo cos nie kojarze?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 10:09   #4
strzyga_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ogolnie w Szczecinie uzywa sie lakierow wibo, golden rose, innych no name za 5 zl. Chyba poza OPI Nail Bar, a ceny te same. A ja jak widze ze ktos chce ode mnie $$$ za pomalowanie mi pazurkow wibo to ja wole isc sobie kupic 10 ich lakierow w tej cenie i sama zrobic.

Gdzie ten salon jest bo cos nie kojarze?
ale Ty mówisz o zwykłych lakierach a dziewczyny o hybrydach

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez chwilozofia Pokaż wiadomość
OSTRZEGAM PRZED TYM SALONEM !!!

Skusiłam się na kupon z FASTDEAL na manicure hybrydowy.
Nie wiem czy ta pani zna się na czymkolwiek, ale zapewniam że o manicurze hybrydowym nie ma zielonego pojęcia. Nie poleciła bym tej masowej roboty nawet za karę! Dziwię się, że ktokolwiek ma jeszcze odwagę wejść do tego salonu. Efekt jest nie do opisania. Zażądałam od razu zdjęcia lakieru i kolejne rozczarowanie. „Kosmetyczka” piłując zniszczyła mi płytkę, chociaż lakier żelowy powinien po nałożeniu acetonu pięknie odejść. Materiały, które stosuje są niewiadomego pochodzenia a reklamuje się firmą NSI.
METODĘ POLECAM, ALE ZDECYDOWANIE NIE U TEJ PANI !!!
reklamuje swoje usługi na różnych serwisach a odwala chałturę - coś strasznego :/
są firmy których żelo-lakiery się niestety spiłowuje na SPN więc może ten należał do tego typu
swoją drogą aż ciężko uwieżyć,że można spaprać malowanie/żelowanie paznokci hybrydkami
co do płytki i przygotowania wystarczy delikatnie zmatwić płytkę blokiem--nie piłujemy jej!!
strzyga_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 11:57   #5
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Hybrydy czy nie, chodzi o zasade, tu sie uzywa materialow z najnizszych polek a placi sie jak za te z najwyzszej. Salon sie reklamowal dobra marka hybryd a uzywaja no-name.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 23:19   #6
chwilozofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Hej
fajnie, że jest jakiś odzew
Kosmetyczka przed którą przestrzegam ma gabinet na Starkiewicza 5. Bardzo często ogłasza się serwisach zakupów zbiorowych typu Sweetdeal itd. W ofercie ma zdjęcia profesjonalnych lakierożeli firmy NSI, ale to czego używa naprawdę jest wielkim nieporozumieniem... Do zalet lakieru hybrydowego można zaliczyć przede wszystkim to, że nie jest inwazyjny jak żel, akryl itd. wystarczy namoczyć paznokieć acetonem, podważyć i powłoka powinna odejść w całości.

Strzyga_s

Zgadzam się z Tobą w 100% , ze cięzko zepsuć malowanie żelami hybrydowymi. Jestem w tej kwestii totalną amatorką i właśnie kupiłam sobie cały profesjonalny zestaw do manicure hybrydowego. Efekt jest rewelacyjny, szczerze polecam. Trafiłam na żele super jakości, które bardzo łatwo się nakładają i efekt utzrymuje sie naprawdę długo. Warto zainwestowac )

Odnośnie tej kosmetyczki brak słów, przed zakupem zestawu chciałam przygotować sobie paznokcie, nadać im kształt, usunąć skórki. Ta pani nie zrobiła dosłownie nic tak sie jej spieszyło i co ciekawe w ofercie ma tylko 2 kolory lakierów do wyboru (odcienie różu) i to jest kosmetyczka??? Na paznokciach góry i doliny, wyglądało to jak jakaś grzybica - mówię poważnie :/ Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, dlatego postanowiłam ostrzec innych.
chwilozofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 00:06   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

A ja moge w to uwierzyc bo sporo takich salonow widzialam. Profesjonalne uslugi bla bla bla a 5 kolorow na krzyz, lakiery za 5 zl a cennik siega do kosmosu. Wyciaja sprzet z szuflady, potem tam chowaja, nie wiadomo czy czyszcza. Daltego ja osobiscie zamiast im placic wole osbie wlasnie kupic zestaw jakis i sama robic. Zastanawiam sie teraz czy nie kupic sobie lampy UV i zelu, to nie jest az tak skomplikowane, przynajmniej nie to czego ja potrzebuje czyli przedluzenie i wzmocnienie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 09:57   #8
violak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Salon, o którym mówimy mieści się przy ulicy Starkiewicza 5 prowadzi go Katarzyna Topolewska. Ogłasza się jako wykwalifikowana kosmetyczka a o podstawowych zasadach higieny to nawet nie czytała bo ich nie stosuje.

Candycotton
Sama kupiłam lampę UV i żele. Efekt przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. POLECAM. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
violak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 19:29   #9
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

potwierdzam- pracuje, jakby to miała być kara, położyła mi TIPSY (!!!) na obgryzione paznokcie. nie zrobiła tego na formie, a nie miałam tak obgryzionych,że zrobić tego nie mogła, paznokcie pękały, odpadały, nie zwracała uwagi na to ,że coś boli, albo że leci krew ze skórek i to całkiem mocno.

również zdecydowanie nie polecam.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 12:40   #10
lilunia345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Zgadzam się z opiniami Ta Pani kompletnie się nie przykłada do swojej pracy. Robiła mi tipsy na ślub i wyszły tragicznie Krzywe, brzydkie - po prostu paskudne Musiałam siedzieć pół nocy i je sama piłować żeby jakoś wyglądały. Jak ta pani powiedziała, że są gotowe to byłam totalnie w szoku, że coś takiego można zrobić. Tak samo z paznokciami u stóp - french jakby dziecko malowało - krzywy i brzydki NIE WARTO NAWET MIMO NIEDUŻEJ CENY!
lilunia345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 11:36   #11
chwilozofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

lilunia345

Bardzo wspólczuje, że spotkało Cię to w tak ważnym dniu. Dla tej Pani liczy sie tylko kasa, nie przejmuje sie reklamacjami. Aż dziw bierze, że mozna byc tak bezczelnym! Mam nadzieję, że coraz więcej osób za nim zdecyduje się na wizyte w salonie tej Pani wcześniej przeczyta nasze komentarze.

Ja spotkałam się z czymś takim pierwszy raz w życiu i do tej pory jestem w szoku jak można tak traktować klientów.
chwilozofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 09:12   #12
Farahh
Rozeznanie
 
Avatar Farahh
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 562
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Współczuję dziewczyny, ja co prawda nie mieszkam w Szczecinie, ale mam znajomą, więc jej powiem, żeby omijała ten "salon" szerokim łukiem..

A swoją drogą to ja bym nie zapłaciła za takie partaczenie!

Lilunia na Twoim miejscu to już w ogóle bym nie zapłaciła!

Ja się przed swoim ślubem umówiłam na próbny makijaż... Bogu dziękuję, że to był próbny, bo gdyby mnie tak w dzień ślubu ta "wizażystka" urządziła, to facet by zwiał sprzed ołtarza...
__________________

Farahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:09   #13
maartha89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

witam, zgadzam sie z opiniamii co do tipsow wykonywanych przez pania kasie. zawsze tez klocilam sie z nia o skorki, poniewaz ja chcialam miec wycinane a ona mi ciagle odsuwala tlumaczac ze tak bedzie lepiej. ja rozumiem ze i byc moze ale skoro ja place to ja ZADAM takiej a nie innej uslugi :/
ale powiem wam szczerze, ze jesli chodzi o klasyczny manikir ze zwyklym pilowaniem z jakims lakierem i delikatnym wzorkiem to jestem bardzo zadowolona jest naprawde super moze troszke gorzej wychodza jej zabiegi kosmetyczne ale manikir wykonuje wspaniale jesli chodzi o mnie
maartha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 17:04   #14
violak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Po efektach pracy tej Pani nie moge uwierzyc, że posiada w tym kierunku jakiekolwiek kwalifikacje. Od razu po wykonaniu "manicure hybrydowego" chciałam jak najszybciej się go pozbyć. Maniciure hybrydowy to nie żel ani tipsy. Ten salon należy omijać szerokim łukiem.
Po zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej tego salonu widać, że estetyka, profesjonalizm i nie trzęsąca się ręka nie są jej najmocniejszą stroną.

maartha89
widocznie ja nie miałam tyle szczęścia co ty i mój maniciure nie był wykonany wspaniale, wręcz przeciwnie.
violak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 21:57   #15
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

pani tez szkoli....swiat sie konczy
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 22:06   #16
dariaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Chwilozofia, mam prośbę, podaj mi proszę nazwę firmy jakiej kupiłaś hybrydowy. Ja właśnie kupiłam i jestem niezadowolona, gdyż wychodzi marmurek i się kurczy.
dariaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 18:44   #17
violak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

dariaf
Ja również kupiłam zestaw do maniciure hybrydowego i jestem bardzo zadowolona. Lakier trzyma się na paznokciach bardzo długo i błyszczy się.
Oto link sprzedawcy na allegro, gdzie dokonałam zakupu całego zestawu (pewnie u niego można także kupić pojedyncze lakiery):
http://allegro.pl/nc-zestaw-lakier-z...714062356.html
violak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 09:52   #18
agika_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Cytat:
Napisane przez violak Pokaż wiadomość
Też miałam ten problem. Nigdzie wiadomości o jakości usług pani Katarzyny. Chwilozofia zgadzam się z Tobą w 100 %. PARTACZKA! Paznokcie wyglądają okropnie. Manicire "hybrydowy" wykonany bez przygotowania paznokci, nadania kształtu i bez maski na dłonie. Powierzchnia paznokcia nierówna. Paskudztwo.
Przestrzegam - nie korzystać z usług tej pani. Nie zna się na swojej robocie. Ten "salon" powinno się zamknąć. Szczecinianki uważajcie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Zgadzam się z Wami. Też się skusiłam na kupon. Paznokcie krzywo opiłowane, powierzchnia płytki nierówna a pod lakierem widać nieusunięty pył z piłowania. Wybór lakierów w ilości dwa kolory (sic!!!!) Dodatkowo czystośc salonu Pani Katarzyny poniżej wszelkich standardów. Masakra. Zdecydowanie nie polecam.
agika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 07:56   #19
nukilla
Raczkowanie
 
Avatar nukilla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 105
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Jeśli jesteście zainteresowane manicure hybrydowym na poziomie w Szczecinie to polecam Studio Viva na pogodnie. Pracują tam na CND Shellac o ile się dobrze orientuję
__________________
Instruktor i dystrybutor Nfu.Oh


MÓJ WĄTEK Z PAZURKAMI

MÓJ BLOG STYLIZACJI PAZNOKCI
nukilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 15:17   #20
Kinia67
Raczkowanie
 
Avatar Kinia67
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 184
Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

Dzięki wielkie za porady. Moim zdaniem warto sobie pomagać w tej kwestii niż potem żałować wizyty
__________________
BeautyBook.pl - największa w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych, która skupia społeczność zainteresowaną tematyką Beauty.
Kinia67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 21:07   #21
allexxiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Post Dot.: Ku przestrodze salon lady dragon w szczecinie

A teraz ja się podziele z Wami swoją opinią, a właściwie własnym doświadczeniem i sytuacją, która mnie spotkała. Od dłuższego czasu pazurki miałam swoje naturalne pokryte żelem (dorosły do kształtu po początkowym wykonaniu na szablonie)- korzystałam z usług stylistki w swoim mieście. Aż tu któregoś dnia pokusiło mnie by zrobić tym razem pazurki u kobietki w Szczecinie, która w Internecie zdjęcia wykonanych pazurków miała na medal (widać było, że ma talent). Jakież było moje zaskoczenie kiedy przyszłam, a ona stwierdziła, że moje paznokcie są beznadziejne i trzeba je skrócić, tym samym znowu podłożyć forme.. i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że paznokcie piekły mnie niemiłosiernie, rozwaliła mi skórki.. W efekcie końcowym okazało się, że moje "nowe" paznokcie są płaskie jak deska, brak jakiegokolwiek tunelu, a o krzywej "c" już nie wspomnę.. Rzekomo osoba, która zna się na tym tyle lat..
Naprawdę zawiodłam sie, bo aktualnie mam ochotę sama się pozbyć pazurków..

Cena? Za wysoka w stosunku do wykonania..
allexxiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.