Zapuszczanie i niszczenie wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 14:04   #1
balmeng
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5

Zapuszczanie i niszczenie wlosow


Witaj wszystkich na forum. Jest to moj pierwszy post tutaj i jesli pisze w zlym miejscu przepraszam.
A teraz sedno sprawy. Mianowicie zapuszczam wlosy i sa one suche. Chcialbym aby byly one tak jakby ciezsze i "oklaple" nie puchowe. np Nadal(tenisista) ma cos podobnego. w zwiazku z tym chcialem sie dowiedziecz jakiej ( nie za drogiej) uzywki powinienem uzywac lub co zrobic?? gory wielkie dzieki.
balmeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 14:23   #2
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Witaj
Używki jakoś nie kojarzą mi się z włosami ale może coś przegapiłam. Na forum jest cała masa wątków na ten temat.
Odsyłam np. do tego: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209 cała masa informacji. Napisz jeszcze jakie masz włosy (normalne/mieszane/przetłuszczające się i jakiej są długości.
I najważniejsze: używasz odżywki?
Pozdrawiam
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 16:50   #3
balmeng
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

wlosy mam normalne(chyba) nie przytluszczaja sie a dlugie tak na ok 8-10 cm juz.
Odzywki zadnej nie uzywalem.
balmeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 17:38   #4
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

No to jeszcze długa droga przed Tobą, chociaż nie wiem jaka długość Cię interesuje. Tak czy siak o błedach popełnianych przez panów mających bądź planujących mieć dłuższe włosy coś tam wiem (brat ma kudły do połowy pleców):
1. po pierwsze myj skórę głowy a nie całe włosy (myjąc całe włosy szarpiesz je co prowadzi do ich uszkodzenia)
2. nie wycieraj włosów ręcznikiem, tylko zawijaj w niego i odciskaj nadmiar wody
3. nie czesz włosów gdy są mokre
4. zakup jakąś odżywkę

To takie podstawowe rady- w sumie raczej do nieco dłuższych włosów, ale dobre nawyki można nabywać za wczasu. A co do odżywki to proponuję jakąś lekką, żeby Ci włosy za bardzo nie "oklapły". Takie przylepione do głowy nie wyglądają za ładnie. Tak się zastanawiam co by Ci polecić. Może coś z Ziaji albo Joanny. Raczej coś delikatnego, szkoda na razie wyciągać cieżki kaliber, bo tylko obciążysz niepotrzebnie włosy. Może ktoś podda jakąś inną propozycję
Pozdrawiam i powodzenia w zapuszczaniu.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:39   #5
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
1. po pierwsze myj skórę głowy a nie całe włosy (myjąc całe włosy szarpiesz je co prowadzi do ich uszkodzenia)
.
To wystarczy? Przecież chyba całe włosy są brudne, czy nie?
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:50   #6
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
To wystarczy? Przecież chyba całe włosy są brudne, czy nie?
No pewnie, że wystarczy. Robię tak od lat. Ja mam długie włosy (dzisiaj namierzyłam całe 81cm) i w ten sposób nie wysuszam tak końców, które jak wiadomo nie są tak dobrze nawilżone jak ich nasada. Wystarczy jeśli masujesz szamponem samą skórę, później "chlapnij" nieco wodą i przeciągnij pianą wzdłuż włosów. W sumie wystarczy już to, że przy spłukiwaniu szampony z włosów ona spływa po nich, zbierając w ten sposób brud. Na LU nauczyłam się jeszcze, że przy dłuższych włosach dobrze jest przed myciem nałożyć odżywkę tak od wysokości ucha, potem umyć włosy (a właściwie skórę) odżywkę spłukać tą pianą, a potem jeszcze raz nałożyć odżywkę, tym razem na całe włosiska. Btw: jak bym myła całe włosy, to mogły by one robić za siano na stole bożonarodzeniowym
Pozdrawiam
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 19:40   #7
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Na LU nauczyłam się jeszcze, że przy dłuższych włosach dobrze jest przed myciem nałożyć odżywkę tak od wysokości ucha, potem umyć włosy (a właściwie skórę) odżywkę spłukać tą pianą, a potem jeszcze raz nałożyć odżywkę, tym razem na całe włosiska.
Zajrzałam tu przez przypadek i powiem - jakiś dobry duch czuwa na wizażem! Myślałam, że wiem wszystko o myciu długich włosów, a tu, proszę...dzięki!
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 20:27   #8
balmeng
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
1. po pierwsze myj skórę głowy a nie całe włosy (myjąc całe włosy szarpiesz je co prowadzi do ich uszkodzenia)
ale jak myc skore?? czym sie rozni takie mycie od normalnego
i wielkie dzieki za porady.
balmeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:25   #9
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez balmeng Pokaż wiadomość
ale jak myc skore?? czym sie rozni takie mycie od normalnego
i wielkie dzieki za porady.
Nie ma za co
A co do mycia skóry- hmm jak by to wytłumaczyć- masujesz opuszkami palców samą skórę głowy. "Wkładasz" palce między włosy i jeździsz po skóre. Chodzi o to żeby to robić opuszkami bo to też poprawia ukrwienie. W każdym razie nie robić czegoś w stylu: całymi rękami, całe włosy "dociśnięte" do głowy, całe w bogatej pianie i tarmoszone całymi dłońmi. Czym się różni? po pierwsze: lepiej umyjesz to co ma być umyte, czyli skórę (włosy oczyści spłukiwana piana), po drugie: zafundujesz jej masaż opuszkami palców (to wzmacnia cebulki, a co za tym idzie całe włosy) no i po trzecie: nie zniszczysz tak włosów (mokre włosy są najbardziej podatne na uszkodzenia, poza tym szampon to detergent, więc je wysuszy)

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Zajrzałam tu przez przypadek i powiem - jakiś dobry duch czuwa na wizażem! Myślałam, że wiem wszystko o myciu długich włosów, a tu, proszę...dzięki!
Ależ proszę A tak przy okazji-nie wiem czy było już gdzieś na forum, ale włosy można też myć samą odżywką (też fajny patent i też z LU)
Pozdrawiam
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 14:16   #10
leksia
Przyczajenie
 
Avatar leksia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

właśnie ja też tak się zastanawiałam czy są jakieś środki chroniące włosy przed tymi całymi zanieczyszczeniami i jednocześnie przyspieszające wzrost?? ah, i witam
__________________
Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak - Charles Montesquieu


Indywidualistom zawsze było ciężej. Nie chcą byż pospolici, zwyczajni, nie przyjmują racji podawanych im przez innych. Do wszystkiego dochodzą sami... Znasz to skądś??
leksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 20:09   #11
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez leksia Pokaż wiadomość
właśnie ja też tak się zastanawiałam czy są jakieś środki chroniące włosy przed tymi całymi zanieczyszczeniami i jednocześnie przyspieszające wzrost?? ah, i witam
Przyznam szczerze, że nie za bardzo rozumiem pytanie. Możesz jaśniej?
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 22:11   #12
leksia
Przyczajenie
 
Avatar leksia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

chodzi mi o odżywkę ( może być cała seria) która by chroniła włosy,, przez najlepiej cały dzień, przed zanieczyszczeniami, i miała właściwości przyspieszające ich wzrost. możecie podać mi kilka produktów które są już przez was albo znajomych przetestowane i działają?? (albo chronią, albo przyspieszają, albo na raz, obojętnie)
fakt, trochę to niejasne ale generalnie mi chodzi o to żeby były włosy mocne i szybko rosły.
__________________
Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak - Charles Montesquieu


Indywidualistom zawsze było ciężej. Nie chcą byż pospolici, zwyczajni, nie przyjmują racji podawanych im przez innych. Do wszystkiego dochodzą sami... Znasz to skądś??
leksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 22:45   #13
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez leksia Pokaż wiadomość
chodzi mi o odżywkę ( może być cała seria) która by chroniła włosy,, przez najlepiej cały dzień, przed zanieczyszczeniami, i miała właściwości przyspieszające ich wzrost. możecie podać mi kilka produktów które są już przez was albo znajomych przetestowane i działają?? (albo chronią, albo przyspieszają, albo na raz, obojętnie)
fakt, trochę to niejasne ale generalnie mi chodzi o to żeby były włosy mocne i szybko rosły.
Na to, aby włosy było mocne ma wpływ wiele czynników, w dużym stopniu dieta. Sam włos jest martwy, ale za wzrost wlosa odpowiada cebulka. Jesli jest niedotleniona albo dicera do niej zbyt mało substancji odzywczych, cebulka obumiera i produkuje cienkie włosy.

Poczytajcie sobie np. wątek o najlepszych witaminach i kapsułkach na włosy. Albo wątek o Klubie PP - Pijaczkach Pokrzywy. Tam dziewczyny dzielą sie wieloma dobrymi radami.

Balmeng, a tak w ogóle, to jesli masz z natury cienkie i delikatne włosy, to nic dziwnego, że sie pusza. Nie obciązysz ich, chyba, że przedawkowałbys odzywke albo środki do stylizacji, ale wtedy będa oklapłe i posklejane. Może szampony i odzywki (także w sprawu) z keratyna, która jest budulcem włosa? Taki spray bez spłukiwania ma np. Zija, mi odpowiadał.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 09:10   #14
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez balmeng Pokaż wiadomość
ale jak myc skore?? czym sie rozni takie mycie od normalnego
i wielkie dzieki za porady.
Normalnie myjesz wlosy z tym ze rece trzymasz tuz przy glowie i masujesz skore opuszkami palcow A piana ktora splywa-czysci wlosy.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 15:26   #15
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez leksia Pokaż wiadomość
chodzi mi o odżywkę ( może być cała seria) która by chroniła włosy,, przez najlepiej cały dzień, przed zanieczyszczeniami, i miała właściwości przyspieszające ich wzrost. możecie podać mi kilka produktów które są już przez was albo znajomych przetestowane i działają?? (albo chronią, albo przyspieszają, albo na raz, obojętnie)
fakt, trochę to niejasne ale generalnie mi chodzi o to żeby były włosy mocne i szybko rosły.
Sama bym się skusiła na taki preparat, ale cudów nie ma Rozumiem, że pisząc o zanieczyszczeniach masz na myśli wszelkiego rodzaju pyły z powietrza, które osiadają na włosach. Z tego co wiem, nie ma odżywki, ani innego preparatu, który by przed tym chronił. Jedne wyjście to po prostu szampon. Odżywka ma na celu nawilżyć włos, odbudować jego strukturę, ale nie zapewni Ci ochrony przed tym wszystkim co lata sobie w powietrzu. Tak czy siak, osiada to na włosach i skórze i nic na to nie poradzisz, no chyba, że zaczniesz chodzić w czapce joke. Co do wzrostu włosów to odżywka w sumie też nic nie da, bo nakładasz ją na włosy a nie na skórę. Wyjątkiem jest np. Wax- niekóre wizażanki zauważyły po nim szybszy porost włosów. Podobne działają też wcierki- które wymagają masażu skóry głowy, co nie jest bez znaczenia (np. Neril, Rzepa Joanny). Ale szybkość wzrostu włosa to kwestia genów- chociaż czasami faktycznie widać różnicę, ale to zapewne dlatego, że wcześniej włosy rosły po prostu wolniej niż powinny, ze względu na brak właściwej ich pielęgnacji/odżywienia. Wstrzymam się z polecaniem konkretnych preparatów/odżywek bo to wszystko znajdziesz np. tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74174
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15706
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=230482
Ważne jest też prawidłowe czesanie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225673

Cytat:
Napisane przez Aggie125
Na to, aby włosy było mocne ma wpływ wiele czynników, w dużym stopniu dieta. Sam włos jest martwy, ale za wzrost wlosa odpowiada cebulka. Jesli jest niedotleniona albo dicera do niej zbyt mało substancji odzywczych, cebulka obumiera i produkuje cienkie włosy.

Poczytajcie sobie np. wątek o najlepszych witaminach i kapsułkach na włosy. Albo wątek o Klubie PP - Pijaczkach Pokrzywy. Tam dziewczyny dzielą sie wieloma dobrymi radami.
dokładnie. Ważna jest kompleksowa pielęgnacja, w kórej nie można zapominać o sumplementacji i diecie.

I ostatnia rada- wyszukiwarka. Na forum jest cała masa wątków, które by CI pomogły, trzeba tylko poszukać.
Pozdrawiam
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 18:11   #16
leksia
Przyczajenie
 
Avatar leksia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

a więc po pierwsze dzięki za rady... chodziło mi ściślej jeszcze, żeby włosy nie "zasysały" do siebie tych zanieczyszczeń, ale tak po dłuższym namyśle, powinno wystarczyć zamknięcie łusek. a na cienkie włosy nie narzekam, czego zazdrości mi większość znajomych. sama zachwycona nie jestem. postaram sę jeszcze poszukać,będe dzielić się doświadczeniami z tymi produktami
__________________
Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak - Charles Montesquieu


Indywidualistom zawsze było ciężej. Nie chcą byż pospolici, zwyczajni, nie przyjmują racji podawanych im przez innych. Do wszystkiego dochodzą sami... Znasz to skądś??
leksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 11:57   #17
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

czesc dziewczyny!! Mam nietypowy problem i nie potrafie sobie z nim sama poradzic. Mam bardzo cienkie krecone wloski. Od ponad 3 lat staram je zapuscic niestety bez zadnych rezultatow. Gdy moje konce zaczynaja siegac mniejwiecej lopatek zaczyna mi sie kruszyc srodek tylu wlosow(tzn zostaja mi dwa dlugie konce po bokach a srodkowych prawie nie mam! Mam lekko wysuszone wloski ale nie sa az w tak zlym stanie za kazdym razem fryzjer mi je podcina zeby je wyrownac. poradzcie dziewczyny!!!! co moze byc tego przyczyna?moze jest ktos kto ma podobny problem. kosmetyki uzywam bardzo dobre. moze dieta zamalo witaminowa? juz sama nie wiem
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:37   #18
balmeng
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

a jakie odzywki sa lepsze: do splukiwania, cze bez?? i jeszcze gdyby ktos mogby podac jakas sugestie bylbym wdzieczny
balmeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 17:41   #19
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez balmeng Pokaż wiadomość
a jakie odzywki sa lepsze: do splukiwania, cze bez?? i jeszcze gdyby ktos mogby podac jakas sugestie bylbym wdzieczny
Ja wolę odżywki do spłukiwania. Zresztą te bez spłukiwania też można zmywać, tylko trzeba je dłuzej przytrzymac na włosach. A co do konkretów: na wizazu polecane są głównie trzy: kallos latte, wax l'biotica i Pollena Malwa Studio Gloria
Ale myslę, że równie dobrze możesz zacząć od czegoś lżejszego- np. odżywki z Joanny
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 19:37   #20
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
No pewnie, że wystarczy. Robię tak od lat. Ja mam długie włosy (dzisiaj namierzyłam całe 81cm) i w ten sposób nie wysuszam tak końców, które jak wiadomo nie są tak dobrze nawilżone jak ich nasada. Wystarczy jeśli masujesz szamponem samą skórę, później "chlapnij" nieco wodą i przeciągnij pianą wzdłuż włosów. W sumie wystarczy już to, że przy spłukiwaniu szampony z włosów ona spływa po nich, zbierając w ten sposób brud. Na LU nauczyłam się jeszcze, że przy dłuższych włosach dobrze jest przed myciem nałożyć odżywkę tak od wysokości ucha, potem umyć włosy (a właściwie skórę) odżywkę spłukać tą pianą, a potem jeszcze raz nałożyć odżywkę, tym razem na całe włosiska. Btw: jak bym myła całe włosy, to mogły by one robić za siano na stole bożonarodzeniowym
Pozdrawiam
fajny patent, tylko co to daje ?? a z tym myciem tylko skóry głowy to też tak robię
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:54   #21
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
fajny patent, tylko co to daje ?? a z tym myciem tylko skóry głowy to też tak robię
To jest bardzo dobry patent żeby ochronić włosy przed działaniem detergentów. Wtedy mycie ich tak nie wysusza- zwłaszcza końców. Polecam gorąco przetestować.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:05   #22
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

ja dzisiaj przetestuję
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:56   #23
BlackBerry1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 40
co dla faceta ?

Witam
mam nadzieję, że mi pomożecie
kumpel ma problem, włosy ma tak do końca szyi, z dbania o nie to raczej tylko mycie ;p
i poprosił mnie o doradzenie jakieś odżywki na takie w sumie podniszczone trochę i suche włosy...
podcina je regularnie...
pomóżcie bo sama nie wiem, co mogę mu doradzić, bo waxem , chyba by mu się nie chciało bawić ;D
pozdrawiam
BlackBerry1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:59   #24
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: co dla faceta ?

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20520
Może taka? ,ma b.dobre opinie
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 20:55   #25
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: co dla faceta ?

Cytat:
Napisane przez BlackBerry1 Pokaż wiadomość
Witam
mam nadzieję, że mi pomożecie
kumpel ma problem, włosy ma tak do końca szyi, z dbania o nie to raczej tylko mycie ;p
i poprosił mnie o doradzenie jakieś odżywki na takie w sumie podniszczone trochę i suche włosy...
podcina je regularnie...
pomóżcie bo sama nie wiem, co mogę mu doradzić, bo waxem , chyba by mu się nie chciało bawić ;D
pozdrawiam
łączę z wąkiem o podobnej tematyce- trochę już tu napisano- polecam lekturę tego wątku(na szczęście krótkiego)
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:54   #26
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez marta10 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!! Mam nietypowy problem i nie potrafie sobie z nim sama poradzic. Mam bardzo cienkie krecone wloski. Od ponad 3 lat staram je zapuscic niestety bez zadnych rezultatow. Gdy moje konce zaczynaja siegac mniejwiecej lopatek zaczyna mi sie kruszyc srodek tylu wlosow(tzn zostaja mi dwa dlugie konce po bokach a srodkowych prawie nie mam! Mam lekko wysuszone wloski ale nie sa az w tak zlym stanie za kazdym razem fryzjer mi je podcina zeby je wyrownac. poradzcie dziewczyny!!!! co moze byc tego przyczyna?moze jest ktos kto ma podobny problem. kosmetyki uzywam bardzo dobre. moze dieta zamalo witaminowa? juz sama nie wiem
Hej . Mam ten sam problem i nie mam pojęcia co zrobic. Ja zapuszcam bo scinanie nie ma sensu bo i tak pozniej jest to samo a nie mam zamiaru miec wlosow ciagle do połowy szyji u mnie jest rożnica 5 sm tzn włosy po bokach sa o 5 cm dłuzsze niz te z srodka Może ktos by umiał nam doradzic co robic
AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 06:51   #27
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
Hej . Mam ten sam problem i nie mam pojęcia co zrobic. Ja zapuszcam bo scinanie nie ma sensu bo i tak pozniej jest to samo a nie mam zamiaru miec wlosow ciagle do połowy szyji u mnie jest rożnica 5 sm tzn włosy po bokach sa o 5 cm dłuzsze niz te z srodka Może ktos by umiał nam doradzic co robic
czesc kolezanko! widzie ze jednak nie jestem sama wlosy mialam cieniowane ale po meczacym zapuszczaniu wreszcie konce z czubka glowy siegaja mi ramion, teraz prawie wszystkie sa rowne. i zakrywaja tyl glowy. jesli masz cieniowane wloski to tylko to cie ratuje. wlosy z tylu glowy mam bardzo cienkie i przerzadzone ale te z czubka glowy przykrywaja mi te niedoskonalosci
innej rady chyba nie ma. mi tyl wlosow znacznie wolniej rosnie. i tez jeszcze niedawno obcielam prawie 5 cm boki
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 13:18   #28
AnetaK20
Zakorzenienie
 
Avatar AnetaK20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 5 709
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez marta10 Pokaż wiadomość
czesc kolezanko! widzie ze jednak nie jestem sama wlosy mialam cieniowane ale po meczacym zapuszczaniu wreszcie konce z czubka glowy siegaja mi ramion, teraz prawie wszystkie sa rowne. i zakrywaja tyl glowy. jesli masz cieniowane wloski to tylko to cie ratuje. wlosy z tylu glowy mam bardzo cienkie i przerzadzone ale te z czubka glowy przykrywaja mi te niedoskonalosci
innej rady chyba nie ma. mi tyl wlosow znacznie wolniej rosnie. i tez jeszcze niedawno obcielam prawie 5 cm boki
No nie jesteś Ja miala pocieniowane i ociete do połowy szyj było fajnie ale jak odrosły to masakra. Zapusciłam obciełam na równa długośc i teraz znowu mam 2 ogony wiszące... Do tego wypadaja mi włosy Ja nie farbuje wlosow ani nie miałam trwałej prostuje raz w miesiącu prof prostownica i uzywam prof kosmetkyków i d***..... Ja tam przestalam na to patrzec jak zapuszczę je do takiej długośći jaka mi się marzy (jeszcze 15 cm) to wtedy będę obcinać i sie tyłem martwić. Nie wiem czy Ty tak masz ale ja jakbym miała ten tył normalny to moje włosy nie byly by już takie rzadkie jak są teraz
AnetaK20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 16:54   #29
marta10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 135
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Cytat:
Napisane przez AnetaK20 Pokaż wiadomość
No nie jesteś Ja miala pocieniowane i ociete do połowy szyj było fajnie ale jak odrosły to masakra. Zapusciłam obciełam na równa długośc i teraz znowu mam 2 ogony wiszące... Do tego wypadaja mi włosy Ja nie farbuje wlosow ani nie miałam trwałej prostuje raz w miesiącu prof prostownica i uzywam prof kosmetkyków i d***..... Ja tam przestalam na to patrzec jak zapuszczę je do takiej długośći jaka mi się marzy (jeszcze 15 cm) to wtedy będę obcinać i sie tyłem martwić. Nie wiem czy Ty tak masz ale ja jakbym miała ten tył normalny to moje włosy nie byly by już takie rzadkie jak są teraz
ja tez juz tyle razy te konce scinalam ze spokojnie siegalyby teraz juz do pupy. ale dosyc tego tez nie bede ich juz scinac niech sobie rosna jak chca. nie wiem dokladnie nawet jak to sie dzieje. ja tez uwazam ze gdyby rosly mi z tylu to byloby ich wizualnie wiecej
marta10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:35   #30
balmeng
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie i niszczenie wlosow

Jeszcze jedno. Osttnio dowiedzialem sie ze istnieje takie cos jak maseczka do wlosow czy jakos tak. Czy takie maseczki moga mi pomoc??
balmeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.