Czy w tym przypadku możliwa jest ciąża ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-03, 11:20   #1
BlindGirl22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1

Czy w tym przypadku możliwa jest ciąża ?


Mam 17 lat. Miesiączkę miałam 1 kwietnia. Mój pierwszy raz miałam 30 kwietnia, był to stosunek przerywany,a dzień później dostałam okresu. Trwał do ok.5 maja. 6 maja widoczne było plamienie. Uprawiałam seks 9 maja z prezerwatywą, do wytrysku doszło poza pochwą, jednakże czułam pieczenie przy penetracji. Uprawiałam stosunek przerywany również 18 maja ( chociaż nie wiem czy tak go nazwać, ponieważ członek znajdował się w pochwie bardzo krótko, penetracja ograniczała się zaledwie do kilku- kilkunastu ruchów). Z pewnością nie doszło do wytrysku w pochwie, gdyż partner doszedł na zewnątrz. Ok. 23 maja zaczęłam mieć bóle podbrzusza o zmiennym charakterze i natężeniu. Bardzo się stresowałam. Ok. 25 maja znów uprawiałam seks, tym razem z prezerwatywą, lecz bez wytrysku w pochwie. Zaniepokoiła mnie dość duża ilość białej wydzieliny z mojej pochwy, która pozostała na członku partnera. Mam nieregularne cykle miesiączkowe, jednakże okres nie powinien mi się spóźniać aż tak. Wydaje mi się, że powinnam go dostać ok. 31 maja. Dziś jest 3 czerwca i nadal nie mam miesiączki, zamiast tego mam dużą ilość, wodnistej, bezbarwnej, może lekko żółtawej wydzieliny z pochwy. Dodam, że żyję w ciągłym stresie od tygodnia, ponieważ bardzo obawiam się ciąży. Nie mam żadnych innych niepokojących objawów oprócz bólu w podbrzuszu, spóźniającej się miesiączki i wydzieliny. Nie bolą mnie piersi, nie odczuwam nudności ani nie wydalam nadmiernie moczu. Zrobiłam trzy testy ciążowe. Wszystkie wyszły negatywnie. Pierwszy 31 maja, a drugi i trzeci 1 czerwca. Dodam, że moja temperatura ciała również nie jest podwyższona. Proszę o pomoc, nie daję sobie sama z tym rady. Czy możliwa jest w tym wypadku ciąża, a może jest to spowodowane czymś innym?
BlindGirl22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-03 11:20:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.